Kurzy sázkové kanceláře Tipsport: 2.53 - 3.13 - 2.70
reportáž ze zápasu není k dispozici
Komentáře (0 / 0 nových)
zatím žádný komentář
27.11. Schwarz rozhodl o výhře Śląsku
Śląsk Wrocław doma porazil Stal Mielec (2:1) a hrdinou utkání se stal Petr Schwarz, český záložník dal deset minut před koncem vítěznou branku.
20.11. Přikryl opět skóroval, Frydrych byl vyloučen
Jagiellonia Białystok porazila Wisłu Kraków 3:1, na čemž se výrazně podíleli Tomáš Přikryl a Martin Pospíšil. Prvně jmenovaný vsítil ve druhém poločase vítězný gól, zatímco druhý z olomouckých odchovanců asistoval na první branku Blazeje Augustyna. Hostující tým od deváté minuty dohrával bez vyloučeného Michala Frydrycha.
07.11. Legia s nejhorší sérií od roku 1950
Legia Varšava dnes opět padla v rámci nejvyšší polské soutěže a poprvé od roku 1950 nebrala body už v šesti po sobě jdoucích ligových duelech. Absolutním rekordem polského mistra v celé historii Ekstraklasy je sedm porážek. (twitter.com/EkstraStats)
05.11. Přikryl přispěl k remíze
Jagiellonia remizovala na půdě Śląsku Wrocław (2:2) a jednou brankou se o to přičinil Tomáš Přikryl, český záložník v 54. minutě srovnával na průběžných 1:1.
30.10. Kuciak rekordmanem Ekstraklasy
Slovenský brankář Dušan Kuciak se dnes v Poznani stal rekordmanem mezi cizinci v dějinách Ekstraklasy. Nikdo si v historii nepřipsal více startů než jeho 277. Kuciak od roku 2017 nastupuje za Lechii Gdańsk, dříve si však několik let odkroutil také v barvách Legie Varšava. (TVN24)
26.10. Legia Varšava odvolala trenéra
Legii Varšava se nedaří v polské lize a vedení přišlo s poměrně očekávaným řešením - odvolán byl trenér Czesław Michniewicz. Legia prohrála čtyřikrát v řadě, v tabulce je až patnáctá. (sport-express.ru)
25.10. Nejhorší prohra za 32 let pro Wislu
Polská Wisla Krakow utrpěla o víkendu svou nejhorší domácí porážku od roku 1989. Tým slovenského trenéra Adriana Guľy, jenž nedávno vedl také Plzeň, prohrál se Slaskem Wroclaw 0:5. V tabulce polské Ekstraklasy je ambiciózní Wisla až na 13. pozici. (sport.aktuality.sk)
23.10. Petrášek si otevřel střelecký účet
Tomáš Petrášek se nedávno po delší době uzdravil a nyní si připsal také první gól sezony, když v 77. minutě utkání s Termalicou zvyšoval na 3:1. Stopera takto dělí už jen jeden zásah od jubilejní 10. branky v neúplných třech sezonách v polské Ekstraklase.
17.10. Legia s výjimečně slabým obdobím
Legia Varšava dnes doma nezvládla zápas s Lechem Poznań a po prohře 0:1 se krčí až na 15. příčce s průměrem jednoho bodu na zápas. Bilanci šesti proher z devíti zápasů jedné ligové sezony přitom varšavský klub neměl od sezony 1976/77. (twitter.com/WojtekFraczek1)
16.10. Wisła Kraków vyhrála zásluhou Frydrycha
Michal Frydrych gólem rozhodl o výhře Wisła Kraków na půdě Górniku Zabrze. Pro bývalého obránce Baníku Ostrava nebo Slavie Praha se jednalo o třetí branku v sezoně.