West Ham United   -   Crystal Palace

1 : 2 (0:0)
Kurzy sázkové kanceláře Tipsport: 2.02 - 3.67 - 3.85

Crystal Palace porazil West Ham a ukončil jeho sérii bez porážky

Na čísle šest se zastavila série neporazitelnosti hráčů West Hamu v Premier League. Nad jejich síly byl Crystal Palace, který sice prohrával, ale průběh utkání dokázal zvrátit.

Londýnské derby mezi West Hamem a Crystal Palace nabídlo duel týmů, které mohou být s úvodem sezóny spokojeny se svým postavením v tabulce a vítěze zápasu by čekal postup až na příčky zajišťující Ligu mistrů.

Začátek zápasu byl velice opatrný a diváci na Olympijském stadionu se první výraznější šance dočkali až ve 29. minutě, kdy Noble krásnou přihrávkou uvolnil Yarmolenka a ukrajinský záložník naservíroval míč Hallerovi přesně do malého vápna. Domácího útočník ale v jasné šanci trefil pouze připraveného Guaitu.

Velkou šanci dokázali spálit v prvním poločase i hosté. Zaha v 36. minutě začaroval a elegantně se zbavil obránce, Schlupp však jeho přihrávku nezpracoval dobře a zahodil jasnou tutovku. Ve 42. minutě se proti McCarthyho střele zase musel vytáhnout brankář Jimenez.

Do druhé půle vstoupil lépe West Ham. Lanziniho přetažený centr ze standardní situace vracel do ohně Haller a Ogbonna spálenou šancí ukázal, že jeho místo je spíše v obraně. V 53. minutě už se o zakončení postaral útočník a byla z toho gólová radost pro domácí. Fredericks poslal do pokutového území přízemní centr, Haller se uvolnil a i s trochou štěstí otevřel skóre zápasu.

Vstřelená branka Hammers uklidnila až příliš a navrch začali mít hosté. V 61. minutě nastřelil Kouyate v pokutovém území ruku Rice a sudí Oliver nařídil penaltu. K její exekuci se postavil van Aanholt a poslal míč na opačnou stranu, než kterou si vybral Jimenez.

Po vyrovnání se hra opět uklidnila a ani jeden z týmů nechtěl udělat chybu, která by ho stála alespoň remízu. V 87. minutě ale udeřil Crystal Palace. Townsend našel svým centrem hlavu Kellyho, který nezpanikařil přiklepl míč zcela volnému Ayewovi, jehož zakončení bylo přesné. Gól sice prvně kvůli odmávanému ofsajdu neplatil, ale po přezkoumání situace videorozhodčím byl uznán.

