Česko - Fotbalová národní liga 2018/2019 - výsledky, rozlosování

20.07.201817:00
FK Ústí nad Labem - Baník Sokolov
2:1
20.07.201819:00
1. SC Znojmo FK - FK Varnsdorf
1:1
21.07.201810:15
FK Pardubice - MFK Vítkovice
3:1
21.07.201817:00
1. SK Prostějov - Sellier & Bellot Vlašim
2:2
22.07.201810:15
Viktoria Žižkov - MFK Chrudim
1:1
22.07.201817:00
MAS Táborsko - FC Hradec Králové
0:1
22.07.201817:00
Dynamo České Budějovice - Fotbal Třinec
3:1
22.07.201818:00
Zbrojovka Brno - Vysočina Jihlava
1:3
27.07.201818:00
MFK Vítkovice - Baník Sokolov
2:0
27.07.201818:00
Vysočina Jihlava - FK Pardubice
1:0
28.07.201810:15
MFK Chrudim - FK Ústí nad Labem
2:3
28.07.201810:15
Fotbal Třinec - 1. SK Prostějov
0:2
29.07.201810:15
Viktoria Žižkov - Dynamo České Budějovice
1:2
29.07.201817:00
FK Varnsdorf - MAS Táborsko
1:0
29.07.201817:00
Sellier & Bellot Vlašim - Zbrojovka Brno
2:2
29.07.201818:00
FC Hradec Králové - 1. SC Znojmo FK
2:1
03.08.201818:00
FK Ústí nad Labem - Fotbal Třinec
1:0
03.08.201819:00
1. SC Znojmo FK - Vysočina Jihlava
0:3
04.08.201810:15
FK Pardubice - FK Varnsdorf
0:0
04.08.201810:15
Baník Sokolov - FC Hradec Králové
1:3
04.08.201817:00
1. SK Prostějov - Viktoria Žižkov
0:0
05.08.201817:00
MAS Táborsko - MFK Vítkovice
4:2
05.08.201817:00
Dynamo České Budějovice - Sellier & Bellot Vlašim
1:0
05.08.201820:00
Zbrojovka Brno - MFK Chrudim
3:0
10.08.201818:00
Vysočina Jihlava - MAS Táborsko
2:1
10.08.201818:00
FC Hradec Králové - MFK Vítkovice
0:0
11.08.201810:15
MFK Chrudim - 1. SC Znojmo FK
4:1
11.08.201810:15
Fotbal Třinec - FK Pardubice
1:2
12.08.201813:45
Viktoria Žižkov - Zbrojovka Brno
3:2
12.08.201817:00
FK Varnsdorf - Baník Sokolov
0:0
12.08.201817:00
Sellier & Bellot Vlašim - FK Ústí nad Labem
1:2
12.08.201817:00
Dynamo České Budějovice - 1. SK Prostějov
3:1
17.08.201818:00
FK Ústí nad Labem - Viktoria Žižkov
4:1
17.08.201818:30
Zbrojovka Brno - Dynamo České Budějovice
2:1
17.08.201819:00
1. SC Znojmo FK - Fotbal Třinec
2:0
18.08.201810:15
FK Pardubice - MFK Chrudim
4:0
18.08.201810:15
Baník Sokolov - Vysočina Jihlava
2:2
18.08.201817:00
MFK Vítkovice - FK Varnsdorf
2:0
18.08.201817:00
1. SK Prostějov - FC Hradec Králové
0:0
19.08.201817:00
MAS Táborsko - Sellier & Bellot Vlašim
2:2
24.08.201818:30
Vysočina Jihlava - MFK Vítkovice
2:2
25.08.201810:15
MFK Chrudim - Baník Sokolov
1:2
25.08.201810:15
Fotbal Třinec - MAS Táborsko
1:1
25.08.201810:15
1. SK Prostějov - Zbrojovka Brno
2:1
26.08.201810:15
Viktoria Žižkov - 1. SC Znojmo FK
1:1
26.08.201817:00
FK Varnsdorf - FC Hradec Králové
1:0
26.08.201817:00
