Burnley FC   -   West Ham United

3 : 0 (2:0)
Kurzy sázkové kanceláře Tipsport: 2.21 - 3.64 - 3.36

Burnley rozdrtilo West Ham 3:0 a zdárně ukončilo sérii porážek

Střetnutí týmů s obdobně bídnou formou mělo nakonec jednoznačné rozuzlení. Burnley od samého úvodu proti West Hamu United dominovalo, ještě do přestávky si vypracovalo dvoubrankové vedení a domácí tým nerozhodila ani videorozhodčím neuznaná trefa Chrise Wooda. V druhé půli ještě dodal výsledku punc debaklu brankář Jiménez, jenž si připsal vlastence, a konečný výsledek mohl být pro West Ham ještě daleko horší, kdyby Clarets byli v koncovce chladnokrevnější.

Tým Manuela Pellegriniho si tak připisuje třetí porážku z posledních čtyř kol, což je v kombinaci s bodem za domácí remízu s Sheffieldem United obzvláště neuspokojivá série výsledků a chilský manažer má co dělat, aby si stávající funkci udržel. West Ham zůstává těsně nad sestupovými příčkami na patnáctém místě, zatímco Burnley díky ukončení vlastní šňůry tří proher v řadě poskočilo zpět do středu tabulky.

Na průlom skóre si diváci na Turf Moor museli počkat pouze deset minut. Míč po rohovém kopu vrátil na zadní tyči do ohně James Tarkowski a Ashley Barnes pohotově zblízka zabořil míč do sítě. Hostům vzápětí nepomohlo ani zranění kapitána Noblea, jehož už ve 20. minutě musel nahradit Yarmolenko.

Mezitím tlak nabuzeného Burnley pokračoval. Obzvláště aktivní byl Chris Wood, jenž napoprvé těsně nedosáhl na centr Westwooda a poté jej připravil o gólový zápis videorozhodčí kvůli velmi těsnému postavení mimo hru při náběhu na centr McNeila, ovšem ještě do přestávky se forvard Burnley přece jen dočkal. V 44. minutě se znovu opakovala kombinace po ose McNeil-Wood a druhý jmenovaný propálil z hloubi šestnáctky i Roberta Jiméneze, byť si gólman West Hamu na míč sáhl.

Ať už v kabině West Hamu o přestávce zaznělo cokoli, na výkon hráčů po změně stran to mělo pramalý vliv. I nadále totiž hráli prim domácí a hned v 54. minutě skórovali do třetice. Westwoodův roh do malého vápna pod tlakem houštiny těl nezvládl Jiménez zpacifikovat a groteskně si míč při snaze jej vyboxovat srazil do vlastní branky. Vzápětí mohli letargické hosty dorazit Wood, Barnes či Hendrick, ale v dobrých šancích tentokráte neuspěli. To však Clarets vůbec mrzet nemusí, neboť si po pozdní zahozené Yarmolenkově tutovce připisují suverénní výhru 3:0.
#
Noo,tak vrátime sa pekne späť na zem Dnes mega drevo Balbuena.Dostali sme 10 gólov z rohov a suverénne vedieme v tejto štatistike.Miestami sme na ihrisku pobehovali ako ovce bez baču.Čakajú nás Tottenham a Chelsea.Ale možno sa odrazíme od Liverpoolu no
OnlyWHU
09.11.2019 18:07
#
K.O. V pohodovým tempu jsme si dokráčeli k dalšímu debaklu. Vzadu jako bychom se předháněli v kiksech, vepředu totální jalovost. A ještě k tomu Lanzini... Dodíval jsem se s maximálním sebezapřením. Bylo to už dno naší hrůzy? To uvidíme příště. HRŮZA! COYI!!
Ted
09.11.2019 19:22
#
Roberto je suverénně nejhorší brankář, kterého jsem kdy v dresu West Hamu viděl. Těžko říct, jestli má v premier league někdo vůbec horší dvojku

