06.02.202221:38

Boreham Wood posledním osmifinalistou FA Cupu

Všech patnáct nejrychlejších kvalifikantů do osmifinále FA Cupu jsou účastníci Premier League nebo Championshipu, ten poslední ovšem hraje až pátou nejvyšší soutěž. Boreham Wood nečekaně postoupil po jednogólové výhře na hřišti Bournemouthu.

06.02.202219:00

Leicester letos FA Cup neobhájí

Další cenný skalp prvoligového soupeře registruje druholigový Nottingham Forest. Ten si nejprve vyšlápl na Arsenal a nyní do osmifinále nepustil ani obhájce trofeje z Leicesteru. Doma ho přitom rozstřílel 4:1.

Sotonu se zranili Lyanco a Broja

Lyanco a Armando Broja ze Southamptonu vinou zranění nedohráli včerejší zápas FA Cupu proti Coventry City (2:1 po prodloužení). Prvně jmenovaný ještě v prvním poločase střídal se zraněným stehenním svalem, zatímco jeho spoluhráč si po nástupu z lavičky stěžoval na problémy s kolenem.

skysports.com
05.02.202220:16

Wolves a Brentford končí v FA Cupu

V soubojích s celky z nižších soutěží sice měli účastníci Premier League v sobotu odpoledne stoprocentní bilanci, dva ovšem přesto z FA Cupu vypadli po vzájemných soubojích. Brentford jednoznačně prohrál v Goodison Parku, Wolves doma nestačili na Norwich. Večer se střetně ještě Tottenham s Brightonem.

05.02.202216:08

Chelsea i West Ham po obratu postupují

Velké problémy měly s postupem do osmifinále FA Cupu Chelsea i West Ham. Blues proti účastníkovi League One Plymouthu rozhodli až v prodloužení, kdy je podržela i soupeřem neproměněná penalta, Hammers na hřišti Kidderminsteru z páté ligy srovnali až v nastavení druhé půle a v samotném závěru prodloužení vstřelili vítězný gól.

04.02.202223:55

Man Utd vypadl z FA Cupu na penalty

Manchester United v letošní sezoně končí v FA Cupu už ve 4. kole. Může za to nešťastný penaltový rozstřel s Middlesbrough, kdy stačilo jediné zaváhání v osmé sérii a dál jde zcela neomylný druholigový outsider.

04.02.202221:11

Gabriel Jesus s otazníkem

Manchester City možná zítra v FA Cupu bude muset postrádat brazilského útočníka Gabriela Jesuse, který se dle Pepa Guardioly z reprezentování své vlasti vrátil s "mírnými obtíži".

bbc.com
04.02.202212:30

Norwich i nadále bez Krula

Tim Krul zůstává na marodce Norwiche City. Nizozemský brankář laboruje se zraněným ramenem a vynechá ještě minimálně tři nadcházející soutěžní duely "Kanárků".

vi.nl
11.01.202213:48

Norwich bude postrádat Gilmoura

Billy Gilmour na několik týdnů vypadne ze sestavy Norwiche City. Kmenový záložník Chelsea se zotavuje ze zranění kotníku, kvůli čemuž vynechal již zápas FA Cupu s Charltonem Athletic (1:0).

Norwich s novými zraněnými

Norwich dnes na Charltonu nemohl pro utkání FA Cupu počítat se dvěma nově zraněnými hráči - chyběli Todd Cantwell i Billy Gilmour.

theathletic.com
09.01.202222:03

Arsenal s dalšími případy covidu

Arsenal dnes vypadl z FA Cupu a na vině byly četné nové absence. Emile Smith Rowe a Takehiro Tomiyasu nemohli hrát kvůli zraněním, Granit Xhaka a Folarin Balogun zase kvůli pozitivním testům na covid.

arsenal.com
09.01.202221:43

Bamford měl dnes hrát, ale nemohl

Patrick Bamford měl dnes nastoupit proti West Hamu v FA Cupu, jeho život však nadále ztěžují zdravotní problémy. Podle Marcela Bielsy se jedná o potíže v oblasti kyčle.

09.01.202219:57

Gordon druhým nejmladším střelcem Reds

Liverpool ve 3. kola FA Cupu naplnil roli favorita proti Shrewsbury Town (4:1), přičemž skóre otevřel Kaide Gordon. Pro talentovaného křídelníka to byl první gól za Reds a ve věku 17 let a 96 dnů se stal historicky druhým nejmladším střelcem Liverpoolu za Benjaminem Woodburnem, jenž se prosadil o 51 dnů dříve.

09.01.202212:35

Klopp se vrátí na lavičku Liverpoolu

Jürgen Klopp by se dnes měl vrátit na lavičku Liverpoolu. Anglický klub čeká pohárový zápas proti Shrewsbury, německý kouč je v pořádku po nákaze koronavirem a byl propuštěn z karantény.

dailymail.co.uk
06.01.202213:46

Guardiola má koronavirus

Manchester City v pátečním zápase 3. kola FA Cupu proti Swindonu Town nepovede Pep Guardiola. Španělský manažer byl spolu s asistentem Juanmem Lillem pozitivně testován na koronavirus.