Brighton se s Palace o body podělil

Brighton remizoval v utkání 22. kola Premier League s Crystal Palace 1:1. Hosty poslal do vedení Conor Gallagher, nešťastníkem zápasu se však stal Joachim Andersen, který si tři minuty před koncem dal vlastní gól.
15.01. | Komentáře a souhrny | 5 komentářů

Brighton v předehrávce hostí Crystal Palace

V zápase 22. kola Premier League přivítá Brighton na svém stadionu Crystal Palace. Domácím patří v průběžné tabulce devátá příčka, hosté jsou dvanáctí a oba celky dělí čtyři body.
13.01. | Previews | 5 komentářů

West Ham přestřílel Crystal Palace a je pátý

Večerní zápas mezi Crystal Palace a West Hamem nabídl parádní podívanou, řadu velkých šancí, několik nastřelených brankových konstrukcí, pět branek a vítězství hostů 3:2. Ti prožili fantastickou první půli, na jejímž konci vedli již o tři branky, v druhém poločase však nepochopitelně přestali hrát a měli nakonec štěstí, že ze Selhurst Parku odjíždí se ziskem všech tří bodů.
02.01. | Komentáře a souhrny | 2 komentáře

Kdo si povede lépe v londýnském derby?

Crystal Palace hostí v zápase 21. kola Premier League West Ham United. Eagles jsou v tabulce na jedenáctém místě a musí být s klidným středem spokojení. West Ham je pátý, ale na záda mu dýchá Manchester United, který má zápas k dobru.
31.12.2021 | Previews | 2 komentáře

Eagles si spravili chuť proti trápícím se Kanárkům

Domácí rozhodli o svém jasném vítězství už v prvním poločase, kdy se postupně trefili Edouard, Mateta a Schlupp. Norwich naopak nepředvedl téměř nic a zaslouženě opět prohrál.
28.12.2021 | Komentáře a souhrny | 3 komentáře

Crystal Palace se utká s Norwichem

Fotbalový program v Anglii v období Vánoc nekončí a v úterý na řadu přichází další dávka zápasů, kdy se proti sobě postaví například celky Crystal Palace a Norwiche City. Oběma týmům se na Boxing Day nevedlo vůbec dobře, Palace chtěli své klání odložit, to se ale nestalo, načež podlehli Tottenhamu vysoko 0:3. To Norwich City na vlastní půdě přivítal londýnský Arsenal a po řadě defenzivních chyb odešel z utkání s pořádným debaklem, Gunners totiž "Kanárkům" nastříleli potupného bůra.
28.12.2021 | Previews | 3 komentáře

Spurs pohodlně přejeli Palace

Tottenham Hotspur zvítězil v devatenáctém kole Premier League nad Crystal Palace 3:0. O góly se postarali Harry Kane, Lucas Moura a Son Heung-min, hosté navíc dohrávali od 37. minuty bez vyloučeného Wilfrieda Zahy.
26.12.2021 | Komentáře a souhrny | 1 komentář

Spurs čeká duel s Crystal Palace

Tottenham Hotspur se v zápase devatenáctého kola Premier League utká s Crystal Palace. Spurs patří v průběžné tabulce sedmá příčka, Crystal Palace je jedenáctý. Oba celky dělí šest bodů.
25.12.2021 | Previews | 1 komentář

Duel Crystal Palace se Southamptonem vítěze nenašel

Crystal Palace remizoval v zápase sedmnáctého kola Premier League se Southamptonem 2:2. Domácí poslal hned v úvodu utkání do vedení Wilfried Zaha, za Saints však poté skóre otočili James Ward-Prowse a Armando Broja. Poslední slovo však nakonec stejně měli hráči Crystal Palace, když ve druhém poločase vyrovnal Jordan Ayew.
15.12.2021 | Komentáře a souhrny | 2 komentáře

