Španělsko - LaLiga2 2021/2022 - výsledky, rozlosování

základní část

13.08.202120:00
SD Huesca - SD Eibar
2:0
13.08.202122:00
Real Zaragoza - UD Ibiza
0:0
14.08.202117:00
Real Sociedad B - CD Leganés
1:0
14.08.202119:30
Girona FC - SD Amorebieta
2:0
14.08.202122:00
SD Ponferradina - AD Alcorcón
1:0
15.08.202117:00
Sporting Gijón - Burgos CF
1:0
15.08.202119:30
Real Oviedo - CD Lugo
2:2
15.08.202122:00
CF Fuenlabrada - CD Tenerife
1:2
15.08.202122:00
UD Las Palmas - Real Valladolid
1:1
16.08.202120:00
Málaga CF - CD Mirandés
0:0
16.08.202122:00
FC Cartagena - UD Almería
1:3
20.08.202120:00
Real Valladolid - Real Zaragoza
2:0
20.08.202122:00
UD Almería - Real Oviedo
2:1
21.08.202117:00
CD Lugo - Real Sociedad B
0:0
21.08.202119:30
CD Tenerife - Sporting Gijón
0:0
21.08.202122:00
AD Alcorcón - CF Fuenlabrada
0:2
22.08.202117:00
UD Ibiza - Málaga CF
2:2
22.08.202119:30
SD Eibar - SD Ponferradina
0:1
22.08.202119:30
Girona FC - UD Las Palmas
0:0
22.08.202122:00
SD Huesca - FC Cartagena
2:0
23.08.202120:00
CD Mirandés - SD Amorebieta
2:0
23.08.202122:00
CD Leganés - Burgos CF
0:0
27.08.202120:00
UD Las Palmas - SD Huesca
2:1
27.08.202122:00
Málaga CF - AD Alcorcón
1:0
28.08.202117:00
Sporting Gijón - CD Mirandés
2:1
28.08.202119:30
CD Leganés - UD Ibiza
1:2
28.08.202119:30
Real Oviedo - CD Tenerife
0:0
28.08.202122:00
SD Ponferradina - Girona FC
2:1
29.08.202117:00
SD Amorebieta - UD Almería
2:1
29.08.202119:30
CD Lugo - Real Valladolid
0:2
29.08.202119:30
Real Sociedad B - CF Fuenlabrada
0:0
29.08.202122:00
Burgos CF - SD Eibar
0:1
30.08.202122:00
Real Zaragoza - FC Cartagena
0:1
03.09.202121:00
Girona FC - Sporting Gijón
1:2
04.09.202116:00
SD Eibar - CD Leganés
1:1
04.09.202118:15
FC Cartagena - Real Sociedad B
1:0
04.09.202118:15
CD Tenerife - SD Ponferradina
2:0
04.09.202121:00
UD Almería - Málaga CF
2:0
04.09.202121:00
CF Fuenlabrada - CD Lugo
1:1
05.09.202116:00
Burgos CF - Real Valladolid
3:0
05.09.202116:00
UD Ibiza - SD Amorebieta
1:1
05.09.202118:15
AD Alcorcón - Real Zaragoza
1:2
05.09.202118:15
CD Mirandés - UD Las Palmas
4:2
06.09.202121:00
SD Huesca - Real Oviedo
1:2
10.09.202121:00
Sporting Gijón - CD Leganés
2:1
11.09.202116:00
SD Amorebieta - Burgos CF
2:2
11.09.202116:00
Real Sociedad B - SD Eibar
2:3
11.09.202118:15
UD Las Palmas - UD Ibiza
1:1
11.09.202121:00
CD Mirandés - AD Alcorcón
1:3
12.09.202114:00
Real Oviedo - FC Cartagena
2:0
12.09.202116:00
Real Valladolid - CD Tenerife
0:2
12.09.202118:15
SD Ponferradina - UD Almería
1:0
12.09.202120:30
CF Fuenlabrada - Real Zaragoza
1:1
12.09.202121:30
Málaga CF - Girona FC
2:0
13.09.202121:00
CD Lugo - SD Huesca
3:2
17.09.202121:00
AD Alcorcón - UD Almería
0:4
18.09.202116:00
UD Ibiza - Real Oviedo
1:1
18.09.202118:15
CD Leganés - SD Amorebieta
1:0
18.09.202118:15
Real Zaragoza - Real Sociedad B
1:1
18.09.202120:30
Girona FC - Real Valladolid
1:0
18.09.202121:00
FC Cartagena - CD Lugo
2:1
19.09.202114:00
SD Huesca - CF Fuenlabrada
0:0
19.09.202116:00
SD Ponferradina - Málaga CF
4:0
19.09.202118:15
SD Eibar - Sporting Gijón
3:2
19.09.202118:15
CD Tenerife - CD Mirandés
1:2
20.09.202121:00
