Izrael - Ligat ha'Al 2018/2019 - výsledky, rozlosování

základní část

25.08.201817:00
FC Ashdod - Bnei Yehuda Tel-Aviv
1:0
25.08.201817:45
Hapoel Eran Hadera - Hapoel Tel-Aviv
2:1
25.08.201818:30
Hapoel Haifa - Maccabi Netanya
5:0
25.08.201819:45
Ironi Kiryat Shmona - Hapoel Beer-Sheva
1:1
26.08.201818:00
Bnei Sakhnin - Hapoel Ra'anana
0:0
26.08.201820:00
Maccabi Tel-Aviv - Maccabi Haifa
2:0
27.08.201819:30
Maccabi Petach-Tikva - Beitar Jeruzalém
4:1
01.09.201817:00
Hapoel Ra'anana - Ironi Kiryat Shmona
2:1
01.09.201817:45
Maccabi Haifa - FC Ashdod
2:0
01.09.201819:00
Maccabi Netanya - Bnei Sakhnin
1:1
01.09.201819:45
Hapoel Tel-Aviv - Hapoel Haifa
1:0
02.09.201818:00
Bnei Yehuda Tel-Aviv - Maccabi Petach-Tikva
2:2
02.09.201820:00
Hapoel Beer-Sheva - Maccabi Tel-Aviv
1:1
03.09.201819:30
Beitar Jeruzalém - Hapoel Eran Hadera
0:1
15.09.201817:00
Maccabi Tel-Aviv - Hapoel Ra'anana
4:1
15.09.201818:00
Maccabi Petach-Tikva - Hapoel Eran Hadera
1:1
15.09.201818:45
Bnei Sakhnin - Hapoel Tel-Aviv
1:1
15.09.201819:30
FC Ashdod - Hapoel Beer-Sheva
1:0
16.09.201818:00
Ironi Kiryat Shmona - Maccabi Netanya
1:0
16.09.201819:30
Bnei Yehuda Tel-Aviv - Maccabi Haifa
1:1
17.09.201820:00
Hapoel Haifa - Beitar Jeruzalém
2:2
22.09.201817:00
Hapoel Tel-Aviv - Ironi Kiryat Shmona
0:0
22.09.201817:45
Hapoel Ra'anana - FC Ashdod
1:1
22.09.201818:45
Maccabi Haifa - Maccabi Petach-Tikva
1:2
22.09.201819:30
Maccabi Netanya - Maccabi Tel-Aviv
1:2
24.09.201818:00
Hapoel Eran Hadera - Hapoel Haifa
2:0
24.09.201819:00
Hapoel Beer-Sheva - Bnei Yehuda Tel-Aviv
0:0
24.09.201820:00
Beitar Jeruzalém - Bnei Sakhnin
3:2
29.09.201817:45
Maccabi Petach-Tikva - Hapoel Haifa
1:1
29.09.201817:45
Bnei Sakhnin - Hapoel Eran Hadera
1:2
29.09.201818:30
FC Ashdod - Maccabi Netanya
1:4
29.09.201819:30
Ironi Kiryat Shmona - Beitar Jeruzalém
2:0
01.10.201818:00
Bnei Yehuda Tel-Aviv - Hapoel Ra'anana
3:0
01.10.201819:00
Maccabi Haifa - Hapoel Beer-Sheva
0:0
01.10.201820:00
Maccabi Tel-Aviv - Hapoel Tel-Aviv
0:0
06.10.201817:00
Hapoel Ra'anana - Maccabi Haifa
1:1
06.10.201817:45
Hapoel Haifa - Bnei Sakhnin
0:3
06.10.201818:45
Maccabi Netanya - Bnei Yehuda Tel-Aviv
1:3
06.10.201819:30
Hapoel Beer-Sheva - Maccabi Petach-Tikva
4:1
07.10.201818:00
Hapoel Eran Hadera - Ironi Kiryat Shmona
1:0
07.10.201820:00
Beitar Jeruzalém - Maccabi Tel-Aviv
0:2
08.10.201819:30
Hapoel Tel-Aviv - FC Ashdod
0:0
20.10.201816:00
Maccabi Tel-Aviv - Hapoel Eran Hadera
4:0
20.10.201818:00
Ironi Kiryat Shmona - Hapoel Haifa
1:1
20.10.201818:15
Bnei Yehuda Tel-Aviv - Hapoel Tel-Aviv
0:0
20.10.201819:30
Hapoel Beer-Sheva - Hapoel Ra'anana
2:0
21.10.201819:00
Maccabi Petach-Tikva - Bnei Sakhnin
0:0
21.10.201820:00
FC Ashdod - Beitar Jeruzalém
1:1
22.10.201820:00
