Řecko - Super League 2018/2019 - výsledky, rozlosování

25.08.201818:15
Panetolikos FC - Atromitos FC
1:2
25.08.201818:15
PAOK Soluň - Asteras Tripolis
1:0
25.08.201820:30
AEK Atény - PAS Giannina FC
2:0
25.08.201820:30
Apollon Smyrnis - AE Larisa
0:1
26.08.201818:15
Xanthi FC - Panathinaikos FC
0:1
26.08.201818:15
Panionios FC - OFI Kréta
2:2
26.08.201820:30
Olympiakos Pireus - APO Levadiakos
1:0
27.08.201820:30
PAS Lamia 1964 - Aris Soluň
0:3
01.09.201818:15
Panathinaikos FC - PAS Lamia 1964
3:1
01.09.201820:30
Asteras Tripolis - AEK Atény
0:1
01.09.201820:30
Atromitos FC - Xanthi FC
0:0
02.09.201818:15
Aris Soluň - AE Larisa
2:0
02.09.201818:15
Panionios FC - PAOK Soluň
0:1
02.09.201820:30
Olympiakos Pireus - PAS Giannina FC
5:0
03.09.201820:30
APO Levadiakos - Apollon Smyrnis
1:0
03.09.201820:30
Panetolikos FC - OFI Kréta
2:1
15.09.201817:15
OFI Kréta - PAOK Soluň
1:3
15.09.201818:00
Apollon Smyrnis - PAS Giannina FC
1:2
15.09.201819:30
AEK Atény - Panionios FC
4:0
16.09.201816:00
Xanthi FC - Panetolikos FC
1:1
16.09.201817:15
AE Larisa - Panathinaikos FC
1:3
16.09.201819:00
Atromitos FC - PAS Lamia 1964
1:0
16.09.201819:30
Olympiakos Pireus - Asteras Tripolis
2:1
17.09.201818:00
Aris Soluň - APO Levadiakos
2:0
22.09.201817:15
Asteras Tripolis - Apollon Smyrnis
2:0
22.09.201818:00
Atromitos FC - AE Larisa
2:0
22.09.201819:30
PAS Giannina FC - Aris Soluň
1:0
23.09.201815:00
Xanthi FC - OFI Kréta
3:0
23.09.201818:00
Panathinaikos FC - APO Levadiakos
3:0
23.09.201819:30
PAOK Soluň - AEK Atény
2:0
24.09.201818:00
Panetolikos FC - PAS Lamia 1964
2:2
24.09.201818:30
Panionios FC - Olympiakos Pireus
0:1
29.09.201817:15
AE Larisa - Panetolikos FC
1:0
29.09.201818:00
Panathinaikos FC - PAS Giannina FC
2:1
29.09.201819:30
OFI Kréta - AEK Atény
0:3
30.09.201815:00
Apollon Smyrnis - Panionios FC
0:2
30.09.201817:15
APO Levadiakos - Atromitos FC
0:2
30.09.201818:00
Aris Soluň - Asteras Tripolis
2:0
30.09.201819:30
Olympiakos Pireus - PAOK Soluň
0:1
01.10.201818:00
PAS Lamia 1964 - Xanthi FC
0:0
06.10.201817:15
Panionios FC - Aris Soluň
1:0
06.10.201818:00
Panetolikos FC - APO Levadiakos
2:1
06.10.201819:30
Asteras Tripolis - Panathinaikos FC
1:1
07.10.201815:00
PAS Lamia 1964 - OFI Kréta
1:1
07.10.201817:15
PAOK Soluň - Apollon Smyrnis
2:0
07.10.201818:00
Atromitos FC - PAS Giannina FC
1:0
07.10.201819:30
AEK Atény - Olympiakos Pireus
1:1
08.10.201818:00
Xanthi FC - AE Larisa
1:0
20.10.201815:00
Panathinaikos FC - Panionios FC
1:0
20.10.201817:15
PAS Giannina FC - Panetolikos FC
0:2
20.10.201818:00
Apollon Smyrnis - AEK Atény
0:2
20.10.201819:30
AE Larisa - PAS Lamia 1964
1:2
21.10.201817:15
APO Levadiakos - Xanthi FC
1:2
21.10.201817:59
Aris Soluň - PAOK Soluň
1:2
21.10.201819:30
OFI Kréta - Olympiakos Pireus
1:0
22.10.201818:00
Atromitos FC - Asteras Tripolis
3:2
27.10.201816:15
AE Larisa - OFI Kréta
0:0
27.10.201818:00
PAS Lamia 1964 - APO Levadiakos
3:2
28.10.201816:15