Sellier & Bellot Vlašim - FK Pardubice
2:0
26.08.201817:00
Dynamo České Budějovice - FK Ústí nad Labem
2:0
29.08.201818:00
MFK Vítkovice - Fotbal Třinec
3:1
30.08.201818:00
FK Ústí nad Labem - Zbrojovka Brno
2:2
01.09.201810:15
FK Pardubice - Dynamo České Budějovice
2:0
01.09.201810:15
Baník Sokolov - Viktoria Žižkov
1:0
02.09.201815:00
FC Hradec Králové - Sellier & Bellot Vlašim
3:1
02.09.201817:00
MAS Táborsko - MFK Chrudim
0:1
02.09.201817:00
FK Varnsdorf - Vysočina Jihlava
1:0
02.09.201818:00
1. SC Znojmo FK - 1. SK Prostějov
0:1
15.09.201810:15
MFK Chrudim - FK Varnsdorf
0:1
15.09.201810:15
Fotbal Třinec - Baník Sokolov
2:0
15.09.201813:00
Vysočina Jihlava - FC Hradec Králové
0:1
15.09.201816:30
1. SK Prostějov - FK Ústí nad Labem
1:0
16.09.201810:15
Viktoria Žižkov - FK Pardubice
4:4
16.09.201814:30
Zbrojovka Brno - MAS Táborsko
4:1
16.09.201816:30
Sellier & Bellot Vlašim - 1. SC Znojmo FK
2:2
16.09.201817:00
Dynamo České Budějovice - MFK Vítkovice
3:0
21.09.201817:00
MFK Vítkovice - MFK Chrudim
2:1
21.09.201818:00
1. SC Znojmo FK - FK Ústí nad Labem
3:0
21.09.201818:00
Vysočina Jihlava - Sellier & Bellot Vlašim
3:0
22.09.201810:15
FK Pardubice - Zbrojovka Brno
1:1
22.09.201810:15
Baník Sokolov - 1. SK Prostějov
3:0
23.09.201815:00
FC Hradec Králové - Viktoria Žižkov
4:0
23.09.201816:30
MAS Táborsko - Dynamo České Budějovice
1:1
23.09.201816:30
FK Varnsdorf - Fotbal Třinec
0:1
29.09.201810:15
MFK Chrudim - FC Hradec Králové
1:0
29.09.201810:15
Fotbal Třinec - Vysočina Jihlava
1:2
29.09.201816:30
1. SK Prostějov - FK Pardubice
2:2
30.09.201810:15
Viktoria Žižkov - MAS Táborsko
2:1
30.09.201815:00
Zbrojovka Brno - FK Varnsdorf
0:0
30.09.201816:30
Sellier & Bellot Vlašim - Baník Sokolov
3:0
30.09.201817:00
Dynamo České Budějovice - 1. SC Znojmo FK
1:2
05.10.201817:00
MFK Vítkovice - Sellier & Bellot Vlašim
1:0
05.10.201818:00
1. SC Znojmo FK - Zbrojovka Brno
0:1
05.10.201818:00
Vysočina Jihlava - MFK Chrudim
2:0
06.10.201810:15
FK Pardubice - FK Ústí nad Labem
2:0
06.10.201810:15
Baník Sokolov - Dynamo České Budějovice
0:2
07.10.201816:00
MAS Táborsko - 1. SK Prostějov
1:1
07.10.201816:00
FK Varnsdorf - Viktoria Žižkov
3:1
07.10.201816:00
FC Hradec Králové - Fotbal Třinec
1:0
11.10.201817:30
FK Ústí nad Labem - MFK Vítkovice
2:1
19.10.201818:00
1. SC Znojmo FK - FK Pardubice
0:4
19.10.201818:00
Dynamo České Budějovice - FC Hradec Králové
3:1
19.10.201818:00
FK Ústí nad Labem - MAS Táborsko
3:0
20.10.201810:15
Fotbal Třinec - MFK Chrudim
2:1
20.10.201815:30
1. SK Prostějov - MFK Vítkovice
0:0
21.10.201810:15
