20.02.201119:17

Rosický skóroval hlavou

Tomáš Rosický skóroval v pohárovém utkání na hřišti Leytonu. Záložník Arsenalu se prosadil netradičně hlavou a v 53. minutě poslal svůj tým do vedení 1:0.

20.02.201118:30

Rosický po dlouhé době v základu

Český záložník Tomáš Rosický nastoupil po dlouhé době v základní sestavě svého Arsenalu. Od úvodní minuty dostal šanci v FA Cupu, ve kterém hrají Gunners s týmem Leyton Orient po poločase 0:0.

20.02.201114:00

Baines: Bojovali jsme jeden za druhého

Everton dokáže potrápit každý klub a ukázal to i včera v opakovaném zápase FA Cupu proti Chelsea. Toffees ještě v závěru prodloužení prohrávali 0:1, pak se ale trefil Leighton Baines a následný penaltový rozstřel zvládli lépe právě hráči Evertonu. "Bojovali jsme jeden za druhého a nakonec se dostavila i odměna," nechal se po utkání slyšet Baines.

20.02.201113:09

Crawley si podle Fergusona zasloužilo remízu

Manchester United včera doma porazil Crawley 1:0 a postoupil do dalšího kola FA Cupu, jeho manažer Sir Alex Ferguson ale měl ke spokojenosti hodně daleko. "Soupeř si za výkon ve druhém poločase zasloužil remízu. První poločas byl z naší strany dobrý, ve druhém jsme se už nedostali do hry a byli druzí u každého míče. Bylo to zklamání. Nastoupilo několik hráčů, kteří možná nerozumí tomu, jaký fotbal se hraje v FA Cupu, pro ně to bylo velké ponaučení," prohlásil.

19.02.201120:10

Anglický FA Cup - výsledky

Výsledky dnešních zápasů anglického poháru: Chelsea - Everton 1:1 po prodl., 3:4 na penalty (104. Lampard - 119. Baines), Birmingham - Sheffield Wednesday 3:0 (6. Beausejour, 18. Martins, 53. Murphy), Stoke - Brighton 3:0 (14. Carew, 22. Walters, 43. Shawcross), Manchester United - Crawley 1:0 (28. Brown).

18.02.201120:27

Hitzlspergera čeká debut za WHU

Thomas Hitzlsperger by v pondělním pohárovém duelu s Burnley měl nastoupit k prvnímu zápasu za West Ham. Německý záložník do londýnského klubu přišel v létě z Lazia, brzy si ale poranil lýtko a letos ještě nehrál.

18.02.201118:04

Saha ještě není fit

Evertonu bude v opakovaném zápase FA Cupu proti Chelsea chybět Louis Saha, francouzský útočník stále laboruje s poraněnou podkolenní šlachou a ještě se nezapojil do tréninku.

18.02.201114:13

Owena sužuje zranění třísel

Michael Owen nenastoupí v zítřejším pohárovém utkání proti Crawley, anglického útočníka trápí zranění třísel, které ale není vážné. "Je to trochu trpké, protože jsem ho chtěl zítra postavit, ale nebudeme riskovat. K dispozici by mohl být už na středeční zápas v Marseille," upřesnil manažer Manchester United Alex Ferguson.

17.02.201120:11

Walcottovo zranění není vážné

Theo Walcott si ve včerejším vítězném duelu s Barcelonou přivodil menší zranění, ale problém s kolenní šlachou by mu neměl zamezit v účinkování v nedělním duelu FA Cupu s Leoytonem Orient. Oznámil to kouč Arsenalu Arsene Wenger.

16.02.201122:43

FA Cup - výsledek

Výsledek středečního opakovaného utkání FA Cupu: Wigan - Bolton 0:1 (66. Klasnič).

13.02.201112:54

Balotelli bude brzy fit

Mario Balotelli chystá návrat na zelené trávníky. Útočník Manchesteru City má problémy s kolenem a mimo hru je od poloviny ledna, v opakovaném duelu FA Cupu proti Notts County by podle manažera Roberta Manciniho ale už měl být na lavičce.

28.01.201114:38

Squillaci a Diaby jsou fit

Do sestavy Arsenalu se před pohárovým zápasem s Huddersfieldem vracejí obránce Sebastien Squillaci a záložník Abou Diaby. Prvně jmenovaný je fit po zranění podkolenní šlachy, Diaby zase doléčil problémy s lýtkem.

26.01.201114:54

Sagna o víkendu hrát zřejmě nebude

Lehký otřes včera utrpěl Bacary Sagna, který se v odvetě semifinále Carling Cupu srazil s vlastním brankářem Wojciechem Szczesnym. Francouzský obránce ve službách Arsenalu tak podle všeho přijde o duel 4. kola FA Cupu s Huddersfieldem.

26.01.201112:35

Manchester United přišel o Rafaela

Rafael da Silva nedohrál včerejší zápas s Blackpoolem, obránce Manchesteru United byl po souboji s Marlonem Harewoodem hodně otřesený a hřiště opustil na nosítkách. Nejde o nic vážného, přesto brazilský fotbalista přijde o sobotní pohárový duel se Southamptonem.

19.01.201122:56

Anglický FA Cup - výsledek

Výsledek dnešního opakovaného utkání třetího kola FA Cupu: Leeds - Arsenal 1:3 (37. Johnson - 6. Nasri, 35. Sagna, 76. van Persie).

18.01.201123:20

FA Cup - výsledky

Výsledky opakovaných zápasů třetího kola anglického FA Cupu: Manchester City - Leicester 4:2 (15. Tevez, 37. Vieira, 38. Johnson, 90. Kolarov - 18. Gallagher z penalty, 83. Dyer), Wolverhampton - Doncaster 5:0 (5. Fletcher, 61. Bia, 66. Doyle, 74. Jarvis, 90. Jones), Cardiff - Stoke 0:2 po prodloužení (92. a 115. Walters).

11.01.201117:13

Tiotého trest platí

Newcastle neuspěl v odvolání proti červené kartě Cheika Tiotého, jenž ji dostal v pohárovém duelu se Stevenage. Tioté byl bez předchozího varování vyloučen za faul na Ashtona a jelikož FA Magpies nevyhověla, bude záložník chybět v následujících třech zápasech.

09.01.201121:52

Babela bude vyšetřovat FA

V dnešním pohárovém duelu mezi Manchesterem United a Liverpoolem sehrál důležitou roli hlavní sudí Howard Webb, jenž už v první minutě odměnil Rudé Ďábly hodně diskutabilní penaltou. Ryan Babel na rozhodnutí reagoval tím, že na sociální síť Twitter napsal: "A to ho označují za jednoho z nejlepších rozhodčích? To musí být vtip." Navíc vedle toho poslal i fotku Webba v dresu Manchesteru United a tento čin neutekl pozornosti FA, která hodlá nizozemského křídelníka vyšetřovat.

08.01.201121:01

Walcott se omlouvá

Theo Walcott z Arsenalu se omluvil za svůj pokus nafilmovat penaltový faul v utkání FA Cupu proti Leedsu. Rozhodčí Dowd už byl pro penaltu rozhodnutý, po poradě s asistentem ji odvolal. "Chci se omluvit, protože to ode mě bylo simulování. Chtěl jsem vybojovat penaltu. Mrzí mě to, protože nechci, aby se podobné momenty v mé hře objevovaly," uvedl 21letý hráč.

28.11.201019:36

FA Cup: Manchester proti Liverpoolu

Dnešní los třetího kola FA Cupu rozhodl o tom, že se proti sobě postaví Manchester United a Liverpool. Souboj jiných dvou prvoligistů vylosován nebyl.