Řecko - Super League 2018/2019 - výsledky, rozlosování

25.08.201818:15
Panetolikos FC - Atromitos FC
1:2
25.08.201818:15
PAOK Soluň - Asteras Tripolis
1:0
25.08.201820:30
AEK Atény - PAS Giannina FC
2:0
25.08.201820:30
Apollon Smyrnis - AE Larisa
0:1
26.08.201818:15
Xanthi FC - Panathinaikos FC
0:1
26.08.201818:15
Panionios FC - OFI Kréta
2:2
26.08.201820:30
Olympiakos Pireus - APO Levadiakos
1:0
27.08.201820:30
PAS Lamia 1964 - Aris Soluň
0:3
01.09.201818:15
Panathinaikos FC - PAS Lamia 1964
3:1
01.09.201820:30
Asteras Tripolis - AEK Atény
0:1
01.09.201820:30
Atromitos FC - Xanthi FC
0:0
02.09.201818:15
Aris Soluň - AE Larisa
2:0
02.09.201818:15
Panionios FC - PAOK Soluň
0:1
02.09.201820:30
Olympiakos Pireus - PAS Giannina FC
5:0
03.09.201820:30
APO Levadiakos - Apollon Smyrnis
1:0
03.09.201820:30
Panetolikos FC - OFI Kréta
2:1
15.09.201817:15
OFI Kréta - PAOK Soluň
1:3
15.09.201818:00
Apollon Smyrnis - PAS Giannina FC
1:2
15.09.201819:30
AEK Atény - Panionios FC
4:0
16.09.201816:00
Xanthi FC - Panetolikos FC
1:1
16.09.201817:15
AE Larisa - Panathinaikos FC
1:3
16.09.201819:00
Atromitos FC - PAS Lamia 1964
1:0
16.09.201819:30
Olympiakos Pireus - Asteras Tripolis
2:1
17.09.201818:00
Aris Soluň - APO Levadiakos
2:0
22.09.201817:15
Asteras Tripolis - Apollon Smyrnis
2:0
22.09.201818:00
Atromitos FC - AE Larisa
2:0
22.09.201819:30
PAS Giannina FC - Aris Soluň
1:0
23.09.201815:00
Xanthi FC - OFI Kréta
3:0
23.09.201818:00
Panathinaikos FC - APO Levadiakos
3:0
23.09.201819:30
PAOK Soluň - AEK Atény
2:0
24.09.201818:00
Panetolikos FC - PAS Lamia 1964
2:2
24.09.201818:30
Panionios FC - Olympiakos Pireus
0:1
29.09.201817:15
AE Larisa - Panetolikos FC
1:0
29.09.201818:00
Panathinaikos FC - PAS Giannina FC
2:1
29.09.201819:30
OFI Kréta - AEK Atény
0:3
30.09.201815:00
Apollon Smyrnis - Panionios FC
0:2
30.09.201817:15
APO Levadiakos - Atromitos FC
0:2
30.09.201818:00
Aris Soluň - Asteras Tripolis
2:0
30.09.201819:30
Olympiakos Pireus - PAOK Soluň
0:1
01.10.201818:00
PAS Lamia 1964 - Xanthi FC
0:0
06.10.201817:15
Panionios FC - Aris Soluň
1:0
06.10.201818:00
Panetolikos FC - APO Levadiakos
2:1
06.10.201819:30
Asteras Tripolis - Panathinaikos FC
1:1
07.10.201815:00
PAS Lamia 1964 - OFI Kréta
1:1
07.10.201817:15
PAOK Soluň - Apollon Smyrnis
2:0
07.10.201818:00
Atromitos FC - PAS Giannina FC
1:0
07.10.201819:30
AEK Atény - Olympiakos Pireus
1:1
08.10.201818:00
Xanthi FC - AE Larisa
1:0
20.10.201815:00
Panathinaikos FC - Panionios FC
1:0
20.10.201817:15
PAS Giannina FC - Panetolikos FC
0:2
20.10.201818:00
Apollon Smyrnis - AEK Atény
0:2
20.10.201819:30
AE Larisa - PAS Lamia 1964
1:2
21.10.201817:15
APO Levadiakos - Xanthi FC
1:2
21.10.201817:59
Aris Soluň - PAOK Soluň
1:2
21.10.201819:30
OFI Kréta - Olympiakos Pireus
1:0
22.10.201818:00
Atromitos FC - Asteras Tripolis
3:2
27.10.201816:15
AE Larisa - OFI Kréta
0:0
27.10.201818:00
PAS Lamia 1964 - APO Levadiakos
3:2
28.10.201816:15
Panionios FC - Atromitos FC
2:2
28.10.201818:00
Panetolikos FC - Asteras Tripolis
