Celé jméno:Boris Godál
Národnost: Slovensko
Datum narození:27.05.1987
Výška:188 cmVáha:84 kg
Pozice:obránceČíslo dresu:0
Klub:AEL Limassol (CYP)
Aktuální statistiky v klubu AEL Limassol (CYP)
 ZMGGPVGOGŽKŽČČK 
žádné statistiky nejsou k dispozici
Kariéra hráče
 

Godál míří do Polska

Kapitán Trenčína Boris Godál se přestěhuje do Polska, hrát bude za Zaglebie Lubin. V zimě už AS ztratil kanonýra Depetrise, je proto možné, že trenčínskému klubu nastanou těžší časy.  
18.02.2013 | Aktuality | 4 komentáře
Další hráči klubu
Soupiska klubu
10.01. Godál mění Trnavu za AEL Limassol
Další fotbalista se rozloučil s Trnavou. Za slovenský klub už nebude hrát ani obránce Boris Godál, ten přestoupil do kyperského celku AEL Limassol. (profutbal.sk)
22.06.2016 Godál pokračuje v Trnavě
Boris Godál bude i v dalších letech hrát za Spartak Trnava, slovenský obránce se se svým klubem dohodl na nové čtyřleté smlouvě. (profutbal.sk)
09.06.2015 Godál se stal posilou Trnavy
Boris Godál se po roce a půl vrací na Slovensko. Zkušený stoper, jenž dříve nastupoval za Trenčín, se dohodl na angažmá s konkurenční Trnavou. Za tu by měl Godál, který naposledy oblékal dres Zagłębie Lubin, nastupovat minimálně rok, smlouva obsahuje rovněž opci. (sport.sme.sk)
24.10.2013 Godál musel na operaci s kolenem
Boris Godál musí na několik měsíců zapomenout na fotbal, slovenský obránce polského Zagłębie Lubin si poranil koleno a musel na operaci.
27.06.2013 Godál laboruje se svalovým zraněním
Boris Godál přichází o část letní přípravy, slovenského obránce ve službách polského Zagłębie Lubin vyřadilo z tréninku svalové zranění.
Další expres zprávy