AS Trenčín Slovensko - AS Trenčín - Zprávy

Další články

Slovan Bratislava - AS Trenčín 1:1

Staronový trenčiansky tréner Galád debutoval zápasom na pôde majstra. Marcelli už po šiestich minútach strieľal po tom, ako nasadil jasle mladému Pávekovi, debutantovi v základnej zostave, do žrde. Podobne si počínal Barseghjan, ktorý taktiež trafil konštrukciu brány.

AS Trenčín - Železiarne Podbrezová 1:1

V stretnutí sa dlho nedialo nič zaujímavé. Zmeniť to chcel strelou z diaľky Ben Sallam, ale tesne minul bránu. Podbrezová sa dostala do vedenia v 41. minúte, keďže Ridwan Sanusi si dvakrát zasekol Hájovského a potom krásnou technickou strelou namieril do rohu svätyne Katiča.

KFC Komárno - AS Trenčín 2:1

Komárno vstupovalo do zápasu posilnené o predošlú výhru v Banskej Bystrici. Začalo veľmi dobre, keďže Šefčík si zle vypočítal prihrávku na brankára Katič. Vystihol to Patrik Voleský a zoči-voči gólmanovi hostí sa nemýlil. Trenčín potom zvýšil aktivitu. Strelu Uchegba tečoval do brvna obranca Rudzan.

AS Trenčín - DAC Dunajská Streda 0:3

Trenčín odohral prvý domáci zápas tejto sezóny na vlastnom štadióne a zároveň po devätnástich rokoch okúsil živý trávnik. Premiérovo po príchode do Dunajskej Stredy nastúpil kolumbijský obranca Pablo Ortíz. Aj on sledoval akciu z pravého krídla v podaní Damira Redžiča, ktorá ešte skončila strelou tesne nad brvno.

Zemplín Michalovce - AS Trenčín 1:1

Už v tretej minúte sa Michalovce mohli dostať do vedenia, avšak zakončenie po rohovom kope na čiare zastavil Skovajsa. Uchegbo sa snažil dostať Trenčín do vedenia, ušiel defenzíve, domácich podržal Lukáč, ktorý dobre čítal hru. Dobrú formu po príchode na Zemplín následne potvrdil Alexandros Kyziridis.

MŠK Žilina - AS Trenčín 4:1

V úvode stretnutia zaujala šanca Erica Bileho, pálil len do bočnej siete súperovej brány. Domáci boli aktívni, Káčer odcentroval a lopta po teči Gidiho skončila na žrdi. V 25. minúte sa však Trenčania ujali vedenia po smolnom momente z pohľadu šošonov. Po centri Uchegbua sa po skrumáži v pokutovom území odrazil hrací predmet do Tomáša Hubočana a následne do svätyne Belka.

AS Trenčín - Dukla Banská Bystrica 2:2

Po opatrnom úvode prevzali iniciatívu hráči Trenčína, ale zlyhávali v koncovke. Najskôr Sunday neprepálil hradbu tiel na bránkovej čiare a následne Emeka hlavičkoval zblízka nad. Platilo tak staré známe nedáš-dostaneš, pretože odpoveď bola blesková a gólová. Záhumenský zľava odcentroval a na bližšej žrdi sa ocitol Malec, ktorý otvoril skóre zápasu - 0:1.

MFK Ružomberok - AS Trenčín 1:0

Ružomberok mal skvelý úvod, pretože už v piatej minúte premenil pokutový kop Timotej Múdry. Nadviazať na neho chcel Chobot, ktorého tečovaná strela opečiatkovala brvno. Neskôr sa ofenzívne osmelil aj Trenčín, no Sunday zakončil iba do Frühwalda a Ibrahim nehlavičkoval presne.

AS Trenčín - FC Košice 2:0

Nielen nováčik z Komárna, ale aj Trenčín musí v úvode nového ročníka využiť azyl. Konkrétne na skalickom Letňáku, kde si to rozdal s tímom z metropoly východu. Pod hradom Matúša Čáka sa totiž, podobne ako v Žiline, zmení umelý trávnik za prírodný. Lodivod Stolica mal už k dispozícii uzdraveného Ibrahima. Chýbal však opäť Kmeť, ktorý doťahuje, podľa posledných informácií, prestup do americkej MLS, konkrétne Minnesoty United.

Spartak Trnava - AS Trenčín 0:0

První kolo nové sezony přineslo hned tři bezbrankové remízy a poslední se zrodila v Trnavě, bod si odtud odvezl Trenčín.

Demitra zářil za hokejové Blues, jeho syn bude hrát za St. Louis fotbal

Život někdy dokáže napsat zajímavé a silné příběhy. Ve středu večer obletěla svět zpráva, že Lucas Demitra podepsal smlouvu se St. Louis City 2, rezervním týmem St. Louis City SC, účastníka zámořské MLS. V tomtéž městě přitom kdysi zářil jeho otec Pavol, který se stal nejen hokejovou legendou.

Jablonec vyztužil střed pole, z Trenčína dorazil slovenský reprezentant Hollý

Jablonec posílil slovenský záložník Dominik Hollý z Trenčína. Dvacetiletý středopolař podepsal se severočeským klubem podle jeho webu víceletý kontrakt.

O remíze Podbrezovej s Trenčínom rozhodol zásah zo štvrtej nadstavenej minúty

V piatom kole Niké ligy na seba narazili dva tímy s dobrou formou. FK Železiarne Podbrezová remizoval na Horehroní s AS Trenčín 2:2 (1:1).

Železiarne s Trenčínom obstarajú súboj mužštiev z vrchných priečok tabuľky

Minuloročný nováčik FK Železiarne Podbrezová hostí v piatom kole Niké ligy AS Trenčín, ktorý v novej sezóne podobne ako jeho nadchádzajúci rival úspešne zbiera body.