AS Trenčín

Rozhodčí: Kakaščík - Balko, Palušák
Diváci: 908

FC Senec - AS Trenčín 3:0

Seneckí futbalisti dokázali vyhrať v najvyššej slovenskej súťaži pod dlhých ôsmych mesiacoch, kedy porazili v dnešnom zápase predposledný Trenčín vysoko 3:0. Úvod zápasu bol v réžií hostí, keď po veľkej chybe domácej obrany bežal Doubek sám na Slovenčiaka, no ten ho vychytal. V ôsmej minúte ponúkol rozhodca hosťom pokutový kop po faule Slovenčiaka na Doubeka, no penaltu nedokázal premeniť Minarčík, a naštartoval tak Senčanov. V 11. minúte otvoril skóre Kuráň, keď po trme – vrme nedal brankárovi Hodálovi žiadnu šancu. Po zmene strán podržal Senec opäť Slovenčiak, keď bombu Minarčíka vyrazil na roh. Po hodine hry našiel pätičkou pekne Pinte Kuráňa, a ten svojim druhým gólom v zápase zvýšil na 2:0. Tri minúty pred koncom sa zaskvel opäť veterán Pinte, ktorý prihral Papajovi, aby dal na konečných 3:0.

Autor: Tomáš Lederer / profutbal.sk