Lucembursko - Coupe de Luxembourg 2019/2020

22.09.2019 16:00 CET

Union Remich/Bous   -   Progrès Niedercorn

0 : 2 (?:?)
Stadión:  
preview zápasu není k dispozici
Vzájemné zápasy
nenalezeny žádné zápasy
nenalezeny žádné zápasy
Union Remich/Bous - poslední zápasy
30.11.2014Coupe de Luxembourg16F
URB - Differdange
1:4
18.09.2016Coupe de Luxembourg32F
URB - Racing FC
0:8
24.09.2017Coupe de Luxembourg32F
URB - US Mondorf
1:2
23.09.2018Coupe de Luxembourg32F
URB - US Rumelange
0:1
30.11.201416F
Union Remich/Bous - FC Differdange 03
1:4
18.09.201632F
Union Remich/Bous - Racing FC Luxembourg
0:8
24.09.201732F
Union Remich/Bous - US Mondorf
1:2
23.09.201832F
Union Remich/Bous - US Rumelange
0:1
Progrès Niedercorn - poslední zápasy
11.07.2019Evropská liga1.př 1.z
Cork City - Progrès N.
0:2
18.07.2019Evropská liga1.př 2.z
Progrès N. - Cork City
1:2
25.07.2019Evropská liga2.př 1.z
Rangers FC - Progrès N.
2:0
01.08.2019Evropská liga2.př 2.z
Progrès N. - Rangers FC
0:0
05.08.2019Division Nationale 1. kolo
Progrès N. - Jeunesse
4:0
11.08.2019Division Nationale 2. kolo
US Hostert - Progrès N.
3:5
18.08.2019Division Nationale 3. kolo
Racing FC - Progrès N.
1:1
26.08.2019Division Nationale 4. kolo
Progrès N. - Dudelange
2:0
31.08.2019Division Nationale 5. kolo
Rosport - Progrès N.
0:3
16.09.2019Division Nationale 6. kolo
Progrès N. - Rodange
1:0
18.09.201632F
Blue Boys Muhlenbach - Progrès Niedercorn
0:1
30.10.201616F
US Hostert - Progrès Niedercorn
2:1
24.09.201732F
Marisca Mersch - Progrès Niedercorn
1:3
29.10.201716F
F91 Dudelange - Progrès Niedercorn
3:4p
04.04.2018OF
Union Titus Pétange - Progrès Niedercorn
1:0
23.09.201832F
US Feulen - Progrès Niedercorn
1:4
28.10.201816F
Progrès Niedercorn - US Hostert
1:0
09.12.2018OF
Hamm Benfica - Progrès Niedercorn
2:4
03.04.2019ČF
Blue Boys Muhlenbach - Progrès Niedercorn
0:3
24.04.2019SF
F91 Dudelange - Progrès Niedercorn
3:1
Komentáře (0 / 0 nových)
zatím žádný komentář
Sledování komentářů
Chcete-li se rychle dovědět o nových komentářích k tomuto zápasu, přidejte si jej ke svým sledovaným. Upozornění na nové komentáře pak najdete ve svém osobním boxu Můj EuroFotbal v pravé části hlavičky webu.
sledovat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé
Nový komentář
Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.
Registrace nového uživatele
26.05. Dudelange vítězem Lucemburského poháru
Výsledek finále Lucemburského poháru: Dudelange - Ettelbrück 5:0 (55. Couturier, 59. Turpel, 66. Jordanov, 69. Stolz, 88. Perez).
27.05.2018 Lucemburský pohár pro Racing
Výsledek finále Lucemburského poháru: Hostert - Racing Luxembourg 0:1 po penaltách.
29.05.2016 Lucemburský pohár se vrací k Dudelange