Viktoria Žižkov - Vysočina Jihlava
0:1
21.10.201815:30
Sellier & Bellot Vlašim - FK Varnsdorf
1:1
21.10.201818:00
Zbrojovka Brno - Baník Sokolov
0:0
26.10.201817:00
MFK Vítkovice - Viktoria Žižkov
2:0
26.10.201818:00
Vysočina Jihlava - 1. SK Prostějov
1:0
27.10.201810:15
MFK Chrudim - Dynamo České Budějovice
2:2
27.10.201810:15
Baník Sokolov - FK Pardubice
1:0
27.10.201810:15
Fotbal Třinec - Sellier & Bellot Vlašim
0:0
27.10.201817:15
FC Hradec Králové - Zbrojovka Brno
0:1
28.10.201814:30
MAS Táborsko - 1. SC Znojmo FK
1:0
28.10.201814:30
FK Varnsdorf - FK Ústí nad Labem
1:0
01.11.201818:00
FK Ústí nad Labem - FC Hradec Králové
0:1
02.11.201818:00
1. SC Znojmo FK - Baník Sokolov
1:2
03.11.201810:15
FK Pardubice - MAS Táborsko
3:2
03.11.201814:00
1. SK Prostějov - FK Varnsdorf
0:2
04.11.201810:15
Viktoria Žižkov - Fotbal Třinec
0:3
04.11.201814:00
Sellier & Bellot Vlašim - MFK Chrudim
2:1
04.11.201817:00
Dynamo České Budějovice - Vysočina Jihlava
2:0
04.11.201818:00
Zbrojovka Brno - MFK Vítkovice
4:1
09.11.201817:00
MFK Vítkovice - 1. SC Znojmo FK
0:6
09.11.201818:00
Vysočina Jihlava - FK Ústí nad Labem
4:1
10.11.201810:15
MFK Chrudim - 1. SK Prostějov
4:0
10.11.201810:15
Baník Sokolov - MAS Táborsko
0:2
10.11.201810:15
Fotbal Třinec - Zbrojovka Brno
2:1
11.11.201814:00
FK Varnsdorf - Dynamo České Budějovice
0:1
11.11.201814:00
Sellier & Bellot Vlašim - Viktoria Žižkov
2:1
11.11.201815:00
FC Hradec Králové - FK Pardubice
4:1
17.11.201813:30
1. SK Prostějov - Fotbal Třinec
0:1
23.11.201818:00
1. SC Znojmo FK - FC Hradec Králové
0:0
23.11.201818:00
FK Ústí nad Labem - MFK Chrudim
3:1
23.11.201818:00
Zbrojovka Brno - Sellier & Bellot Vlašim
1:2
24.11.201810:15
Baník Sokolov - MFK Vítkovice
4:0
24.11.201810:15
FK Pardubice - Vysočina Jihlava
0:0
25.11.201813:30
MAS Táborsko - FK Varnsdorf
2:3
25.11.201817:00
Dynamo České Budějovice - Viktoria Žižkov
4:1
02.03.201910:15
MFK Chrudim - Zbrojovka Brno
1:2
02.03.201910:15
Fotbal Třinec - FK Ústí nad Labem
1:2
03.03.201910:15
Viktoria Žižkov - 1. SK Prostějov
4:1
03.03.201914:30
FK Varnsdorf - FK Pardubice
0:0
03.03.201914:30
FC Hradec Králové - Baník Sokolov
2:0
03.03.201914:30
Sellier & Bellot Vlašim - Dynamo České Budějovice
0:1
04.03.201917:00
Vysočina Jihlava - 1. SC Znojmo FK
2:1
04.03.201917:00
MFK Vítkovice - MAS Táborsko
1:0
08.03.201918:00
1. SC Znojmo FK - MFK Chrudim
6:1
08.03.201918:00
FK Ústí nad Labem - Sellier & Bellot Vlašim
0:0
09.03.201910:15
FK Pardubice - Fotbal Třinec
4:0
09.03.201914:30
1. SK Prostějov - Dynamo České Budějovice
0:1
09.03.201915:30