Burgos CF - UD Las Palmas
0:0
24.09.202120:00
Real Sociedad B - SD Huesca
0:2
24.09.202121:00
UD Almería - CD Tenerife
3:1
25.09.202116:00
UD Ibiza - Burgos CF
2:0
25.09.202118:15
SD Amorebieta - SD Eibar
1:1
25.09.202118:15
UD Las Palmas - SD Ponferradina
2:1
26.09.202114:00
CD Mirandés - CD Leganés
1:2
26.09.202116:00
Sporting Gijón - Málaga CF
2:1
26.09.202118:15
Real Oviedo - Girona FC
0:0
26.09.202120:30
CD Lugo - Real Zaragoza
1:1
26.09.202121:00
Real Valladolid - AD Alcorcón
2:0
27.09.202121:00
CF Fuenlabrada - FC Cartagena
2:1
01.10.202121:00
SD Ponferradina - Real Valladolid
2:2
02.10.202116:00
SD Amorebieta - Sporting Gijón
1:1
02.10.202116:00
SD Huesca - CD Tenerife
1:2
02.10.202118:15
Real Zaragoza - Real Oviedo
0:0
02.10.202121:00
AD Alcorcón - Real Sociedad B
1:4
03.10.202114:00
SD Eibar - UD Ibiza
3:1
03.10.202116:00
Málaga CF - CF Fuenlabrada
1:0
03.10.202118:15
Burgos CF - CD Mirandés
1:0
03.10.202118:15
UD Las Palmas - FC Cartagena
4:1
03.10.202121:00
CD Leganés - CD Lugo
1:1
04.10.202121:00
Girona FC - UD Almería
1:2
08.10.202121:00
Real Valladolid - Málaga CF
1:1
09.10.202116:00
CD Lugo - Girona FC
1:0
09.10.202116:00
CD Mirandés - SD Eibar
3:3
09.10.202118:15
UD Almería - UD Las Palmas
1:1
09.10.202121:00
Real Oviedo - Sporting Gijón
1:1
10.10.202114:00
Real Sociedad B - SD Ponferradina
1:1
10.10.202116:00
FC Cartagena - UD Ibiza
5:1
10.10.202118:15
AD Alcorcón - Burgos CF
1:0
10.10.202118:15
CF Fuenlabrada - CD Leganés
2:1
10.10.202118:15
CD Tenerife - SD Amorebieta
2:1
11.10.202121:00
Real Zaragoza - SD Huesca
0:0
15.10.202121:00
SD Eibar - UD Almería
1:0
16.10.202116:00
SD Amorebieta - FC Cartagena
2:3
16.10.202116:00
Girona FC - SD Huesca
1:3
16.10.202118:15
UD Las Palmas - CD Tenerife
2:1
16.10.202120:30
Málaga CF - Real Zaragoza
1:1
16.10.202121:00
Sporting Gijón - AD Alcorcón
1:0
17.10.202114:00
UD Ibiza - CD Mirandés
0:2
17.10.202116:00
CD Leganés - Real Valladolid
0:2
17.10.202118:15
Burgos CF - CD Lugo
1:1
17.10.202118:15
Real Sociedad B - Real Oviedo
1:1
17.10.202121:00
SD Ponferradina - CF Fuenlabrada
0:0
19.10.202119:00
FC Cartagena - Sporting Gijón
1:0
19.10.202119:00
SD Huesca - Málaga CF
0:0
19.10.202121:00
CD Tenerife - SD Eibar
0:1
20.10.202119:00
CF Fuenlabrada - SD Amorebieta
0:0
20.10.202119:00
Real Valladolid - UD Ibiza
1:1
20.10.202121:00
AD Alcorcón - CD Leganés
3:3
20.10.202121:00
CD Lugo - UD Las Palmas
2:0
21.10.202118:45
UD Almería - Real Sociedad B
3:1
21.10.202119:00
Real Zaragoza - SD Ponferradina
1:1
21.10.202121:00
CD Mirandés - Girona FC
1:2
21.10.202121:00
Real Oviedo - Burgos CF
1:3
22.10.202121:00
SD Eibar - FC Cartagena
2:1
23.10.202116:00
UD Ibiza - CF Fuenlabrada
3:1
23.10.202118:15
Sporting Gijón - Real Valladolid
1:2
23.10.202120:30
Málaga CF - CD Lugo
1:0
23.10.202121:00
CD Leganés - CD Tenerife
1:2
24.10.202114:00
SD Amorebieta - Real Sociedad B
1:2
24.10.202114:00
CD Mirandés - UD Almería
1:4
24.10.202118:15
Burgos CF - SD Huesca
3:1
24.10.202118:15
SD Ponferradina - Real Oviedo
1:2
24.10.202121:00
UD Las Palmas - AD Alcorcón
3:0
25.10.202121:00
Girona FC - Real Zaragoza
1:1