Maccabi Haifa - Maccabi Netanya
0:2
27.10.201817:00
Hapoel Ra'anana - Maccabi Petach-Tikva
1:0
27.10.201817:00
Bnei Sakhnin - Ironi Kiryat Shmona
0:3
27.10.201818:15
Maccabi Netanya - Hapoel Beer-Sheva
1:0
27.10.201819:30
Beitar Jeruzalém - Bnei Yehuda Tel-Aviv
1:5
28.10.201818:00
Hapoel Eran Hadera - FC Ashdod
3:2
28.10.201819:30
Hapoel Haifa - Maccabi Tel-Aviv
1:3
29.10.201820:00
Hapoel Tel-Aviv - Maccabi Haifa
1:2
03.11.201815:00
Hapoel Ra'anana - Maccabi Netanya
1:2
03.11.201817:00
Maccabi Petach-Tikva - Ironi Kiryat Shmona
0:1
03.11.201817:10
FC Ashdod - Hapoel Haifa
0:3
03.11.201819:30
Maccabi Tel-Aviv - Bnei Sakhnin
3:0
04.11.201818:00
Bnei Yehuda Tel-Aviv - Hapoel Eran Hadera
2:0
04.11.201819:30
Hapoel Beer-Sheva - Hapoel Tel-Aviv
2:1
05.11.201820:00
Maccabi Haifa - Beitar Jeruzalém
1:2
10.11.201815:00
Maccabi Netanya - Maccabi Petach-Tikva
0:1
10.11.201817:00
Hapoel Haifa - Bnei Yehuda Tel-Aviv
0:2
10.11.201817:15
Hapoel Tel-Aviv - Hapoel Ra'anana
0:0
10.11.201819:30
Hapoel Eran Hadera - Maccabi Haifa
1:2
11.11.201819:15
Ironi Kiryat Shmona - Maccabi Tel-Aviv
1:2
11.11.201820:00
Beitar Jeruzalém - Hapoel Beer-Sheva
2:3
12.11.201819:00
Bnei Sakhnin - FC Ashdod
4:3
01.12.201815:00
Bnei Yehuda Tel-Aviv - Bnei Sakhnin
0:1
01.12.201817:15
FC Ashdod - Ironi Kiryat Shmona
1:0
01.12.201817:30
Hapoel Beer-Sheva - Hapoel Eran Hadera
2:2
01.12.201820:00
Maccabi Petach-Tikva - Maccabi Tel-Aviv
1:1
01.12.201820:00
Maccabi Haifa - Hapoel Haifa
1:3
02.12.201819:15
Hapoel Ra'anana - Beitar Jeruzalém
2:1
02.12.201820:00
Maccabi Netanya - Hapoel Tel-Aviv
1:1
04.12.201818:00
Ironi Kiryat Shmona - Bnei Yehuda Tel-Aviv
0:2
04.12.201819:00
Bnei Sakhnin - Maccabi Haifa
0:2
04.12.201819:30
Maccabi Tel-Aviv - FC Ashdod
4:0
04.12.201820:00
Hapoel Haifa - Hapoel Beer-Sheva
4:4
05.12.201818:00
Hapoel Eran Hadera - Hapoel Ra'anana
0:0
05.12.201819:00
Maccabi Petach-Tikva - Hapoel Tel-Aviv
0:0
05.12.201820:00
Beitar Jeruzalém - Maccabi Netanya
1:1
08.12.201815:00
Maccabi Haifa - Ironi Kiryat Shmona
2:2
08.12.201817:00
FC Ashdod - Maccabi Petach-Tikva
1:1
08.12.201817:15
Hapoel Beer-Sheva - Bnei Sakhnin
1:1
08.12.201819:30
Bnei Yehuda Tel-Aviv - Maccabi Tel-Aviv
1:3
09.12.201818:00
Hapoel Ra'anana - Hapoel Haifa
0:3
09.12.201819:15
Maccabi Netanya - Hapoel Eran Hadera
1:0
10.12.201820:00
Hapoel Tel-Aviv - Beitar Jeruzalém
0:3
15.12.201815:00
Hapoel Tel-Aviv - Hapoel Eran Hadera
1:1
15.12.201817:00
Hapoel Ra'anana - Bnei Sakhnin
2:1
15.12.201817:15
Maccabi Netanya - Hapoel Haifa
1:2
15.12.201819:30
Hapoel Beer-Sheva - Ironi Kiryat Shmona
2:1
16.12.201818:00
Bnei Yehuda Tel-Aviv - FC Ashdod
2:0
16.12.201819:30
Beitar Jeruzalém - Maccabi Petach-Tikva
0:0
17.12.201820:00
Maccabi Haifa - Maccabi Tel-Aviv
1:3
25.12.201818:30