Panionios FC - Atromitos FC
2:2
28.10.201818:00
Panetolikos FC - Asteras Tripolis
1:1
28.10.201818:30
AEK Atény - Aris Soluň
4:0
29.10.201818:00
Xanthi FC - PAS Giannina FC
2:1
29.10.201818:30
Olympiakos Pireus - Apollon Smyrnis
1:0
29.10.201820:30
PAOK Soluň - Panathinaikos FC
2:0
03.11.201815:00
Atromitos FC - PAOK Soluň
1:1
03.11.201816:15
Panionios FC - Panetolikos FC
3:0
03.11.201818:00
Panathinaikos FC - AEK Atény
0:0
03.11.201818:30
APO Levadiakos - AE Larisa
1:1
04.11.201816:15
PAS Giannina FC - PAS Lamia 1964
0:0
04.11.201818:00
Aris Soluň - Olympiakos Pireus
0:1
04.11.201818:30
OFI Kréta - Apollon Smyrnis
0:0
05.11.201818:30
Asteras Tripolis - Xanthi FC
0:1
10.11.201816:15
AE Larisa - PAS Giannina FC
2:0
10.11.201818:00
Xanthi FC - Panionios FC
0:1
10.11.201818:30
APO Levadiakos - OFI Kréta
2:1
11.11.201814:00
AEK Atény - Atromitos FC
0:2
11.11.201816:15
PAOK Soluň - Panetolikos FC
2:1
11.11.201818:00
PAS Lamia 1964 - Asteras Tripolis
0:0
11.11.201818:30
Olympiakos Pireus - Panathinaikos FC
1:1
12.11.201818:00
Apollon Smyrnis - Aris Soluň
1:2
24.11.201815:00
Panathinaikos FC - Apollon Smyrnis
5:1
24.11.201816:15
Asteras Tripolis - AE Larisa
2:0
24.11.201818:00
Panetolikos FC - AEK Atény
2:1
24.11.201818:30
PAOK Soluň - Xanthi FC
2:0
25.11.201816:15
PAS Giannina FC - APO Levadiakos
2:0
25.11.201818:00
Atromitos FC - Olympiakos Pireus
1:2
25.11.201818:30
OFI Kréta - Aris Soluň
1:2
26.11.201818:30
Panionios FC - PAS Lamia 1964
1:0
01.12.201816:15
AE Larisa - Panionios FC
4:2
01.12.201818:00
Apollon Smyrnis - Atromitos FC
1:1
01.12.201818:30
PAS Giannina FC - OFI Kréta
1:1
02.12.201816:15
APO Levadiakos - Asteras Tripolis
0:2
02.12.201818:00
Aris Soluň - Panathinaikos FC
1:1
02.12.201818:30
AEK Atény - Xanthi FC
2:0
03.12.201818:00
PAS Lamia 1964 - PAOK Soluň
0:1
03.12.201818:30
Olympiakos Pireus - Panetolikos FC
2:1
08.12.201816:15
Asteras Tripolis - PAS Giannina FC
1:0
08.12.201818:30
AEK Atény - PAS Lamia 1964
2:0
09.12.201814:30
Xanthi FC - Olympiakos Pireus
1:1
09.12.201816:15
OFI Kréta - Panathinaikos FC
3:1
09.12.201818:00
Atromitos FC - Aris Soluň
4:2
09.12.201818:30
PAOK Soluň - AE Larisa
2:1
10.12.201818:00
Panetolikos FC - Apollon Smyrnis
2:1
10.12.201818:30
Panionios FC - APO Levadiakos
1:1
15.12.201816:15
PAS Giannina FC - Panionios FC
3:1
15.12.201818:00
Aris Soluň - Panetolikos FC
1:2
15.12.201818:30
Asteras Tripolis - OFI Kréta
2:1
16.12.201815:00
Apollon Smyrnis - Xanthi FC
1:0
16.12.201816:15
AE Larisa - AEK Atény
0:0
16.12.201818:00
Panathinaikos FC - Atromitos FC
1:0
16.12.201818:30
Olympiakos Pireus - PAS Lamia 1964
3:0
17.12.201818:30
APO Levadiakos - PAOK Soluň
1:2
12.01.201916:15
AE Larisa - Apollon Smyrnis
3:0
12.01.201918:00
Atromitos FC - Panetolikos FC
2:2
12.01.201918:30
OFI Kréta - Panionios FC
1:1
13.01.201916:15
APO Levadiakos - Olympiakos Pireus
0:2
13.01.201918:00
Panathinaikos FC - Xanthi FC
2:2
13.01.201918:30
Asteras Tripolis - PAOK Soluň
