22.08. Liberec - Ústí nad Labem 1:2 (0:1)
Slovan Liberec - Ústí nad Labem 1:2 (0:1)
Branky
: 72. Koscelník - 28. a 64. Bassey.
Sestava Liberce: Knobloch (46. Hnízdil) - Fukala, Dvořák (46. Alan), Chaluš, Gembický (55. Ju Kang-hjon) - Koscelník, Beran (62. Michal), Alibekov, Malinský - Dordič (75. Černický) - Musa. Trenér: Hoftych. (ČTK)
19.08. Pázler bude hostovat v Brně
Útočník Jan Pázler odchází z Liberce na roční hostování do druholigové Zbrojovky Brno. Za Slovan nastoupil naposledy v 5. kole nejvyšší soutěže při porážce 0:1 na Slavii. Zbrojovce má po nepovedeném vstupu do sezony pomoct k návratu do první ligy. "Vím, že se Zbrojovka minulý rok rvala o postup do posledních vteřin, je škoda, že to v baráži nevyšlo. Teď se budeme rvát znovu a věřím, že k tomu přispěju svým dílem. Vím, že se ode mne budou očekávat především góly," uvedl na klubovém webu Pázler, který byl v letech 2016 a 2018 v dresu Hradce Králové nejlepším střelcem druhé ligy. V nejvyšší soutěži osmadvacetiletý útočník nastupoval také za Jablonec, Duklu a Slavii. Ve 105 zápasech dal 16 branek. V druhé lize má bilanci 97 utkání a 49 gólů. (ČTK)
09.08. Hradec Králové zaznamenal rekordní výhru
Hráči Hradce Králové rozdrtili ve 4. kole druhé ligy Varnsdorf 8:0 a připsali si nejvyšší výhru v domácích soutěžích v samostatné historii. Hradec dosáhl na nejvyšší výhru v domácích soutěžích v samostatné historii. O osm gólů zvítězil v listopadu 1984 nad Ústím nad Labem 10:2 a v sezoně 1995/96 pak rozdrtil v tehdejším Poháru vítězů pohárů Vaduz 9:1. (ČTK)
26.07. Brno i podruhé jen remizovalo
Zbrojovka Brno také ve druhém kole druhé nejvyšší soutěže pouze remizovalo. Po nerozhodném výsledku 2:2 ve Vlašimi v úvodním kole soutěže hráli doma s Pardubicemi 1:1. Zbrojovka brzy skórovala, v šesté minutě proměnil pokutový kop kapitán Magera. Východočeši odpověděli v 17. minutě zásluhou Kohúta, který z vápna vyslal přízemní střelu na zadní tyč. (ČTK)
17.07. Frýdek bude hostovat v Hradci Králové
Hradec Králové posílil Christián Frýdek. Dvacetiletý ofenzivní záložník do druholigového klubu přišel na roční hostování ze Sparty Praha, kde by neměl potřebné herní vytížení. (sparta.cz)
10.07. Slavia Praha - Viktoria Žižkov 6:0
Přípravné utkání:
Slavia Praha - Viktoria Žižkov 6:0 (3:0).
Branky:
2. Van Buren, 10. Coufal, 36. Hilál, 64. Stanciu, 86. Baluta, 87. Holeš.
Sestava Slavie:
I. poločas:
Kovář - Coufal, Kúdela, Hovorka, Bořil - Souček - Masopust, Hušbauer, Traoré, Zmrhal - Van Buren (31. Hilál).
II. poločas: Kovář - Holeš, Frydrych, Hromada, Zelený - Král, Ševčík - Baluta, Stanciu, Olayinka - Hilál (60. Tecl). Trenér: Trpišovský. (ČTK)
07.07. Mladá Boleslav - Sokolov 2:0