Španělsko - LaLiga2 2021/2022 - výsledky, rozlosování

základní část

13.08.202120:00
SD Huesca - SD Eibar
2:0
13.08.202122:00
Real Zaragoza - UD Ibiza
0:0
14.08.202117:00
Real Sociedad B - CD Leganés
1:0
14.08.202119:30
Girona FC - SD Amorebieta
2:0
14.08.202122:00
SD Ponferradina - AD Alcorcón
1:0
15.08.202117:00
Sporting Gijón - Burgos CF
1:0
15.08.202119:30
Real Oviedo - CD Lugo
2:2
15.08.202122:00
CF Fuenlabrada - CD Tenerife
1:2
15.08.202122:00
UD Las Palmas - Real Valladolid
1:1
16.08.202120:00
Málaga CF - CD Mirandés
0:0
16.08.202122:00
FC Cartagena - UD Almería
1:3
20.08.202120:00
Real Valladolid - Real Zaragoza
2:0
20.08.202122:00
UD Almería - Real Oviedo
2:1
21.08.202117:00
CD Lugo - Real Sociedad B
0:0
21.08.202119:30
CD Tenerife - Sporting Gijón
0:0
21.08.202122:00
AD Alcorcón - CF Fuenlabrada
0:2
22.08.202117:00
UD Ibiza - Málaga CF
2:2
22.08.202119:30
SD Eibar - SD Ponferradina
0:1
22.08.202119:30
Girona FC - UD Las Palmas
0:0
22.08.202122:00
SD Huesca - FC Cartagena
2:0
23.08.202120:00
CD Mirandés - SD Amorebieta
2:0
23.08.202122:00
CD Leganés - Burgos CF
0:0
27.08.202120:00
UD Las Palmas - SD Huesca
2:1
27.08.202122:00
Málaga CF - AD Alcorcón
1:0
28.08.202117:00
Sporting Gijón - CD Mirandés
2:1
28.08.202119:30
CD Leganés - UD Ibiza
1:2
28.08.202119:30
Real Oviedo - CD Tenerife
0:0
28.08.202122:00
SD Ponferradina - Girona FC
2:1
29.08.202117:00
SD Amorebieta - UD Almería
2:1
29.08.202119:30
CD Lugo - Real Valladolid
0:2
29.08.202119:30
Real Sociedad B - CF Fuenlabrada
0:0
29.08.202122:00
Burgos CF - SD Eibar
0:1
30.08.202122:00
Real Zaragoza - FC Cartagena
0:1
03.09.202121:00
Girona FC - Sporting Gijón
1:2
04.09.202116:00
SD Eibar - CD Leganés
1:1
04.09.202118:15
FC Cartagena - Real Sociedad B
1:0
04.09.202118:15
CD Tenerife - SD Ponferradina
2:0
04.09.202121:00
UD Almería - Málaga CF
2:0
04.09.202121:00
CF Fuenlabrada - CD Lugo
1:1
05.09.202116:00
Burgos CF - Real Valladolid
3:0
05.09.202116:00
UD Ibiza - SD Amorebieta
1:1
05.09.202118:15
AD Alcorcón - Real Zaragoza
1:2
05.09.202118:15
CD Mirandés - UD Las Palmas
4:2
06.09.202121:00
SD Huesca - Real Oviedo
1:2
10.09.202121:00
Sporting Gijón - CD Leganés
2:1
11.09.202116:00
SD Amorebieta - Burgos CF
2:2
11.09.202116:00
Real Sociedad B - SD Eibar
2:3
11.09.202118:15
UD Las Palmas - UD Ibiza
1:1
11.09.202121:00
CD Mirandés - AD Alcorcón
1:3
12.09.202114:00
Real Oviedo - FC Cartagena
2:0
12.09.202116:00
Real Valladolid - CD Tenerife
0:2
12.09.202118:15
SD Ponferradina - UD Almería
1:0
12.09.202120:30
CF Fuenlabrada - Real Zaragoza
1:1
12.09.202121:30
Málaga CF - Girona FC
2:0
13.09.202121:00
CD Lugo - SD Huesca
3:2
17.09.202121:00
AD Alcorcón - UD Almería
0:4
18.09.202116:00
UD Ibiza - Real Oviedo
1:1
18.09.202118:15
CD Leganés - SD Amorebieta
1:0
18.09.202118:15
Real Zaragoza - Real Sociedad B
1:1
18.09.202120:30
Girona FC - Real Valladolid
1:0
18.09.202121:00
FC Cartagena - CD Lugo
2:1
19.09.202114:00
SD Huesca - CF Fuenlabrada
0:0
19.09.202116:00
SD Ponferradina - Málaga CF
4:0
19.09.202118:15
SD Eibar - Sporting Gijón
3:2
19.09.202118:15
CD Tenerife - CD Mirandés
