Česko - Fotbalová národní liga 2018/2019 - výsledky, rozlosování

20.07.201817:00
FK Ústí nad Labem - Baník Sokolov
2:1
20.07.201819:00
1. SC Znojmo FK - FK Varnsdorf
1:1
21.07.201810:15
FK Pardubice - MFK Vítkovice
3:1
21.07.201817:00
1. SK Prostějov - Sellier & Bellot Vlašim
2:2
22.07.201810:15
Viktoria Žižkov - MFK Chrudim
1:1
22.07.201817:00
MAS Táborsko - FC Hradec Králové
0:1
22.07.201817:00
Dynamo České Budějovice - Fotbal Třinec
3:1
22.07.201818:00
Zbrojovka Brno - Vysočina Jihlava
1:3
27.07.201818:00
MFK Vítkovice - Baník Sokolov
2:0
27.07.201818:00
Vysočina Jihlava - FK Pardubice
1:0
28.07.201810:15
MFK Chrudim - FK Ústí nad Labem
2:3
28.07.201810:15
Fotbal Třinec - 1. SK Prostějov
0:2
29.07.201810:15
Viktoria Žižkov - Dynamo České Budějovice
1:2
29.07.201817:00
FK Varnsdorf - MAS Táborsko
1:0
29.07.201817:00
Sellier & Bellot Vlašim - Zbrojovka Brno
2:2
29.07.201818:00
FC Hradec Králové - 1. SC Znojmo FK
2:1
03.08.201818:00
FK Ústí nad Labem - Fotbal Třinec
1:0
03.08.201819:00
1. SC Znojmo FK - Vysočina Jihlava
0:3
04.08.201810:15
FK Pardubice - FK Varnsdorf
0:0
04.08.201810:15
Baník Sokolov - FC Hradec Králové
1:3
04.08.201817:00
1. SK Prostějov - Viktoria Žižkov
0:0
05.08.201817:00
MAS Táborsko - MFK Vítkovice
4:2
05.08.201817:00
Dynamo České Budějovice - Sellier & Bellot Vlašim
1:0
05.08.201820:00
Zbrojovka Brno - MFK Chrudim
3:0
10.08.201818:00
Vysočina Jihlava - MAS Táborsko
2:1
10.08.201818:00
FC Hradec Králové - MFK Vítkovice
0:0
11.08.201810:15
MFK Chrudim - 1. SC Znojmo FK
4:1
11.08.201810:15
Fotbal Třinec - FK Pardubice
1:2
12.08.201813:45
Viktoria Žižkov - Zbrojovka Brno
3:2
12.08.201817:00
FK Varnsdorf - Baník Sokolov
0:0
12.08.201817:00
Sellier & Bellot Vlašim - FK Ústí nad Labem
1:2
12.08.201817:00
Dynamo České Budějovice - 1. SK Prostějov
3:1
17.08.201818:00
FK Ústí nad Labem - Viktoria Žižkov
4:1
17.08.201818:30
Zbrojovka Brno - Dynamo České Budějovice
2:1
17.08.201819:00
1. SC Znojmo FK - Fotbal Třinec
2:0
18.08.201810:15
FK Pardubice - MFK Chrudim
4:0
18.08.201810:15
Baník Sokolov - Vysočina Jihlava
2:2
18.08.201817:00
MFK Vítkovice - FK Varnsdorf
2:0
18.08.201817:00
1. SK Prostějov - FC Hradec Králové
0:0
19.08.201817:00
MAS Táborsko - Sellier & Bellot Vlašim
2:2
24.08.201818:30
Vysočina Jihlava - MFK Vítkovice
2:2
25.08.201810:15
MFK Chrudim - Baník Sokolov
1:2
25.08.201810:15
Fotbal Třinec - MAS Táborsko
1:1
25.08.201810:15
1. SK Prostějov - Zbrojovka Brno
2:1
26.08.201810:15
Viktoria Žižkov - 1. SC Znojmo FK
1:1
26.08.201817:00
FK Varnsdorf - FC Hradec Králové
1:0
26.08.201817:00
Sellier & Bellot Vlašim - FK Pardubice
2:0
26.08.201817:00
