21.11.2007 20:30 CET

San Marino   -   Slovensko

0 : 5 (0:1)
Kurzy sázkové kanceláře Tipsport: 15.00 - 7.50 - 1.10
Slovensko porazilo vysoko San Marino a v konečném účtování skupiny skončilo čtvrté. San Marino je bez bodu poslední. Dva góly vstřelil Čech, po jednom Hamšík, Hološko a Michalík. První branka ale padla až tři minuty před přestávkou.

Domácí tým mohl jít před slabou návštěvou 500 diváků do rychlého vedení, když po faulu Hamšíka střílel z trestného kopu Andy Selva, ale zamířil vedle branky. V páté minutě trefil Selva dokonce břevno! Na druhé straně střílel nad Krajčík, stejně tak Kozák. V 19. minutě zase střílel nad domácí Mariani, po půlhoidně otestoval pokusem z dálky Seneckého Selva.

Sanmarinský gólman Valentini zase zlikvidoval zakončení Bórbelyho, po centru Kozáka a přiťuknutí Hološka otevřel hlavičkou skóre až v 42. minutě Michalík. Více branek začalo padat až po změně stran. Po rohu Hamšíka zvýšil na 2:0 hlavou Hološko, o dvě minuty později přidal Hamšík třetí zásah. V 57. minutě po centru Kozáka dal čtvrtý gól Marek Čech. Svou druhou trefu mohl přidat Hološko, ale netrefil přesně, před opačnou brankou zlikvidoval Senecký brilantně trestný kop obránce Valentiniho. V 83. minutě stanovil konečné skóre po přihrávce Halenára přízemní střelou opět Marek Čech.
Autor: Radek Nosil / sportinglife.com