29.10.202121:00
UD Almería - CD Leganés
1:0
29.10.202121:00
Real Sociedad B - UD Las Palmas
0:1
30.10.202116:00
SD Huesca - SD Amorebieta
1:1
30.10.202118:15
CD Lugo - Sporting Gijón
1:1
30.10.202121:00
FC Cartagena - SD Ponferradina
0:1
31.10.202114:00
CF Fuenlabrada - Girona FC
1:2
31.10.202116:00
Real Oviedo - Málaga CF
2:1
31.10.202118:15
Real Valladolid - SD Eibar
2:0
31.10.202120:30
Real Zaragoza - CD Mirandés
1:1
01.11.202116:00
AD Alcorcón - UD Ibiza
0:2
01.11.202118:15
CD Tenerife - Burgos CF
4:0
02.11.202119:00
SD Ponferradina - SD Huesca
1:1
02.11.202119:00
Sporting Gijón - UD Almería
0:1
02.11.202121:15
CD Leganés - FC Cartagena
1:1
03.11.202119:00
SD Amorebieta - Real Valladolid
4:1
03.11.202119:00
CD Mirandés - CD Lugo
3:2
03.11.202121:15
SD Eibar - Real Oviedo
1:0
03.11.202121:15
UD Las Palmas - CF Fuenlabrada
2:1
04.11.202119:00
Burgos CF - Real Zaragoza
0:1
04.11.202119:00
Girona FC - AD Alcorcón
3:1
04.11.202121:15
UD Ibiza - CD Tenerife
0:0
04.11.202121:15
Málaga CF - Real Sociedad B
2:1
05.11.202121:00
SD Huesca - CD Leganés
0:2
06.11.202116:00
CD Lugo - SD Ponferradina
1:2
06.11.202118:15
Real Oviedo - UD Las Palmas
1:1
06.11.202118:15
Real Valladolid - CD Mirandés
3:1
06.11.202121:00
CF Fuenlabrada - SD Eibar
0:0
07.11.202114:00
AD Alcorcón - SD Amorebieta
2:2
07.11.202116:00
Real Zaragoza - Sporting Gijón
2:0
07.11.202118:15
UD Almería - Burgos CF
2:0
07.11.202118:15
FC Cartagena - Málaga CF
3:1
07.11.202121:00
Real Sociedad B - UD Ibiza
0:1
08.11.202121:00
CD Tenerife - Girona FC
2:1
12.11.202121:00
Sporting Gijón - Real Sociedad B
0:1
13.11.202116:00
Real Valladolid - CF Fuenlabrada
3:0
13.11.202118:15
SD Eibar - AD Alcorcón
2:1
13.11.202118:15
CD Mirandés - SD Huesca
0:1
13.11.202120:30
UD Las Palmas - Real Zaragoza
2:3
14.11.202114:00
SD Amorebieta - CD Lugo
1:3
14.11.202116:00
Girona FC - FC Cartagena
2:0
14.11.202116:00
UD Ibiza - UD Almería
0:1
14.11.202118:15
Burgos CF - SD Ponferradina
1:0
14.11.202118:15
CD Leganés - Real Oviedo
0:0
15.11.202121:00
Málaga CF - CD Tenerife
1:0
19.11.202121:00
CF Fuenlabrada - CD Mirandés
1:1
20.11.202116:00
Real Oviedo - SD Amorebieta
2:0
20.11.202118:15
Málaga CF - UD Las Palmas
2:1
20.11.202120:30
UD Almería - Real Valladolid
3:1
21.11.202114:00
FC Cartagena - Burgos CF
1:0
21.11.202116:00
CD Lugo - SD Eibar
2:2
21.11.202118:15
SD Huesca - UD Ibiza
0:0
21.11.202118:15
CD Tenerife - AD Alcorcón
1:0
21.11.202120:30
SD Ponferradina - Sporting Gijón
4:1
22.11.202119:00
Real Sociedad B - Girona FC
1:2
22.11.202121:00
Real Zaragoza - CD Leganés
0:2
26.11.202121:00
AD Alcorcón - CD Lugo
1:1
26.11.202121:00
CD Mirandés - Real Oviedo
1:1
27.11.202116:00
Burgos CF - Málaga CF
3:0
27.11.202118:15
UD Almería - SD Huesca
0:0
27.11.202118:15
Sporting Gijón - CF Fuenlabrada
1:1
27.11.202120:30
Real Valladolid - FC Cartagena
2:0
28.11.202114:00
CD Leganés - UD Las Palmas
4:1
28.11.202116:00
SD Amorebieta - Real Zaragoza
1:1
28.11.202116:00
UD Ibiza - SD Ponferradina
0:1
28.11.202118:15
CD Tenerife - Real Sociedad B
2:0
29.11.202121:00
SD Eibar - Girona FC
4:2
03.12.202121:00
SD Huesca - Real Valladolid