Dynamo České Budějovice - FK Ústí nad Labem
2:0
29.08.201818:00
MFK Vítkovice - Fotbal Třinec
3:1
30.08.201818:00
FK Ústí nad Labem - Zbrojovka Brno
2:2
01.09.201810:15
FK Pardubice - Dynamo České Budějovice
2:0
01.09.201810:15
Baník Sokolov - Viktoria Žižkov
1:0
02.09.201815:00
FC Hradec Králové - Sellier & Bellot Vlašim
3:1
02.09.201817:00
MAS Táborsko - MFK Chrudim
0:1
02.09.201817:00
FK Varnsdorf - Vysočina Jihlava
1:0
02.09.201818:00
1. SC Znojmo FK - 1. SK Prostějov
0:1
15.09.201810:15
MFK Chrudim - FK Varnsdorf
0:1
15.09.201810:15
Fotbal Třinec - Baník Sokolov
2:0
15.09.201813:00
Vysočina Jihlava - FC Hradec Králové
0:1
15.09.201816:30
1. SK Prostějov - FK Ústí nad Labem
1:0
16.09.201810:15
Viktoria Žižkov - FK Pardubice
4:4
16.09.201814:30
Zbrojovka Brno - MAS Táborsko
4:1
16.09.201816:30
Sellier & Bellot Vlašim - 1. SC Znojmo FK
2:2
16.09.201817:00
Dynamo České Budějovice - MFK Vítkovice
3:0
21.09.201817:00
MFK Vítkovice - MFK Chrudim
2:1
21.09.201818:00
1. SC Znojmo FK - FK Ústí nad Labem
3:0
21.09.201818:00
Vysočina Jihlava - Sellier & Bellot Vlašim
3:0
22.09.201810:15
FK Pardubice - Zbrojovka Brno
1:1
22.09.201810:15
Baník Sokolov - 1. SK Prostějov
3:0
23.09.201815:00
FC Hradec Králové - Viktoria Žižkov
4:0
23.09.201816:30
MAS Táborsko - Dynamo České Budějovice
1:1
23.09.201816:30
FK Varnsdorf - Fotbal Třinec
0:1
29.09.201810:15
MFK Chrudim - FC Hradec Králové
1:0
29.09.201810:15
Fotbal Třinec - Vysočina Jihlava
1:2
29.09.201816:30
1. SK Prostějov - FK Pardubice
2:2
30.09.201810:15
Viktoria Žižkov - MAS Táborsko
2:1
30.09.201815:00
Zbrojovka Brno - FK Varnsdorf
0:0
30.09.201816:30
Sellier & Bellot Vlašim - Baník Sokolov
3:0
30.09.201817:00
Dynamo České Budějovice - 1. SC Znojmo FK
1:2
05.10.201817:00
MFK Vítkovice - Sellier & Bellot Vlašim
1:0
05.10.201818:00
1. SC Znojmo FK - Zbrojovka Brno
0:1
05.10.201818:00
Vysočina Jihlava - MFK Chrudim
2:0
06.10.201810:15
FK Pardubice - FK Ústí nad Labem
2:0
06.10.201810:15
Baník Sokolov - Dynamo České Budějovice
0:2
07.10.201816:00
MAS Táborsko - 1. SK Prostějov
1:1
07.10.201816:00
FK Varnsdorf - Viktoria Žižkov
3:1
07.10.201816:00
FC Hradec Králové - Fotbal Třinec
1:0
11.10.201817:30
FK Ústí nad Labem - MFK Vítkovice
2:1
19.10.201818:00
1. SC Znojmo FK - FK Pardubice
0:4
19.10.201818:00
Dynamo České Budějovice - FC Hradec Králové
3:1
19.10.201818:00
FK Ústí nad Labem - MAS Táborsko
3:0
20.10.201810:15
Fotbal Třinec - MFK Chrudim
2:1
20.10.201815:30
1. SK Prostějov - MFK Vítkovice
0:0
21.10.201810:15
Viktoria Žižkov - Vysočina Jihlava
0:1
21.10.201815:30
Sellier & Bellot Vlašim - FK Varnsdorf
1:1
21.10.201818:00
Zbrojovka Brno - Baník Sokolov
