28.08.2021 18:00 CET
0 : 0
(0:0)

Trenčín ani Sereď divákov nepotešili a nedali gól

Zápas s málom zaujímavých momentov odohral v šiestom kole Fortunaligy domáci AS Trenčín. S ŠKF iClinic Sereď remizoval bez gólov 0:0.

V tretej minúte mali šancu hostia. Strela Yaa však brankára Fryštáka neprekvapila. V deviatej minúte priamy kop Kadáka odvrátil Hurtado na roh. V 22. minúte vyslal strelu z asi 25 metrov Popovič. Jeho zakončenie na dvakrát chytil trenčiansky gólman. V 40. minúte opäť zaútočili hostia a Haša hlavičkoval do miesta, kde stál brankár Fryšták.

Po zmene strán začali aktívnejšie Trenčania. V 53. minúte unikol Azango. Jeho center z ľavej strany skončil v rukách brankára Ilieva. V 71. minúte sa do strelecke listiny mohol zapísať domáci Pires. Jeho hlavička zo siedmich metrov po rohovom kope skončila mimo priestoru sereďskej bránky. V 79. minúte po rohovom kope Gatariča strieľal spoza šestnástky Yao, Fryšták vyrážal na roh. O dve minúty zakončil z 20-tich metrov Kadák. Prudkú strelu menovaného vyrazil sereďský brankár na roh. Po následnom rohovom kope zachránil na bránkovej čiare Dias, ktorý odhlavičkoval loptu, smerujúcu do siete. V 89. minúte loptu hlavou jemne tečoval Ikoba, no mieril mimo brány. V nadstavenom čase po brejku domácich faulovala obrana hostí pred šestnástkou Kadáka. Sám faulovaný zahral priamy kop k žrdi, ale Iliev veľmi dobre zakročil. Trenčín neprekonal obranu Serede a na domácej tráve s ňou remizoval 0:0.

Autor: Dušan Guman / sport.sk