1:2
20.09.202121:00
Burgos CF - UD Las Palmas
0:0
24.09.202120:00
Real Sociedad B - SD Huesca
0:2
24.09.202121:00
UD Almería - CD Tenerife
3:1
25.09.202116:00
UD Ibiza - Burgos CF
2:0
25.09.202118:15
SD Amorebieta - SD Eibar
1:1
25.09.202118:15
UD Las Palmas - SD Ponferradina
2:1
26.09.202114:00
CD Mirandés - CD Leganés
1:2
26.09.202116:00
Sporting Gijón - Málaga CF
2:1
26.09.202118:15
Real Oviedo - Girona FC
0:0
26.09.202120:30
CD Lugo - Real Zaragoza
1:1
26.09.202121:00
Real Valladolid - AD Alcorcón
2:0
27.09.202121:00
CF Fuenlabrada - FC Cartagena
2:1
01.10.202121:00
SD Ponferradina - Real Valladolid
2:2
02.10.202116:00
SD Amorebieta - Sporting Gijón
1:1
02.10.202116:00
SD Huesca - CD Tenerife
1:2
02.10.202118:15
Real Zaragoza - Real Oviedo
0:0
02.10.202121:00
AD Alcorcón - Real Sociedad B
1:4
03.10.202114:00
SD Eibar - UD Ibiza
3:1
03.10.202116:00
Málaga CF - CF Fuenlabrada
1:0
03.10.202118:15
Burgos CF - CD Mirandés
1:0
03.10.202118:15
UD Las Palmas - FC Cartagena
4:1
03.10.202121:00
CD Leganés - CD Lugo
1:1
04.10.202121:00
Girona FC - UD Almería
1:2
08.10.202121:00
Real Valladolid - Málaga CF
1:1
09.10.202116:00
CD Lugo - Girona FC
1:0
09.10.202116:00
CD Mirandés - SD Eibar
3:3
09.10.202118:15
UD Almería - UD Las Palmas
1:1
09.10.202121:00
Real Oviedo - Sporting Gijón
1:1
10.10.202114:00
Real Sociedad B - SD Ponferradina
1:1
10.10.202116:00
FC Cartagena - UD Ibiza
5:1
10.10.202118:15
AD Alcorcón - Burgos CF
1:0
10.10.202118:15
CF Fuenlabrada - CD Leganés
2:1
10.10.202118:15
CD Tenerife - SD Amorebieta
2:1
11.10.202121:00
Real Zaragoza - SD Huesca
0:0
15.10.202121:00
SD Eibar - UD Almería
1:0
16.10.202116:00
SD Amorebieta - FC Cartagena
2:3
16.10.202116:00
Girona FC - SD Huesca
1:3
16.10.202118:15
UD Las Palmas - CD Tenerife
2:1
16.10.202120:30
Málaga CF - Real Zaragoza
1:1
16.10.202121:00
Sporting Gijón - AD Alcorcón
1:0
17.10.202114:00
UD Ibiza - CD Mirandés
0:2
17.10.202116:00
CD Leganés - Real Valladolid
0:2
17.10.202118:15
Burgos CF - CD Lugo
1:1
17.10.202118:15
Real Sociedad B - Real Oviedo
1:1
17.10.202121:00
SD Ponferradina - CF Fuenlabrada
0:0
19.10.202119:00
FC Cartagena - Sporting Gijón
1:0
19.10.202119:00
SD Huesca - Málaga CF
0:0
19.10.202121:00
CD Tenerife - SD Eibar
0:1
20.10.202119:00
CF Fuenlabrada - SD Amorebieta
0:0
20.10.202119:00
Real Valladolid - UD Ibiza
1:1
20.10.202121:00
AD Alcorcón - CD Leganés
3:3
20.10.202121:00
CD Lugo - UD Las Palmas
2:0
21.10.202118:45
UD Almería - Real Sociedad B
3:1
21.10.202119:00
Real Zaragoza - SD Ponferradina
1:1
21.10.202121:00
CD Mirandés - Girona FC
1:2
21.10.202121:00
Real Oviedo - Burgos CF
1:3
22.10.202121:00
SD Eibar - FC Cartagena
2:1
23.10.202116:00
UD Ibiza - CF Fuenlabrada
3:1
23.10.202118:15
Sporting Gijón - Real Valladolid
1:2
23.10.202120:30
Málaga CF - CD Lugo
1:0
23.10.202121:00
CD Leganés - CD Tenerife
1:2
24.10.202114:00
SD Amorebieta - Real Sociedad B
1:2
24.10.202114:00
CD Mirandés - UD Almería
1:4
24.10.202118:15
Burgos CF - SD Huesca
3:1
24.10.202118:15
SD Ponferradina - Real Oviedo
1:2
24.10.202121:00
UD Las Palmas - AD Alcorcón
3:0
