Další články

Uzbekistán potvrdil kvalitu a třemi brankami poslal domů Řecko

Asijský celek dokázal navázat na velmi slušné skupinové výkony a hned na začátek vyřazovací fáze si připsal první skalp, když bez větších potíží vyřadil Řeky. Uzbekistán se tak může těšit na zasloužený odpočinek a poté čtvrtfinále!

Oslabená Paraguay se nevzdala a rozešla se s Řeckem smírně

Paradoxní situace nastala ve skupině D, kde bude muset o prvním týmu rozhodnout los, neboť Řecko i Paraguayci mají po vzájemné remíze stejný počet bodů a rovněž počet nastřílených i obdržených branek je na totožné úrovni. To však nic nemění na skutečnosti, že oba týmy postupují do osmifinále.

MS do 20 let - osmý hrací den

Opět ve tradičních časech pokračovalo mistrovství světa do dvaceti let. Tentokráte byly na řadě závěrečné zápasy ve skupinách C a D. Dalšími jistými postupujícími jsou po vzájemné bodové dělbě Řecko a Paraguay, které může doplnit Mexiko, jenž rozstřílelo Majijce, čímž jim zároveň přivřelo osmifinálová vrátka. "Céčko" pak nabídlo vítězství Kolumbie a Turecka, jež se mohou těšit na další zápasy, naději má ještě Salvador. Australané už jsou ze hry venku...

MS do 20 let - pátý hrací den

Jeden z favoritů na celkové prvenství na světovém šampionátu dvacetiletých je na pokraji vyřazení, Mexiko nestačilo ani na Paraguay a po dvou zápasech nemá jediný bod. Obrovský šok způsobil výběr Salvadoru, který otočil nepříznivě se vyvíjející duel a zdolal Austrálii. Domácí Turky položil na lopatky Kolumbijec Quintero, Mali se s Řeckem rozešlo bez branek.

Zápas Mali s Řeky přinesl premiérovou bezbrankovou dělbu

Po druhém zaváhání Mexika, které podlehlo Paraguayi, mělo Mali a zejména Řecko obrovskou možnost severoamerickému týmu definitivně odskočit, to se nakonec díky remíze povedlo šťastnějším Řekům.

MS do 20 let - druhý hrací den

Mistrovství světa dvacetiletých má za sebou druhý den, do akce se dostalo dalších osm celků. Skupinu C otevřela remíza 1:1 mezi Kolumbií a Austrálií, v "déčku" vstoupili do turnaje plným bodovým ziskem hráči Řecka, které zdolalo 2:1 Mexiko. Večer domácí Turci hladce přehráli Salvador a utkání Paraguaye s Mali skončilo dělbou bodů...

Řekové na úvod skupiny udolali Mexiko

První tři body si do tabulky skupiny C připsalo Řecko, které šťastně udolalo Mexiko a zvítězilo 2:1. Řekové vedli od šestnácté minuty, kdy se prosadil Bouchalakis, Mexičané ale převzali taktovku a ještě před poločasem zásluhou Espericuetova přímého kopu srovnali. Ve druhé půli navíc tlačili, gól ale nedali a krátce před koncem je krásným gólem potrestal Kolovos.