Překvapený West Ham už se na reakci nezmohl a podruhé v ligové sezóně prohrál. Crystal Palace výhra v londýnském derby vyšvihla na čtvrté místo a jedná se o jeho nejlepší start do soutěže od roku 2015.
#
Už jsem zase zpátky a beru i 2:1. COYI!!!
#
Zápas blbec. Po sérii neproměněnejch šancí nás povzbudil vedoucí gól. Pak ale přišla hloupá penalta a najednou nám zmizela ve hře dopředu šťáva. Trochu mě mrzí, že jsme nenalezli víc sil do závěru, kdy jsme dostali gól asi po ofsajdu. Je to škoda, mohli jsme být hodně nahoře. Musíme to urvat v příštím kole. COYI!!!
Hammer25
06.10.2019 09:24
#
No ofsajd to bohužel nebyl. Myslím, že Diop tam měl vystrcenou nohu a ta rozhodla. Kazdop. prohrát doma s Palácem je na hovno COYI
kolouch
06.10.2019 09:37
#
Ztracené tři body. K tomuhle zápasu jsme měli přistoupit úplně jinak. Dopředu to bylo naprosto bez pohybu, bez nápadu. Prohráli jsme zaslouženě, o ofsajdu nemůže být řeč. Haller dal gól, ale co ten jeho pohyb? Neudělá krok navíc. Soupeř běží dva metry od něj a Haller má problém k němu popoběhnout. Očividně je v nějakém útlumu, protože jiné alternativy do útoku nemáme. Ajeti je zatím nulový, v tomhle jsme přestupové okno naprosto prokaučovali. A taky na postu brankáře. Pokud vezmeme dva zadarmo a všem třem golmanům je dohromady přes sto let, tak se dají čekat problémy.
Ted
06.10.2019 11:46
#
Vést se mělo už o poločase - po obrovských šancích Hallera, Andersona a Lanziniho.
S Hallerem nesouhlasím, je to přesně hráč, kterého jsme potřebovali a stále jej považuji za skvělý nákup. Tvrzení o Ajetim, že je nulový, mi přijde úsměvné s přihlédnutím na to, že letos v lize ještě nehrál
Každopádně včera to nebyl ideální zápas z pohledu všech tří středních záložníků.
Jinak za mě MOTM, o parník přede všemi, Ryan Fredericks, zápas od zápasu lepší a lepší...
OnlyWHU
06.10.2019 12:34
#
Fens
06.10.2019 17:04
#
Ryan jednoznačně největší výkonnostní skok v týmu, jen mi u něj zatím ještě chybí lepší ta finální část, ale to příjde, prostě si tu PL musel oťukat minulý rok, s Yarmolem tam tvoří velmi dobrou dvojici .Rýže k tomu asi netřeba nic říkat, ten jeho přehled ve 20ti letech je neskutečný, holt včera si tu smůlu snad vybral alespoň na rok. Ještě bych letos vyzdvihnul Ogbonhu, na to, že byl v létě na odchodu, hraje výborně. Na Ajetiho se těším, až dostane příležitost, zatím hrál jen v poháru a jestli nekecám, tak mu Pelle nedal zatím v PL ani čuchnout
14:47 Oba Manchestery uvažují o Škriniarovi
Oba kluby z Manchesteru, United i City, sledují slovenského obránce Milana Škriniara. Pětadvacetiletý fotbalista Interu má však být v případě obou mužstev volbou číslo dvě za neapolským Kalidou Koulibalym. (independent.co.uk)
11:14 Crystal Palace chystá nabídku za Edouarda
Odsonne Edouard se dostal do hledáčků několika klubů a jedním z nich je Crystal Palace. Londýnský klub chystá nabídku, za útočníka Celticu je připraven zaplatit 25 milionů liber. (sport-express.ru)
10:43 Premier League - ideální sestava
Ideální sestava 33. kola anglické ligy: Alisson (Liverpool) - Jack Stephens (Southampton), Shkodran Mustafi (Arsenal), John Egan (Sheff Utd) - Willian (Chelsea), Bruno Fernandes (Man Utd), Declan Rice (West Ham), Bukayo Saka (Arsenal) - Mason Greenwood (Man Utd), Jamie Vardy (Leicester), Sadio Mane (Liverpool). (bbc.com)
09:21 Guendouzi na odchodu z Arsenalu?
Mattéo Guendouzi byl podle některých zpráv vyřazen z prvního týmu Arsenalu, trénuje jen individuálně a londýnský celek se chystá ho prodat. Manažer Mikel Arteta není spokojen s přístupem mladého záložníka a poslední kapkou měl být nedávný duel s Brightonem, Guendouzi nepodal dobrý výkon, v závěru navíc chytil pod krkem jednoho z protihráčů a měl nemístné komentáře ohledně nižších platů fotbalistů soupeře. (abola.pt)
08:59 Kanté bude dnes večer chybět
Chelsea čeká derby proti Crystal Palace a o to přijde N'Golo Kanté. Francouzského záložníka na trávník nepustí poraněný stehenní sval, mimo hru bude zhruba týden. (dailymail.co.uk)
06.07. Terry novým manažerem Bristolu City?
John Terry pracuje jako asistent manažera v Aston Ville a podle britského tisku je kandidátem na místo hlavního kouče Bristolu City. Druholigovému anglickému klubu se nedaří, nevyhrál devětkrát v řadě a na špatné výsledky doplatil Lee Johnson. (sport-express.ru)
06.07. Mourinho dosáhl na hranici 200 výher v PL
Manažer Tottenhamu José Mourinho dovedl svůj tým k výhře 1:0 nad Evertonem, s liverpoolským celkem neprohrál ani desáté domácí utkání v kariéře a jako pátý kouč v historii Premier League dosáhl na hranici 200 výher. Sedmapadesátiletý Portugalec, který v minulosti vedl Chelsea a Manchester United, na to potřeboval 326 utkání. Rychleji tento milník pokořil jen legendární trenér United Alex Ferguson (v 322 zápasech). (ČTK)
06.07. Premier League - výsledek
Výsledek nedělního utkání anglické ligy: Tottenham - Everton 1:0 (24. vlastní Keane).
06.07. Guardiola zaznamenal negativní rekord
Pep Guardiola poprvé v průběhu trenérské kariéry okusil, jaké to je prohrát tři venkovní ligové zápasy v řadě. Jeho Manchester City včera překvapivě padl v Southamptonu, předtím tahal za kratší konec i v duelech na půdách Chelsea a Manchesteru United. (abola.pt)
06.07. Maddison a Chilwell mohou chybět Leicesteru
Dvě opory anglického Leicesteru James Maddison a Ben Chilwell mohou chybět svému týmu v následujícím utkání Premier League proti Arsenalu. Maddison vynechal kvůli potížím s kyčlí už sobotní duel proti Crystal Palace. Chilwell musel ze zápasu odstoupit v půli kvůli zranění kotníku. (skysports.com)