25.10.202121:00
Girona FC - Real Zaragoza
1:1
29.10.202121:00
UD Almería - CD Leganés
1:0
29.10.202121:00
Real Sociedad B - UD Las Palmas
0:1
30.10.202116:00
SD Huesca - SD Amorebieta
1:1
30.10.202118:15
CD Lugo - Sporting Gijón
1:1
30.10.202121:00
FC Cartagena - SD Ponferradina
0:1
31.10.202114:00
CF Fuenlabrada - Girona FC
1:2
31.10.202116:00
Real Oviedo - Málaga CF
2:1
31.10.202118:15
Real Valladolid - SD Eibar
2:0
31.10.202120:30
Real Zaragoza - CD Mirandés
1:1
01.11.202116:00
AD Alcorcón - UD Ibiza
0:2
01.11.202118:15
CD Tenerife - Burgos CF
4:0
02.11.202119:00
SD Ponferradina - SD Huesca
1:1
02.11.202119:00
Sporting Gijón - UD Almería
0:1
02.11.202121:15
CD Leganés - FC Cartagena
1:1
03.11.202119:00
SD Amorebieta - Real Valladolid
4:1
03.11.202119:00
CD Mirandés - CD Lugo
3:2
03.11.202121:15
SD Eibar - Real Oviedo
1:0
03.11.202121:15
UD Las Palmas - CF Fuenlabrada
2:1
04.11.202119:00
Burgos CF - Real Zaragoza
0:1
04.11.202119:00
Girona FC - AD Alcorcón
3:1
04.11.202121:15
UD Ibiza - CD Tenerife
0:0
04.11.202121:15
Málaga CF - Real Sociedad B
2:1
05.11.202121:00
SD Huesca - CD Leganés
0:2
06.11.202116:00
CD Lugo - SD Ponferradina
1:2
06.11.202118:15
Real Oviedo - UD Las Palmas
1:1
06.11.202118:15
Real Valladolid - CD Mirandés
3:1
06.11.202121:00
CF Fuenlabrada - SD Eibar
0:0
07.11.202114:00
AD Alcorcón - SD Amorebieta
2:2
07.11.202116:00
Real Zaragoza - Sporting Gijón
2:0
07.11.202118:15
UD Almería - Burgos CF
2:0
07.11.202118:15
FC Cartagena - Málaga CF
3:1
07.11.202121:00
Real Sociedad B - UD Ibiza
0:1
08.11.202121:00
CD Tenerife - Girona FC
2:1
12.11.202121:00
Sporting Gijón - Real Sociedad B
0:1
13.11.202116:00
Real Valladolid - CF Fuenlabrada
3:0
13.11.202118:15
SD Eibar - AD Alcorcón
2:1
13.11.202118:15
CD Mirandés - SD Huesca
0:1
13.11.202120:30
UD Las Palmas - Real Zaragoza
2:3
14.11.202114:00
SD Amorebieta - CD Lugo
1:3
14.11.202116:00
Girona FC - FC Cartagena
2:0
14.11.202116:00
UD Ibiza - UD Almería
0:1
14.11.202118:15
Burgos CF - SD Ponferradina
1:0
14.11.202118:15
CD Leganés - Real Oviedo
0:0
15.11.202121:00
Málaga CF - CD Tenerife
1:0
19.11.202121:00
CF Fuenlabrada - CD Mirandés
1:1
20.11.202116:00
Real Oviedo - SD Amorebieta
2:0
20.11.202118:15
Málaga CF - UD Las Palmas
2:1
20.11.202120:30
UD Almería - Real Valladolid
3:1
21.11.202114:00
FC Cartagena - Burgos CF
1:0
21.11.202116:00
CD Lugo - SD Eibar
2:2
21.11.202118:15
SD Huesca - UD Ibiza
0:0
21.11.202118:15
CD Tenerife - AD Alcorcón
1:0
21.11.202120:30
SD Ponferradina - Sporting Gijón
4:1
22.11.202119:00
Real Sociedad B - Girona FC
1:2
22.11.202121:00
Real Zaragoza - CD Leganés
0:2
26.11.202121:00
AD Alcorcón - CD Lugo
1:1
26.11.202121:00
CD Mirandés - Real Oviedo
1:1
27.11.202116:00
Burgos CF - Málaga CF
3:0
27.11.202118:15
UD Almería - SD Huesca
0:0
27.11.202118:15
Sporting Gijón - CF Fuenlabrada
1:1
27.11.202120:30
Real Valladolid - FC Cartagena
2:0
28.11.202114:00
CD Leganés - UD Las Palmas
4:1
28.11.202116:00
SD Amorebieta - Real Zaragoza
1:1
28.11.202116:00
UD Ibiza - SD Ponferradina
0:1
28.11.202118:15
CD Tenerife - Real Sociedad B
2:0
29.11.202121:00
