Další články

Záložník Marek Jarolím přestupuje z Iraklisu do Liberce

Záložník Marek Jarolím přestupuje z druholigového řeckého Iraklisu Soluň do Slovanu Liberec. S účastníkem jarní části Evropské ligy podepíše smlouvu na půl roku s následnou opcí. Do české ligy se Jarolím vrací po necelém roce.

Záložník Marek Jarolím by mohl posílit Liberec

Liberečtí by mohli získat první zimní posilu. Na sever Čech by mohl zamířit záložník Marek Jarolím, který zřejmě skončí v druholigovém řeckém klubu Iraklis Soluň. K libereckému týmu by se měl připojit ve středu.

Záložník Marek Jarolím bude hrát v druhé řecké lize za Iraklis

Záložník Marek Jarolím bude hrát za Iraklis Soluň. Druholigový řecký klub příchod devětadvacetiletého fotbalisty, který naposledy působil v čínském Chang-čou Greentown a v posledních týdnech trénoval s pražskou Slavií, potvrdil na svém webu. Jarolím podle serveru iSport.cz s Iraklisem podepsal roční smlouvu.

Řecký svaz se dohodl s vládou a zažehnal tresty od FIFA

Řecký svaz se dohodl s vládou na úpravách nového zákona, který omezuje nezávislost sportovních svazů a naopak rozšiřuje pravomoci dohlížející státní komise. Odvrátil tak možné sankce ze strany FIFA, jejíž pravidla vměšování státu do fotbalu zakazují.

V Řecku se kvůli chybějícím financím nebudou hrát nižší ligy

Kvůli chybějícím financím se od 13. února nebude v Řecku hrát druhá a třetí liga. Její organizátoři jsou závislí na penězích od státní sázkové kanceláře OPAP, s níž ovšem od loňského května nemají smlouvu.

V Řecku ovlivňovali fotbal i dva šéfové prvoligových klubů

Patnáct lidí včetně dvou předsedů prvoligových klubů nařídil prokurátor v Řecku zatknout v souvislosti s vyšetřováním ovlivňování zápasů. Deset z nich už je ve vazbě. K vyšetřování vyzvala Řecko evropská fotbalová unie UEFA, která národnímu svazu poskytla seznam 41 podezřelých utkání.

Dál žijeme v nejistotě, lituje obránce Latka z Panioniosu

Martin Latka dál s obavami sleduje boj svého Panioniosu Atény, který má kvůli velkým finančním problémům administrativně sestoupit do druhé ligy. Šestadvacetiletý obránce se ale na dnešním tréninku dozvěděl, že prý situace Panioniosu ještě není úplně beznadějná. O osudu tradičního klubu má být definitivně jasno v pondělí.

Svěrkošův a Latkův Panionios byl kvůli dluhům přeřazen do 2. ligy

Čeští fotbalisté Václav Svěrkoš a Martin Latka budou muset v létě řešit svou budoucnost. Jejich klub Panionios Atény byl totiž kvůli finančním problémům přeřazen do druhé řecké ligy. Podobný osud potkal také Iraklis Soluň a Panserraikos, který spadne dokonce až do třetí ligy.

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.

Registrace nového uživatele