0:0
26.10.201817:00
MFK Vítkovice - Viktoria Žižkov
2:0
26.10.201818:00
Vysočina Jihlava - 1. SK Prostějov
1:0
27.10.201810:15
MFK Chrudim - Dynamo České Budějovice
2:2
27.10.201810:15
Baník Sokolov - FK Pardubice
1:0
27.10.201810:15
Fotbal Třinec - Sellier & Bellot Vlašim
0:0
27.10.201817:15
FC Hradec Králové - Zbrojovka Brno
0:1
28.10.201814:30
MAS Táborsko - 1. SC Znojmo FK
1:0
28.10.201814:30
FK Varnsdorf - FK Ústí nad Labem
1:0
01.11.201818:00
FK Ústí nad Labem - FC Hradec Králové
0:1
02.11.201818:00
1. SC Znojmo FK - Baník Sokolov
1:2
03.11.201810:15
FK Pardubice - MAS Táborsko
3:2
03.11.201814:00
1. SK Prostějov - FK Varnsdorf
0:2
04.11.201810:15
Viktoria Žižkov - Fotbal Třinec
0:3
04.11.201814:00
Sellier & Bellot Vlašim - MFK Chrudim
2:1
04.11.201817:00
Dynamo České Budějovice - Vysočina Jihlava
2:0
04.11.201818:00
Zbrojovka Brno - MFK Vítkovice
4:1
09.11.201817:00
MFK Vítkovice - 1. SC Znojmo FK
0:6
09.11.201818:00
Vysočina Jihlava - FK Ústí nad Labem
4:1
10.11.201810:15
MFK Chrudim - 1. SK Prostějov
4:0
10.11.201810:15
Baník Sokolov - MAS Táborsko
0:2
10.11.201810:15
Fotbal Třinec - Zbrojovka Brno
2:1
11.11.201814:00
FK Varnsdorf - Dynamo České Budějovice
0:1
11.11.201814:00
Sellier & Bellot Vlašim - Viktoria Žižkov
2:1
11.11.201815:00
FC Hradec Králové - FK Pardubice
4:1
17.11.201813:30
1. SK Prostějov - Fotbal Třinec
0:1
23.11.201818:00
1. SC Znojmo FK - FC Hradec Králové
0:0
23.11.201818:00
FK Ústí nad Labem - MFK Chrudim
3:1
23.11.201818:00
Zbrojovka Brno - Sellier & Bellot Vlašim
1:2
24.11.201810:15
Baník Sokolov - MFK Vítkovice
4:0
24.11.201810:15
FK Pardubice - Vysočina Jihlava
0:0
25.11.201813:30
MAS Táborsko - FK Varnsdorf
2:3
25.11.201817:00
Dynamo České Budějovice - Viktoria Žižkov
4:1
02.03.201910:15
MFK Chrudim - Zbrojovka Brno
1:2
02.03.201910:15
Fotbal Třinec - FK Ústí nad Labem
1:2
03.03.201910:15
Viktoria Žižkov - 1. SK Prostějov
4:1
03.03.201914:30
FK Varnsdorf - FK Pardubice
0:0
03.03.201914:30
FC Hradec Králové - Baník Sokolov
2:0
03.03.201914:30
Sellier & Bellot Vlašim - Dynamo České Budějovice
0:1
04.03.201917:00
Vysočina Jihlava - 1. SC Znojmo FK
2:1
04.03.201917:00
MFK Vítkovice - MAS Táborsko
1:0
08.03.201918:00
1. SC Znojmo FK - MFK Chrudim
6:1
08.03.201918:00
FK Ústí nad Labem - Sellier & Bellot Vlašim
0:0
09.03.201910:15
FK Pardubice - Fotbal Třinec
4:0
09.03.201914:30
1. SK Prostějov - Dynamo České Budějovice
0:1
09.03.201915:30
MFK Vítkovice - FC Hradec Králové
0:0
10.03.201911:10
Baník Sokolov - FK Varnsdorf
2:3
10.03.201914:30
MAS Táborsko - Vysočina Jihlava
1:1
10.03.201918:00
Zbrojovka Brno - Viktoria Žižkov
6:0
16.03.201910:15