SD Eibar - Girona FC
4:2
03.12.202121:00
SD Huesca - Real Valladolid
3:2
04.12.202118:15
CF Fuenlabrada - UD Almería
1:1
05.12.202114:00
SD Ponferradina - CD Mirandés
2:1
05.12.202116:00
Málaga CF - SD Amorebieta
1:2
05.12.202118:15
CD Lugo - UD Ibiza
0:0
05.12.202118:15
Real Oviedo - AD Alcorcón
3:1
05.12.202118:15
Real Sociedad B - Burgos CF
0:1
05.12.202120:30
UD Las Palmas - Sporting Gijón
1:0
06.12.202116:00
Real Zaragoza - SD Eibar
1:0
06.12.202118:15
FC Cartagena - CD Tenerife
1:1
06.12.202121:00
Girona FC - CD Leganés
3:0
10.12.202121:00
Sporting Gijón - SD Huesca
1:1
11.12.202116:00
Burgos CF - CF Fuenlabrada
2:0
11.12.202116:00
UD Ibiza - Girona FC
1:1
11.12.202118:15
UD Almería - Real Zaragoza
3:0
11.12.202120:30
SD Eibar - Málaga CF
2:2
11.12.202121:00
CD Tenerife - CD Lugo
1:1
12.12.202114:00
CD Leganés - SD Ponferradina
1:1
12.12.202116:00
Real Valladolid - Real Oviedo
2:1
12.12.202118:15
AD Alcorcón - FC Cartagena
1:1
12.12.202118:15
SD Amorebieta - UD Las Palmas
1:1
13.12.202121:00
CD Mirandés - Real Sociedad B
2:0
17.12.202121:00
Girona FC - Burgos CF
3:1
18.12.202116:00
UD Ibiza - Sporting Gijón
0:2
18.12.202116:00
Málaga CF - CD Leganés
0:2
18.12.202118:15
UD Las Palmas - SD Eibar
0:1
19.12.202114:00
CF Fuenlabrada - Real Oviedo
0:0
19.12.202116:00
SD Ponferradina - SD Amorebieta
1:1
19.12.202116:00
Real Zaragoza - CD Tenerife
0:2
19.12.202118:15
FC Cartagena - CD Mirandés
3:0
19.12.202118:15
SD Huesca - AD Alcorcón
0:0
19.12.202118:15
Real Sociedad B - Real Valladolid
0:2
31.12.202114:00
Real Oviedo - SD Ponferradina
2:0
31.12.202116:00
Burgos CF - SD Amorebieta
2:2
31.12.202116:15
SD Eibar - Real Sociedad B
3:2
02.01.202214:00
UD Almería - FC Cartagena
0:1
02.01.202214:00
Real Valladolid - CD Leganés
1:0
02.01.202216:00
Sporting Gijón - CD Lugo
1:1
02.01.202218:15
SD Huesca - Girona FC
0:1
02.01.202218:15
CD Mirandés - Real Zaragoza
2:0
02.01.202221:00
CF Fuenlabrada - UD Ibiza
1:2
02.01.202221:30
CD Tenerife - UD Las Palmas
0:1
03.01.202221:00
AD Alcorcón - Málaga CF
0:1
07.01.202221:00
SD Amorebieta - CD Tenerife
1:1
08.01.202216:00
FC Cartagena - SD Huesca
0:3
08.01.202216:00
UD Ibiza - AD Alcorcón
6:2
08.01.202218:15
Real Valladolid - Burgos CF
1:0
08.01.202221:00
CD Leganés - Real Sociedad B
1:1
09.01.202214:00
Girona FC - CF Fuenlabrada
2:1
09.01.202216:00
CD Lugo - CD Mirandés
2:1
09.01.202218:15
Málaga CF - Sporting Gijón
2:2
09.01.202220:30
SD Ponferradina - Real Zaragoza
0:0
09.01.202221:30
UD Las Palmas - UD Almería
1:1
10.01.202221:00
Real Oviedo - SD Eibar
1:1
19.01.202221:00
CD Lugo - UD Almería
2:1
21.01.202221:00
CD Tenerife - Real Oviedo
4:0
22.01.202216:00
Real Zaragoza - Real Valladolid
0:0
22.01.202218:15
CF Fuenlabrada - UD Las Palmas
3:2
22.01.202221:00
Málaga CF - UD Ibiza
0:5
23.01.202214:00
Burgos CF - CD Leganés
4:0
23.01.202216:00
Sporting Gijón - SD Amorebieta
2:1
23.01.202218:15
Girona FC - CD Lugo
1:1
23.01.202218:15
SD Huesca - SD Ponferradina
1:2
23.01.202221:00
AD Alcorcón - CD Mirandés
0:0
24.01.202221:00
UD Almería - SD Eibar
0:2
24.01.202221:00
Real Sociedad B - FC Cartagena
