Lucembursko - Coupe de Luxembourg 2019/2020

10.11.2019 16:00 CET

US Esch   -   UN Käerjéng 97

4 : 0 (?:?)
Stadión:  
preview zápasu není k dispozici
Vzájemné zápasy
nenalezeny žádné zápasy
nenalezeny žádné zápasy
US Esch - poslední zápasy
18.04.2018Coupe de LuxembourgČF
US Hostert - US Esch
2:1e
22.04.2018Division Nationale 22. kolo
US Esch - US Hostert
1:2
29.04.2018Division Nationale 23. kolo
US Esch - Differdange
0:3
06.05.2018Division Nationale 24. kolo
F91 Dudelange - US Esch
4:0
11.05.2018Division Nationale 25. kolo
US Esch - US Mondorf
0:3
19.05.2018Division Nationale 26. kolo
Jeunesse Esch - US Esch
2:1
23.09.2018Coupe de Luxembourg32F
FC Mondercange - US Esch
0:1
28.10.2018Coupe de Luxembourg16F
US Esch - T. Pétange
2:1e
09.12.2018Coupe de LuxembourgOF
US Esch - UNA Strassen
1:2
22.09.2019Coupe de Luxembourg32F
Green Boys H/T - US Esch
2:4e
17.04.2017ČF
FC Rodange 91 - US Esch
2:3e
27.04.2017SF
US Esch - F91 Dudelange
0:3
24.09.201732F
FC Cebra 01 - US Esch
0:4
29.10.201716F
Jeunesse Schieren - US Esch
1:2
25.03.2018OF
Blue Boys Muhlenbach - US Esch
0:1
18.04.2018ČF
US Hostert - US Esch
2:1e
23.09.201832F
FC Mondercange - US Esch
0:1
28.10.201816F
US Esch - Union Titus Pétange
2:1e
09.12.2018OF
US Esch - UNA Strassen
1:2
22.09.201932F
Green Boys Harlange/Tarchamps - US Esch
2:4e
UN Käerjéng 97 - poslední zápasy
07.05.2017Division Nationale 24. kolo
Differdange - Käerjéng
6:2
14.05.2017Division Nationale 25. kolo
Käerjéng - US Rumelange
4:3
21.05.2017Division Nationale 26. kolo
Fola Esch - Käerjéng
4:2
24.09.2017Coupe de Luxembourg32F
Echternach - Käerjéng
1:4
29.10.2017Coupe de Luxembourg16F
Sandweiler - Käerjéng
0:1
04.04.2018Coupe de LuxembourgOF
Käerjéng - Rodange
1:5
25.05.2018Baráž o Division Nationale 
Rosport - Käerjéng
2:0
23.09.2018Coupe de Luxembourg32F
AS Wincrange - Käerjéng
0:6
27.10.2018Coupe de Luxembourg16F
Käerjéng - Jeunesse
0:5
22.09.2019Coupe de Luxembourg32F
K. Wormel. - Käerjéng
1:4
06.12.2015OF
UN Käerjéng 97 - FC Differdange 03
3:2
20.04.2016ČF
UN Käerjéng 97 - F91 Dudelange
2:4e
18.09.201632F
Red Boys Aspelt - UN Käerjéng 97
0:4
30.10.201616F
UN Käerjéng 97 - Hamm Benfica
0:1
24.09.201732F
Daring Echternach - UN Käerjéng 97
1:4
29.10.201716F
US Sandweiler - UN Käerjéng 97
0:1
04.04.2018OF
UN Käerjéng 97 - FC Rodange 91
1:5
23.09.201832F
AS Wincrange - UN Käerjéng 97
0:6
27.10.201816F
UN Käerjéng 97 - Jeunesse Esch
0:5
22.09.201932F
Koeppchen Wormeldange - UN Käerjéng 97
1:4
Komentáře (0 / 0 nových)
zatím žádný komentář
Sledování komentářů
Chcete-li se rychle dovědět o nových komentářích k tomuto zápasu, přidejte si jej ke svým sledovaným. Upozornění na nové komentáře pak najdete ve svém osobním boxu Můj EuroFotbal v pravé části hlavičky webu.
sledovat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé
Nový komentář
Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.
Registrace nového uživatele
26.05. Dudelange vítězem Lucemburského poháru
Výsledek finále Lucemburského poháru: Dudelange - Ettelbrück 5:0 (55. Couturier, 59. Turpel, 66. Jordanov, 69. Stolz, 88. Perez).
27.05.2018 Lucemburský pohár pro Racing
Výsledek finále Lucemburského poháru: Hostert - Racing Luxembourg 0:1 po penaltách.
29.05.2016 Lucemburský pohár se vrací k Dudelange
Od sezony 2011/12 čekal celek F91 Dudelange na triumf v národním poháru, nyní však ve finále Coupe de Luxembourg uspěl proti Mondorfu v poměru 1:0.
23.05.2014 Coupe de Luxembourg pro Differdange
Dnešní výsledek finále lucemburského poháru: FC Differdange 03 - F91 Dudelange 2:0.
18.05.2013 Coupe de Luxembourg pro Jeunesse
Výsledek finále Lucemburského poháru: Jeunesse Esch - FC Differdange 03 2:1.
26.05.2012 Coupe de Luxembourg pro Dudelange
F91 Dudelange po mistrovském titulu vyhrálo i lucemburský pohár, v dnešním finálovém klání si poradilo 4:2 po prodloužení s Jeunesse Esch.
Další expres zprávy
Poslední zápasy
09.11.
J. Junglinster - Jeunesse Esch
1:2
09.11.
Hamm Benfica - Swift Hesperange
1:2
10.11.
SC Steinfort - Victoria Rosport
0:2
10.11.
SC Bettembourg - BW Medernach
6:0
10.11.
FC Kehlen - FC Mamer
1:0e
10.11.
US Esch - UN Käerjéng 97
4:0
10.11.
FC Mondercange - Steinsel
4:0
10.11.
Jeunesse Canach - Etzella E.
2:0
10.11.
FC Lorentzweiler - Progrès N.
0:5
10.11.
Blo Weiss Itzig - Differdange
2:4
10.11.
FC Rodange 91 - US Mondorf
1:3
10.11.
Mertert/W. - F91 Dudelange
0:2
10.11.
FC Wiltz - Blue Boys Muhlenbach
2:0
10.11.
Racing FC Luxembourg - US Hostert
5:1
10.11.
Union Titus Pétange - Fola Esch
1:2
10.11.
US Rumelange - UNA Strassen
0:4
Všechny zápasy
Následující zápasy
nenalezeny žádné zápasy