Fotbal Třinec - 1. SC Znojmo FK
1:1
16.03.201910:15
MFK Chrudim - FK Pardubice
1:1
16.03.201915:00
Vysočina Jihlava - Baník Sokolov
1:0
17.03.201910:15
Viktoria Žižkov - FK Ústí nad Labem
0:1
17.03.201915:00
Sellier & Bellot Vlašim - MAS Táborsko
2:3
17.03.201915:00
FK Varnsdorf - MFK Vítkovice
0:0
17.03.201915:00
FC Hradec Králové - 1. SK Prostějov
3:0
17.03.201917:00
Dynamo České Budějovice - Zbrojovka Brno
3:2
29.03.201917:00
MFK Vítkovice - Vysočina Jihlava
1:0
29.03.201918:00
1. SC Znojmo FK - Viktoria Žižkov
1:0
30.03.201910:15
Baník Sokolov - MFK Chrudim
0:1
30.03.201910:15
FK Pardubice - Sellier & Bellot Vlašim
0:0
31.03.201915:00
MAS Táborsko - Fotbal Třinec
1:1
31.03.201916:30
FC Hradec Králové - FK Varnsdorf
0:1
31.03.201918:00
Zbrojovka Brno - 1. SK Prostějov
1:0
01.04.201917:00
FK Ústí nad Labem - Dynamo České Budějovice
0:1
05.04.201918:00
Vysočina Jihlava - FK Varnsdorf
3:1
06.04.201910:15
MFK Chrudim - MAS Táborsko
2:1
06.04.201910:15
Fotbal Třinec - MFK Vítkovice
1:1
06.04.201916:30
1. SK Prostějov - 1. SC Znojmo FK
5:1
07.04.201910:15
Viktoria Žižkov - Baník Sokolov
1:1
07.04.201910:15
Sellier & Bellot Vlašim - FC Hradec Králové
0:0
07.04.201914:30
Dynamo České Budějovice - FK Pardubice
1:0
07.04.201914:30
Zbrojovka Brno - FK Ústí nad Labem
0:0
12.04.201917:00
MFK Vítkovice - Dynamo České Budějovice
1:2
12.04.201918:00
FC Hradec Králové - Vysočina Jihlava
0:1
12.04.201918:00
1. SC Znojmo FK - Sellier & Bellot Vlašim
1:1
12.04.201918:00
FK Ústí nad Labem - 1. SK Prostějov
2:1
13.04.201910:15
Baník Sokolov - Fotbal Třinec
1:0
13.04.201913:00
FK Pardubice - Viktoria Žižkov
2:1
14.04.201915:30
MAS Táborsko - Zbrojovka Brno
1:2
14.04.201916:30
FK Varnsdorf - MFK Chrudim
2:2
16.04.201917:00
1. SK Prostějov - Baník Sokolov
2:1
16.04.201917:00
Sellier & Bellot Vlašim - Vysočina Jihlava
1:1
17.04.201917:00
Dynamo České Budějovice - MAS Táborsko
4:0
17.04.201917:00
MFK Chrudim - MFK Vítkovice
1:2
17.04.201917:00
Viktoria Žižkov - FC Hradec Králové
1:1
17.04.201917:00
Fotbal Třinec - FK Varnsdorf
2:0
17.04.201918:00
FK Ústí nad Labem - 1. SC Znojmo FK
2:1
17.04.201918:00
Zbrojovka Brno - FK Pardubice
3:1
20.04.201910:15
Baník Sokolov - Sellier & Bellot Vlašim
2:0
20.04.201910:15
FK Pardubice - 1. SK Prostějov
2:1
21.04.201917:00
FC Hradec Králové - MFK Chrudim
3:1
21.04.201917:00
MAS Táborsko - Viktoria Žižkov
2:1
21.04.201917:00
1. SC Znojmo FK - Dynamo České Budějovice
2:5
21.04.201917:00
FK Varnsdorf - Zbrojovka Brno
2:0
22.04.201913:30
Vysočina Jihlava - Fotbal Třinec
2:1
25.04.201917:00
MFK Vítkovice - FK Ústí nad Labem
1:1
25.04.201917:00
Fotbal Třinec - FC Hradec Králové
2:2