0:3
14.01.201918:00
Aris Soluň - PAS Lamia 1964
1:0
14.01.201918:30
PAS Giannina FC - AEK Atény
0:4
19.01.201916:15
PAS Giannina FC - Olympiakos Pireus
1:2
19.01.201918:00
Apollon Smyrnis - APO Levadiakos
0:0
19.01.201918:30
PAOK Soluň - Panionios FC
3:0
20.01.201914:00
OFI Kréta - Panetolikos FC
3:0
20.01.201916:15
AE Larisa - Aris Soluň
0:0
20.01.201918:00
Xanthi FC - Atromitos FC
2:1
20.01.201918:30
AEK Atény - Asteras Tripolis
3:0
21.01.201918:00
PAS Lamia 1964 - Panathinaikos FC
1:0
26.01.201916:15
PAS Giannina FC - Apollon Smyrnis
1:0
26.01.201918:00
Panetolikos FC - Xanthi FC
0:0
26.01.201918:30
Panionios FC - AEK Atény
0:2
27.01.201914:00
APO Levadiakos - Aris Soluň
1:0
27.01.201915:00
PAS Lamia 1964 - Atromitos FC
2:1
27.01.201916:15
PAOK Soluň - OFI Kréta
4:0
27.01.201918:00
Panathinaikos FC - AE Larisa
1:1
27.01.201918:30
Asteras Tripolis - Olympiakos Pireus
0:2
30.01.201914:00
Panionios FC - Asteras Tripolis
1:0
30.01.201915:00
PAS Lamia 1964 - Apollon Smyrnis
2:1
30.01.201916:15
AEK Atény - APO Levadiakos
1:0
30.01.201916:15
PAOK Soluň - PAS Giannina FC
2:1
30.01.201918:00
Panetolikos FC - Panathinaikos FC
0:1
30.01.201918:30
Olympiakos Pireus - AE Larisa
4:0
31.01.201916:15
OFI Kréta - Atromitos FC
1:1
31.01.201918:00
Xanthi FC - Aris Soluň
0:1
02.02.201918:00
PAS Lamia 1964 - Panetolikos FC
0:2
02.02.201918:30
Olympiakos Pireus - Panionios FC
4:0
03.02.201914:00
OFI Kréta - Xanthi FC
0:0
03.02.201915:00
Apollon Smyrnis - Asteras Tripolis
0:2
03.02.201916:15
AE Larisa - Atromitos FC
0:1
03.02.201916:15
APO Levadiakos - Panathinaikos FC
0:0
03.02.201918:00
Aris Soluň - PAS Giannina FC
1:0
03.02.201918:30
AEK Atény - PAOK Soluň
1:1
09.02.201916:15
Panionios FC - Apollon Smyrnis
0:1
09.02.201918:00
Xanthi FC - PAS Lamia 1964
0:0
09.02.201918:30
PAS Giannina FC - Panathinaikos FC
1:0
10.02.201914:00
AEK Atény - OFI Kréta
1:0
10.02.201918:00
Atromitos FC - APO Levadiakos
1:0
10.02.201918:30
PAOK Soluň - Olympiakos Pireus
3:1
11.02.201918:00
Panetolikos FC - AE Larisa
2:2
11.02.201918:30
Asteras Tripolis - Aris Soluň
0:3
16.02.201918:00
Panathinaikos FC - Asteras Tripolis
1:0
16.02.201918:30
PAS Giannina FC - Atromitos FC
0:2
17.02.201914:00
AE Larisa - Xanthi FC
1:1
17.02.201916:15
APO Levadiakos - Panetolikos FC
1:0
17.02.201917:00
Aris Soluň - Panionios FC
1:1
17.02.201918:30
Olympiakos Pireus - AEK Atény
4:1
18.02.201918:00
Apollon Smyrnis - PAOK Soluň
1:5
18.02.201918:30
OFI Kréta - PAS Lamia 1964
1:3
23.02.201915:00
Xanthi FC - APO Levadiakos
0:1
23.02.201916:15
Asteras Tripolis - Atromitos FC
1:1
23.02.201918:30
AEK Atény - Apollon Smyrnis
2:1
24.02.201914:00
Panionios FC - Panathinaikos FC
2:0
24.02.201918:00
PAS Lamia 1964 - AE Larisa
2:1
24.02.201918:30
PAOK Soluň - Aris Soluň
1:1
25.02.201916:15
Olympiakos Pireus - OFI Kréta
5:1
25.02.201918:00
Panetolikos FC - PAS Giannina FC
1:0
02.03.201918:00
Aris Soluň - AEK Atény
2:0
02.03.201918:30
