Řecko "21"

Jednadvacítka vyhrála v Řecku a udržela šanci na ME

Čeští reprezentanti do 21 let zakončili kvalifikaci mistrovství Evropy vydřeným vítězstvím 2:0 v Řecku a udrželi šanci na postup. O výhře hostujícího celku, který hrál od 41. minuty v početní výhodě, rozhodl gólem z opakované penalty v 68. minutě záložník Pavel Bucha a v nastavení přidal pojistku Václav Drchal.
13.11.2020 | Komentáře a souhrny | 191 komentářů

Jednadvacítka bude v Řecku bojovat o naději na ME

S jasným cílem nastoupí česká reprezentace do 21 let v pátek v Řecku k poslednímu zápasu kvalifikace mistrovství Evropy. Aby totiž výběr trenéra Karla Krejčího udržel šanci na postup na šampionát, musí v Aténách zvítězit.
12.11.2020 | Previews | 191 komentářů

Jednadvacítka v kvalifikaci remizovala s oslabeným Řeckem

Čeští reprezentanti do 21 let remizovali ve druhém kvalifikačním utkání o postup na mistrovství Evropy 2021 s Řeckem 1:1, přestože hosté hráli od 24. minuty bez vyloučeného Konstantinose Dimitria. "Lvíčata" tak nenavázala na domácí výhru 2:0 nad Litvou z úvodu kvalifikace. Řecko vedlo po proměněné penaltě Jannise Buzukise, dělbu bodů zařídil Adam Hložek.
10.10.2019 | Komentáře a souhrny | 255 komentářů

Jednadvacítka zahájí stěžejní domácí část kvalifikace proti Řecku

Čeští reprezentanti do 21 let dnes odehrají druhé utkání kvalifikace mistrovství Evropy. Svěřenci trenéra Karla Krejčího přivítají v Karviné od 17:00 Řecko a pokusí se navázat na zářijovou úvodní výhru 2:0 nad Litvou.
10.10.2019 | Previews | 255 komentářů

Jednadvacítka prohrála s Řeckem a na ME nepostoupí

Česká reprezentace do 21 let prohrála v kvalifikačním utkání 1:2 s Řeckem a přišla i o teoretickou šanci postoupit na mistrovství Evropy. Favorizovaní hosté, za které se dnes v Jablonci prosadili Dimitris Limnios a Kostas Tsimikas, si naopak zajistili minimálně účast v baráži. O vyrovnávací branku domácích se postaral Ladislav Takács.
10.09.2018 | Komentáře a souhrny | 11 komentářů

Preview: Česko "21" - Řecko "21"

Česká reprezentace do 21 let v pondělí nastoupí v kvalifikaci mistrovství Evropy proti favorizovanému Řecku. Výběr trenéra Vítězslava Lavičky potřebuje v Jablonci nad vedoucím týmem skupiny pokud možno zvítězit, aby udržel naději na postup.
09.09.2018 | Previews | 11 komentářů

Řecko "21" - Česko "21" 3:0

Čeští fotbalisté do 21 let prohráli v kvalifikačním utkání v Řecku 0:3 a na dnešního soupeře, kterému patří první místo v tabulce znamenající přímý postup na evropský šampionát, ztrácejí už devět bodů. Výběr Vítězslava Lavičky má sice zápas k dobru, ale dnešní porážka ho pravděpodobně odsoudila k boji o možnou účast v baráži.
27.03.2018 | Komentáře a souhrny | 42 komentářů

Lvíčata dalšího favorita nezaskočila. V Řecku prohrála o tři branky

Čeští fotbalisté do 21 let prohráli v kvalifikačním utkání v Řecku 0:3 a na dnešního soupeře, kterému patří první místo v tabulce znamenající přímý postup na evropský šampionát, ztrácejí už devět bodů. Výběr Vítězslava Lavičky má sice zápas k dobru, ale dnešní porážka ho odsoudila k boji o teoretickou účast v baráži.
27.03.2018 | Aktuality | 62 komentářů

Jednadvacítku čeká v Řecku další důležitý kvalifikační duel

Českou reprezentaci do 21 let čeká v úterý v Řecku další důležitý zápas s favoritem kvalifikace mistrovství Evropy. Zatímco prohra by výběr trenéra Vítězslava Lavičky nejspíš odsoudila už jen k boji o druhou příčku, které může vynést místo v baráži, po vítězství by naopak mohl pomýšlet i na přímý postup z prvního místa.
26.03.2018 | Previews | 42 komentářů