MFK Vítkovice - FC Hradec Králové
0:0
10.03.201911:10
Baník Sokolov - FK Varnsdorf
2:3
10.03.201914:30
MAS Táborsko - Vysočina Jihlava
1:1
10.03.201918:00
Zbrojovka Brno - Viktoria Žižkov
6:0
16.03.201910:15
Fotbal Třinec - 1. SC Znojmo FK
1:1
16.03.201910:15
MFK Chrudim - FK Pardubice
1:1
16.03.201915:00
Vysočina Jihlava - Baník Sokolov
1:0
17.03.201910:15
Viktoria Žižkov - FK Ústí nad Labem
0:1
17.03.201915:00
Sellier & Bellot Vlašim - MAS Táborsko
2:3
17.03.201915:00
FK Varnsdorf - MFK Vítkovice
0:0
17.03.201915:00
FC Hradec Králové - 1. SK Prostějov
3:0
17.03.201917:00
Dynamo České Budějovice - Zbrojovka Brno
3:2
29.03.201917:00
MFK Vítkovice - Vysočina Jihlava
1:0
29.03.201918:00
1. SC Znojmo FK - Viktoria Žižkov
1:0
30.03.201910:15
Baník Sokolov - MFK Chrudim
0:1
30.03.201910:15
FK Pardubice - Sellier & Bellot Vlašim
0:0
31.03.201915:00
MAS Táborsko - Fotbal Třinec
1:1
31.03.201916:30
FC Hradec Králové - FK Varnsdorf
0:1
31.03.201918:00
Zbrojovka Brno - 1. SK Prostějov
1:0
01.04.201917:00
FK Ústí nad Labem - Dynamo České Budějovice
0:1
05.04.201918:00
Vysočina Jihlava - FK Varnsdorf
3:1
06.04.201910:15
MFK Chrudim - MAS Táborsko
2:1
06.04.201910:15
Fotbal Třinec - MFK Vítkovice
1:1
06.04.201916:30
1. SK Prostějov - 1. SC Znojmo FK
5:1
07.04.201910:15
Viktoria Žižkov - Baník Sokolov
1:1
07.04.201910:15
Sellier & Bellot Vlašim - FC Hradec Králové
0:0
07.04.201914:30
Dynamo České Budějovice - FK Pardubice
1:0
07.04.201914:30
Zbrojovka Brno - FK Ústí nad Labem
0:0
12.04.201917:00
MFK Vítkovice - Dynamo České Budějovice
1:2
12.04.201918:00
FC Hradec Králové - Vysočina Jihlava
0:1
12.04.201918:00
1. SC Znojmo FK - Sellier & Bellot Vlašim
1:1
12.04.201918:00
FK Ústí nad Labem - 1. SK Prostějov
2:1
13.04.201910:15
Baník Sokolov - Fotbal Třinec
1:0
13.04.201913:00
FK Pardubice - Viktoria Žižkov
2:1
14.04.201915:30
MAS Táborsko - Zbrojovka Brno
1:2
14.04.201916:30
FK Varnsdorf - MFK Chrudim
2:2
16.04.201917:00
1. SK Prostějov - Baník Sokolov
2:1
16.04.201917:00
Sellier & Bellot Vlašim - Vysočina Jihlava
1:1
17.04.201917:00
Dynamo České Budějovice - MAS Táborsko
4:0
17.04.201917:00
MFK Chrudim - MFK Vítkovice
1:2
17.04.201917:00
Viktoria Žižkov - FC Hradec Králové
1:1
17.04.201917:00
Fotbal Třinec - FK Varnsdorf
2:0
17.04.201918:00
FK Ústí nad Labem - 1. SC Znojmo FK
2:1
17.04.201918:00
Zbrojovka Brno - FK Pardubice
3:1
20.04.201910:15
Baník Sokolov - Sellier & Bellot Vlašim
2:0
20.04.201910:15
FK Pardubice - 1. SK Prostějov
2:1
21.04.201917:00
FC Hradec Králové - MFK Chrudim
3:1
21.04.201917:00
MAS Táborsko - Viktoria Žižkov