27.04.201917:00
1. SK Prostějov - MAS Táborsko
2:1
28.04.201910:15
Viktoria Žižkov - FK Varnsdorf
2:0
28.04.201910:15
MFK Chrudim - Vysočina Jihlava
4:3
28.04.201917:00
Dynamo České Budějovice - Baník Sokolov
1:0
28.04.201917:00
Sellier & Bellot Vlašim - MFK Vítkovice
1:0
28.04.201918:00
Zbrojovka Brno - 1. SC Znojmo FK
2:0
29.04.201918:00
FK Ústí nad Labem - FK Pardubice
3:1
03.05.201917:00
MFK Vítkovice - 1. SK Prostějov
0:2
03.05.201918:00
Vysočina Jihlava - Viktoria Žižkov
4:1
03.05.201918:00
FC Hradec Králové - Dynamo České Budějovice
1:0
04.05.201910:15
FK Pardubice - 1. SC Znojmo FK
3:1
04.05.201910:15
MFK Chrudim - Fotbal Třinec
1:2
04.05.201910:15
Baník Sokolov - Zbrojovka Brno
0:2
05.05.201917:00
FK Varnsdorf - Sellier & Bellot Vlašim
0:2
05.05.201917:00
MAS Táborsko - FK Ústí nad Labem
2:3
07.05.201917:00
Zbrojovka Brno - FC Hradec Králové
2:0
08.05.201910:15
FK Pardubice - Baník Sokolov
0:0
08.05.201917:00
1. SC Znojmo FK - MAS Táborsko
2:3
08.05.201917:00
Viktoria Žižkov - MFK Vítkovice
2:0
08.05.201917:00
1. SK Prostějov - Vysočina Jihlava
1:1
08.05.201917:00
Sellier & Bellot Vlašim - Fotbal Třinec
0:3
08.05.201917:00
Dynamo České Budějovice - MFK Chrudim
3:1
08.05.201918:00
FK Ústí nad Labem - FK Varnsdorf
0:2
11.05.201910:00
MFK Chrudim - Sellier & Bellot Vlašim
2:1
11.05.201910:15
Baník Sokolov - 1. SC Znojmo FK
2:2
11.05.201910:15
Fotbal Třinec - Viktoria Žižkov
4:0
11.05.201917:00
MFK Vítkovice - Zbrojovka Brno
2:4
12.05.201915:00
MAS Táborsko - FK Pardubice
3:3
12.05.201917:00
Vysočina Jihlava - Dynamo České Budějovice
1:1
12.05.201917:00
FK Varnsdorf - 1. SK Prostějov
0:0
12.05.201917:00
FC Hradec Králové - FK Ústí nad Labem
2:0
18.05.201915:00
MAS Táborsko - Baník Sokolov
0:1
18.05.201915:00
1. SC Znojmo FK - MFK Vítkovice
0:3
18.05.201915:00
FK Pardubice - FC Hradec Králové
0:0
18.05.201915:00
Dynamo České Budějovice - FK Varnsdorf
3:0
18.05.201915:00
FK Ústí nad Labem - Vysočina Jihlava
2:3
18.05.201915:00
Zbrojovka Brno - Fotbal Třinec
5:0
18.05.201915:00
1. SK Prostějov - MFK Chrudim
0:0
18.05.201915:00
Viktoria Žižkov - Sellier & Bellot Vlašim
2:0
25.05.201915:00
FK Varnsdorf - 1. SC Znojmo FK
7:1
25.05.201915:00
MFK Vítkovice - FK Pardubice
1:0
25.05.201915:00
FC Hradec Králové - MAS Táborsko
1:0
25.05.201915:00
MFK Chrudim - Viktoria Žižkov
1:2
25.05.201915:00
Fotbal Třinec - Dynamo České Budějovice
2:3
25.05.201915:00
Sellier & Bellot Vlašim - 1. SK Prostějov
0:1
25.05.201915:00
Vysočina Jihlava - Zbrojovka Brno
1:6
25.05.201915:00
Baník Sokolov - FK Ústí nad Labem
1:5
18.01. FK Teplice - MFK Chrudim 2:2
Přípravné utkání:
FK Teplice - MFK Chrudim 2:2 (1:1).
