2 : 4 (?:?)
Kurzy sázkové kanceláře Tipsport: 6.87 - 4.99 - 1.40
statistiky zápasu nejsou k dispozici

Jiskra Domažlice - FK Mladá Boleslav 2:4

Fotbalisté Mladé Boleslavi postoupili do čtvrtfinále domácího poháru. V osmifinále MOL Cupu zvítězili 4:2 na hřišti třetiligových Domažlic, dva góly hostů vstřelil Jan Chramosta.

Boleslavští byli v úvodu aktivnější, ale zpočátku si nevěděli rady s domácím brankářem Šimanem, který zlikvidoval střely Mareše a Přikryla nebo hlavičku Magery. Ve 12. minutě už se favorit prosadil. Šiman vyrazil střelu Mebrahtua, ale na Chramostovu dorážku už nestačil. Chvíli nato nevyužil velkou šanci Matějovský, jenž nechal znovu vyniknout gólmana Domažlic.

Domácí přidali a ve 36. minutě vyrovnali. Došlý se v pokutovém území zbavil Takácse a tvrdou ranou propálil Agajeva. Ázerbájdžánský reprezentační brankář za tři minuty Boleslav výrazně podržel, když zneškodnil Došlého penaltu. V poslední minutě prvního poločasu Středočechům vrátil vedení gólem po úniku znovu Chramosta.

Pět minut po pauze mohl z rohu přidat pojistku Mebrahtu, ale autor hattricku v nedělním ligovém utkání ve Zlíně po Magerově přiťuknutí zblízka minul. Trest pro Boleslav přišel v 68. minutě, když Braun dalekonosným pokusem do horního růžku nedal Agajevovi šanci.

Hosté se oklepali i z druhého vyrovnání Domažlic a dvěma slepenými góly rozhodli o svém vítězství a postupu. Nejprve v 75. minutě přesně střílel kapitán Matějovský a o minutu později ho napodobil Mareš dorážkou vlastní rány.
Branky:
33. a 43. Reinberk, 11. Jurečka z pen. - 42. Hancko. Rozhodčí: L. Szikszay - Nádvorník, Hájek - Klíma (video). ŽK: Petržela - Suchomel, Čvančara, Dočkal. Diváci: 7991 (vyprodáno).
Sestavy:
Slovácko: Nguyen - Reinberk (46. Tomič), Kadlec, Hofmann, Kalabiška - Daníček, Havlík - Petržela (67. Holzer), Sadílek (90.+3 Šimko), Jurečka (85. Vecheta) - Cicilia. Trenér: Svědík.
Sparta: Heča - Suchomel (68. Minčev), Vitík, Hancko, Höjer (68. Dočkal) - Souček (46. Sáček), Ladislav Krejčí II - Pešek, Karabec (46. Haraslín), Hložek - Čvančara. Trenér: Horňák.
18.05. Reinberk si poranil stehenní sval
Slovácko ve druhém poločase vede nad Spartou 3:1, dohrává však bez Petra Reinberka, jenž se postaral o dva góly. Dvaatřicetiletý obránce si pochroumal stehenní sval.
18.05. Slovácko po půli vede nad Spartou
Poločasový výsledek dnešního finále MOL Cupu: Slovácko - Sparta 3:1 (11. z penalty Jurečka, 33. a 44. Reinberk - 42. Hancko).
18.05. Sestavy: Slovácko - Sparta
Základní sestavy pro finále MOL Cupu:
Slovácko:
Nguyen - Reinberk, Hofmann, Kadlec, Kalabiška - Havlík, Daníček - Jurečka, Sadílek, Petržela - Cicilia.
Sparta: Heča - Suchomel, Vitík, Hancko, Höjer - Souček, Krejčí II. - Pešek, Karabec, Hložek - Čvančara.
05.05. Finále MOL Cupu se odehraje 18. května
Odložené finále domácího fotbalového poháru mezi Slováckem a Spartou Praha se uskuteční 18. května od 17:00. V původním termínu ve středu se nehrálo kvůli nezpůsobilému terénu po vydatném dešti, který zasáhl Uherské Hradiště před výkopem. Náhradní termín dnes potvrdil řídící orgán soutěže, informoval novináře Martin Gregor z tiskové oddělení Fotbalové asociace, která MOL Cup organizuje. (ČTK)
04.05. Finále MOL Cupu se odkládá
Dnešní finálový zápas MOL Cupu mezi Slováckem a Spartou Praha se odkládá kvůli přívalovému dešti. Předběžný náhradní termín je středa 18. května.
04.05. Sestavy: Slovácko - Sparta
Slovácko:
Sparta: Heča - Wiesner, Vitík, Hancko, Höjer - Sáček, Krejčí II. - Pešek, Dočkal, Hložek - Čvančara.
25.03. Slovácko ve finále MOL Cupu vyzve Spartu
Semifinále českého poháru MOL Cupu:
FC Hradec Králové - 1. FC Slovácko 0:1 (0:1)
Branka:
36. O. Šašinka. Rozhodčí: Szikszay - Caletka, Paták - Julínek (video). ŽK: Leibl, Doležal - Kalabiška. Diváci: 1230.
Sestavy:
Hradec:
Hradec: Vízek - Klíma, Král, Leibl - Mejdr, Kodeš, Rada, Harazim (68. Prekop) - Rybička (68. Dvořák), Vašulín (75. Doležal), Vlkanova. Trenér: Koubek.
Slovácko: Fryšták - Hofmann, Daníček, Kadlec - Reinberk, Ljovin (90.+1 Šimko), Havlík, Kalabiška - Petržela (68. Holzer), Sadílek - O. Šašinka (52. Cicilia). Trenér: Svědík. (ČTK)
03.03. Vrba: Je to obrovské povzbuzení
Sparta se včera stala prvním finalistou letošního ročníku MOL Cupu. Doma proti Jablonci měla namále, v nastavení ale zachránila remízu 3:3 a nakonec postoupila po prodloužení. "To, že jsme si zápas zkomplikovali víceméně sami, je věc, která mě mrzí. Otočili jsme výsledek a místo toho, abychom se dostali na koně, jsme vedení za čtyři minuty zase ztratili, což není úplně optimální. Na druhou stranu se nám z toho podařilo vylézt. Je to obrovské povzbuzení. Pro nás je finále poháru hodně důležitá věc a jsem rád, že se nám podařilo postoupit. I když Jablonec tady hrál velice dobře a je vidět, že určitě patří úplně někam jinam, než momentálně v tabulce je," hodnotil duel trenér Pavel Vrba. (ČTK)
16.02. Výsledek je to krutý, řekl Jarolím
Mladá Boleslav ve čtvrtfinále MOL Cupu podlehla Jablonci (0:4) a prohrála ve třetím po sobě jdoucím soutěžním utkání. "Výsledek je to krutý, ale v poháru je jedno, jestli prohrajete o jeden nebo o více gólů. První poločas to bylo vyrovnané, možná jsme měli i více ze hry. Bohužel jsme špatně dohráli standardní situaci a Jablonec se dostal do vedení. Měli jsme slibné situace, ale v koncovce jsme to několikrát prováhali nebo neřešili nejlépe. Zkraje druhé půle přišla druhá inkasovaná branka a na hráče to spadlo. Bohužel jsme ještě inkasovali dvakrát, v defenzivě jsme byli svlečeni do naha. Sestava se nám rozpadá, máme plno zraněných," hodnotil zápas mladoboleslavský trenér Karel Jarolím. (ČTK)