1:1
28.10.201818:30
AEK Atény - Aris Soluň
4:0
29.10.201818:00
Xanthi FC - PAS Giannina FC
2:1
29.10.201818:30
Olympiakos Pireus - Apollon Smyrnis
1:0
29.10.201820:30
PAOK Soluň - Panathinaikos FC
2:0
03.11.201815:00
Atromitos FC - PAOK Soluň
1:1
03.11.201816:15
Panionios FC - Panetolikos FC
3:0
03.11.201818:00
Panathinaikos FC - AEK Atény
0:0
03.11.201818:30
APO Levadiakos - AE Larisa
1:1
04.11.201816:15
PAS Giannina FC - PAS Lamia 1964
0:0
04.11.201818:00
Aris Soluň - Olympiakos Pireus
0:1
04.11.201818:30
OFI Kréta - Apollon Smyrnis
0:0
05.11.201818:30
Asteras Tripolis - Xanthi FC
0:1
10.11.201816:15
AE Larisa - PAS Giannina FC
2:0
10.11.201818:00
Xanthi FC - Panionios FC
0:1
10.11.201818:30
APO Levadiakos - OFI Kréta
2:1
11.11.201814:00
AEK Atény - Atromitos FC
0:2
11.11.201816:15
PAOK Soluň - Panetolikos FC
2:1
11.11.201818:00
PAS Lamia 1964 - Asteras Tripolis
0:0
11.11.201818:30
Olympiakos Pireus - Panathinaikos FC
1:1
12.11.201818:00
Apollon Smyrnis - Aris Soluň
1:2
24.11.201815:00
Panathinaikos FC - Apollon Smyrnis
5:1
24.11.201816:15
Asteras Tripolis - AE Larisa
2:0
24.11.201818:00
Panetolikos FC - AEK Atény
2:1
24.11.201818:30
PAOK Soluň - Xanthi FC
2:0
25.11.201816:15
PAS Giannina FC - APO Levadiakos
2:0
25.11.201818:00
Atromitos FC - Olympiakos Pireus
1:2
25.11.201818:30
OFI Kréta - Aris Soluň
1:2
26.11.201818:30
Panionios FC - PAS Lamia 1964
1:0
01.12.201816:15
AE Larisa - Panionios FC
4:2
01.12.201818:00
Apollon Smyrnis - Atromitos FC
1:1
01.12.201818:30
PAS Giannina FC - OFI Kréta
1:1
02.12.201816:15
APO Levadiakos - Asteras Tripolis
0:2
02.12.201818:00
Aris Soluň - Panathinaikos FC
1:1
02.12.201818:30
AEK Atény - Xanthi FC
2:0
03.12.201818:00
PAS Lamia 1964 - PAOK Soluň
0:1
03.12.201818:30
Olympiakos Pireus - Panetolikos FC
2:1
08.12.201816:15
Asteras Tripolis - PAS Giannina FC
1:0
08.12.201818:30
AEK Atény - PAS Lamia 1964
2:0
09.12.201814:30
Xanthi FC - Olympiakos Pireus
1:1
09.12.201816:15
OFI Kréta - Panathinaikos FC
3:1
09.12.201818:00
Atromitos FC - Aris Soluň
4:2
09.12.201818:30
PAOK Soluň - AE Larisa
2:1
10.12.201818:00
Panetolikos FC - Apollon Smyrnis
2:1
10.12.201818:30
Panionios FC - APO Levadiakos
1:1
15.12.201816:15
PAS Giannina FC - Panionios FC
3:1
15.12.201818:00
Aris Soluň - Panetolikos FC
1:2
15.12.201818:30
Asteras Tripolis - OFI Kréta
2:1
16.12.201815:00
Apollon Smyrnis - Xanthi FC
1:0
16.12.201816:15
AE Larisa - AEK Atény
0:0
16.12.201818:00
Panathinaikos FC - Atromitos FC
1:0
16.12.201818:30
Olympiakos Pireus - PAS Lamia 1964
3:0
17.12.201818:30
APO Levadiakos - PAOK Soluň
1:2
12.01.201916:15
AE Larisa - Apollon Smyrnis
3:0
12.01.201918:00
Atromitos FC - Panetolikos FC
2:2
12.01.201918:30
OFI Kréta - Panionios FC
1:1
13.01.201916:15
APO Levadiakos - Olympiakos Pireus
0:2
13.01.201918:00
Panathinaikos FC - Xanthi FC
2:2
13.01.201918:30
Asteras Tripolis - PAOK Soluň
0:3
14.01.201918:00
Aris Soluň - PAS Lamia 1964
1:0
14.01.201918:30
PAS Giannina FC - AEK Atény
0:4
19.01.201916:15
