Lucembursko - Coupe de Luxembourg 2016/2017

18.09.2016 16:00 CET

FC Koerich/Simmern   -   Avenir Beggen

0 : 0, 5:4 pen.(?:?, 0:0)
Stadión:  
statistiky zápasu nejsou k dispozici
reportáž ze zápasu není k dispozici
Komentáře (0 / 0 nových)
zatím žádný komentář
Sledování komentářů
Chcete-li se rychle dovědět o nových komentářích k tomuto zápasu, přidejte si jej ke svým sledovaným. Upozornění na nové komentáře pak najdete ve svém osobním boxu Můj EuroFotbal v pravé části hlavičky webu.
sledovat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé
Nový komentář
Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.
Registrace nového uživatele
26.05.2019 Dudelange vítězem Lucemburského poháru
Výsledek finále Lucemburského poháru: Dudelange - Ettelbrück 5:0 (55. Couturier, 59. Turpel, 66. Jordanov, 69. Stolz, 88. Perez).
27.05.2018 Lucemburský pohár pro Racing
Výsledek finále Lucemburského poháru: Hostert - Racing Luxembourg 0:1 po penaltách.
29.05.2016 Lucemburský pohár se vrací k Dudelange
Od sezony 2011/12 čekal celek F91 Dudelange na triumf v národním poháru, nyní však ve finále Coupe de Luxembourg uspěl proti Mondorfu v poměru 1:0.
23.05.2014 Coupe de Luxembourg pro Differdange
Dnešní výsledek finále lucemburského poháru: FC Differdange 03 - F91 Dudelange 2:0.
18.05.2013 Coupe de Luxembourg pro Jeunesse
Výsledek finále Lucemburského poháru: Jeunesse Esch - FC Differdange 03 2:1.
26.05.2012 Coupe de Luxembourg pro Dudelange
F91 Dudelange po mistrovském titulu vyhrálo i lucemburský pohár, v dnešním finálovém klání si poradilo 4:2 po prodloužení s Jeunesse Esch.
Další expres zprávy
Poslední zápasy
30.10.
Progrès N. - Swift Hesperange
2:1p
30.10.
Victoria Rosport - T. Pétange
2:4e
30.10.
Alisontia Steinsel - F91 Dudelange
2:6
30.10.
Useldingen - US Mondorf
2:4
30.10.
Blô-Weiss Medernach - Fola Esch
0:2
30.10.
Marisca Mersch - Racing FC
0:6
31.10.
UN Käerjéng 97 - FC Wiltz
3:2
31.10.
US Rumelange - FC Mondercange
0:5
31.10.
US Esch - Jeunesse Esch
2:1p
31.10.
Jeunesse Canach - Atert Bissen
2:1
31.10.
YB Weiler - US Hostert
1:0
31.10.
FC Kehlen - Etzella Ettelbrück
0:4
31.10.
Rupensia L. - FC Differdange 03
0:4
31.10.
SC Bettembourg - FC Mamer
1:0
31.10.
FC Schifflange 95 - Hamm Benfica
3:0
31.10.
UNA Strassen - FC Rodange 91
2:1
Všechny zápasy
Následující zápasy
06.04.?
UNA Strassen - T. Pétange
info
06.04.?
US Mondorf - F91 Dudelange
info
06.04.?
US Esch - Progrès Niedercorn
info
06.04.?
SC Bettembourg - Etzella E.
info
06.04.?
Racing FC - FC Differdange 03
info
06.04.?
Schifflange - Jeunesse Canach
info
06.04.?
UN Käerjéng 97 - YB Weiler
info
06.04.?
FC Mondercange - Fola Esch
info
Všechny zápasy