16.10.200919:06

Zápas o bronz MS "20" - výsledek

Výsledek utkání o třetí místo na mistrovství světa hráčů do 20 let v Egyptě: Maďarsko - Kostarika 2:1 po pen. (90. Koman z pen. - 81. Urena).

15.10.200915:25

Na MS dvacítek padne divácký rekord

Na mistrovství světa hráčů do dvaceti let v Egyptě s největší pravděpodobností padne divácký rekord, jenž byl vytvořen před dvěma lety v Kanadě. Velkou měrou se o to nicméně zasloužila armáda, jež rozdává lístky brancům. Tisíce mladých vojáků v pestrobarevných teplákových soupravách, které na zápasy přivážely armádní nákladní vozy, se tak staly jedním ze symbolů šampionátu. Viceprezident mezinárodní federace FIFA Jack Warner dva zápasy před koncem MS uvedl, že 50 utkání v pěti egyptských městech vidělo 1,15 milionu lidí, takže s velkou pravděpodobností padne dva roky starý rekord 1,19 milionu. A je přitom jedno, jakým způsobem se podařilo stadiony naplnit. "Není přece důležité, jestli přišli v soupravách žlutých, červených nebo zelených. Nejdůležitější je, že tu byli," uvedl Warner.

13.10.200921:49

Ghanu vyzvou ve finále Brazilci

Výsledky semifinálových zápasů MS hráčů do 20 let: Ghana - Maďarsko 3:2 (10. a 31. Adiyiah, 81. Quansah - 73. Futacs, 84. Balajti), Brazílie - Kostarika 1:0 (67. Kardec).

10.10.200922:40

Brazílie a Kostarika postupují

Výsledky sobotních čtvrtfinálových zápasů na MS "20" v Egyptě: Brazílie - Německo 2:1 po prodloužení (88. a 91 v prodl. Maicon - 73. Holtby), Spojené arabské emiráty - Kostarika 1:2 po prodloužení (33. Ahmed - 37. Martinez, 120. Urena).

09.10.200922:37

Čtvrtfinále MS "20" - výsledky

Výsledky čtvrtfinálých zápasů na MS fotbalistů do 20 let: Korejská republika - Ghana 2:3 (31. Park, 82. Kim Dong - 8. Adiyiah, 28. Osei, 78. Adiyiah), Itálie - Maďarsko 2:3 po prodloužení (82. Mazzotta, 113. Bonaventura - 2. Koman z pen., 112. a 117. Németh).

07.10.200921:53

MS "20" - výsledky

Výsledky osmifinále mistrovství světa ve fotbale hráčů do 20 let v Egyptě : Brazílie - Uruguay 3:1 (24. a 31. Teixeira, 22. Kardec - 36. Urretaviscaya), SAE - Venezuela 2:1 (22. Muhd, 83. Chalil - 12. Rondon), Německo - Nigérie 3:2 (52. a 90. Kopplin, 75. Vrancic - 51. Uchechi, 68. Ibrahim).

06.10.200922:40

Česká dvacítka vypadla na penalty

Osmifinále mistrovství světa hráčů do 20 let mezi Maďarskem a Českem dospělo do penalt, v nich byli svěřenci Jakuba Dovalila horší než soupeř. Maďarsko - Česko 2:2, penalty 4:3 (15. Kiss, 99. Koman - 26. Vošahlík, 93. Rabušic).

06.10.200921:52

Dvacítky Ghany a Kostariky postupují

Výsledky osmifinálových zápasů mistrovství světa do 20 let v Egyptě: Ghana - JAR 2:1 po prodloužení (66. Ayew, 99. Adiyiah - 58. Erasmus), Egypt - Kostarika 0:2 (21. Mena, 8. Urena).

05.10.200922:04

MS hráčů do 20 let - výsledky

Výsledky pondělních osmifinálových zápasů mistrovství světa do 20 let: Španělsko - Itálie 1:3 (66. Niguéz z pen. - 55. a 87. Mustacchio, 61. Mazzarani), Paraguay - Korea 0:3 (60. a 70. Kim Min-u, 55. Kim Po-Kjong).

03.10.200923:24

Dvacítka narazí v osmifinále na Maďarsko

Čeští fotbaloví reprezentanti do 20 let na mistrovství světa v Egyptě porazili v posledním utkání základní skupiny Kostariku 3:2. V úterním osmifinále narazí na Maďarsko.

