nenalezeny žádné články
23.12.2014 Řecký fotbal je bez prezidenta
Nového prezidenta musí hledat řecký svaz, ze své pozice totiž odstoupil Giorgos Sarris. Svůj krok v rozhovoru pro radio NovaSport odůvodnil zasahováním státu do svazových záležitostí a chybějící podporou pro amatérský fotbal. (transfermarkt.de)
30.09.2014 V Řecku se o víkendu nebude hrát
V Řecku se o tomto víkendu nebude hrát fotbalová liga a neuskuteční se ani další soutěže v týmových sportech. Tamní vláda o tom rozhodla kvůli úmrtí fanouška, který bojoval dva týdny o život po násilnostech při třetiligovém utkání. Šestačtyřicetiletý příznivec Ethnikosu Pireus utrpěl vážná zranění hlavy 15. září po napadení chuligány krétského klubu Irodotos a včera jim podlehl. O vyjádření úcty zemřelému fanouškovi prostřednictvím zastavení soutěží rozhodlo ministerstvo kultury a sportu. Vedle fotbalových zápasů se podle agentury Reuters víkendová pauza týká například basketbalového poháru či házenkářské ligy. (ČTK)
18.09.2014 V Řecku odložili start druhé ligy
V Řecku museli z finančních důvodů odložit start druhé fotbalové ligy na neurčito. Některé kluby mají vážné ekonomické problémy, a soutěž proto o posledním zářijovém víkendu nezačne. Vedení druhé ligy požádalo o pomoc vládu. Mezi 26 účastníky soutěže, rozdělené do dvou skupin, jsou i tradiční a populární řecké kluby AEK Atény či Iraklis Soluň. (ČTK)
Další expres zprávy
Poslední zápasy
14.06.
Pierikos FC - Zakynthos FC
neh.
14.06.
Agrotikos A. - Tyrnavos 2005 FC
1:0
14.06.
A. Karditsa - Aiginiakos FC
1:0
Všechny zápasy
Následující zápasy
nenalezeny žádné zápasy