PAS Giannina FC - Olympiakos Pireus
1:2
19.01.201918:00
Apollon Smyrnis - APO Levadiakos
0:0
19.01.201918:30
PAOK Soluň - Panionios FC
3:0
20.01.201914:00
OFI Kréta - Panetolikos FC
3:0
20.01.201916:15
AE Larisa - Aris Soluň
0:0
20.01.201918:00
Xanthi FC - Atromitos FC
2:1
20.01.201918:30
AEK Atény - Asteras Tripolis
3:0
21.01.201918:00
PAS Lamia 1964 - Panathinaikos FC
1:0
26.01.201916:15
PAS Giannina FC - Apollon Smyrnis
1:0
26.01.201918:00
Panetolikos FC - Xanthi FC
0:0
26.01.201918:30
Panionios FC - AEK Atény
0:2
27.01.201914:00
APO Levadiakos - Aris Soluň
1:0
27.01.201915:00
PAS Lamia 1964 - Atromitos FC
2:1
27.01.201916:15
PAOK Soluň - OFI Kréta
4:0
27.01.201918:00
Panathinaikos FC - AE Larisa
1:1
27.01.201918:30
Asteras Tripolis - Olympiakos Pireus
0:2
30.01.201914:00
Panionios FC - Asteras Tripolis
1:0
30.01.201915:00
PAS Lamia 1964 - Apollon Smyrnis
2:1
30.01.201916:15
AEK Atény - APO Levadiakos
1:0
30.01.201916:15
PAOK Soluň - PAS Giannina FC
2:1
30.01.201918:00
Panetolikos FC - Panathinaikos FC
0:1
30.01.201918:30
Olympiakos Pireus - AE Larisa
4:0
31.01.201916:15
OFI Kréta - Atromitos FC
1:1
31.01.201918:00
Xanthi FC - Aris Soluň
0:1
02.02.201918:00
PAS Lamia 1964 - Panetolikos FC
0:2
02.02.201918:30
Olympiakos Pireus - Panionios FC
4:0
03.02.201914:00
OFI Kréta - Xanthi FC
0:0
03.02.201915:00
Apollon Smyrnis - Asteras Tripolis
0:2
03.02.201916:15
AE Larisa - Atromitos FC
0:1
03.02.201916:15
APO Levadiakos - Panathinaikos FC
0:0
03.02.201918:00
Aris Soluň - PAS Giannina FC
1:0
03.02.201918:30
AEK Atény - PAOK Soluň
1:1
09.02.201916:15
Panionios FC - Apollon Smyrnis
0:1
09.02.201918:00
Xanthi FC - PAS Lamia 1964
0:0
09.02.201918:30
PAS Giannina FC - Panathinaikos FC
1:0
10.02.201914:00
AEK Atény - OFI Kréta
1:0
10.02.201918:00
Atromitos FC - APO Levadiakos
1:0
10.02.201918:30
PAOK Soluň - Olympiakos Pireus
3:1
11.02.201918:00
Panetolikos FC - AE Larisa
2:2
11.02.201918:30
Asteras Tripolis - Aris Soluň
0:3
16.02.201918:00
Panathinaikos FC - Asteras Tripolis
1:0
16.02.201918:30
PAS Giannina FC - Atromitos FC
0:2
17.02.201914:00
AE Larisa - Xanthi FC
1:1
17.02.201916:15
APO Levadiakos - Panetolikos FC
1:0
17.02.201917:00
Aris Soluň - Panionios FC
1:1
17.02.201918:30
Olympiakos Pireus - AEK Atény
4:1
18.02.201918:00
Apollon Smyrnis - PAOK Soluň
1:5
18.02.201918:30
OFI Kréta - PAS Lamia 1964
1:3
23.02.201915:00
Xanthi FC - APO Levadiakos
0:1
23.02.201916:15
Asteras Tripolis - Atromitos FC
1:1
23.02.201918:30
AEK Atény - Apollon Smyrnis
2:1
24.02.201914:00
Panionios FC - Panathinaikos FC
2:0
24.02.201918:00
PAS Lamia 1964 - AE Larisa
2:1
24.02.201918:30
PAOK Soluň - Aris Soluň
1:1
25.02.201916:15
Olympiakos Pireus - OFI Kréta
5:1
25.02.201918:00
Panetolikos FC - PAS Giannina FC
1:0
02.03.201918:00
Aris Soluň - AEK Atény
2:0
02.03.201918:30
PAS Giannina FC - Xanthi FC
0:0
03.03.201914:00
OFI Kréta - AE Larisa
0:0
03.03.201915:00
Atromitos FC - Panionios FC
3:0
03.03.201916:15
APO Levadiakos - PAS Lamia 1964
1:1
03.03.201918:00
