AS Trenčín

Rozhodčí: Valášek
Diváci: 4.462

Spartak Trnava - AS Trenčín 6:0

Trnavčania nastúpili na zápas s Trenčínom v ideálnej zostave, a na hre červeno – čiernych to bolo hneď od úvodu aj vidieť. V piatej minúte vystrelil spoza šestnástky Doležaj, a po teči hosťujúcej obrany putovala lopta až za chrbát Hodála – 1:0. Domáci boli jasne lepší a vytvárali si jednu gólovú šancu za druhou. V 21. minúte si priťukol loptu Bernáth s Filipovičom a druhý menovaný streli po zemi gól na 2:0. v samom závere prvého dejstva nacentroval presne na hlavu Doubeka Minarčík, no lopta skončila len na brvne Kameschovej brány.

Po obrátke pokračovala Trnava v rovnakom tempe ako v polčase prvom. V 50. minúte pripravil Bernáth ďalší gól, tento krát prihral presne Barčíkovi, ktorého strela aj s prispením teču skončila v sieti - 3:0. O štyri minúty mohli hostia znížiť, ale Gergelovi strelu Kamesch zneškodnil. V 64. minúte trestuhodne prihral obranca Spartaka Poljovka Lesákovi, ktorý už bežal sám na bránu, no vyznamenal sa opäť Kamesch. O tri minúty strieľal domáci Kopúnek do ľavej žrde. V 69. minúte saz gólu tešil aj aktívny Bernáth - 4:0. O pár minút prestrelil Pončák všetko, čo mu stála v ceste a bolo 5:0. Gólový koncert zavŕšil v nadstavenom čase Bernáth – 6:0.

Autor: Tomáš Lederer / profutbal.sk