3:2
04.12.202118:15
CF Fuenlabrada - UD Almería
1:1
05.12.202114:00
SD Ponferradina - CD Mirandés
2:1
05.12.202116:00
Málaga CF - SD Amorebieta
1:2
05.12.202118:15
CD Lugo - UD Ibiza
0:0
05.12.202118:15
Real Oviedo - AD Alcorcón
3:1
05.12.202118:15
Real Sociedad B - Burgos CF
0:1
05.12.202120:30
UD Las Palmas - Sporting Gijón
1:0
06.12.202116:00
Real Zaragoza - SD Eibar
1:0
06.12.202118:15
FC Cartagena - CD Tenerife
1:1
06.12.202121:00
Girona FC - CD Leganés
3:0
10.12.202121:00
Sporting Gijón - SD Huesca
1:1
11.12.202116:00
Burgos CF - CF Fuenlabrada
2:0
11.12.202116:00
UD Ibiza - Girona FC
1:1
11.12.202118:15
UD Almería - Real Zaragoza
3:0
11.12.202120:30
SD Eibar - Málaga CF
2:2
11.12.202121:00
CD Tenerife - CD Lugo
1:1
12.12.202114:00
CD Leganés - SD Ponferradina
1:1
12.12.202116:00
Real Valladolid - Real Oviedo
2:1
12.12.202118:15
AD Alcorcón - FC Cartagena
1:1
12.12.202118:15
SD Amorebieta - UD Las Palmas
1:1
13.12.202121:00
CD Mirandés - Real Sociedad B
2:0
17.12.202121:00
Girona FC - Burgos CF
3:1
18.12.202116:00
UD Ibiza - Sporting Gijón
0:2
18.12.202116:00
Málaga CF - CD Leganés
0:2
18.12.202118:15
UD Las Palmas - SD Eibar
0:1
19.12.202114:00
CF Fuenlabrada - Real Oviedo
0:0
19.12.202116:00
SD Ponferradina - SD Amorebieta
1:1
19.12.202116:00
Real Zaragoza - CD Tenerife
0:2
19.12.202118:15
FC Cartagena - CD Mirandés
3:0
19.12.202118:15
SD Huesca - AD Alcorcón
0:0
19.12.202118:15
Real Sociedad B - Real Valladolid
0:2
31.12.202114:00
Real Oviedo - SD Ponferradina
2:0
31.12.202116:00
Burgos CF - SD Amorebieta
2:2
31.12.202116:15
SD Eibar - Real Sociedad B
3:2
02.01.202214:00
UD Almería - FC Cartagena
0:1
02.01.202214:00
Real Valladolid - CD Leganés
1:0
02.01.202216:00
Sporting Gijón - CD Lugo
1:1
02.01.202218:15
SD Huesca - Girona FC
0:1
02.01.202218:15
CD Mirandés - Real Zaragoza
2:0
02.01.202221:00
CF Fuenlabrada - UD Ibiza
1:2
02.01.202221:30
CD Tenerife - UD Las Palmas
0:1
03.01.202221:00
AD Alcorcón - Málaga CF
0:1
07.01.202221:00
SD Amorebieta - CD Tenerife
1:1
08.01.202216:00
FC Cartagena - SD Huesca
0:3
08.01.202216:00
UD Ibiza - AD Alcorcón
6:2
08.01.202218:15
Real Valladolid - Burgos CF
1:0
08.01.202221:00
CD Leganés - Real Sociedad B
1:1
09.01.202214:00
Girona FC - CF Fuenlabrada
2:1
09.01.202216:00
CD Lugo - CD Mirandés
2:1
09.01.202218:15
Málaga CF - Sporting Gijón
2:2
09.01.202220:30
SD Ponferradina - Real Zaragoza
0:0
09.01.202221:30
UD Las Palmas - UD Almería
1:1
10.01.202221:00
Real Oviedo - SD Eibar
1:1
19.01.202221:00
CD Lugo - UD Almería
2:1
21.01.202221:00
CD Tenerife - Real Oviedo
4:0
22.01.202216:00
Real Zaragoza - Real Valladolid
0:0
22.01.202218:15
CF Fuenlabrada - UD Las Palmas
3:2
22.01.202221:00
Málaga CF - UD Ibiza
0:5
23.01.202214:00
Burgos CF - CD Leganés
4:0
23.01.202216:00
Sporting Gijón - SD Amorebieta
2:1
23.01.202218:15
Girona FC - CD Lugo
1:1
23.01.202218:15
SD Huesca - SD Ponferradina
1:2
23.01.202221:00
AD Alcorcón - CD Mirandés
0:0
24.01.202221:00
UD Almería - SD Eibar
0:2
24.01.202221:00
Real Sociedad B - FC Cartagena
1:2
28.01.202221:00
Real Valladolid - Sporting Gijón
1:0
29.01.202216:00