Naváže Crystal Palace na vítězství nad Evertonem? Doma přivítá Southampton

Crystal Palace i Southampton se nacházejí v dolní polovině tabulky Premier League, a jelikož od sestupového pásma nejsou oba týmy vzdáleny na nějaký zásadnější rozdíl, rozhodně budou ve svém vzájemném zápase hledat cestu právě za dalším odpoutání se od tohoto nepříjemného prostoru. V možná o něco větší pohodě je přece nyní londýnský výběr, jenž naposledy vyhrál.
15.12.2021 | Previews | 2 komentáře
16.01. Burnley si vyhlídlo Bentekeho
Náhradu za Chrise Wooda stále hledá Burnley. Aktuálně se poohlíží po Christianu Bentekem, kterého si Crystal Palace cení na 12 milionů liber. (dailymail.co.uk)
31.12.2021 Vieira by se už měl vrátit
Patrick Vieira by neměl zmeškat více než dosavadní dva zápasy poté, co na Štědrý den odevzdal pozitivní test na covid-19. Proto pro duely s Tottenhamem a Norwichem přebral otěže Crystal Palace jeho asistent Osian Roberts, ovšem na Nový rok už by měl opět na lavičce stát i Vieira - záleží, jak mu vyjde zítra ráno test. (football.london)
26.12.2021 Vieira měl pozitivní test na covid-19
Crystal Palace čeká londýnské derby proti Tottenhamu a na lavičce se neobjeví Patrick Vieira, manažer anglického klubu měl pozitivní test na covid-19. (dailymail.co.uk)
23.12.2021 Mayorala chce i Crystal Palace
Borja Mayoral nepatří do základní sestavy AS Řím a očekává se jeho lednový odchod, španělský útočník pak bude mít na výběr, po Fiorentině se o něho začal zajímat i Crystal Palace. Mayoral patří Realu Madrid, v hlavním městě Itálie hostuje do konce sezony. (football-italia.net)
11.12.2021 Saint-Étienne uvažuje o hostování Matety
V hledáčku Saint-Étienne uvízl Jean-Philippe Mateta. Francouzský útočník patří Mainzu, letos hostuje v Crystal Palace a zde se trápí, zatím nastoupil jenom ke třem zápasům. (getfootballnewsfrance.com)
01.12.2021 Aribo v hledáčku anglických klubů
Joe Aribo z glasgowských Rangers si svými výkony vysloužil pozornost několika anglických klubů. O nigerijského záložníka se mají zajímat Brentford, Crystal Palace a Watford. (dailymail.co.uk)
17.11.2021 Chelsea počítá s Gallagherem
Conor Gallagher hraje roli v plánech Chelsea a v příští sezoně dostane šanci v prvním týmu. Mladý záložník letos hostuje v sousedním Crystal Palace a daří se mu skvěle, nedávno dokonce dostal premiérovou pozvánku do anglické reprezentace. (mundodeportivo.com)
02.11.2021 Eze se konečně vrátil na trávníky
Eberechi Eze je znovu fit a včera nastoupil za juniorku Crystal Palace proti Blackburnu. Křídelník londýnského klubu byl mimo hru od května, na jaře si přetrhl achilovku. (dailymail.co.uk)
31.10.2021 Zaha čelil rasistickým urážkám
Wilfried Zaha byl jedním z hlavních strůjců výhry Crystal Palace na půdě Manchesteru City, po utkání ale měl zcela jiné problémy. Anglický útočník byl na Instagramu terčem rasistických urážek a sám už vyzval úřady k tomu, aby vše prošetřily a podnikly opatření. (bbc.com)
31.10.2021 Zaha premiantem v dresu Crystal Palace
Wilfried Zaha přispěl brzkým gólem k překvapivé výhře Crystal Palace na půdě Manchesteru City a stal se tak vůbec prvním hráčem, kterému se čistě v dresu Eagles podařilo dosáhnout na 50 prvoligových tref. (twitter.com/OptaJoe)