2:1
21.04.201917:00
1. SC Znojmo FK - Dynamo České Budějovice
2:5
21.04.201917:00
FK Varnsdorf - Zbrojovka Brno
2:0
22.04.201913:30
Vysočina Jihlava - Fotbal Třinec
2:1
25.04.201917:00
MFK Vítkovice - FK Ústí nad Labem
1:1
25.04.201917:00
Fotbal Třinec - FC Hradec Králové
2:2
27.04.201917:00
1. SK Prostějov - MAS Táborsko
2:1
28.04.201910:15
Viktoria Žižkov - FK Varnsdorf
2:0
28.04.201910:15
MFK Chrudim - Vysočina Jihlava
4:3
28.04.201917:00
Dynamo České Budějovice - Baník Sokolov
1:0
28.04.201917:00
Sellier & Bellot Vlašim - MFK Vítkovice
1:0
28.04.201918:00
Zbrojovka Brno - 1. SC Znojmo FK
2:0
29.04.201918:00
FK Ústí nad Labem - FK Pardubice
3:1
03.05.201917:00
MFK Vítkovice - 1. SK Prostějov
0:2
03.05.201918:00
Vysočina Jihlava - Viktoria Žižkov
4:1
03.05.201918:00
FC Hradec Králové - Dynamo České Budějovice
1:0
04.05.201910:15
FK Pardubice - 1. SC Znojmo FK
3:1
04.05.201910:15
MFK Chrudim - Fotbal Třinec
1:2
04.05.201910:15
Baník Sokolov - Zbrojovka Brno
0:2
05.05.201917:00
FK Varnsdorf - Sellier & Bellot Vlašim
0:2
05.05.201917:00
MAS Táborsko - FK Ústí nad Labem
2:3
07.05.201917:00
Zbrojovka Brno - FC Hradec Králové
2:0
08.05.201910:15
FK Pardubice - Baník Sokolov
0:0
08.05.201917:00
1. SC Znojmo FK - MAS Táborsko
2:3
08.05.201917:00
Viktoria Žižkov - MFK Vítkovice
2:0
08.05.201917:00
1. SK Prostějov - Vysočina Jihlava
1:1
08.05.201917:00
Sellier & Bellot Vlašim - Fotbal Třinec
0:3
08.05.201917:00
Dynamo České Budějovice - MFK Chrudim
3:1
08.05.201918:00
FK Ústí nad Labem - FK Varnsdorf
0:2
11.05.201910:00
MFK Chrudim - Sellier & Bellot Vlašim
2:1
11.05.201910:15
Baník Sokolov - 1. SC Znojmo FK
2:2
11.05.201910:15
Fotbal Třinec - Viktoria Žižkov
4:0
11.05.201917:00
MFK Vítkovice - Zbrojovka Brno
2:4
12.05.201915:00
MAS Táborsko - FK Pardubice
3:3
12.05.201917:00
Vysočina Jihlava - Dynamo České Budějovice
1:1
12.05.201917:00
FK Varnsdorf - 1. SK Prostějov
0:0
12.05.201917:00
FC Hradec Králové - FK Ústí nad Labem
2:0
18.05.201915:00
MAS Táborsko - Baník Sokolov
0:1
18.05.201915:00
1. SC Znojmo FK - MFK Vítkovice
0:3
18.05.201915:00
FK Pardubice - FC Hradec Králové
0:0
18.05.201915:00
Dynamo České Budějovice - FK Varnsdorf
3:0
18.05.201915:00
FK Ústí nad Labem - Vysočina Jihlava
2:3
18.05.201915:00
Zbrojovka Brno - Fotbal Třinec
5:0
18.05.201915:00
1. SK Prostějov - MFK Chrudim
0:0
18.05.201915:00
Viktoria Žižkov - Sellier & Bellot Vlašim
2:0
25.05.201915:00
FK Varnsdorf - 1. SC Znojmo FK
7:1
25.05.201915:00
MFK Vítkovice - FK Pardubice
1:0
25.05.201915:00
FC Hradec Králové - MAS Táborsko
1:0
25.05.201915:00