Maccabi Petach-Tikva - Bnei Yehuda Tel-Aviv
1:1
25.12.201818:30
Bnei Sakhnin - Maccabi Netanya
0:2
25.12.201820:00
Maccabi Tel-Aviv - Hapoel Beer-Sheva
3:0
26.12.201818:00
Ironi Kiryat Shmona - Hapoel Ra'anana
1:1
26.12.201819:00
Hapoel Haifa - Hapoel Tel-Aviv
1:1
26.12.201820:00
FC Ashdod - Maccabi Haifa
0:1
27.12.201819:30
Hapoel Eran Hadera - Beitar Jeruzalém
0:3
29.12.201815:00
Hapoel Ra'anana - Maccabi Tel-Aviv
0:2
29.12.201817:00
Maccabi Netanya - Ironi Kiryat Shmona
1:0
29.12.201817:15
Hapoel Beer-Sheva - FC Ashdod
1:0
29.12.201819:30
Maccabi Haifa - Bnei Yehuda Tel-Aviv
1:0
30.12.201818:00
Hapoel Eran Hadera - Maccabi Petach-Tikva
3:0
30.12.201819:30
Hapoel Tel-Aviv - Bnei Sakhnin
2:0
31.12.201820:00
Beitar Jeruzalém - Hapoel Haifa
1:1
05.01.201915:00
Ironi Kiryat Shmona - Hapoel Tel-Aviv
1:0
05.01.201917:00
Hapoel Haifa - Hapoel Eran Hadera
1:1
05.01.201917:15
Maccabi Petach-Tikva - Maccabi Haifa
1:2
05.01.201919:30
Bnei Sakhnin - Beitar Jeruzalém
0:0
06.01.201918:00
FC Ashdod - Hapoel Ra'anana
1:1
06.01.201919:30
Bnei Yehuda Tel-Aviv - Hapoel Beer-Sheva
3:1
07.01.201920:00
Maccabi Tel-Aviv - Maccabi Netanya
4:1
12.01.201915:00
Maccabi Netanya - FC Ashdod
1:0
12.01.201917:00
Hapoel Ra'anana - Bnei Yehuda Tel-Aviv
0:0
12.01.201917:15
Hapoel Haifa - Maccabi Petach-Tikva
4:2
12.01.201919:15
Hapoel Eran Hadera - Bnei Sakhnin
2:1
12.01.201919:30
Hapoel Beer-Sheva - Maccabi Haifa
0:2
13.01.201919:30
Beitar Jeruzalém - Ironi Kiryat Shmona
0:0
14.01.201920:00
Hapoel Tel-Aviv - Maccabi Tel-Aviv
1:1
19.01.201915:00
Bnei Yehuda Tel-Aviv - Maccabi Netanya
0:0
19.01.201917:00
Bnei Sakhnin - Hapoel Haifa
0:4
19.01.201917:15
Maccabi Haifa - Hapoel Ra'anana
0:0
19.01.201920:00
Maccabi Petach-Tikva - Hapoel Beer-Sheva
1:3
21.01.201918:00
Ironi Kiryat Shmona - Hapoel Eran Hadera
3:1
21.01.201919:00
FC Ashdod - Hapoel Tel-Aviv
1:1
21.01.201920:00
Maccabi Tel-Aviv - Beitar Jeruzalém
1:0
26.01.201915:00
Hapoel Tel-Aviv - Bnei Yehuda Tel-Aviv
3:2
26.01.201917:00
Hapoel Haifa - Ironi Kiryat Shmona
1:1
26.01.201917:15
Hapoel Ra'anana - Hapoel Beer-Sheva
3:1
26.01.201919:30
Beitar Jeruzalém - FC Ashdod
4:1
27.01.201918:00
Bnei Sakhnin - Maccabi Petach-Tikva
0:1
27.01.201919:30
Maccabi Netanya - Maccabi Haifa
0:0
28.01.201920:00
Hapoel Eran Hadera - Maccabi Tel-Aviv
0:2
02.02.201915:00
Maccabi Petach-Tikva - Hapoel Ra'anana
1:1
02.02.201915:00
FC Ashdod - Hapoel Eran Hadera
2:3
02.02.201917:30
Hapoel Beer-Sheva - Maccabi Netanya
1:1
02.02.201919:45
Bnei Yehuda Tel-Aviv - Beitar Jeruzalém
0:2
03.02.201918:00
Ironi Kiryat Shmona - Bnei Sakhnin
2:2
03.02.201919:30
Maccabi Tel-Aviv - Hapoel Haifa
1:1
04.02.201920:00
Maccabi Haifa - Hapoel Tel-Aviv
3:2
09.02.201915:00
Hapoel Haifa - FC Ashdod
0:1
09.02.201917:00
