27.06.2020 20:00 CET
1 : 3
(0:3)

FK Senica - AS Trenčín 1:3

Trenčín valcuje ďalej. Zvíťazil aj v treťom kole nadstavby, keď v skupine o udržanie sa vo Fortunalige pohodlne zdolal domácu Senicu 3:1 (3:0).

V 22. minúte Roguljič prehodil loptu Bukarimu. Ten z pravej strany vnikol do šestnástky, vystrelil a trafil protiľahlý horný roh brány - 0:1. Už o tri minúty po prvom góle v zápase si Roguljič a Bukari úlohy vymenili. Druhý menovaný prihrával, Roguljič bol v šestnástke voľný a mal dostatok času zamieriť. Jeho technická strela však skončila len na brvne. V 26. minúte sa Ghali v rohu pokutového územia pohral s Kučerom. Potom jemným oblúčikom našiel na päťke hlavu Gina van Kessela, ktorý loptu umiestnil do ľavého vinkla - 0:2. Po polhodine hry a jednej minúte sa strela Roguliča z priameho kopu odrazila od brvna do siete. Vorel nemal nárok - 0:3. Šesť minút pred obrátkou Šulek prihral Bukarimu a už sa zdalo, že padne ďalší gól, no Trenčanovi v poslednej chvíli loptu sklzom vypichol brániaci hráč Senice.

V 49. minúte Mosesova strela minula Šemrincovu bránu; trenčiansky gólman ani nemusel zasahovať. V 51. minúte sa opäť individuálne predviedol Ghali. Zasekol si Kučeru a vystrelil, ale azda meter - dva povedľa pravej žrde. V 83. minúte kopali po faule Ghaliho Seničania priamy kop z ľavej strany. Mosesov center odvrátil Čatakovič k Addovi. Jeho zakončenie vystrašilo Šemrinca, ale poradil si s ním. V 84. minúte Moses po kontakte so Šulekom spadol v šestnástke a hlavný rozhodca ukázal na biely bod. Penaltu premenil Peter Moses Eneji, keď strelil do pravej časti brány, zatiaľ čo Šemrinec sa hádzal naľavo. Senica znížila na 1:3. Viac sa už nestalo, a tak domáci FK Senica podľahol rozbehnutému Trenčínu na domácej tráve dvojgólovým rozdielom.

Autor: Dušan Guman / onlajny.eu