Lucembursko - Coupe de Luxembourg 2019/2020

22.09.2019 16:00 CET

Avenir Beggen   -   Etzella Ettelbrück

0 : 1 (?:?)
preview zápasu není k dispozici
Vzájemné zápasy
05.10.2003Division Nationale 9. kolo
Etzella E. - Avenir Beggen
1:1
14.03.2004Division Nationale 19. kolo
Avenir Beggen - Etzella E.
0:3
12.08.2004Division Nationale 2. kolo
Etzella E. - Avenir Beggen
5:0
07.11.2004Division Nationale 12. kolo
Avenir Beggen - Etzella E.
1:5
10.08.2005Division Nationale 2. kolo
Avenir Beggen - Etzella E.
1:3
06.11.2005Division Nationale 12. kolo
Etzella E. - Avenir Beggen
5:0
11.11.2007Division Nationale 13. kolo
Etzella E. - Avenir Beggen
2:2
04.05.2008Division Nationale 25. kolo
Avenir Beggen - Etzella E.
0:2
24.08.2008Division Nationale 4. kolo
Etzella E. - Avenir Beggen
2:3
29.11.2008Division Nationale 16. kolo
Avenir Beggen - Etzella E.
0:1
nenalezeny žádné zápasy
Avenir Beggen - poslední zápasy
10.05.2009Division Nationale 24. kolo
Avenir Beggen - Grevenm.
1:2
17.05.2009Division Nationale 25. kolo
Fola Esch - Avenir Beggen
3:1
24.05.2009Division Nationale 26. kolo
Avenir Beggen - Racing FC
1:0
27.02.2010Coupe de Luxembourg16F
Avenir Beggen - Fola Esch
1:2
02.04.2011Coupe de Luxembourg16F
Avenir Beggen - Racing FC
0:3
01.12.2013Coupe de Luxembourg16F
Avenir Beggen - Fola Esch
2:1p
08.12.2013Coupe de LuxembourgOF
Avenir Beggen - Grevenm.
1:6
30.11.2014Coupe de Luxembourg16F
Avenir Beggen - J. Canach
1:2p
22.11.2015Coupe de Luxembourg16F
Avenir - Differdange
1:4
18.09.2016Coupe de Luxembourg32F
Koerich/Sim. - Avenir
1:0p
21.02.200916F
Titus Lamadelaine - Avenir Beggen
0:3
11.04.2009OF
Avenir Beggen - Fola Esch
0:2
27.02.201016F
Avenir Beggen - Fola Esch
1:2
02.04.201116F
Avenir Beggen - Racing FC Luxembourg
0:3
01.12.201316F
Avenir Beggen - Fola Esch
2:1p
08.12.2013OF
Avenir Beggen - CS Grevenmacher
1:6
30.11.201416F
Avenir Beggen - Jeunesse Canach
1:2p
22.11.201516F
Avenir Beggen - FC Differdange 03
1:4
18.09.201632F
FC Koerich/Simmern - Avenir Beggen
1:0p
Etzella Ettelbrück - poslední zápasy
05.05.2019Division Nationale 24. kolo
UNA Strassen - Etzella E.
2:1
12.05.2019Division Nationale 25. kolo
Etzella E. - T. Pétange
2:1
19.05.2019Division Nationale 26. kolo
Racing FC - Etzella E.
0:3
26.05.2019Coupe de LuxembourgF
Dudelange - Etzella E.
5:0
04.08.2019Division Nationale 1. kolo
Rosport - Etzella E.
3:0
11.08.2019Division Nationale 2. kolo
Etzella E. - Rodange
5:2
18.08.2019Division Nationale 3. kolo
Fola Esch - Etzella E.
3:1
25.08.2019Division Nationale 4. kolo
Etzella E. - US Mondorf
1:3
01.09.2019Division Nationale 5. kolo
Differdange - Etzella E.
2:1
15.09.2019Division Nationale 6. kolo
Etzella E. - UNA Strassen
3:2
19.11.2016OF
Etzella Ettelbrück - US Rumelange
2:1
15.04.2017ČF
Etzella Ettelbrück - Racing FC Luxembourg
0:2
24.09.201732F
Moutfort-Medingen - Etzella Ettelbrück
0:10
29.10.201716F
FC Wiltz - Etzella Ettelbrück
3:1e
23.09.201832F
FC 47 Bastendorf - Etzella Ettelbrück
1:10
28.10.201816F
FC Cebra 01 - Etzella Ettelbrück
0:2
09.12.2018OF
Etzella Ettelbrück - Jeunesse Esch
1:0
03.04.2019ČF
Etzella Ettelbrück - UNA Strassen
2:1p
24.04.2019SF
Union Mertert/Wasserbillig - Etzella Ettelbrück
0:3
26.05.2019F
F91 Dudelange - Etzella Ettelbrück
5:0
Komentáře (0 / 0 nových)
zatím žádný komentář
Sledování komentářů