MFK Chrudim - Viktoria Žižkov
1:2
25.05.201915:00
Fotbal Třinec - Dynamo České Budějovice
2:3
25.05.201915:00
Sellier & Bellot Vlašim - 1. SK Prostějov
0:1
25.05.201915:00
Vysočina Jihlava - Zbrojovka Brno
1:6
25.05.201915:00
Baník Sokolov - FK Ústí nad Labem
1:5
22.08. Liberec - Ústí nad Labem 1:2 (0:1)
Přípravné utkání v České Lípě:
Slovan Liberec - Ústí nad Labem 1:2 (0:1)
Branky
: 72. Koscelník - 28. a 64. Bassey.
Sestava Liberce: Knobloch (46. Hnízdil) - Fukala, Dvořák (46. Alan), Chaluš, Gembický (55. Ju Kang-hjon) - Koscelník, Beran (62. Michal), Alibekov, Malinský - Dordič (75. Černický) - Musa. Trenér: Hoftych. (ČTK)
19.08. Pázler bude hostovat v Brně
Útočník Jan Pázler odchází z Liberce na roční hostování do druholigové Zbrojovky Brno. Za Slovan nastoupil naposledy v 5. kole nejvyšší soutěže při porážce 0:1 na Slavii. Zbrojovce má po nepovedeném vstupu do sezony pomoct k návratu do první ligy. "Vím, že se Zbrojovka minulý rok rvala o postup do posledních vteřin, je škoda, že to v baráži nevyšlo. Teď se budeme rvát znovu a věřím, že k tomu přispěju svým dílem. Vím, že se ode mne budou očekávat především góly," uvedl na klubovém webu Pázler, který byl v letech 2016 a 2018 v dresu Hradce Králové nejlepším střelcem druhé ligy. V nejvyšší soutěži osmadvacetiletý útočník nastupoval také za Jablonec, Duklu a Slavii. Ve 105 zápasech dal 16 branek. V druhé lize má bilanci 97 utkání a 49 gólů. (ČTK)
09.08. Hradec Králové zaznamenal rekordní výhru
Hráči Hradce Králové rozdrtili ve 4. kole druhé ligy Varnsdorf 8:0 a připsali si nejvyšší výhru v domácích soutěžích v samostatné historii. Hradec dosáhl na nejvyšší výhru v domácích soutěžích v samostatné historii. O osm gólů zvítězil v listopadu 1984 nad Ústím nad Labem 10:2 a v sezoně 1995/96 pak rozdrtil v tehdejším Poháru vítězů pohárů Vaduz 9:1. (ČTK)
26.07. Brno i podruhé jen remizovalo
Zbrojovka Brno také ve druhém kole druhé nejvyšší soutěže pouze remizovalo. Po nerozhodném výsledku 2:2 ve Vlašimi v úvodním kole soutěže hráli doma s Pardubicemi 1:1. Zbrojovka brzy skórovala, v šesté minutě proměnil pokutový kop kapitán Magera. Východočeši odpověděli v 17. minutě zásluhou Kohúta, který z vápna vyslal přízemní střelu na zadní tyč. (ČTK)
17.07. Frýdek bude hostovat v Hradci Králové
Hradec Králové posílil Christián Frýdek. Dvacetiletý ofenzivní záložník do druholigového klubu přišel na roční hostování ze Sparty Praha, kde by neměl potřebné herní vytížení. (sparta.cz)
10.07. Slavia Praha - Viktoria Žižkov 6:0
Přípravné utkání:
Slavia Praha - Viktoria Žižkov 6:0 (3:0).
