nenalezeny žádné články
02.02. Kavala podepsala Caiubyho
Caiuby se za novým angažmá vydává do Řecka. Bývalý hráč Wolfsburgu, Ingolstadtu nebo Augsburgu podepsal smlouvu s druholigovým AO Kavala. (kicker.de)
16.01. Ebert bude nastupovat za Kavalu
Ve druhé řecké lize bude nadále působit Patrick Ebert. Zkušený záložník, jenž byl po letním odchodu z AO Xanthi bez angažmá, podepsal smlouvu s AO Kavala. (transfermarkt.de)
11.12.2021 Kavala angažovala trenéra Nouriho
Alexander Nouri si našel nové angažmá. Dvaačtyřicetiletý trenér se ujal druholigového řeckého klubu AO Kavala, kde musí v lednu kompletně restrukturalizovat kádr, protože v něm jsou jenom amatérští hráči. (transfermarkt.de)
19.09.2021 Katidis bude hrát druhou ligu
Bývalý hráč Příbrami a někdejší velký talent řecké kopané Giorgos Katidis se po několika letech bez zaměstnavatele opět vrací k profesionálnímu fotbalu. Podepsal roční kontrakt s krétským druholigovým klubem Irodotos FC. (sport24.gr)
18.09.2021 Kallithea podepsala Mouniera
Anthony Mounier má jasno o svém novém angažmá. Zkušený útočník, jenž prošel Lyonem, Nice, Montpellierem, Bolognou nebo Atalantou Bergamo, se upsal druholigovému řeckému GS Kallithea. (lequipe.fr)
15.09.2021 Samassa zamířil do Levadiakosu
Nové angažmá získal Mamadou Samassa. Jednatřicetiletý brankář se po vypršení smlouvy se Sivassporem upsal Levadiakosu, kde by měl vydržet minimálně do konce sezony. (lequipe.fr)
25.02.2021 Sannino opět trenérem Levadiakosu
Levadiakos znovu povede kouč Giuseppe Sannino. Třiašedesátiletý kormidelník se vrací do známého prostředí, neboť druholigový řecký klub vedl již v sezóně 2018/19. (transfermarketweb.com)
13.10.2020 Xanthi podepsalo zkušeného Eberta
Patrick Ebert má jasno o svém novém angažmá. Třiatřicetiletý záložník po odchodu z Dynama Drážďany podepsal roční kontrakt s druholigovým řeckým Xanthi. (kicker.de)
13.03.2020 Ligové zápasy odkládají i Řekové
Ligový fotbal se nebude hrát ani v Řecku, tamní svaz na základě hrozby koronaviru odložil zápasy první a druhé ligy. (sport-express.ru)
Další expres zprávy
 TýmZB
tabulka je prázdná
 TýmZB
tabulka je prázdná
Podrobné tabulky
Poslední zápasy
nenalezeny žádné zápasy
Následující zápasy
nenalezeny žádné zápasy