PAS Giannina FC - Xanthi FC
0:0
03.03.201914:00
OFI Kréta - AE Larisa
0:0
03.03.201915:00
Atromitos FC - Panionios FC
3:0
03.03.201916:15
APO Levadiakos - PAS Lamia 1964
1:1
03.03.201918:00
Panathinaikos FC - PAOK Soluň
0:2
03.03.201918:30
Asteras Tripolis - Panetolikos FC
3:0
04.03.201918:00
Apollon Smyrnis - Olympiakos Pireus
0:2
09.03.201915:00
Xanthi FC - Asteras Tripolis
0:0
09.03.201918:30
AEK Atény - Panathinaikos FC
0:0
10.03.201914:00
AE Larisa - APO Levadiakos
2:0
10.03.201915:00
Apollon Smyrnis - OFI Kréta
0:0
10.03.201916:15
PAOK Soluň - Atromitos FC
3:0
10.03.201918:00
PAS Lamia 1964 - PAS Giannina FC
1:1
10.03.201918:30
Olympiakos Pireus - Aris Soluň
4:1
11.03.201918:00
Panetolikos FC - Panionios FC
5:0
16.03.201916:15
Asteras Tripolis - PAS Lamia 1964
0:0
16.03.201918:00
Panetolikos FC - PAOK Soluň
1:2
16.03.201918:30
PAS Giannina FC - AE Larisa
0:0
17.03.201914:00
OFI Kréta - APO Levadiakos
2:0
17.03.201915:00
Atromitos FC - AEK Atény
0:1
17.03.201918:00
Panathinaikos FC - Olympiakos Pireus
0:3k
17.03.201918:30
Panionios FC - Xanthi FC
1:0
18.03.201918:00
Aris Soluň - Apollon Smyrnis
5:0
30.03.201916:15
APO Levadiakos - PAS Giannina FC
0:2
30.03.201918:00
PAS Lamia 1964 - Panionios FC
1:0
30.03.201918:30
AE Larisa - Asteras Tripolis
2:1
31.03.201915:00
Aris Soluň - OFI Kréta
3:1
31.03.201916:15
AEK Atény - Panetolikos FC
4:0
31.03.201918:00
Xanthi FC - PAOK Soluň
1:2
31.03.201918:30
Olympiakos Pireus - Atromitos FC
2:1
01.04.201918:00
Apollon Smyrnis - Panathinaikos FC
1:3
06.04.201916:15
OFI Kréta - PAS Giannina FC
1:0
06.04.201918:00
Panathinaikos FC - Aris Soluň
2:0
06.04.201918:30
Panionios FC - AE Larisa
1:0
07.04.201915:00
Xanthi FC - AEK Atény
1:3
07.04.201916:15
Asteras Tripolis - APO Levadiakos
0:0
07.04.201918:00
Panetolikos FC - Olympiakos Pireus
0:5
07.04.201918:30
PAOK Soluň - PAS Lamia 1964
3:0
08.04.201918:00
Atromitos FC - Apollon Smyrnis
1:0
14.04.201918:00
AE Larisa - PAOK Soluň
1:1
14.04.201918:00
Apollon Smyrnis - Panetolikos FC
0:1
14.04.201918:00
Aris Soluň - Atromitos FC
0:2
14.04.201918:00
PAS Lamia 1964 - AEK Atény
2:2
14.04.201918:00
APO Levadiakos - Panionios FC
1:2
14.04.201918:00
Olympiakos Pireus - Xanthi FC
4:0
14.04.201918:00
Panathinaikos FC - OFI Kréta
1:3
14.04.201918:00
PAS Giannina FC - Asteras Tripolis
0:0
21.04.201918:00
AEK Atény - AE Larisa
0:1
21.04.201918:00
Xanthi FC - Apollon Smyrnis
2:0
21.04.201918:00
Atromitos FC - Panathinaikos FC
2:0
21.04.201918:00
PAS Lamia 1964 - Olympiakos Pireus
1:3
21.04.201918:00
OFI Kréta - Asteras Tripolis
1:1
21.04.201918:00
PAOK Soluň - APO Levadiakos
5:0
21.04.201918:00
Panetolikos FC - Aris Soluň
1:2
21.04.201918:00
Panionios FC - PAS Giannina FC
2:1
04.05.201918:00
Apollon Smyrnis - PAS Lamia 1964
0:3
05.05.201915:00
Panathinaikos FC - Panetolikos FC
4:0
05.05.201918:00
AE Larisa - Olympiakos Pireus
0:3
05.05.201918:00
Aris Soluň - Xanthi FC
7:2
05.05.201918:00
