Lucembursko - Coupe de Luxembourg 2019/2020

09.11.2019 17:00 CET

Jeunesse Junglinster   -   Jeunesse Esch

1 : 2 (?:?)
Stadión:  
preview zápasu není k dispozici
Vzájemné zápasy
nenalezeny žádné zápasy
nenalezeny žádné zápasy
Jeunesse Junglinster - poslední zápasy
03.04.2011Coupe de Luxembourg16F
J. Jungli. - Fola Esch
0:2
27.11.2011Coupe de Luxembourg16F
J. Jungli. - US Hostert
2:4
18.09.2016Coupe de Luxembourg32F
J. Jungli. - US Mondorf
0:4
24.09.2017Coupe de Luxembourg32F
Al. Äisch. - J. Jungli.
0:5
27.10.2017Coupe de Luxembourg16F
J. Junglinster - Grevenm.
1:2p
23.09.2018Coupe de Luxembourg32F
Al. Äisch. - J. Jungli.
4:3
22.09.2019Coupe de Luxembourg32F
P./Rédange - J. Jungli.
1:5
03.04.201116F
Jeunesse Junglinster - Fola Esch
0:2
27.11.201116F
Jeunesse Junglinster - US Hostert
2:4
18.09.201632F
Jeunesse Junglinster - US Mondorf
0:4
24.09.201732F
FC Alliance Äischdall - Jeunesse Junglinster
0:5
27.10.201716F
Jeunesse Junglinster - CS Grevenmacher
1:2p
23.09.201832F
FC Alliance Äischdall - Jeunesse Junglinster
4:3
22.09.201932F
FC Pratzerthal/Rédange - Jeunesse Junglinster
1:5
Jeunesse Esch - poslední zápasy
11.08.2019Division Nationale 2. kolo
Jeunesse Esch - Racing FC
3:2
17.08.2019Division Nationale 3. kolo
F91 Dudelange - Jeunesse
1:3
25.08.2019Division Nationale 4. kolo
Jeunesse Esch - Rosport
2:1
31.08.2019Division Nationale 5. kolo
FC Rodange 91 - Jeunesse
3:3
15.09.2019Division Nationale 6. kolo
Jeunesse Esch - Fola Esch
0:3
22.09.2019Coupe de Luxembourg32F
FC Noertzange - Jeunesse
0:4
29.09.2019Division Nationale 7. kolo
US Mondorf - Jeunesse
2:3
05.10.2019Division Nationale 8. kolo
Jeunesse - Differdange
1:1
27.10.2019Division Nationale 10. kolo
Jeunesse - Etzella E.
1:1
03.11.2019Division Nationale 11. kolo
BB Muhlenbach - Jeunesse
4:2
06.12.2015OF
Jeunesse Esch - F91 Dudelange
0:5
18.09.201632F
FC Cebra 01 - Jeunesse Esch
1:3
30.10.201616F
FC Differdange 03 - Jeunesse Esch
2:0
24.09.201732F
Racing Troisvierges - Jeunesse Esch
1:16
29.10.201716F
Jeunesse Esch - UNA Strassen
2:1
04.04.2018OF
Jeunesse Esch - Racing FC Luxembourg
1:3
22.09.201832F
Berdenia Berbourg - Jeunesse Esch
0:3
27.10.201816F
UN Käerjéng 97 - Jeunesse Esch
0:5
09.12.2018OF
Etzella Ettelbrück - Jeunesse Esch
1:0
22.09.201932F
FC Noertzange - Jeunesse Esch
0:4
Komentáře (0 / 0 nových)
zatím žádný komentář
Sledování komentářů
Chcete-li se rychle dovědět o nových komentářích k tomuto zápasu, přidejte si jej ke svým sledovaným. Upozornění na nové komentáře pak najdete ve svém osobním boxu Můj EuroFotbal v pravé části hlavičky webu.
sledovat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé
Nový komentář
Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.
Registrace nového uživatele
26.05. Dudelange vítězem Lucemburského poháru
Výsledek finále Lucemburského poháru: Dudelange - Ettelbrück 5:0 (55. Couturier, 59. Turpel, 66. Jordanov, 69. Stolz, 88. Perez).
27.05.2018 Lucemburský pohár pro Racing
Výsledek finále Lucemburského poháru: Hostert - Racing Luxembourg 0:1 po penaltách.
29.05.2016 Lucemburský pohár se vrací k Dudelange
Od sezony 2011/12 čekal celek F91 Dudelange na triumf v národním poháru, nyní však ve finále Coupe de Luxembourg uspěl proti Mondorfu v poměru 1:0.
23.05.2014 Coupe de Luxembourg pro Differdange
Dnešní výsledek finále lucemburského poháru: FC Differdange 03 - F91 Dudelange 2:0.
18.05.2013 Coupe de Luxembourg pro Jeunesse
Výsledek finále Lucemburského poháru: Jeunesse Esch - FC Differdange 03 2:1.
26.05.2012 Coupe de Luxembourg pro Dudelange
F91 Dudelange po mistrovském titulu vyhrálo i lucemburský pohár, v dnešním finálovém klání si poradilo 4:2 po prodloužení s Jeunesse Esch.
Další expres zprávy
Poslední zápasy
09.11.
J. Junglinster - Jeunesse Esch
1:2
09.11.
Hamm Benfica - Swift Hesperange
1:2
10.11.
SC Steinfort - Victoria Rosport
0:2
10.11.
SC Bettembourg - BW Medernach
6:0
10.11.
FC Kehlen - FC Mamer
1:0e
10.11.
US Esch - UN Käerjéng 97
4:0
10.11.
FC Mondercange - Steinsel
4:0
10.11.
Jeunesse Canach - Etzella E.
2:0
10.11.
FC Lorentzweiler - Progrès N.
0:5
10.11.
Blo Weiss Itzig - Differdange
2:4
10.11.
FC Rodange 91 - US Mondorf
1:3
10.11.
Mertert/W. - F91 Dudelange
0:2
10.11.
FC Wiltz - Blue Boys Muhlenbach
2:0
10.11.
Racing FC Luxembourg - US Hostert
5:1
10.11.
Union Titus Pétange - Fola Esch
1:2
10.11.
US Rumelange - UNA Strassen
0:4
Všechny zápasy
Následující zápasy
08.12.?
FC Mondercange - Fola Esch
info
08.12.?
FC Wiltz - Jeunesse Esch
info
08.12.?
Hesperange - Jeunesse Canach
info
08.12.?
US Esch - FC Differdange 03
info
08.12.?
Racing FC - UNA Strassen
info
08.12.?
F91 Dudelange - US Mondorf
info
08.12.?
FC Kehlen - Progrès Niedercorn
info
08.12.?
SC Bettembourg - Victoria Rosport
info
Všechny zápasy