Durosinmi v hledáčku řady klubů. Plzeň odmítla Rangers, Gladbach i Gent, ve hře Turecko a Arábie

Dnes, 10:18
Aktuality
Kolem Rafia Durosinmiho je v Plzni rušno. (© Vlastimil Vacek / Právo / Profimedia)

Kolem plzeňského útočníka Rafia Durosinmiho (22) je rušno. V minulých dnech v Plzni přistály různé nabídky, ale všechny český klub odmítl. Objevují se však stále noví zájemci.

V minulých dnech měla Plzeň podle novináře Rudyho Galettiho, jenž se zaměřuje na přestupové dění, odmítnout nabídky od Rangers, Borussie Mönchengladbach a také Gentu.

Údajně protože byly příliš nízké a neuspokojily představy vedení. Nyní se však objevili zájemci v dalších zemích. Situaci sondují turecké kluby a interes je také mezi celky ze Saúdské Arábie.

Plzeň si podle informací eFotbal.cz dobře uvědomuje, jaká je její situace. Na spadnutí je totiž příchod nového majitele, kterým je miliardář Michal Strnad, jehož vybraná ekonomická média v tuzemsku označují za nejbohatšího Čecha.

S jeho kapitálem by Západočeši nemuseli nutně hledět na finanční situaci v klubu. Zároveň ale server novinář Galetti před pár dny informoval o tom, že nigerijský forvard dokonce kvůli vynucení odchodu odmítl trénovat s týmem.

Durosinmi měl v prosinci 2023 našlápnuto do Německa, ale angažmá ve Frankfurtu zhatila zdravotní prohlídka. Následně podstoupil operativní zákrok a čekala jej dlouhá pauza. Pro Viktorii by to znamenalo odchod dalšího důležitého hráče. V létě klub opustili záložníci Lukáš Kalvach a Pavel Šulc.

Článek byl původně publikován pro eFotbal.

Autor: eFotbal.cz / Jakub Dvořák

Komentáře (17)

Přidat komentář
zelda

Kolik za něj mohou tak chtít? 5M?

Reagovat
Pablos

To budou možná tak ty nabídky co spláchli do hajzlu

Reagovat
Sandstorm

Reagovat
San Iker

ale končí mu smlouva ne?

Reagovat
Pablos

Ale nechtějí ho prodat prostě, navíc teď už do EL nikoho nenapíšou ani a i před soupiskou by nesehnali na rychlo náhradu nejspíš. Těm jestli nepřistane vyloženě granát, tak si klidně nechají trucujícího hráče. To si myslím já.

Reagovat
Revizor

Oni ho chtějí v ruSSácku, že pošlou granát? Arabové ve spolupráci s Turky maximálně hodí Šádka do sudu...

Reagovat
Sandstorm

Tak 7M minimálně

Reagovat
$dolar$

8-10

Reagovat
Greny

By musel prodloužit smlouvu aby to byla vůbec částka o které by se dalo uvažovat

Reagovat
Figi

Deset urcite

Reagovat
Transfermarkt

Když Beran stál 3M? Za mě 7,5 a nějaké bonusy

Reagovat
db18

7 nabízel Gent

Reagovat
fantomas10

Beran do olmiku za 3, tak Duro do Gladbach/Gentu musi jit minimalne trikrat za tolik

Reagovat
Revizor

Vsadíme se?

Reagovat
noustres

O útočníky je nouze, takže pořádně osolit.

Reagovat
db18

No, snad Gladbach vylepší nabídku... lepší než Turecko nebo ta Arábie...

Reagovat
Salfovic

S jeho zdravím a roční smlouvou za něj 8 mil nikdo nedá.

A než ho prodávat za 5 je pro Plzeň snad lepší si ho nechat a pak nechat odejít.

Reagovat

Sledování komentářů

Chcete-li se rychle dovědět o nových komentářích k tomuto článku, přidejte si jej ke svým sledovaným. Upozornění na nové komentáře pak najdete ve svém osobním boxu Můj EuroFotbal v pravé části hlavičky webu.

Sledovat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Nový komentář

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce. Nahlásit nelegální obsah můžete zde.

Registrace nového uživatele

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.

Registrace nového uživatele