Asteras Tripolis - Panionios FC
3:0
05.05.201918:00
Atromitos FC - OFI Kréta
0:2
05.05.201918:00
APO Levadiakos - AEK Atény
0:3
05.05.201918:00
PAS Giannina FC - PAOK Soluň
0:2
17.07. Verde vyměnil AS Řím za AEK Atény
Daniele Verde oficiálně přestoupil z AS Řím do AEK Atény. Řecký klub za ofenzivního fotbalistu zaplatí jeden milion eur, italská strana pak dostane třicet procent z dalšího prodeje. (football-italia.net)
17.07. Etienne má namířeno do Řecka
Řeckou nejvyšší soutěž by si měl zahrát Yoann Etienne. Zájem o 22letého obránce Monaca, který nemá v knížecím celku budoucnost, mají Aris Soluň a Atromitos FC. (lequipe.fr)
16.07. Verde má namířeno do AEK Atény
Daniele Verde nemá místo v prvním týmu AS Řím a z klubu odejde. Italský křídelník absolvoval sérii hostování a nyní odejde na přestup za jeden milion eur do AEK Atény. Oba kluby dojednávají poslední detaily transferu. (football-italia.net)
15.07. Olympiakos Pireus má zájem o Benziu
Yassine Benzia by se mohl stěhovat do Řecka. Zájem o útočníka Lille, jenž v minulé sezóně hostoval ve Fenerbahçe, má Olympiakos Pireus. (lequipe.fr)
10.07. Olympiakos přivedl talentovaného Markoviče
Svetozar Marković vyměnil Srbsko za Řecko. Nyní již bývalý obránce Partizanu Bělehrad za 1,5 milionu eur přestoupil do Olympiakosu Pireus, kde se dohodl na pětiletém kontraktu. (transfermarketweb.com)
09.07. Chačeridi se možná vrátí do Dynama Kyjev
Jevhen Chačeridi se neprosadil v PAOKu Soluň a ze řeckého klubu po jednom roce odejde. Ukrajinský obránce se vrátí do vlasti, zájem o něho má Šachtar Doněck a do hry se nyní vložilo Dynamo Kyjev, za které Chačeridi deset let hrával. (sport-express.ru)
06.07. El Arabi se vrací do Evropy
Youseff El Arabi bude znovu hrát v Evropě. Marocký útočník v minulosti oblékal dresy Caen a Granady a nyní odchází z katarského klubu Al-Duhail do Olympiakosu Pireus. (lequipe.fr)
04.07. Mihojević bude hostovat v Aue
Erzgebirge Aue přivedlo posilu do zadních řad. Druholigový německý klub si z PAOKu Soluň pro nadcházející sezónu vypůjčil Marka Mihojeviče. (transfermarkt.de)
04.07. Martial bude hrát za Panetolikos
Panetolikos oznámil příchod Johana Martiala. Odchovanec Bastie, který byl po odchodu z Ashdodu volným hráčem, se v Řecku dohodl na dvouleté spolupráci. (lequipe.fr)
02.07. PAOK Soluň jmenoval trenéra Ferreiru
Abel Ferreira byl oficiálně jmenován trenérem PAOKu Soluň. Někdejšímu kormidelníkovi Bragy své místo přepustil úspěšný Razvan Lucescu, ten loni s týmem získal řecký double a nyní ho zlákala lukrativní nabídka Al Hilalu. (sport-express.ru)
Další expres zprávy
Poslední zápasy
nenalezeny žádné zápasy
Následující zápasy
24.08.?
AEK Atény - Xanthi FC
info
24.08.?
Aris Soluň - OFI Kréta
info
24.08.?
Atromitos FC - AE Larisa
info
24.08.?
Olympiakos - Asteras Tripolis
info
24.08.?
Panionios FC - Volos NFC
info
24.08.?
PAOK Soluň - Panetolikos FC
info
24.08.?
PAS Lamia 1964 - Panathinaikos FC
info
Všechny zápasy