03.11.2018 17:00 CET
3 : 1
(2:0)

ŠKF Sereď - AS Trenčín 3:1

Hlboká kríza Považanov pretrváva aj po odchode trénera Moniza. ŠKF iClinic Sereď porazil AS Trenčín 3:1 (2:0).

V siedmej minúte mohol skórovať Morong; po prihrávke na päťku mu k lopte chýbalo pol kroka. V 26. minúte prekonal Hrdličku z prvej po dobrej spätnej prihrávke Ventúra - 1:0. Nováčik pokračoval v nastolenom dobrom tempe. O desať minút po prvom góle Pankaričan osamotený pred trenčianskym brankárom nepochybil a bolo 2:0. Zverenci Vladimíra Cifraniča naskočili na ubiehajúci vlak krátko po prestávke. Mance napriahol z veľkej diaľky a jeho zakončenie nešťastne tečoval do vlastnej siete jeden z obrancov Serede - 2:1. Trenčania mali v hre optickú prevahu, ale nedostávali sa k šanciam. Až v 75. minúte sa do nebezpečnej pozície dostal striedajúci Corryn. Penksa zasiahol a bol úspešný.

Hra hostí vabank priniesla sólový únik Moronga od polovice ihriska. Stíhajúci Trenčan sa voči nemu zachoval džentlmensky a zozadu ho nefauloval. A tak Morong vcelku poľahky prestrelil vybiehajúceho gólmana - 3:1. ŠKF iClinic Sereď zdolal AS Trenčín 3:1 a zvýraznil tak čiernu šnúru hostí. Po šiestej ligovej prehre v sérii klesol AS do dolnej polovice tabuľky. Naopak, Sereď si opäť polepšila, má 20 bodov a je už piata.

Autor: Dušan Guman / tasr.sk