Panathinaikos FC - PAOK Soluň
0:2
03.03.201918:30
Asteras Tripolis - Panetolikos FC
3:0
04.03.201918:00
Apollon Smyrnis - Olympiakos Pireus
0:2
09.03.201915:00
Xanthi FC - Asteras Tripolis
0:0
09.03.201918:30
AEK Atény - Panathinaikos FC
0:0
10.03.201914:00
AE Larisa - APO Levadiakos
2:0
10.03.201915:00
Apollon Smyrnis - OFI Kréta
0:0
10.03.201916:15
PAOK Soluň - Atromitos FC
3:0
10.03.201918:00
PAS Lamia 1964 - PAS Giannina FC
1:1
10.03.201918:30
Olympiakos Pireus - Aris Soluň
4:1
11.03.201918:00
Panetolikos FC - Panionios FC
5:0
16.03.201916:15
Asteras Tripolis - PAS Lamia 1964
0:0
16.03.201918:00
Panetolikos FC - PAOK Soluň
1:2
16.03.201918:30
PAS Giannina FC - AE Larisa
0:0
17.03.201914:00
OFI Kréta - APO Levadiakos
2:0
17.03.201915:00
Atromitos FC - AEK Atény
0:1
17.03.201918:00
Panathinaikos FC - Olympiakos Pireus
0:3k
17.03.201918:30
Panionios FC - Xanthi FC
1:0
18.03.201918:00
Aris Soluň - Apollon Smyrnis
5:0
30.03.201916:15
APO Levadiakos - PAS Giannina FC
0:2
30.03.201918:00
PAS Lamia 1964 - Panionios FC
1:0
30.03.201918:30
AE Larisa - Asteras Tripolis
2:1
31.03.201915:00
Aris Soluň - OFI Kréta
3:1
31.03.201916:15
AEK Atény - Panetolikos FC
4:0
31.03.201918:00
Xanthi FC - PAOK Soluň
1:2
31.03.201918:30
Olympiakos Pireus - Atromitos FC
2:1
01.04.201918:00
Apollon Smyrnis - Panathinaikos FC
1:3
06.04.201916:15
OFI Kréta - PAS Giannina FC
1:0
06.04.201918:00
Panathinaikos FC - Aris Soluň
2:0
06.04.201918:30
Panionios FC - AE Larisa
1:0
07.04.201915:00
Xanthi FC - AEK Atény
1:3
07.04.201916:15
Asteras Tripolis - APO Levadiakos
0:0
07.04.201918:00
Panetolikos FC - Olympiakos Pireus
0:5
07.04.201918:30
PAOK Soluň - PAS Lamia 1964
3:0
08.04.201918:00
Atromitos FC - Apollon Smyrnis
1:0
14.04.201918:00
AE Larisa - PAOK Soluň
1:1
14.04.201918:00
Apollon Smyrnis - Panetolikos FC
0:1
14.04.201918:00
Aris Soluň - Atromitos FC
0:2
14.04.201918:00
PAS Lamia 1964 - AEK Atény
2:2
14.04.201918:00
APO Levadiakos - Panionios FC
1:2
14.04.201918:00
Olympiakos Pireus - Xanthi FC
4:0
14.04.201918:00
Panathinaikos FC - OFI Kréta
1:3
14.04.201918:00
PAS Giannina FC - Asteras Tripolis
0:0
21.04.201918:00
AEK Atény - AE Larisa
0:1
21.04.201918:00
Xanthi FC - Apollon Smyrnis
2:0
21.04.201918:00
Atromitos FC - Panathinaikos FC
2:0
21.04.201918:00
PAS Lamia 1964 - Olympiakos Pireus
1:3
21.04.201918:00
OFI Kréta - Asteras Tripolis
1:1
21.04.201918:00
PAOK Soluň - APO Levadiakos
5:0
21.04.201918:00
Panetolikos FC - Aris Soluň
1:2
21.04.201918:00
Panionios FC - PAS Giannina FC
2:1
04.05.201918:00
Apollon Smyrnis - PAS Lamia 1964
0:3
05.05.201915:00
Panathinaikos FC - Panetolikos FC
4:0
05.05.201918:00
AE Larisa - Olympiakos Pireus
0:3
05.05.201918:00
Aris Soluň - Xanthi FC
7:2
05.05.201918:00
Asteras Tripolis - Panionios FC
3:0
05.05.201918:00
Atromitos FC - OFI Kréta
0:2
05.05.201918:00
APO Levadiakos - AEK Atény
0:3
05.05.201918:00
PAS Giannina FC - PAOK Soluň
0:2
03.10. O Barkase je zájem ve Francii