Ironi Kiryat Shmona - Maccabi Petach-Tikva
0:2
09.02.201917:15
Maccabi Netanya - Hapoel Ra'anana
1:0
09.02.201919:30
Hapoel Tel-Aviv - Hapoel Beer-Sheva
1:0
10.02.201918:00
Hapoel Eran Hadera - Bnei Yehuda Tel-Aviv
0:4
10.02.201920:00
Beitar Jeruzalém - Maccabi Haifa
1:1
11.02.201919:30
Bnei Sakhnin - Maccabi Tel-Aviv
0:0
16.02.201915:00
Hapoel Ra'anana - Hapoel Tel-Aviv
0:0
16.02.201917:00
FC Ashdod - Bnei Sakhnin
2:1
16.02.201917:15
Bnei Yehuda Tel-Aviv - Hapoel Haifa
4:2
16.02.201919:30
Maccabi Tel-Aviv - Ironi Kiryat Shmona
3:0
17.02.201918:00
Maccabi Petach-Tikva - Maccabi Netanya
1:4
17.02.201919:30
Maccabi Haifa - Hapoel Eran Hadera
3:1
18.02.201920:00
Hapoel Beer-Sheva - Beitar Jeruzalém
3:1
23.02.201915:00
Maccabi Tel-Aviv - Maccabi Petach-Tikva
2:0
23.02.201917:00
Bnei Sakhnin - Bnei Yehuda Tel-Aviv
2:1
23.02.201917:15
Hapoel Tel-Aviv - Maccabi Netanya
1:2
23.02.201919:30
Beitar Jeruzalém - Hapoel Ra'anana
2:0
24.02.201918:00
Ironi Kiryat Shmona - FC Ashdod
0:0
24.02.201919:30
Hapoel Eran Hadera - Hapoel Beer-Sheva
1:2
25.02.201920:00
Hapoel Haifa - Maccabi Haifa
0:0
02.03.201915:00
Maccabi Haifa - Bnei Sakhnin
2:0
02.03.201917:00
Bnei Yehuda Tel-Aviv - Ironi Kiryat Shmona
0:1
02.03.201917:20
FC Ashdod - Maccabi Tel-Aviv
0:2
02.03.201919:30
Maccabi Netanya - Beitar Jeruzalém
3:1
03.03.201918:00
Hapoel Ra'anana - Hapoel Eran Hadera
1:0
03.03.201919:30
Hapoel Tel-Aviv - Maccabi Petach-Tikva
6:0
04.03.201920:00
Hapoel Beer-Sheva - Hapoel Haifa
2:0
09.03.201919:30
Ironi Kiryat Shmona - Maccabi Haifa
2:3
09.03.201919:30
Hapoel Haifa - Hapoel Ra'anana
2:2
09.03.201919:30
Hapoel Eran Hadera - Maccabi Netanya
2:2
09.03.201919:30
Beitar Jeruzalém - Hapoel Tel-Aviv
0:1
10.03.201918:00
Maccabi Petach-Tikva - FC Ashdod
2:0
10.03.201919:30
Bnei Sakhnin - Hapoel Beer-Sheva
0:0
11.03.201919:30
Maccabi Tel-Aviv - Bnei Yehuda Tel-Aviv
2:1
20.09. Ljujić mění Portugalsko za Izrael
Matija Ljujić už nebude hrát za Belenenses, srbský záložník požádal o ukončení kontraktu a vedení portugalského celku mu vyhovělo. Ljujić následně odletěl do Izraele, kde bude hrát za celek Bnei Yehuda. (abola.pt)
18.09. Ménez vyjednává s Maccabi Haifa
Dvaatřicetiletý francouzský útočník Jeremy Ménez je od léta volným hráčem a momentálně vyjednává o angažmá v izraelském Maccabi Haifa. Dosud se hovořilo o zájmu Paris FC ze druhé francouzské ligy a několika japonských klubech. Naposledy hrál Ménez v mexickém Clubu América, kde mu skončila smlouva. (getfootballnewsfrance.com)
10.09. Alavés pustil Fuchse do Haify
Španělské Deportivo Alavés opouští kamerunský reprezentant Jeando Fuchs. Do konce sezony bude hostovat v izraelském Maccabi Haifa. Defenzivní záložník přišel do Alavésu letos v létě ze Sochaux. (transfermarkt.de)
