21:15
Brighton & Hove Albion
Brighton
0:3
Manchester United
Man. Utd
19:00
2:0
Blackburn Rovers
Blackburn
19:00
0:0
Charlton Athletic
Charlton
19:30
Queens Park Rangers
Q. P. R.
1:2
20:45
Wigan Athletic
Wigan Athletic
3:0
20:00
2:0
Rudar Pljevlja
Rudar Pljevlja
20:00
Budućnost Podgorica
Bud. Podg.
1:1
20:00
Iskra Danilovgrad
Iskra Dan.
3:1
Zeta Golubovci
Zeta Golubovci
20:00
Grbalj Radanovići
Grbalj R.
0:1
Kom Podgorica
Kom Podgorica
18:00
2:1
Vejle Boldklub
Vejle Boldklub
18:00
Legion Tallinn
Legion Tallinn
0:0
Kalev Tallinn
Kalev Tallinn
18:30
Flora Tallinn
Flora Tallinn
3:1
18:55
Slaven Belupo
Slaven Belupo
3:0
NK Istra 1961
NK Istra 1961
18:55
Lokomotiva Záhřeb
L. Záhřeb
2:0
20:30
Calcio Catania
Calcio Catania
3:2
Virtus Francavilla
V. Francavilla
20:30
US Catanzaro 1929
US Catanzaro 1929
0:0
Teramo Calcio
Teramo Calcio
20:30
Novara Calcio
Novara Calcio
0:0
UC AlbinoLeffe
UC AlbinoLeffe
20:45
Alessandria Calcio
Alessandria
3:0k
Pro Patria Calcio
Pro Patria
20:45
AC FeralpiSalò
FeralpiSalò
3:0k
20:45
Calcio Padova
Calcio Padova
0:0
Sambenedettese Calcio
Sambenedettese
19:15
Hapoel Tel-Aviv
Hap T-Aviv
1:0
Hapoel Beer-Sheva
Hap B-She.
15:00
Vytis Vilnius
Vytis Vilnius
1:0
Džiugas Telšiai
Džiugas T.
18:00
0:2
Sveikata Kybartai
Sveikata K.
18:45
FK Radviliškis
Radviliškis
1:5
Lietava Jonava
Lietava Jonava
19:00
3:0
FK Atmosfera Mažeikiai
FK Atmosfera
19:00
2:5
Rīgas Futbola skola
Rīgas FS
20:00
Petrocub Hîncești
Petroclub
1:0p
Sfîntul Gheorghe
Sfîntul G.
16:00
1:1
Lokomotive Lipsko
L. Lipsko
15:00
0:0
Chojniczanka Chojnice
Chojnice
16:00
Sandecja Nowy Sącz
S. Nowy Sącz
1:1
Zagłębie Sosnowiec
Sosnowiec
18:00
0:1
Portimonense SC
Portimonense
20:15
Vitória SC Guimarães
Vitória SC
2:0
Vitória FC Setúbal
Vitória FC
20:30
SV Mattersburg
SV Mattersburg
4:1
20:30
Admira Wacker Mödling
Admira
0:3
SKN Sankt Pölten
Sankt Pölten
19:00
Politehnica Iaşi
Poli Iaşi
2:3
FC Hermannstadt
FC Hermannstadt
17:00
Lokomotiv Moskva
Lokomotiv M.
1:1
Křídla Sovětů Samara
Křídla Sov.
19:30
2:0
Spartak Moskva
Spartak Moskva
22:00
2:2
Atlético Madrid
Atl. Madrid
19:30
1:1
Deportivo La Coruña
La Coruña
20:30
1:1
BSC Young Boys
BSC Young Boys
18:15
FC Winterthur
FC Winterthur
5:2
20:30
Grasshopper Curych
Grasshopper
4:1
20:30
Lausanne Sport
Lausanne Sport
0:0
Stade Lausanne Ouchy
La. Ouchy
16:30
2:1
Menemen Belediyespor
Menemen B.
Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.
Registrace nového uživatele