1:2
28.01.202221:00
Real Valladolid - Sporting Gijón
1:0
29.01.202216:00
SD Amorebieta - Girona FC
1:0
29.01.202218:15
SD Eibar - SD Huesca
2:1
29.01.202218:15
CD Lugo - Burgos CF
1:0
29.01.202221:00
Real Oviedo - UD Almería
2:0
30.01.202214:00
CD Leganés - AD Alcorcón
1:0
30.01.202216:00
FC Cartagena - CF Fuenlabrada
3:0
30.01.202218:15
UD Las Palmas - Real Sociedad B
0:0
30.01.202218:15
CD Mirandés - Málaga CF
3:0
30.01.202221:00
SD Ponferradina - CD Tenerife
1:2
31.01.202221:00
UD Ibiza - Real Zaragoza
2:2
04.02.202221:00
UD Almería - UD Ibiza
2:0
04.02.202221:00
Burgos CF - AD Alcorcón
3:1
05.02.202216:00
Real Sociedad B - CD Lugo
1:1
05.02.202218:15
Real Zaragoza - Málaga CF
1:1
05.02.202220:30
Girona FC - SD Ponferradina
3:0
05.02.202220:30
Sporting Gijón - SD Eibar
0:1
06.02.202214:00
SD Amorebieta - Real Oviedo
1:1
06.02.202214:00
CF Fuenlabrada - Real Valladolid
0:0
06.02.202218:15
FC Cartagena - UD Las Palmas
0:2
06.02.202218:15
SD Huesca - CD Mirandés
4:0
06.02.202221:00
CD Tenerife - CD Leganés
0:0
11.02.202221:00
CD Leganés - Real Zaragoza
2:1
12.02.202216:00
CD Mirandés - Sporting Gijón
0:3
12.02.202218:15
UD Ibiza - FC Cartagena
2:1
12.02.202218:15
Real Valladolid - Girona FC
2:2
12.02.202220:30
Málaga CF - UD Almería
0:1
13.02.202214:00
SD Eibar - CF Fuenlabrada
0:0
13.02.202216:00
Real Oviedo - SD Huesca
3:3
13.02.202218:15
AD Alcorcón - CD Tenerife
0:2
13.02.202218:15
CD Lugo - SD Amorebieta
1:1
13.02.202221:00
UD Las Palmas - Burgos CF
0:2
14.02.202221:00
SD Ponferradina - Real Sociedad B
3:2
18.02.202221:00
FC Cartagena - Real Valladolid
2:3
19.02.202216:00
Real Zaragoza - UD Las Palmas
2:1
19.02.202218:15
Girona FC - SD Eibar
0:1
19.02.202218:15
CD Tenerife - UD Ibiza
2:0
19.02.202221:00
Real Sociedad B - Málaga CF
2:0
20.02.202214:00
CF Fuenlabrada - AD Alcorcón
2:2
20.02.202216:00
Burgos CF - Real Oviedo
0:1
20.02.202218:15
SD Huesca - CD Lugo
1:0
20.02.202218:15
Sporting Gijón - SD Ponferradina
2:3
20.02.202221:00
UD Almería - CD Mirandés
2:1
21.02.202221:00
SD Amorebieta - CD Leganés
1:3
25.02.202221:00
UD Almería - CF Fuenlabrada
3:1
26.02.202216:00
UD Ibiza - SD Huesca
2:1
26.02.202216:00
CD Mirandés - CD Tenerife
2:1
26.02.202218:15
Real Oviedo - Real Sociedad B
0:1
26.02.202221:00
UD Las Palmas - CD Lugo
2:2
27.02.202214:00
SD Eibar - Burgos CF
2:0
27.02.202216:00
Sporting Gijón - Real Zaragoza
1:2
27.02.202218:15
CD Leganés - Girona FC
1:1
27.02.202218:15
Real Valladolid - SD Amorebieta
5:1
27.02.202221:00
AD Alcorcón - SD Ponferradina
2:2
28.02.202221:00
Málaga CF - FC Cartagena
1:1
04.03.202221:00
Real Zaragoza - UD Almería
2:0
05.03.202216:00
CF Fuenlabrada - Burgos CF
1:2
05.03.202216:00
SD Huesca - UD Las Palmas
0:0
05.03.202218:15
CD Tenerife - Real Valladolid
1:4
06.03.202214:00
CD Lugo - AD Alcorcón
1:0
06.03.202216:00
SD Ponferradina - UD Ibiza
1:1
06.03.202218:15
SD Amorebieta - Málaga CF
1:2
06.03.202218:15
FC Cartagena - SD Eibar
4:1
06.03.202218:15
CD Leganés - CD Mirandés
2:0
06.03.202221:00
Girona FC - Real Oviedo
2:1
07.03.202221:00
Real Sociedad B - Sporting Gijón
2:1