Branky:
17. Řezníček, 80. Kučera - 40. Nikodém, 83. Vašulín z pen. Sestava Teplic:
I. poločas:
Němeček - Paradin, Nazarov, Shejbal, Hyčka - Emmer, Ljevakovič, P. Mareš - Žitný, Řezníček, Radosta.
II. poločas: Němeček - Vondrášek, Knapík, Čmovš, Hýbl - Nazarov, Kučera, Trubač - Moulis, Řezníček (66. Hural), Radosta (66. Liška). Trenér: Hejkal. (ČTK)
18.01. Viktoria Plzeň - FK Ústí nad Labem 4:1
Přípravné utkání:
Viktoria Plzeň - FK Ústí nad Labem 4:1 (3:0).
Branky:
29. Čermák, 40. Kayamba, 43. Mihálik, 87. Alvir - 62. Bassey.
Sestava Plzně:
I. poločas:
Sváček - Řezník, Hejda, Hubník, Limberský - Bucha, Kalvach, Čermák - Kayamba, Beauguel, Mihálik.
II. poločas: Sváček - Havel, Pernica, Gabriel, Hloušek - Herc, Procházka, Šulc - Alvir, Chorý, Kovařík. Trenér: Guľa. (ČTK)
18.01. Slovan Liberec - MAS Táborsko 7:2
Přípravné utkání:
Slovan Liberec - MAS Táborsko 7:2 (1:0).
Branky:
52., 72. a 77. Musa, 60. a 78. Malinský, 27. Rondič, 55. Pešek - 67. Musiol, 84. Icha.
Sestava Liberce:
I. poločas:
Knobloch - Koscelník, Kačaraba, Alibekov, Fukala - Kuchta, Breite, Michal, Potočný - Baluta - Rondič.
II. poločas: Nguyen - Mikula, Chaluš, Karafiát, Hybš - Malinský, Mara, Hromada, Pešek - Beran - Musa. Trenér: Hoftych. (ČTK)
18.01. 1. SK Prostějov - MFK Karviná 2:3
Zimní Tipsport liga:
Skupina D (Ostrava):
1. SK Prostějov - MFK Karviná 2:3 (0:2).
Branky:
66. Smékal, 87. Koudelka z pen. - 5. Lingr, 45. Eduardo, 56. Petráň.
Zahajovací sestava Karviné: Pastornický - Ndefe, Eduardo, Janečka, Čonka - Hanousek, Bukata - Ba Loua, Lingr, Vukadinovič - Krstovski. Trenér: Jarábek. (ČTK)
18.01. FK Mladá Boleslav - FK Varnsdorf 3:1
Zimní Tipsport liga:
Skupina B (Mladá Boleslav):
FK Mladá Boleslav - FK Varnsdorf 3:1 (2:0).
Branky:
13. Jiří Klíma, 14. Pech, 86. Wágner - 52. Šimon.
Sestava M. Boleslavi: Stejskal (46. Šeda) - Křapka, Jakub Klíma, Pudil (46. Mazuch), Fulnek (46. Douděra) - Pech (46. Tatajev), Hampl (69. Provazník), Budínský (46. Hönig), Auer (46. Grigorjan) - Wágner, Jiří Klíma (74. Ewerton). Trenér: Weber. (ČTK)
15.01. Olomouc - Prostějov 0:2
PŘÁTELSKY:
Olomouc - Prostějov 0:2 (0:1)
Branky:
20. Koudelka z pen., 73. Pernackyj.
Sestava Olomouce: Mandous - Sladký, Štěrba, Beneš, Kerbr - Zahradníček, Zmrzlý, Adamec, Daněk, Texl - Yunis. (ČTK)
15.01. Olomouc - Jihlava 3:1
PŘÁTELSKY:
Olomouc - Jihlava 3:1 (2:1).