SD Amorebieta - Girona FC
1:0
29.01.202218:15
SD Eibar - SD Huesca
2:1
29.01.202218:15
CD Lugo - Burgos CF
1:0
29.01.202221:00
Real Oviedo - UD Almería
2:0
30.01.202214:00
CD Leganés - AD Alcorcón
1:0
30.01.202216:00
FC Cartagena - CF Fuenlabrada
3:0
30.01.202218:15
UD Las Palmas - Real Sociedad B
0:0
30.01.202218:15
CD Mirandés - Málaga CF
3:0
30.01.202221:00
SD Ponferradina - CD Tenerife
1:2
31.01.202221:00
UD Ibiza - Real Zaragoza
2:2
04.02.202221:00
UD Almería - UD Ibiza
2:0
04.02.202221:00
Burgos CF - AD Alcorcón
3:1
05.02.202216:00
Real Sociedad B - CD Lugo
1:1
05.02.202218:15
Real Zaragoza - Málaga CF
1:1
05.02.202220:30
Girona FC - SD Ponferradina
3:0
05.02.202220:30
Sporting Gijón - SD Eibar
0:1
06.02.202214:00
SD Amorebieta - Real Oviedo
1:1
06.02.202214:00
CF Fuenlabrada - Real Valladolid
0:0
06.02.202218:15
FC Cartagena - UD Las Palmas
0:2
06.02.202218:15
SD Huesca - CD Mirandés
4:0
06.02.202221:00
CD Tenerife - CD Leganés
0:0
11.02.202221:00
CD Leganés - Real Zaragoza
2:1
12.02.202216:00
CD Mirandés - Sporting Gijón
0:3
12.02.202218:15
UD Ibiza - FC Cartagena
2:1
12.02.202218:15
Real Valladolid - Girona FC
2:2
12.02.202220:30
Málaga CF - UD Almería
0:1
13.02.202214:00
SD Eibar - CF Fuenlabrada
0:0
13.02.202216:00
Real Oviedo - SD Huesca
3:3
13.02.202218:15
AD Alcorcón - CD Tenerife
0:2
13.02.202218:15
CD Lugo - SD Amorebieta
1:1
13.02.202221:00
UD Las Palmas - Burgos CF
0:2
14.02.202221:00
SD Ponferradina - Real Sociedad B
3:2
18.02.202221:00
FC Cartagena - Real Valladolid
2:3
19.02.202216:00
Real Zaragoza - UD Las Palmas
2:1
19.02.202218:15
Girona FC - SD Eibar
0:1
19.02.202218:15
CD Tenerife - UD Ibiza
2:0
19.02.202221:00
Real Sociedad B - Málaga CF
2:0
20.02.202214:00
CF Fuenlabrada - AD Alcorcón
2:2
20.02.202216:00
Burgos CF - Real Oviedo
0:1
20.02.202218:15
SD Huesca - CD Lugo
1:0
20.02.202218:15
Sporting Gijón - SD Ponferradina
2:3
20.02.202221:00
UD Almería - CD Mirandés
2:1
21.02.202221:00
SD Amorebieta - CD Leganés
1:3
25.02.202221:00
UD Almería - CF Fuenlabrada
3:1
26.02.202216:00
UD Ibiza - SD Huesca
2:1
26.02.202216:00
CD Mirandés - CD Tenerife
2:1
26.02.202218:15
Real Oviedo - Real Sociedad B
0:1
26.02.202221:00
UD Las Palmas - CD Lugo
2:2
27.02.202214:00
SD Eibar - Burgos CF
2:0
27.02.202216:00
Sporting Gijón - Real Zaragoza
1:2
27.02.202218:15
CD Leganés - Girona FC
1:1
27.02.202218:15
Real Valladolid - SD Amorebieta
5:1
27.02.202221:00
AD Alcorcón - SD Ponferradina
2:2
28.02.202221:00
Málaga CF - FC Cartagena
1:1
04.03.202221:00
Real Zaragoza - UD Almería
2:0
05.03.202216:00
CF Fuenlabrada - Burgos CF
1:2
05.03.202216:00
SD Huesca - UD Las Palmas
0:0
05.03.202218:15
CD Tenerife - Real Valladolid
1:4
06.03.202214:00
CD Lugo - AD Alcorcón
1:0
06.03.202216:00
SD Ponferradina - UD Ibiza
1:1
06.03.202218:15
SD Amorebieta - Málaga CF
1:2
06.03.202218:15
FC Cartagena - SD Eibar
4:1
06.03.202218:15
CD Leganés - CD Mirandés
2:0
06.03.202221:00
Girona FC - Real Oviedo
2:1
07.03.202221:00
Real Sociedad B - Sporting Gijón
2:1
11.03.202221:00
Real Zaragoza - CF Fuenlabrada
2:1
12.03.202216:00
UD Ibiza - CD Leganés
1:1
12.03.202216:00