07.09. Fuchs z Deportiva Alavés do Izraele?
Jeando Fuchs nehraje důležitou roli v plánech Deportiva Alavés a schyluje se k jeho odchodu. Mladý defenzivní záložník by mohl zamířit do Izraele, zájem o něho má Maccabi Haifa. (marca.com)
29.08. Sainsbury vyztuží obranu Maccabi Haifa
Trent Sainsbury už nebude bojovat o místo v sestavě PSV Eindhoven, australský obránce odešel zdarma do Maccabi Haifa. (vi.nl)
20.07. Celtic má získat izraelského obránce
Izraelský obránce Hatem Abd Elhamed by se měl stát posilou skotského Celticu. Ten se dohodl na přestupu s jeho dosavadním zaměstnavatelem Hapoelem Beer Sheva. Osmadvacetiletý reprezentant své země by měl brzy podstoupit zdravotní prohlídku a jakmile obdrží pracovní povolení, připojí se ke zbytku týmu. (bbc.co.uk)
23.06. Rajković odchází z Izraele do Francie
Predrag Rajković odchází z izraelského Maccabi Tel-Aviv a nově bude chytat ve Francii, srbského brankáře koupila Remeš. (lequipe.fr)
21.06. Maccabi Netanya angažovalo Cohena
Almog Cohen se vrací zpátky do vlasti. Izraelský záložník zamířil z Ingolstadtu do Maccabi Netanya, odkud před devíti lety do Německa zamířil. (transfermarkt.de)
26.05. Dasa na cestě do Německa?
Německou nejvyšší soutěž by si mohl vyzkoušet Eli Dasa. Šestadvacetiletého obránce Maccabi Tel-Aviv podle posledních zpráv sledují zástupci Werderu Brémy a Freiburgu. (transfermarkt.de)
26.05. Heubach pokračuje v Maccabi Netanya
Maccabi Netanya si pojistilo Tima Heubacha. Zkušený obránce s izraelským klubem prodloužil kontrakt do roku 2021. (transfermarkt.de)
Další expres zprávy
 TýmZB
tabulka je prázdná
 TýmZB
tabulka je prázdná
Podrobné tabulky
Poslední zápasy
09.11.
Kiryat Shmona - Hapoel Tel-Aviv
0:1
09.11.
S. Nes Tziona - Hapoel Beer-Sheva
2:1
09.11.
Maccabi Netanya - Hapoel Ra'anana
1:0
09.11.
Maccabi Tel-Aviv - Hapoel Haifa
3:0
10.11.
Hapoel Kfar-Saba - H. Eran Hadera
0:0
10.11.
Bnei Yehuda Tel-Aviv - FC Ashdod
2:0
10.11.
Maccabi Haifa - Beitar Jeruzalém
3:1
Všechny zápasy
Následující zápasy
30.11.?
Hapoel Tel-Aviv - Beitar J.
info
30.11.?
Hap. Eran Hadera - Maccabi Haifa
info
30.11.?
FC Ashdod - Hapoel Kfar-Saba
info
30.11.?
Hapoel Beer-Sheva - Bn. Yehuda
info
30.11.?
Hapoel Ra'anana - S. Nes Tziona
info
30.11.?
Hapoel Haifa - Maccabi Netanya
info
30.11.?
Kiryat Shmona - Maccabi Tel-Aviv
info
03.12.?
Hapoel Tel-Aviv - Mac T-Aviv
info
03.12.?
Maccabi Netanya - Kiryat Shmona
info
03.12.?
Sektzia Nes Tziona - Hapoel Haifa
info
03.12.?
Bn. Yehuda - Hapoel Ra'anana
info
03.12.?
Hapoel Kfar-Saba - Hap B-She.
info
03.12.?
Maccabi Haifa - FC Ashdod
info
03.12.?
Beitar J. - Hap. Eran Hadera
info
Všechny zápasy