Lucembursko - Coupe de Luxembourg 2019/2020

10.11.2019 16:00 CET

SC Steinfort   -   Victoria Rosport

0 : 2 (?:?)
Stadión:  
preview zápasu není k dispozici
Vzájemné zápasy
22.09.2018Coupe de Luxembourg32F
SC Steinfort - Rosport
0:1
22.09.201832F
SC Steinfort - Victoria Rosport
0:1
SC Steinfort - poslední zápasy
24.05.2009Division Nationale 26. kolo
SC Steinfort - Käerjéng
2:1
27.02.2010Coupe de Luxembourg16F
SC Steinfort - Etzella E.
0:1
03.04.2011Coupe de Luxembourg16F
SC Steinfort - FC Wiltz
3:1e
22.04.2011Coupe de LuxembourgOF
SC Steinfort - Jeunesse
1:4
01.12.2013Coupe de Luxembourg16F
SC Steinfort - M. Lintgen
1:0
08.12.2013Coupe de LuxembourgOF
SC Steinfort - Racing FC
0:3
16.09.2016Coupe de Luxembourg32F
SC Steinfort - Etzella E.
1:4
24.09.2017Coupe de Luxembourg32F
SC Steinfort - Hamm Benf.
0:2
22.09.2018Coupe de Luxembourg32F
SC Steinfort - Rosport
0:1
22.09.2019Coupe de Luxembourg32F
SC Steinfort - YB Weiler
2:1
02.05.2009ČF
UN Käerjéng 97 - SC Steinfort
9:0
27.02.201016F
SC Steinfort - Etzella Ettelbrück
0:1
03.04.201116F
SC Steinfort - FC Wiltz
3:1e
22.04.2011OF
SC Steinfort - Jeunesse Esch
1:4
01.12.201316F
SC Steinfort - Minerva Lintgen
1:0
08.12.2013OF
SC Steinfort - Racing FC Luxembourg
0:3
16.09.201632F
SC Steinfort - Etzella Ettelbrück
1:4
24.09.201732F
SC Steinfort - Hamm Benfica
0:2
22.09.201832F
SC Steinfort - Victoria Rosport
0:1
22.09.201932F
SC Steinfort - Yellow Boys Weiler la Tour
2:1
Victoria Rosport - poslední zápasy
11.08.2019Division Nationale 2. kolo
BB Muhlenbach - Rosport
0:3
18.08.2019Division Nationale 3. kolo
Rosport - T. Pétange
1:2
25.08.2019Division Nationale 4. kolo
Jeunesse Esch - Rosport
2:1
31.08.2019Division Nationale 5. kolo
Rosport - Progrès N.
0:3
15.09.2019Division Nationale 6. kolo
Racing FC - Rosport
2:2
22.09.2019Coupe de Luxembourg32F
Minière L. - Rosport
1:6
29.09.2019Division Nationale 7. kolo
Rosport - F91 Dudelange
0:7
06.10.2019Division Nationale 8. kolo
US Hostert - Rosport
2:0
27.10.2019Division Nationale 10. kolo
Rosport - Fola Esch
0:4
03.11.2019Division Nationale 11. kolo
US Mondorf - Rosport
1:2
30.10.201616F
US Mondorf - Victoria Rosport
1:3
20.11.2016OF
Victoria Rosport - Hamm Benfica
5:1
15.04.2017ČF
Fola Esch - Victoria Rosport
2:0
24.09.201732F
AS Luxembourg Porto - Victoria Rosport
0:1
29.10.201716F
US Rumelange - Victoria Rosport
3:0
22.09.201832F
SC Steinfort - Victoria Rosport
0:1
28.10.201816F
FC Rodange 91 - Victoria Rosport
1:2p
09.12.2018OF
FC Wiltz - Victoria Rosport
0:2
03.04.2019ČF
Union Mertert/Wasserbillig - Victoria Rosport
2:0
22.09.201932F
Minière Lasauvage - Victoria Rosport
1:6
Komentáře (0 / 0 nových)
zatím žádný komentář
Sledování komentářů
Chcete-li se rychle dovědět o nových komentářích k tomuto zápasu, přidejte si jej ke svým sledovaným. Upozornění na nové komentáře pak najdete ve svém osobním boxu Můj EuroFotbal v pravé části hlavičky webu.
sledovat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé
Nový komentář
Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.
Registrace nového uživatele
26.05. Dudelange vítězem Lucemburského poháru
Výsledek finále Lucemburského poháru: Dudelange - Ettelbrück 5:0 (55. Couturier, 59. Turpel, 66. Jordanov, 69. Stolz, 88. Perez).
27.05.2018 Lucemburský pohár pro Racing
Výsledek finále Lucemburského poháru: Hostert - Racing Luxembourg 0:1 po penaltách.
29.05.2016 Lucemburský pohár se vrací k Dudelange
Od sezony 2011/12 čekal celek F91 Dudelange na triumf v národním poháru, nyní však ve finále Coupe de Luxembourg uspěl proti Mondorfu v poměru 1:0.
23.05.2014 Coupe de Luxembourg pro Differdange
Dnešní výsledek finále lucemburského poháru: FC Differdange 03 - F91 Dudelange 2:0.
18.05.2013 Coupe de Luxembourg pro Jeunesse
Výsledek finále Lucemburského poháru: Jeunesse Esch - FC Differdange 03 2:1.
26.05.2012 Coupe de Luxembourg pro Dudelange
F91 Dudelange po mistrovském titulu vyhrálo i lucemburský pohár, v dnešním finálovém klání si poradilo 4:2 po prodloužení s Jeunesse Esch.
Další expres zprávy
Poslední zápasy
09.11.
J. Junglinster - Jeunesse Esch
1:2
09.11.
Hamm Benfica - Swift Hesperange
1:2
10.11.
SC Steinfort - Victoria Rosport
0:2
10.11.
SC Bettembourg - BW Medernach
6:0
10.11.
FC Kehlen - FC Mamer
1:0e
10.11.
US Esch - UN Käerjéng 97
4:0
10.11.
FC Mondercange - Steinsel
4:0
10.11.
Jeunesse Canach - Etzella E.
2:0
10.11.
FC Lorentzweiler - Progrès N.
0:5
10.11.
Blo Weiss Itzig - Differdange
2:4
10.11.
FC Rodange 91 - US Mondorf
1:3
10.11.
Mertert/W. - F91 Dudelange
0:2
10.11.
FC Wiltz - Blue Boys Muhlenbach
2:0
10.11.
Racing FC Luxembourg - US Hostert
5:1
10.11.
Union Titus Pétange - Fola Esch
1:2
10.11.
US Rumelange - UNA Strassen
0:4
Všechny zápasy
Následující zápasy
08.12.?
FC Mondercange - Fola Esch
info
08.12.?
FC Wiltz - Jeunesse Esch
info
08.12.?
Hesperange - Jeunesse Canach
info
08.12.?
US Esch - FC Differdange 03
info
08.12.?
Racing FC - UNA Strassen
info
08.12.?
F91 Dudelange - US Mondorf
info
08.12.?
FC Kehlen - Progrès Niedercorn
info
08.12.?
SC Bettembourg - Victoria Rosport
info
Všechny zápasy