06.08.2011 17:30 CET
0 : 0
(0:0)

Trenčín nevyhral ani proti Nitre

Nováčik z Trenčína si nepripísal výhru ani proti FC Nitra, doma len remizoval 0:0.

V 2. minúte zaváhal v obrane Ševela a Šimonek sa mohol dostať k šanci, ale mieril zle. O minúte dopadol podobne aj Rák. Hralo sa, resp. bojovalo sa v strede ihriska s množstvom nepresností, oba tímy veľa futbalovej krásy nepredviedli. Umelý trávnik nebol úplne v ideálnom stave, ťažko sa tak hráči presadzovali technickým futbalom, veľmi sa kombinovať nedalo. Odnášali si to teda akcie, ktorých bolo minimum, dnes to teda na corgoňligových trávnikoch nebolo najlepšie. V 31. minúte sa dostával do možnosti Rák, ale trafil veľmi nepresne. Ojedinelý center Kaspřáka v pohode chytil Volešák. Šanca číhala na hráčov aj päť minút pred koncom prvého dejstva, ale ani Rák, či Šimonek loptu nezasiahli. V závere ešte zakončoval Rák, ale opäť nepresne.

V druhom polčase to nebolo o nič lepšie, ale v 47. minúte sa uvoľnil Horváth, vyslal strelu a Hroššo vyrazil iba na Mazána. Ten trafil brvno po tvrdej strele. Skóre sa tak nemenilo ani po najväčšej šanci zápasu. V 56. minúte poslal loptu Štefánik na Maleca, ale slabou strelou gól dať určite nemohol. Ďalšiu možnost mal o minútu opäť Mazán, Hroššo vyškriabal na roh len končekmi prstov. Hroššo bol v permanencii opäť, vyskúšal ho Holúbek aj Štefánik, ale skóre sa nemenilo ani po tejto akcii. Po hodine hry neprekonal Hrošša opäť Štefánik, šancu mal tentokrát z päťky. Na ihrisko prišiel aj uzdravený Hodúr, ale ani on svojmu tímu k trom bodom nepomohol. V závere zápasu ešte vystrašil Hrošša Godál, ale stav 0:0 už nezmenil ani on. Neuspel po akcii ani Kolár a tak si tímy pripisujú bod po bezgólovej remíze.

Autor: Ľubomír Hudačko