11.03.202221:00
Real Zaragoza - CF Fuenlabrada
2:1
12.03.202216:00
UD Ibiza - CD Leganés
1:1
12.03.202216:00
CD Mirandés - FC Cartagena
2:1
12.03.202218:15
UD Almería - CD Lugo
3:3
12.03.202218:15
UD Las Palmas - Girona FC
1:3
12.03.202221:00
Málaga CF - SD Ponferradina
0:0
13.03.202214:00
Burgos CF - Real Sociedad B
0:0
13.03.202216:00
SD Eibar - SD Amorebieta
1:0
13.03.202216:00
Sporting Gijón - CD Tenerife
1:2
13.03.202218:15
AD Alcorcón - SD Huesca
1:0
13.03.202218:15
Real Oviedo - Real Valladolid
3:0
18.03.202221:00
SD Huesca - Burgos CF
1:0
19.03.202214:00
Real Sociedad B - CD Mirandés
1:3
19.03.202216:00
FC Cartagena - Real Zaragoza
3:0
19.03.202216:00
CF Fuenlabrada - Málaga CF
1:0
19.03.202218:15
CD Lugo - Real Oviedo
1:1
19.03.202218:15
Real Valladolid - UD Las Palmas
0:1
19.03.202221:00
Girona FC - UD Ibiza
5:1
20.03.202214:00
SD Amorebieta - AD Alcorcón
0:0
20.03.202216:00
SD Ponferradina - SD Eibar
2:2
20.03.202218:15
CD Leganés - Sporting Gijón
1:1
21.03.202221:00
CD Tenerife - UD Almería
0:1
25.03.202221:00
Real Zaragoza - SD Amorebieta
1:1
26.03.202214:00
UD Ibiza - Real Sociedad B
2:2
26.03.202216:00
SD Eibar - CD Lugo
1:0
26.03.202218:00
Sporting Gijón - FC Cartagena
4:1
26.03.202221:30
Real Oviedo - CF Fuenlabrada
3:0
27.03.202214:00
CD Mirandés - SD Ponferradina
3:1
27.03.202216:00
Burgos CF - CD Tenerife
1:0
27.03.202218:15
AD Alcorcón - Real Valladolid
1:2
27.03.202218:15
Málaga CF - SD Huesca
0:2
27.03.202221:00
UD Almería - Girona FC
0:1
28.03.202221:00
UD Las Palmas - CD Leganés
4:2
01.04.202221:00
Girona FC - Málaga CF
1:0
02.04.202216:00
Real Sociedad B - AD Alcorcón
2:4
02.04.202216:00
Real Valladolid - CD Lugo
4:1
02.04.202218:15
SD Amorebieta - UD Ibiza
3:1
02.04.202220:30
CD Tenerife - Real Zaragoza
1:1
03.04.202214:00
FC Cartagena - Real Oviedo
1:2
03.04.202216:00
Burgos CF - Sporting Gijón
0:0
03.04.202216:00
SD Ponferradina - UD Las Palmas
1:2
03.04.202218:15
SD Eibar - CD Mirandés
1:1
03.04.202218:15
SD Huesca - UD Almería
1:1
04.04.202221:00
CD Leganés - CF Fuenlabrada
3:2
08.04.202221:00
CD Lugo - FC Cartagena
1:0
09.04.202216:00
Real Sociedad B - CD Tenerife
1:2
09.04.202218:15
AD Alcorcón - Sporting Gijón
1:1
09.04.202218:15
Málaga CF - Real Valladolid
2:2
09.04.202221:00
UD Las Palmas - SD Amorebieta
1:0
10.04.202214:00
CF Fuenlabrada - SD Huesca
2:3
10.04.202216:00
Real Zaragoza - Girona FC
1:0
10.04.202218:15
UD Ibiza - SD Eibar
2:0
10.04.202218:15
CD Mirandés - Burgos CF
3:1
10.04.202218:15
Real Oviedo - CD Leganés
1:0
11.04.202221:00
UD Almería - SD Ponferradina
3:0
15.04.202218:30
SD Eibar - UD Las Palmas
2:2
15.04.202221:00
SD Amorebieta - CD Mirandés
1:0
16.04.202216:00
CD Leganés - Málaga CF
0:3
16.04.202218:15
Real Valladolid - UD Almería
2:2
16.04.202220:30
Sporting Gijón - Real Oviedo
0:1
16.04.202221:00
FC Cartagena - AD Alcorcón
3:1
17.04.202214:00
SD Ponferradina - CD Lugo
3:1
17.04.202216:00
Burgos CF - UD Ibiza
2:1
17.04.202218:15
SD Huesca - Real Zaragoza
1:1
17.04.202218:15
CD Tenerife - CF Fuenlabrada
3:1
18.04.202219:00
Girona FC - Real Sociedad B
2:0
22.04.202221:00