Branky:
2. Van Buren, 10. Coufal, 36. Hilál, 64. Stanciu, 86. Baluta, 87. Holeš.
Sestava Slavie:
I. poločas:
Kovář - Coufal, Kúdela, Hovorka, Bořil - Souček - Masopust, Hušbauer, Traoré, Zmrhal - Van Buren (31. Hilál).
II. poločas: Kovář - Holeš, Frydrych, Hromada, Zelený - Král, Ševčík - Baluta, Stanciu, Olayinka - Hilál (60. Tecl). Trenér: Trpišovský. (ČTK)
07.07. Mladá Boleslav - Sokolov 2:0
PŘÁTELSKY:
FK Mladá Boleslav - Sokolov 2:0 (1:0).
Branky:
45. Mešanović, 71. Auer.
Sestava M. Boleslavi: Šeda - Fulnek (69. Mareš), Takács, Pudil (69. Hašek), Túlio (46. Křapka) - Budínský (69. Provazník), Hubínek - Wiesner (7. Ladra, 46. Auer), Jiří Klíma (46. Matějovský), Bucha - Mešanović (46. Wágner). Trenér: Weber. (ČTK)
06.07. Příbram - Vlašim 2:2
PŘÁTELSKY:
1. FK Příbram - Vlašim 2:2 (2:0).
Branky Příbrami:
20. Škoda, 43. Kodr.
Sestava Příbrami: Kočí - Tregler, Kodr, Kingue, Polidar - Alvir, Soldát, Rezek, Voltr (46. Cmiljanović), Zeman (61. Květ) - Škoda (61. Diviš). Trenér: Nádvorník. (ČTK)
06.07. České Budějovice - Žižkov 3:0
PŘÁTELSKY:
Dynamo České Budějovice - Viktoria Žižkov 3:0 (3:0).
Branky:
1. Schranz, 6. Ledecký, 27. Kladrubský z pen.
Sestava Českých Budějovic: Staněk - Čolić, Havel, Novák (46. Talovjerov), Kladrubský (46. Řezáč) - Javorek (46. Čavoš), Kulhánek - Schranz (35. Mršić), Mustedanagič (73. Šplíchal), Provod (65. Brandner) - Ledecký (46. Táborský). Trenér: Horejš. (ČTK)
06.07. FK Teplice - Slavoj Vyšehrad 1:0
Přípravný zápas v Písku:
FK Teplice - Slavoj Vyšehrad 1:0 (1:0).
Branka:
45. Mareš z pen.
Sestava Teplic: Diviš (46. Grigar) - Čmovš, Jeřábek (46. Shejbal), Hasil - Trubač (46. Vondrášek), Ljevakovič, Kučera (46. Žitný), Paradin (46. Moulis) - Jindráček, Mareš (46. Hora), Šup. Trenér: Hejkal. (ČTK)
Další expres zprávy
Poslední zápasy
23.08.
Vysočina Jihlava - SK Líšeň
3:2
23.08.
FC Hradec Králové - MFK Chrudim
2:0
23.08.
Zbrojovka Brno - MFK Vítkovice
1:0
24.08.
FK Pardubice - Baník Sokolov
4:0
24.08.
Slavoj Vyšehrad - Dukla Praha
1:3
24.08.
1. SK Prostějov - Fotbal Třinec
2:2
Všechny zápasy
Následující zápasy
25.08.10:15
Viktoria Žižkov - FK Varnsdorf
info
25.08.17:00
Vlašim - FK Ústí nad Labem
info
Všechny zápasy