Jinak neskutečné, jak se dokázal parádní začátek sezóny totálně po**at. The West Ham way....
OnlyWHU
09.11.2019 19:47
#
Takový výkyvy nás provázejí dlouhý roky. Chybí nám mentál. Napadá mě, že stále toužíme po hvězdných hráčích ze zahraničí a opomíjíme ostrovní pracovitý raubíře. Zatímco naše hvězdy (nejen ty současný) trpí mylným pocitem výjimečnosti a nepostradatelnosti, soupeřovi bezejmenní pracanti nám dávají lekce z nasazení i produktivity. Na zisk bodů a umístění kolem středu tabulky jim to bohatě stačí. Po dnešku jsem fakt zhnusen, na to se nedalo koukat.
19:49 De Bruyne se z Man City nechystá
Agent Kevina De Bruyneho z Manchesteru City dementoval informace, že by se belgický záložník chystal klub opustit. Důvodem podle spekulací v médiích měl být trest, který Citizens dostali za porušení přestupových pravidel a kvůli kterému nebudou hrát v příštím ročníku Ligy mistrů. "Má tady smlouvu ještě na tři roky a mužstvo patří k těm nejlepším na světě. Není vůbec co řešit," řekl Patrick De Koster, De Bruyneho zástupce. (dailymail.co.uk)
19:14 Gilmour vynechá zbytek sezony
Záložník Chelsea Billy Gilmour přijde o zbytek sezony. Mladý fotbalista si v zápase s Crystal Palace poranil koleno a poslední čtyři zápasy Premier League se ho týkat nebudou. Vyloučen ale není jeho start v srpnové dohrávce Ligy mistrů. (dailymail.co.uk)
18:11 V Anglii zatím neurčili přestupní termín
Přestupové okno v Anglii zatím nemá stanovená pevná data. UEFA chce po národních asociacích, aby jej zavřely do 5. října, kdy má začít nová sezona Ligy mistrů. Angličané uvažují, že by ono protáhli pro kluby z nižších soutěží ještě za toto datum. Jasno by mohlo být 24. července. (bbc.co.uk)
16:45 Italské kluby sledují mladíka z Norwiche
AC Milán a AS Řím údajně důkladně monitorují situaci kolem dvaadvacetiletého obránce Norwiche City Bena Godfreye. Mladý fotbalista odehrál v této sezoně 26 zápasů a je členem reprezentačního výběru do 21 let. Podle calciomercato.com Kanárci požadují za Godfreye 50 milionů eur, italští giganti však věří, že se cenu podaří srazit pod 30 milionů. (football-italia.net)
14:59 Milner poskočil na páté místo před Speeda
James Milner včera nastoupil ke svému 536. zápasu v anglické Premier League a posunul se na páté místo historických tabulek, o jeden duel méně sehrál Gary Speed. Před záložníkem Liverpoolu jsou už jenom David James (572), Frank Lampard (609), Ryan Giggs (632) a Gareth Barry (653). (sport-express.ru)
13:41 Salah se podílel na stovce gólů Reds v PL
Mohamed Salah včera dvěma góly přispěl k výhře Liverpoolu v Brightonu a hokejovou terminologií řečeno se v dresu Reds v rámci Premier League dostal na sto kanadských bodů. Na svém kontě má 73 gólů a 27 asistencí, stačilo mu na to jenom 104 utkání. (sport-express.ru)
13:25 Arsenal bojuje o omilostnění Nketiaha
Arsenal podal odvolání proti červené kartě, kterou v zápase s Leicesterem inkasoval jeho útočník Edward Nketiah. Ten patnáct minut před koncem fauloval Jamese Justina a inkasoval žlutou kartu, hlavní rozhodčí Chris Kavanagh se ovšem následně poradil s asistentem u videa a mladého hráče vyloučil. (bbc.com)
12:30 Henderson jde na vyšetření s kolenem
Liverpool včera vyhrál v Brightonu, přišel ovšem o svého kapitána. Mimo hru je Jordan Henderson, záložník si poranil koleno a čeká ho podrobné vyšetření. (bbc.com)
08.07. Silva bude mít v Manchesteru benefici
Španělský záložník David Silva bude mít v Manchesteru City rozlučkový zápas, který se uskuteční, až fanoušci budou moct znovu na stadiony. Potvrdil to manažer Pep Guardiola. Pro Silvu jsou letošní letní zápasy natažené sezony posledními v dresu Citizens, za které hraje od roku 2010. V duelu proti Newcastlu vstřelil 34letý záložník gól z trestného kopu a připsal i další asistenci. Přispěl tak k vysokému vítězství 5:0. (dailymail.co.uk)
08.07. Premier League - výsledky
Výsledky středečních zápasů anglické ligy: Manchester City - Newcastle 5:0 (10. Gabriel Jesus, 21. Mahrez, 58. Fernández vl., 65. D. Silva, 90.+1 Sterling), Sheffield United - Wolves 1:0 (90.+4 Egan), West Ham - Burnley 0:1 (38. Rodríguez), Brighton - Liverpool 1:3 (45. Trossard - 6. a 76. Salah, 8. Henderson).