CD Tenerife - SD Huesca
0:0
23.04.202214:00
Real Sociedad B - SD Amorebieta
2:1
23.04.202216:15
FC Cartagena - Girona FC
3:0
23.04.202216:15
CF Fuenlabrada - SD Ponferradina
2:3
23.04.202218:30
Málaga CF - SD Eibar
1:3
24.04.202214:00
AD Alcorcón - Real Oviedo
1:2
24.04.202216:15
UD Ibiza - UD Las Palmas
1:1
24.04.202216:15
CD Mirandés - Real Valladolid
0:1
24.04.202218:30
CD Lugo - CD Leganés
0:0
24.04.202218:30
Real Zaragoza - Burgos CF
0:0
25.04.202221:00
UD Almería - Sporting Gijón
1:0
29.04.202222:00
UD Las Palmas - Málaga CF
2:1
30.04.202216:00
Real Oviedo - CD Mirandés
3:0
30.04.202218:15
SD Eibar - Real Zaragoza
2:0
30.04.202220:30
Burgos CF - UD Almería
0:2
01.05.202214:00
SD Amorebieta - CF Fuenlabrada
2:1
01.05.202216:00
AD Alcorcón - Girona FC
0:1
01.05.202216:00
Sporting Gijón - UD Ibiza
0:1
01.05.202218:15
CD Lugo - CD Tenerife
0:2
01.05.202218:15
SD Ponferradina - FC Cartagena
4:2
02.05.202218:30
CD Leganés - SD Huesca
2:1
02.05.202221:00
Real Valladolid - Real Sociedad B
1:2
06.05.202221:00
UD Las Palmas - CD Mirandés
1:0
07.05.202216:00
CF Fuenlabrada - Real Sociedad B
1:2
07.05.202216:00
SD Huesca - Sporting Gijón
1:1
07.05.202218:15
UD Almería - SD Amorebieta
3:0
07.05.202218:15
Málaga CF - Real Oviedo
0:0
07.05.202221:00
SD Ponferradina - Burgos CF
3:1
08.05.202214:00
FC Cartagena - CD Leganés
0:0
08.05.202216:00
SD Eibar - Real Valladolid
0:2
08.05.202218:15
UD Ibiza - CD Lugo
1:1
08.05.202218:15
Real Zaragoza - AD Alcorcón
0:3
09.05.202221:00
Girona FC - CD Tenerife
0:1
13.05.202221:00
Real Sociedad B - UD Almería
0:2
14.05.202214:00
SD Amorebieta - SD Huesca
1:0
14.05.202216:00
Burgos CF - FC Cartagena
1:1
14.05.202216:00
CD Lugo - CF Fuenlabrada
1:3
14.05.202218:15
Real Valladolid - SD Ponferradina
2:0
14.05.202221:00
CD Leganés - SD Eibar
2:3
15.05.202214:00
AD Alcorcón - UD Las Palmas
0:2
15.05.202216:00
CD Mirandés - UD Ibiza
4:0
15.05.202216:00
Sporting Gijón - Girona FC
2:1
15.05.202221:00
CD Tenerife - Málaga CF
0:2
16.05.202221:00
Real Oviedo - Real Zaragoza
3:3
20.05.202221:00
Real Zaragoza - CD Lugo
1:0
21.05.202220:00
FC Cartagena - SD Amorebieta
5:0
21.05.202220:00
CF Fuenlabrada - Sporting Gijón
0:0
21.05.202220:00
SD Huesca - Real Sociedad B
3:2
21.05.202220:00
Málaga CF - Burgos CF
0:1
21.05.202222:00
UD Almería - AD Alcorcón
1:1
21.05.202222:00
SD Eibar - CD Tenerife
2:0
21.05.202222:00
Girona FC - CD Mirandés
2:0
21.05.202222:00
UD Ibiza - Real Valladolid
1:2
21.05.202222:00
UD Las Palmas - Real Oviedo
2:1
21.05.202222:00
SD Ponferradina - CD Leganés
0:3
27.05.202221:00
CD Mirandés - CF Fuenlabrada
5:1
27.05.202221:00
Real Sociedad B - Real Zaragoza
1:2
28.05.202218:15
SD Amorebieta - SD Ponferradina
1:0
28.05.202218:15
CD Lugo - Málaga CF
1:0
29.05.202220:00
AD Alcorcón - SD Eibar
1:0
29.05.202220:00
Burgos CF - Girona FC
0:0
29.05.202220:00
CD Leganés - UD Almería
2:2
29.05.202220:00
Real Oviedo - UD Ibiza
3:2
29.05.202220:00
Sporting Gijón - UD Las Palmas
0:1
29.05.202220:00
CD Tenerife - FC Cartagena
1:2
29.05.202220:00
Real Valladolid - SD Huesca
3:0
09:55 Ponferradina má první letní posilu
