04.07.2020 18:00 CET
3 : 2
(2:2)

AS Trenčín - ŠKF Sereď 3:2

Gólovo bohatý zápas videla viac ako stovka divákov v súboji Trenčín - Sereď, domáci totiž porazili súpera 3:2. V zápase síce aj prehrávali, ale len chvíľu. Premiéra Juraja Ančica na lavičke trénera tak vyšla na jednotku.

Najprv sa tímy len oťukávali a potom to prišlo. Krásnu strelu z diaľky namieril Kadák a aj s pomocou žrde viedli domáci 1:0. Zvýšiť mohol neskôr van Kessel, no obrana to napokon zblokovala. Hostia zahrozili len platonicky, to Kadák mohol zvýšiť vedenie z väčšej šance, ale brankár si poradil. Z ničoho nič potom ale vyrovnal Špehar, pretože hoci bol z uhla, prekonal Šemrinca - 1:1. To však nebolo všetko od Serede, Vuk si poradil so zmätkom v obrane AS a nedal šancu gómanovi zásahom na 1:2. Ale Trenčín je známy tým, že v jeho zápasoch padá množstvo gólov a opäť to potvrdil. Už o minútu bolo vyrovnané, Čatakovič namieril presne a bolo 2:2.

Po prestávke sa do lopty oprel najprv Šulek a nemiril najhoršie, bránu Serede ale napokon netrafil. Dlhé minúty sa potom tímy nevedeli dostať do vyloženej šance, viac chuti a síl ale mal Trenčín. Dvadsať minút pred koncom sa to skúsil Corryn z väčšej vzdialenosti a domáci v zápase opäť viedli, tentoraz 3:2. Potom mal šancu ešte aj van Kessel, no vo veľkej možnosti Kanuriča neprekonal. Ghali mieril v závere tesne vedľa a hoci mala Sereď ešte aký taký tlak, víťazstvo si Trenčín už postrážil.

Autor: Ľubomír Hudačko / onlajny.com