CD Mirandés - FC Cartagena
2:1
12.03.202218:15
UD Almería - CD Lugo
3:3
12.03.202218:15
UD Las Palmas - Girona FC
1:3
12.03.202221:00
Málaga CF - SD Ponferradina
0:0
13.03.202214:00
Burgos CF - Real Sociedad B
0:0
13.03.202216:00
SD Eibar - SD Amorebieta
1:0
13.03.202216:00
Sporting Gijón - CD Tenerife
1:2
13.03.202218:15
AD Alcorcón - SD Huesca
1:0
13.03.202218:15
Real Oviedo - Real Valladolid
3:0
18.03.202221:00
SD Huesca - Burgos CF
1:0
19.03.202214:00
Real Sociedad B - CD Mirandés
1:3
19.03.202216:00
FC Cartagena - Real Zaragoza
3:0
19.03.202216:00
CF Fuenlabrada - Málaga CF
1:0
19.03.202218:15
CD Lugo - Real Oviedo
1:1
19.03.202218:15
Real Valladolid - UD Las Palmas
0:1
19.03.202221:00
Girona FC - UD Ibiza
5:1
20.03.202214:00
SD Amorebieta - AD Alcorcón
0:0
20.03.202216:00
SD Ponferradina - SD Eibar
2:2
20.03.202218:15
CD Leganés - Sporting Gijón
1:1
21.03.202221:00
CD Tenerife - UD Almería
0:1
25.03.202221:00
Real Zaragoza - SD Amorebieta
1:1
26.03.202214:00
UD Ibiza - Real Sociedad B
2:2
26.03.202216:00
SD Eibar - CD Lugo
1:0
26.03.202218:00
Sporting Gijón - FC Cartagena
4:1
26.03.202221:30
Real Oviedo - CF Fuenlabrada
3:0
27.03.202214:00
CD Mirandés - SD Ponferradina
3:1
27.03.202216:00
Burgos CF - CD Tenerife
1:0
27.03.202218:15
AD Alcorcón - Real Valladolid
1:2
27.03.202218:15
Málaga CF - SD Huesca
0:2
27.03.202221:00
UD Almería - Girona FC
0:1
28.03.202221:00
UD Las Palmas - CD Leganés
4:2
01.04.202221:00
Girona FC - Málaga CF
1:0
02.04.202216:00
Real Sociedad B - AD Alcorcón
2:4
02.04.202216:00
Real Valladolid - CD Lugo
4:1
02.04.202218:15
SD Amorebieta - UD Ibiza
3:1
02.04.202220:30
CD Tenerife - Real Zaragoza
1:1
03.04.202214:00
FC Cartagena - Real Oviedo
1:2
03.04.202216:00
Burgos CF - Sporting Gijón
0:0
03.04.202216:00
SD Ponferradina - UD Las Palmas
1:2
03.04.202218:15
SD Eibar - CD Mirandés
1:1
03.04.202218:15
SD Huesca - UD Almería
1:1
04.04.202221:00
CD Leganés - CF Fuenlabrada
3:2
08.04.202221:00
CD Lugo - FC Cartagena
1:0
09.04.202216:00
Real Sociedad B - CD Tenerife
1:2
09.04.202218:15
AD Alcorcón - Sporting Gijón
1:1
09.04.202218:15
Málaga CF - Real Valladolid
2:2
09.04.202221:00
UD Las Palmas - SD Amorebieta
1:0
10.04.202214:00
CF Fuenlabrada - SD Huesca
2:3
10.04.202216:00
Real Zaragoza - Girona FC
1:0
10.04.202218:15
UD Ibiza - SD Eibar
2:0
10.04.202218:15
CD Mirandés - Burgos CF
3:1
10.04.202218:15
Real Oviedo - CD Leganés
1:0
11.04.202221:00
UD Almería - SD Ponferradina
3:0
15.04.202218:30
SD Eibar - UD Las Palmas
2:2
15.04.202221:00
SD Amorebieta - CD Mirandés
1:0
16.04.202216:00
CD Leganés - Málaga CF
0:3
16.04.202218:15
Real Valladolid - UD Almería
2:2
16.04.202220:30
Sporting Gijón - Real Oviedo
0:1
16.04.202221:00
FC Cartagena - AD Alcorcón
3:1
17.04.202214:00
SD Ponferradina - CD Lugo
3:1
17.04.202216:00
Burgos CF - UD Ibiza
2:1
17.04.202218:15
SD Huesca - Real Zaragoza
1:1
17.04.202218:15
CD Tenerife - CF Fuenlabrada
3:1
18.04.202219:00
Girona FC - Real Sociedad B
2:0
22.04.202221:00
CD Tenerife - SD Huesca
0:0
23.04.202214:00
Real Sociedad B - SD Amorebieta
2:1
23.04.202216:15
FC Cartagena - Girona FC
3:0
