Lille OSC   -   Toulouse FC

1 : 1 (1:0)
Kurzy sázkové kanceláře Tipsport: 2.00 - 3.00 - 3.60

Lille OSC - Toulouse FC 1:1

Poslední zápas třetího kola nejvyšší francouzské soutěže svého vítěze nenašel. Souboj mezi Lille a Toulouse skončil 1:1. O branky se postaral minutu před koncem prvního poločasu domácí Vittek, za hosty vyrovnával v druhé pětačtyřicetiminutovce M'Benque.

Domácí byli od začátku střetnutí lepším týmem, do velké šance se ve 14. minutě dostal Balmont, ale svůj pokus poslal nad branku Toulouse. Po půlhodině hry to byli znovu domácí, kdo mohl střelit gól. Na Cabayeho roh si nejvýše vyskočil Plestan, ale jeho pokus dokázal na brankové čáře odkopnout do bezpečí Gignac. Toulouse se v první vážnější šanci ocitlo až čtyři minuty před poločasovým hvizdem, ale Machadův přímý kop z pětadvaceti metrů mířil mimo tři tyče. V prvním poločase se ale skóre nakonec měnilo. V probíhající 44. minutě našel Obraniak v pokutovém území zcela osamoceného Vitteka, který pohodlně dopravil míč do sítě - 1:0.

I druhý poločas na hřišti kralovalo domácí Lille, avšak chvilková nepozornost obrany ze 73. minuty je stála tři body. Mansaré našel přetaženým centrem Braatena, který vrátil míč zpět před branku, kde se do míče položil M'Benque a v akrobatické pozici srovnal na konečných 1:1.
Autor: Tomáš Lavický / football365.com