Vasilios Barkas je jedničkou mezi tyčemi AEK Atény a je otázkou, jak dlouho to ještě bude platit. V případě řeckého brankáře se nabízí stěhování do Francie, zájem o něho mají Montpellier, Remeš nebo Rennes. (transfermarketweb.com)
21.09. Šlágr řecké ligy bude pískat Němec
Německý rozhodčí Sascha Stegemann bude rozhodovat šlágr řecké ligy mezi Olympiakosem Pireus a Panathinaikosem Atény. Jde o pokračování spolupráce mezi německým a řeckým fotbalovým svazem. Němečtí sudí pískali zápasy řecké nejvyšší soutěže už v minulosti. (dfb.de)
05.09. AEK povede znovu Kostenoglou
Novým trenérem AEK Atény bude osmačtyřicetiletý Nikos Kostenoglou. Nejde do neznámého prostředí. AEK povede v kariéře už potřetí. (transfermarketweb.com)
04.09. Ćosić odchází z Řecka do Rumunska
Uroš Ćosić po dvou letech končí v AEK Atény a stěhuje se do Rumunska, srbský obránce posílil celek CSU Craiova. (transfermarketweb.com)
01.09. Olympiakos potvrdil příchod obránce Gaspara
Bruno Gaspar prošel zdravotní prohlídkou a stal se novou posilou Olympiakosu Pireus. Portugalský obránce přišel na hostování z lisabonského Sportingu, řecký celek si zajistil rovněž opci na přestup za dva miliony eur. (abola.pt)
01.09. Gaspar je jednou nohou v Olympiakosu
Bruno Gaspar odejde z lisabonského Sportingu do Olympiakosu Pireus. Ten dojednal hostování s opcí na přestup za dva miliony eur a obránce už je v Řecku, kde ho čeká zdravotní prohlídka. (abola.pt)
31.08. Olympiakos si vypůjčil Benziu
Yassine Benzia znovu opouští Lille. Alžírský útočník zamířil na roční hostování s opcí do Olympiakosu Pireus. (lequipe.fr)
30.08. Schenkeveld zkusí štěstí v Panathinaikosu
Řeckou ligu si vyzkouší Bart Schenkeveld. Nizozemský obránce dříve hrával za Feyenoord, Heracles nebo Zwolle, poslední dva roky strávil v Melbourne City a nyní ho zdarma získal Panathinaikos. (vi.nl)
28.08. Mancini novou posilou Arisu Soluň
Na řeckou nejvyšší soutěž se může těšit Daniel Mancini. Dvaadvacetiletý záložník vyměnil Bordeaux za Aris Soluň, se kterým se dohodl na smlouvě do roku 2022. (lequipe.fr)
27.08. Olympiakos si vyhlédl Ghezzala
Řecký Olympiakos Pireus vyjednává s Leicesterem o přestupu křídelníka Rachida Ghezzala. Sedmadvacetiletý fotbalista přišel do Anglie před rokem z Monaka za 12,5 milionu liber. Olympiakos věří, že by transfer měl stihnout dotáhnout do uzávěrky přestupů, kterou mají řecké kluby stanovenou na 31. srpna. (skysports.com)
Další expres zprávy
Poslední zápasy
05.10.
Panathinaikos FC - Xanthi FC
0:1
05.10.
AE Larisa - AEK Atény
0:0
06.10.
Volos NFC - Atromitos FC
2:3
06.10.
Asteras Tripolis - PAOK Soluň
1:2
06.10.
OFI Kréta - Panionios FC
4:1
06.10.
Aris Soluň - Olympiakos Pireus
1:2
07.10.
PAS Lamia 1964 - Panetolikos FC
0:0
Všechny zápasy
Následující zápasy
19.10.?
AEK Atény - Volos NFC
info
19.10.?
Xanthi FC - Aris Soluň
info
19.10.?
Atromitos FC - Panathinaikos FC
info
19.10.?
Olympiakos Pireus - OFI Kréta
info
19.10.?
Panetolikos FC - AE Larisa
info
19.10.?
Panionios FC - Asteras Tripolis
info
19.10.?
PAOK Soluň - PAS Lamia 1964
info
Všechny zápasy