Jednadvacítka jede na ME, v Řecku vyhrála i barážovou odvetu

Česká reprezentace do 21 let si příští rok po čtyřech letech zahraje na mistrovství Evropy. Tým kouče Jakuba Dovalila v baráži vyřadil Řecko, postup stvrdil dnešní výhrou 2:0 v Tripoli, kterou zařídili útočníci Tomáš Pekhart s Liborem Kozákem.
12.10.2010 | Komentáře a souhrny | 162 komentářů
13.11.2020 Řecko "21" - ČR "21" 0:2
Kvalifikace ME fotbalistů do 21 let v Aténách:
4. skupina:
Řecko - ČR 0:2 (0:0).
Branky:
68. Bucha z pen., 90+1. Drchal. Rozhodčí: Jaccottet - Jobin, Hirzel (všichni Švýc.). ŽK: Diamantis - Plechatý, Krejčí, Ostrák. ČK: 42. Lymperakis (Řec.). Bez diváků.
Sestavy:
Řecko:
Siampanis - Apostolakis, Evangelu, Diamantis, Katranis - Buzukis (46. Tsiggaras), Tsingaras (72. Botos), Balojannis (46. Papanikolau) - Lymperakis, Kutsias (57. Kampetsis), Vrusai (80. Machairas). Trenér: Gumas.
ČR: Jedlička - Zima, Krejčí, Plechatý (46. Ostrák) - Holík, Havelka (46. Granečný), Janošek, Matoušek (65. Vaníček) - Lingr (89. Klíma), Bucha, Šašinka (77. Drchal). Trenér: Krejčí.
10.10.2019 Česká "21" remizovala s Řeckem
Kvalifikační utkání reprezentantů do 21 let o postup na ME v Karviné:
ČR - Řecko 1:1 (0:1)
Branky: 76. Hložek - 45+2. Buzukis z pen. Rozhodčí: Burchardt - Rasmussen, Hoeg (všichni Dán.). ŽK: Souček, Šašinka - Retsos, Natsos. ČK: 24. Dimitriu
Sestavy:
ČR: Jedlička - Souček, Plechatý, Chaluš, Holík - Sadílek, Bucha - Matoušek (74. Růsek), Hložek, Vaníček (62. Janošek) - Šašinka. Trenér: Krejčí.
Litva: Siampanis - Natsos, Dimitriu, Nikolau, Katranis - Balojannis, Retsos - Daviotis, Buzukis (53. Lyratzis), Kampetsis (84. Iatrudis) - Duvikas (28. Evangelu). Trenér: Gumas.
10.09.2018 Jednadvacítka prohrála poločas 0:1
Reprezentace do 21 let prohrává v klíčovém kvalifikačním utkání o postup na mistrovství Evropy 2019 v Jablonci s Řeckem po prvním poločase 0:1.
ČR - Řecko 0:1 po poločase
Branka:
44. Limnios. Rozhodčí: Dingert - Pickel, Christ (všichni Něm.).
Sestavy:
ČR: Staněk - Matějů, Král, Lischka, Helešic - Matoušek, Kulhánek, Hašek, Takács, Ladra - Pulkrab. Trenér: Lavička.
Řecko: Kotsaris - Saliakas, Pasalidis, Nikolau, Tsimikas - Lampru, Chatzidiakos, Andrutsos, Karachalios, Limnios - Vergos. Trenér: Nikopolidis
27.03.2018 Jednadvacítka prohrála s Řeckem
Utkání kvalifikace mistrovství Evropy fotbalistů do 21 let v Xanthi:
Řecko - ČR 3:0 (2:0)
Branky: 7. Limnios, 31. Manthatis, 52. Saliakas. Rozhodčí: Thorarinsson - Sigurdsson, Gunnarsson (všichni Isl.). ŽK: Galanopulos, Karachalios - Sáček. ČK: 49. Galanopulos.
Řecko: Kotsaris - Saliakis, Pasalidis, Nikolau, Tsimikas - Manthatis (74. P. Chatzidiakos), Galanopulos, Andrutsos, Karachalios, Limnios (85. Chatzigiovanis) - Kuluris (82. Vergos). Trenér: Nikopolidis.
ČR: Staněk - Wiesner (46. Zajíc), Lischka, Král, Knejzlík - Kulhánek, Sáček - Trubač, Hašek (46. Kratochvíl), Macek (77. Ladra) - Pulkrab. Trenér: Lavička. (ČTK)
08.10.2010 Lvíčata porazila Řeky 3:0
Česká reprezentace do 21 let porazila v prvním barážovém duelu o postup na ME této věkové kategorie stejně staré Řeky 3:0. Ve druhé minutě otevřel skóre Vošahlík, v 19. minutě proměnil penaltu Pekhart a třináct minut před koncem pečetil českou výhru Kozák.
19.03.2008 UEFA odložila mladým Albáncům zápas
UEFA musela odložit kvalifikační utkání ME hráčů do 21 let mezi Řeckem a Albánií, protože Albánie má od FIFA zakázáno hrát v mezinárodních soutěžích, Důvodem je vměšování tamní vlády do záležitostí fotbalového svazu. (yahoo.com)
Je zde málo aktuálních zpráv z tohoto klubu a chtěli byste nám pomoci? Máte možnost - pošlete svou krátkou expres zprávu nebo článek, kvalitní příspěvky zveřejníme. Posílat své příspěvky můžete zde. Vždy uveďte své jméno a nezapomeňte doplnit zdroj, neboť informace, které si nemůžeme ověřit, nemůžeme ani zveřejnit. Děkujeme!