23.04.202216:15
CF Fuenlabrada - SD Ponferradina
2:3
23.04.202218:30
Málaga CF - SD Eibar
1:3
24.04.202214:00
AD Alcorcón - Real Oviedo
1:2
24.04.202216:15
UD Ibiza - UD Las Palmas
1:1
24.04.202216:15
CD Mirandés - Real Valladolid
0:1
24.04.202218:30
CD Lugo - CD Leganés
0:0
24.04.202218:30
Real Zaragoza - Burgos CF
0:0
25.04.202221:00
UD Almería - Sporting Gijón
1:0
29.04.202222:00
UD Las Palmas - Málaga CF
2:1
30.04.202216:00
Real Oviedo - CD Mirandés
3:0
30.04.202218:15
SD Eibar - Real Zaragoza
2:0
30.04.202220:30
Burgos CF - UD Almería
0:2
01.05.202214:00
SD Amorebieta - CF Fuenlabrada
2:1
01.05.202216:00
AD Alcorcón - Girona FC
0:1
01.05.202216:00
Sporting Gijón - UD Ibiza
0:1
01.05.202218:15
CD Lugo - CD Tenerife
0:2
01.05.202218:15
SD Ponferradina - FC Cartagena
4:2
02.05.202218:30
CD Leganés - SD Huesca
2:1
02.05.202221:00
Real Valladolid - Real Sociedad B
1:2
06.05.202221:00
UD Las Palmas - CD Mirandés
1:0
07.05.202216:00
CF Fuenlabrada - Real Sociedad B
1:2
07.05.202216:00
SD Huesca - Sporting Gijón
1:1
07.05.202218:15
UD Almería - SD Amorebieta
3:0
07.05.202218:15
Málaga CF - Real Oviedo
0:0
07.05.202221:00
SD Ponferradina - Burgos CF
3:1
08.05.202214:00
FC Cartagena - CD Leganés
0:0
08.05.202216:00
SD Eibar - Real Valladolid
0:2
08.05.202218:15
UD Ibiza - CD Lugo
1:1
08.05.202218:15
Real Zaragoza - AD Alcorcón
0:3
09.05.202221:00
Girona FC - CD Tenerife
0:1
13.05.202221:00
Real Sociedad B - UD Almería
0:2
14.05.202214:00
SD Amorebieta - SD Huesca
1:0
14.05.202216:00
Burgos CF - FC Cartagena
1:1
14.05.202216:00
CD Lugo - CF Fuenlabrada
1:3
14.05.202218:15
Real Valladolid - SD Ponferradina
2:0
14.05.202221:00
CD Leganés - SD Eibar
2:3
15.05.202214:00
AD Alcorcón - UD Las Palmas
0:2
15.05.202216:00
CD Mirandés - UD Ibiza
4:0
15.05.202216:00
Sporting Gijón - Girona FC
2:1
15.05.202221:00
CD Tenerife - Málaga CF
0:2
16.05.202221:00
Real Oviedo - Real Zaragoza
3:3
20.05.202221:00
Real Zaragoza - CD Lugo
1:0
21.05.202220:00
FC Cartagena - SD Amorebieta
5:0
21.05.202220:00
CF Fuenlabrada - Sporting Gijón
0:0
21.05.202220:00
SD Huesca - Real Sociedad B
3:2
21.05.202220:00
Málaga CF - Burgos CF
0:1
21.05.202222:00
UD Almería - AD Alcorcón
1:1
21.05.202222:00
SD Eibar - CD Tenerife
2:0
21.05.202222:00
Girona FC - CD Mirandés
2:0
21.05.202222:00
UD Ibiza - Real Valladolid
1:2
21.05.202222:00
UD Las Palmas - Real Oviedo
2:1
21.05.202222:00
SD Ponferradina - CD Leganés
0:3
27.05.202221:00
CD Mirandés - CF Fuenlabrada
5:1
27.05.202221:00
Real Sociedad B - Real Zaragoza
1:2
28.05.202218:15
SD Amorebieta - SD Ponferradina
1:0
28.05.202218:15
CD Lugo - Málaga CF
1:0
29.05.202220:00
AD Alcorcón - SD Eibar
1:0
29.05.202220:00
Burgos CF - Girona FC
0:0
29.05.202220:00
CD Leganés - UD Almería
2:2
29.05.202220:00
Real Oviedo - UD Ibiza
3:2
29.05.202220:00
Sporting Gijón - UD Las Palmas
0:1
29.05.202220:00
CD Tenerife - FC Cartagena
1:2
29.05.202220:00
Real Valladolid - SD Huesca
3:0

play off - semifinále - 1. zápasy

01.06.202221:00
CD Tenerife - UD Las Palmas
1:0
02.06.202219:00
Girona FC - SD Eibar
0:1

play off - semifinále - odvety

04.06.202221:00