Od sezony 2011/12 čekal celek F91 Dudelange na triumf v národním poháru, nyní však ve finále Coupe de Luxembourg uspěl proti Mondorfu v poměru 1:0.
23.05.2014 Coupe de Luxembourg pro Differdange
Dnešní výsledek finále lucemburského poháru: FC Differdange 03 - F91 Dudelange 2:0.
18.05.2013 Coupe de Luxembourg pro Jeunesse
Výsledek finále Lucemburského poháru: Jeunesse Esch - FC Differdange 03 2:1.
26.05.2012 Coupe de Luxembourg pro Dudelange
F91 Dudelange po mistrovském titulu vyhrálo i lucemburský pohár, v dnešním finálovém klání si poradilo 4:2 po prodloužení s Jeunesse Esch.
Další expres zprávy
Poslední zápasy
21.09.
FC Schifflange 95 - Differdange
1:5
22.09.
Green Boys H/T - US Esch
2:4e
22.09.
Daring Echternach - F91 Dudelange
1:6
22.09.
FF Norden 02 - Alisontia Steinsel
0:4
22.09.
SC Bettembourg - Kayl-Tétange
3:2e
22.09.
Rupensia L. - Blo Weiss Itzig
2:5
22.09.
FC Kehlen - CS Sanem
2:1e
22.09.
Schengen - Blô-Weiss Medernach
4:5e
22.09.
US Sandweiler - FC Mamer
0:4
22.09.
Red Star Merl-Belair - US Mondorf
0:4
22.09.
Red-Black-Egalité - US Hostert
1:4
22.09.
Red Boys Aspelt - UNA Strassen
1:3
22.09.
Minière L. - Victoria Rosport
1:6
22.09.
Jeunesse Schieren - Mertert/W.
1:2
22.09.
Walferdange - Hamm Benfica
0:7
22.09.
AS Luxembourg Porto - Racing FC
0:7
22.09.
FC 47 Bastendorf - US Rumelange
0:2
22.09.
Gasperich - FC Rodange 91
0:3
22.09.
SC Ell - FC Mondercange
0:3
22.09.
SC Steinfort - YB Weiler
2:1
22.09.
FC Munsbach - Blue Boys Muhlenbach
3:6
22.09.
FC Noertzange - Jeunesse Esch
0:4
22.09.
CS Grevenmacher - Fola Esch
1:2
22.09.
Vinesca Ehnen - T. Pétange
0:7
22.09.
K. Wormel. - UN Käerjéng 97
1:4
22.09.
Belvaux - Swift Hesperange
0:6
22.09.
Avenir Beggen - Etzella E.
0:1
22.09.
Minerva Lintgen - Jeunesse Canach
0:6
22.09.
Berdenia Berbourg - FC Wiltz
2:3
22.09.
Union Remich/Bous - Progrès N.
0:2
22.09.
P./Rédange - Jeunesse Junglinster
1:5
22.09.
Berdorf/Consdorf - Lorentzwe.
2:3
Všechny zápasy
Následující zápasy
10.11.?
SC Steinfort - Victoria Rosport
info
10.11.?
SC Bettembourg - BW Medernach
info
10.11.?
FC Kehlen - FC Mamer
info
10.11.?
US Esch - UN Käerjéng 97
info
10.11.?
FC Mondercange - Steinsel
info
10.11.?
Jeunesse Canach - Etzella E.
info
10.11.?
J. Junglinster - Jeunesse Esch
info
10.11.?
FC Lorentzweiler - Progrès N.
info
10.11.?
Blo Weiss Itzig - Differdange
info
10.11.?
FC Rodange 91 - US Mondorf
info
10.11.?
Mertert/W. - F91 Dudelange
info
10.11.?
Hamm Benfica - Swift Hesperange
info
10.11.?
FC Wiltz - Blue Boys Muhlenbach
info
10.11.?
Racing FC Luxembourg - US Hostert
info
10.11.?
Union Titus Pétange - Fola Esch
info
10.11.?
US Rumelange - UNA Strassen
info
Všechny zápasy