03.10.200923:21

Čeští fotbalisté porazili i Kostariku

Výsledky sobotních zápasů mistrovství světa do 20 let v Egyptě: Maďarsko - SAE 2:0 (19. Nemeth, 23. Koman), JAR - Honduras 2:0 (31. Jali, 46. Koumalo), Kostarika - Česko 2:3 (49. Estrada z pen., 61. Martinez - 11. a 86. Chramosta, 77. Vošahlík). Austrálie - Brazílie1:3 (14. Mooy - 34. Ciro, 62. Costa, 81. Henrique).

02.10.200923:22

Výsledky dnešních zápasů mistrovství světa do 20 let: Německo - Kamerun 3:0 (41. Sukuta-Pasu, 58. Aydilek, 70. Holtby), Jižní Korea - USA 3:0 (23. Young-Gwon, 42. Bo-Kyung, 75. Ja-Cheol), Uruguay - Ghana 2:2 (74. Lodeiro, 90. Hernandez - 54. Rabiu, 70. Osei), Uzbekistán - Anglie 1:1 (78. Nagaev - 88. Tchuimeni-Nimely).

01.10.200923:30

Výsledky čtvrtečních zápasů MS hráčů do 20 let: Venezuela - Španělsko 0:3 (12. Parejo, 26. Aaron z penalty, 77. Ander), Tahiti - Nigérie 0:5 (15. Nwankwo, 24. Edet, 34. Fatai, 45. Oralesi, 90. Adejo), Trinidad a Tobago - Paraguay 0:0, Itálie - Egypt 2:4 (29. Eusepi, 53. Albertazzi - 23. a 45. Shokry, 70. a 80. Bogy).

01.10.200913:49

Pekhart na MS v Egyptě dohrál

Obnovené zranění zánártní kůstky znemožní fotbalistovi Tomáši Pekhartovi pokračovat na mistrovství světa hráčů do 20 let v Egyptě. Útočník české reprezentace odkulhal z trávníku při středečním bezbrankovém utkání s Brazílií po 28 minutách a dnešní dopolední vyšetření v Port Saídu potvrdilo, že si znovu citlivé místo poranil, byť ne v takovém rozsahu jako v létě.

30.09.200923:29

Výsledky středečních zápasů MS hráčů do 20 let: Austrálie - Kostarika 0:3 (35. Madrigal, 82. vlastní Devere, 90. Guzman), Brazílie - Česká republika 0:0, Maďarsko - JAR 4:0 (49. Korcsmar, 55. Koman z penalty, 71. Debreceni, 90. Presinger), SAE - Honduras 1:0 (41. Khalil).

30.09.200919:16

Dvacítka přišla o Pekharta

Tomáš Pekhart nedohrál dnešní zápas na MS hráčů do 20 let proti Brazílii, český útočník si v prvním poločase přivodil zranění a turnaj pro něho pravděpodobně skončil.

29.09.200923:23

Výsledky úterních zápasů MS hráčů do 20 let: Korea - Německo 1:1 (71. Kim Min-u - 33. Sukuta-Pasu), Uruguay - Uzbekistán 3:0 (28. Lodeiro, 62. Urretaviscaya, 83. Garcia), USA - Kamerun 4:1 (45. Arguez, 47. Taylor, 67. Duka, 90. Ownby - 75. Yaya z penalty), Ghana - Anglie 4:0 (38. a 88. Adiyiah, 57. Ayew, 82. Osei).

28.09.200923:24

Výsledky pondělních zápasů MS hráčů do 20 let: Nigérie - Španělsko 0:2 (33. a 83. z penalty Merida), Itálie - Trinidad a Tobago 2:1 (39. Albertazzi, 78. Garibaldi - 67. Clarence), Tahiti - Venezuela 0:8 (4., 27. z penalty a 90. Rondon, 19. Velasquez, 72. Rojas, 78., 88. a 89. Del Valle), Egypt - Paraguay 1:2 (38. Afroto - 27. Santander, 90. Paniagua).

27.09.200920:39

Mladí Češi na úvod MS vyhráli

Výsledky MS hráčů do dvaceti let: Brazílie - Kostarika 5:0 (24. a 44. Kardec, 35. Giuliano, 75. Taixeira, 89. Boquita), Česko - Austrálie 2:1 (50. Rabušic, 90. Pekhart z pen. - 90. Holland z pen.), Spojené arabské emiráty - JAR 0:2 (89. Al Kamali z pen., 90. Awana - 54 a 72. Erasmus).

26.09.200923:29

Výsledky sobotních zápasů MS hráčů do 20 let: USA - Německo 0:3 (30. Aydilek z penalty, 32. Jungwirth, 72. Schaeffler), Ghana - Uzbekistán 2:1 (60. Osei, 75. diyiah - 47. Karimov), Kamerun - Jižní Korea 2:0 (19. Effa, 65. Tiko), Anglie - Uruguay 0:1 (84. Viudez).