UD Las Palmas - CD Tenerife
1:2
05.06.202218:30
SD Eibar - Girona FC
0:2e

play off - finále - 1. zápas

11.06.202221:00
Girona FC - CD Tenerife
0:0

play off - finále - odveta

19.06.202221:00
CD Tenerife - Girona FC
1:3
14.08. Carreras prodloužil a odešel hostovat
Jofre Carreras stráví letošní sezonu v Mirandésu, který si ho vypůjčil na hostování. Křídelník se následně vrátí do Espanyolu, barcelonský klub s ním počítá a důkazem je nová smlouva platná do června 2026. (mundodeportivo.com)
13.08. Saracchi si poranil stehenní sval
Hodně špatně začalo novou sezonu Levante. Druholigový španělský klub doma jen remizoval s Huescou (0:0) a navíc přišel o jednoho hráče, obránce Marcelo Saracchi si poranil stehenní sval a čeká ho měsíc a půl dlouhá pauza. (mundodeportivo.com)
13.08. Josema Sánchez odchází z Elche
Josema Sánchez znovu a tentokráte definitivně opouští Elche. Obránce loni hostoval ve Valladolidu, nyní se s vedením španělského klubu dohodl na ukončení kontraktu a jako volný hráč se upsal Leganésu. (mundodeportivo.com)
12.08. Apollon Limassol přivedl Recia
Recio se stěhuje ze Španělska na Kypr. Jednatřicetiletý záložník vyměnil druholigový Leganés za Apollon Limassol, jemuž se zavázal do roku 2024. (transfermarkt.de)
12.08. Trabzonspor přivedl Bardhiho
Trabzonspor usiluje o několik posil a jednu od dnešního poledne má - z Levante přišel Enis Bardhi. Makedonský záložník podepsal tříletý kontrakt, turecký klub zaplatil tři miliony eur. (transfermarkt.de)
11.08. Malsa se stěhuje do Valladolidu
Mickaël Malsa bude i po sestupu Levante hrát španělskou nejvyšší soutěž, přestoupil totiž do Valladolidu. Nováček LaLigy získal padesátiprocentní podíl z práv na tohoto záložníka. (marca.com)
11.08. Serrano bude zkušenosti sbírat v Mirandésu
Nico Serrano loni odehrál za Athletic sedmnáct soutěžních zápasů, letos pak žádný start nepřidá. Talentovaný křídelník zamířil do druhé španělské ligy, na hostování ho získal Mirandés. (mundodeportivo.com)
11.08. Granada koupila záložníka Meseguera
Víctor Meseguer mění ve druhé španělské lize dres. Záložník přestoupil z Mirandésu do Granady, která zaplatila jeden a půl milionu eur. (mundodeportivo.com)
11.08. Maraš bude pomáhat Deportivu Alavés
Nikola Maraš odchází z Almeríe a letos bude hrát jen druhou španělskou ligu, srbského obránce si na hostování vypůjčilo Deportivo Alavés. (transfermarkt.de)
11.08. Almería přivedla brankáře Pacheca
Fernando Pacheco odešel z Deportiva Alavés a zůstává ve španělské nejvyšší soutěži. Brankář je novou posilou nováčka z Almeríe, s nímž podepsal čtyřletý kontrakt. (mundodeportivo.com)
Další expres zprávy
Poslední zápasy
12.08.
Levante UD - SD Huesca
0:0
13.08.
SD Eibar - CD Tenerife
2:1
13.08.
CD Mirandés - Sporting Gijón
1:1
13.08.
CD Leganés - Deportivo Alavés
1:2
13.08.
UD Las Palmas - Real Zaragoza
0:0
14.08.
Racing Santander - Villarreal CF B
0:2
14.08.
UD Ibiza - Granada CF
0:2
14.08.
Burgos CF - Málaga CF
1:0
Všechny zápasy
Následující zápasy
15.08.17:30
Real Oviedo - FC Andorra
info
15.08.19:30
CD Lugo - Albacete Balompié
info
15.08.22:00
FC Cartagena - SD Ponferradina
info
Všechny zápasy