Chcete-li se rychle dovědět o nových komentářích k tomuto zápasu, přidejte si jej ke svým sledovaným. Upozornění na nové komentáře pak najdete ve svém osobním boxu Můj EuroFotbal v pravé části hlavičky webu.
sledovat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé
Nový komentář
Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.
Registrace nového uživatele
26.05. Dudelange vítězem Lucemburského poháru
Výsledek finále Lucemburského poháru: Dudelange - Ettelbrück 5:0 (55. Couturier, 59. Turpel, 66. Jordanov, 69. Stolz, 88. Perez).
27.05.2018 Lucemburský pohár pro Racing
Výsledek finále Lucemburského poháru: Hostert - Racing Luxembourg 0:1 po penaltách.
29.05.2016 Lucemburský pohár se vrací k Dudelange
Od sezony 2011/12 čekal celek F91 Dudelange na triumf v národním poháru, nyní však ve finále Coupe de Luxembourg uspěl proti Mondorfu v poměru 1:0.
23.05.2014 Coupe de Luxembourg pro Differdange
Dnešní výsledek finále lucemburského poháru: FC Differdange 03 - F91 Dudelange 2:0.
18.05.2013 Coupe de Luxembourg pro Jeunesse
Výsledek finále Lucemburského poháru: Jeunesse Esch - FC Differdange 03 2:1.
26.05.2012 Coupe de Luxembourg pro Dudelange
F91 Dudelange po mistrovském titulu vyhrálo i lucemburský pohár, v dnešním finálovém klání si poradilo 4:2 po prodloužení s Jeunesse Esch.
Další expres zprávy
Poslední zápasy
21.09.
FC Schifflange 95 - Differdange
1:5
22.09.
Green Boys H/T - US Esch
2:4e
22.09.
Daring Echternach - F91 Dudelange
1:6
22.09.
FF Norden 02 - Alisontia Steinsel
0:4
22.09.
SC Bettembourg - Kayl-Tétange
3:2e
22.09.
Rupensia L. - Blo Weiss Itzig
2:5
22.09.
FC Kehlen - CS Sanem
2:1e
22.09.
Schengen - Blô-Weiss Medernach
4:5e
22.09.
US Sandweiler - FC Mamer
0:4
22.09.
Red Star Merl-Belair - US Mondorf
0:4
22.09.
Red-Black-Egalité - US Hostert
1:4
22.09.
Red Boys Aspelt - UNA Strassen
1:3
22.09.
Minière L. - Victoria Rosport
1:6
22.09.
Jeunesse Schieren - Mertert/W.
1:2
22.09.
Walferdange - Hamm Benfica
0:7
22.09.
AS Luxembourg Porto - Racing FC
0:7
22.09.
FC 47 Bastendorf - US Rumelange
0:2
22.09.
Gasperich - FC Rodange 91
0:3
22.09.
SC Ell - FC Mondercange
0:3
22.09.
SC Steinfort - YB Weiler
2:1
22.09.
FC Munsbach - Blue Boys Muhlenbach
3:6
22.09.
FC Noertzange - Jeunesse Esch
0:4
22.09.
CS Grevenmacher - Fola Esch
1:2
22.09.
Vinesca Ehnen - T. Pétange
0:7
22.09.
K. Wormel. - UN Käerjéng 97
1:4
22.09.
Belvaux - Swift Hesperange
0:6
22.09.
Avenir Beggen - Etzella E.
0:1
22.09.
Minerva Lintgen - Jeunesse Canach
0:6
22.09.
Berdenia Berbourg - FC Wiltz
2:3
22.09.
Union Remich/Bous - Progrès N.
0:2
22.09.
P./Rédange - Jeunesse Junglinster
1:5
22.09.
Berdorf/Consdorf - Lorentzwe.
2:3
Všechny zápasy
Následující zápasy
10.11.?
SC Steinfort - Victoria Rosport
info
10.11.?
SC Bettembourg - BW Medernach
info
10.11.?
FC Kehlen - FC Mamer
info
10.11.?
US Esch - UN Käerjéng 97
info
10.11.?
FC Mondercange - Steinsel
info
10.11.?
Jeunesse Canach - Etzella E.
info
10.11.?
J. Junglinster - Jeunesse Esch
info
10.11.?
FC Lorentzweiler - Progrès N.
info
10.11.?
Blo Weiss Itzig - Differdange
info
10.11.?
FC Rodange 91 - US Mondorf
info
10.11.?
Mertert/W. - F91 Dudelange
info
10.11.?
Hamm Benfica - Swift Hesperange
info
10.11.?
FC Wiltz - Blue Boys Muhlenbach
info
10.11.?
Racing FC Luxembourg - US Hostert
info
10.11.?
Union Titus Pétange - Fola Esch
info
10.11.?
US Rumelange - UNA Strassen
info
Všechny zápasy