Branky:
9. Hála, 39. González z pen., 65. Arroyo - 41. Mikuš z pen.
Sestava Olomouce: Buchta (64. Trefil) - Radek Látal, Zima, Jemelka, Vepřek - Hála, Greššák (75. Grygar), Houska, Falta, González (75. Spáčil) - Chytil (46. Arroyo). Trenér: Radoslav Látal. (ČTK)
11.01. FK Teplice - FK Ústí nad Labem 2:2
PŘÁTELSKY:
FK Teplice - FK Ústí nad Labem 2:2 (1:1)
Branky:
33. Kučera, 73. Paradin - 7. Matějka, 75. Škoda.
Sestava Teplic:
I. poločas:
Keranovič - Hyčka, Paradin, Knapík, P. Mareš - Kučera - Radosta, Trubač, Žitný, Moulis - Vyhnal.
II. poločas: Keranovič - Paradin, Čmovš, Shejbal, Hyčka - Knapík - Moulis (52. Hural), Žitný (83. Baftijar), Trubač (68. Liška), Radosta (59. Emmer) - Vyhnal (59. Schettl). Trenér: Hejkal. (ČTK)
11.01. České Budějovice - Žižkov 1:7
PŘÁTELSKY:
Dynamo České Budějovice - Viktoria Žižkov 1:7 (0:2).
Branky:
74. Táborský z pen. - 53., 61. a 77. Nabijev, 50. a 81. Szotkowski, 29. Bezdička, 31. Diviš.
Sestava Českých Budějovic:
I. poločas:
Luksch - Kladrubský, Talovierov, Polom, Řezáč - Čavoš, Kulhánek - Šplíchal, Javorek, Schranz - Ledecký.
II. poločas: Luksch - Čolić, Havel, Polom, Řezáč - Kulhánek, Talovierov - Šplíchal, Brandner, Mršić - Táborský. Trenér: Horejš. (ČTK)
10.01. Baník Ostrava - 1. SK Prostějov 2:2
Zimní Tipsport liga:
Skupina D (Ostrava):
Baník Ostrava - 1. SK Prostějov 2:2 (1:1).
Branky:
29. Chvěja, 61. Buchta - 1. Teplý, 53. Šteigl.
Sestava Ostravy: Budinský (46. Číž) - Celba, Pokorný (46. Tamajka), Šindelář, Fleišman (76. Holzer) - Drozd (46. Mooc), Hrubý - Barkov (46. Bolf), Buchta, Chvěja (76. Kuzmanovič) - Baroš (46. Wojatschke). Trenér: Kozel. (ČTK)
Další expres zprávy
Poslední zápasy
22.11.
MFK Vítkovice - Vysočina Jihlava
1:1
22.11.
Ústí nad Labem - Vyšehrad
1:2
23.11.
Fotbal Třinec - FK Varnsdorf
1:1
23.11.
FK Pardubice - Zbrojovka Brno
1:2
23.11.
Baník Sokolov - Viktoria Žižkov
1:2
23.11.
Dukla Praha - FC Hradec Králové
1:2
24.11.
Vlašim - 1. SK Prostějov
2:0
Všechny zápasy
Následující zápasy
07.03.?
MFK Chrudim - FK Varnsdorf
info
07.03.?
Jihlava - Fotbal Třinec
info
07.03.?
FC Hradec Králové - SK Líšeň
info
07.03.?
Viktoria Žižkov - Dukla Praha
info
07.03.?
Slavoj Vyšehrad - MFK Vítkovice
info
07.03.?
Zbrojovka Brno - Baník Sokolov
info
07.03.?
1. SK Prostějov - Ústí n. Lab.
info
07.03.?
Vlašim - FK Pardubice
info
Všechny zápasy