Almería postoupila do španělské nejvyšší soutěže a její atmosféru nezažije Georgi Makaridze. Gruzínský brankář zůstává ve druhé lize, zdarma ho získala Ponferradina. (marca.com)
09:25 Febas se vrací do Málagy
Aleix Febas na jaře hostoval v Málaze a do tohoto klubu se vrací, na Baleárských ostrovech podepsal tříletý kontrakt. Záložník se kvůli tomuto angažmá vyvázal z kontraktu na Mallorce. (mundodeportivo.com)
08:40 Tenerife má první letní posilu
José Ángel Jurado po minulé sezoně opustil Alcorcón, s nímž sestoupil do třetí španělské ligy. Záložník bude pokračovat ve druhé nejvyšší soutěži, jako volný hráč se na dva roky upsal Tenerife. (marca.com)
04.07. Guruzeta znovu oblékne dres Athleticu
Gorka Guruzeta loni v dresu druholigové španělské Amorebiety nastřílel třináct branek a vysloužil si angažmá v nejvyšší soutěži. Útočník se vrací do Bilbaa, jako volný hráč se tamnímu Athleticu upsal na dva roky a součástí dohody je opce na třetí sezonu. (mundodeportivo.com)
03.07. Pascual prodloužil a odešel hostovat
Martín Pascual patří Rayu a s madridským klubem podepsal nový dvouletý kontrakt, letos za něj ale hrát nebude - obránce byl zapůjčen na hostování do druholigové španělské Ibizy. (marca.com)
03.07. Rubén Castro má nabídku z Málagy
Rubén Castro hraje za Cartagenu, kde se dohodl na nové jednoleté smlouvě, vedle toho má nabídku z dalšího druholigového španělského klubu - konkrétně z Málagy. Zkušený útočník dříve hrával za Betis a ve svých 41 letech stále nepatří do starého železa, loni nastřílel dvacet gólů. (marca.com)
02.07. Insúa si hledá nové angažmá
Pablo Insúa už nebude hrát za Huescu. Obránce měl smlouvu ještě na jeden rok, druholigový španělský klub s ním ale nepočítal a spolupráci předčasně ukončil. (mundodeportivo.com)
02.07. Aitor Fernández přestupuje do Osasuny
Aitor Fernández v lednu podepsal novou smlouvu s Levante, kterou nedodrží - brankář po sestupu klubu ze španělské nejvyšší soutěže přestoupil do Osasuny. (mundodeportivo.com)
02.07. Adrián López zůstává v Málaze
Adrián López se ještě popere o místo v Málaze, s druholigovým španělským klubem začne letní přípravu a pokud prokáže formu, dostane další smlouvu. Už 34letý útočník dříve hrával za Deportivo La Coruňa, FC Porto, Villarreal nebo Atlético Madrid, Málaga mu šanci dala koncem března a Adrián naskočil jenom ke dvěma zápasům. (marca.com)
01.07. Clermont oznámil příchod Gonalonse
Maxime Gonalons se podle očekávání vrací do Francie. Třiatřicetiletý záložník se po odchodu z Granady na dva roky upsal Clermontu Foot. (lequipe.fr)
Další expres zprávy
Poslední zápasy
nenalezeny žádné zápasy
Následující zápasy
14.08.?
Burgos CF - Málaga CF
info
14.08.?
FC Cartagena - SD Ponferradina
info
14.08.?
SD Eibar - CD Tenerife
info
14.08.?
UD Las Palmas - Real Zaragoza
info
14.08.?
CD Mirandés - Sporting Gijón
info
14.08.?
Santander - Villarreal CF B
info
14.08.?
CD Leganés - Deportivo Alavés
info
14.08.?
UD Ibiza - Granada CF
info
14.08.?
Levante UD - SD Huesca
info
14.08.?
CD Lugo - Albacete Balompié
info
14.08.?
Real Oviedo - FC Andorra
info
Všechny zápasy