Celé jméno:Adil Rami
Národnost: Francie Maroko
Datum narození:27.12.1985
Výška:188 cmVáha:82 kg
Pozice:obránce
Klub:bez angažmá
Aktuální statistiky
hráč je bez angažmá
Kariéra hráče
Statistiky v reprezentaci
 ZMGGPVGOGŽKŽČČK
Francie3630971000500
Reprezentační kariéra hráče
 

Obránce Rami skončil kvůli lžím v Marseille

Francouzský mistr světa Adil Rami dostal v Olympique Marseille vyhazov. Třiatřicetiletý obránce s prvoligovým týmem delší dobu netrénoval, údajně kvůli zranění, ale místo toho se zúčastnil dobrodružné televizní soutěže Pevnost Boyard.  
13.08. | Aktuality | 88 komentářů
 

Marseille dokončila příchod obránce Ramiho

Adil Rami bude nastupovat za Marseille. Olympique se dohodli na přestupu zkušeného obránce se Sevillou, obě strany uzavřely čtyřletý pracovní dokument s opcí na další rok...  
13.07.2017 | Aktuality | 58 komentářů
 

Jsem v Seville spokojený, reaguje na přestupové spekulace Rami

Adil Rami patří druhým rokem mezi stabilní hráče Sevilly, to už by však nemuselo dlouho platit. Francouzský obránce je spojován s přesunem do Marseille, sám je však ve svém současném působišti spokojený...  
21.02.2017 | Aktuality | 2 komentáře
14.08. Rami má hned několik nápadníků
Adil Rami dostal výpověď v Marseille a nyní usiluje o nové angažmá. Francouzský obránce už byl nabídnut do Toulouse, dalšími možnostmi jsou Nice, Rennes a mexický celek Tigres. (getfootballnewsfrance.com)
13.08. Marseille ukončí spolupráci s Ramim
O práci přijde Adil Rami, vedení Marseille se chystá ukončit s francouzským obráncem smlouvu. O Ramim se v uplynulých týdnech hodně psalo na základě jeho rozchodu s americkou herečkou Pamelou Anderson, klub si proti sobě ale poštval na konci minulé sezony, to místo na trénink zamířil na natáčení jednoho dílu populární soutěže Fort Boyard. (lequipe.fr)
01.07. Marseille prý vyřadila z týmu Ramiho
Olympique Marseille zahájil letní přípravu a na prvním tréninku chyběl Adil Rami. Francouzský obránce byl podle tisku suspendován, důvod k tomuto kroku není znám. (getfootballnewsfrance.com)
18.01. Rami si nekopne tři týdny
Utkání na půdě Saint-Étienne nebude jediným, o které přijde Adil Rami - stoper Marseille si před několika dny poranil stehenní sval a mimo hru bude zhruba tři týdny. (lequipe.fr)
16.01. Marseille bude večer postrádat Ramiho
V nominaci Marseille na dnešní utkání se Saint-Étienne není Adil Rami, francouzský stoper má problémy se stehenním svalem. (lequipe.fr)
25.11.2018 Rami bude připraven
Obránce Adil Rami bude po prodělané viróze připraven naskočit do dnešního večerního souboje mezi jeho Olympiquem Marseille a Amiens. Chybět naopak bude Brazilec Luiz Gustavo. (lequipe.fr)
17.11.2018 Francie dnes trénovala bez Ramiho
Adil Rami vynechal dnešní trénink francouzské reprezentace, obránce Marseille má drobné problémy s lýtkem a je ohrožen jeho start v přátelském duelu proti Uruguayi. (lequipe.fr)
06.10.2018 Marseille se vrací Rami a Thauvin
Adil Rami a Florian Thauvin nechybí v nominaci Marseille na zítřejší utkání s Caen. Prvně jmenovaný definitivně vyléčil svalové zranění, zatímco jeho spoluhráče trápily problémy s patou. (lequipe.fr)
03.10.2018 Thauvin a Rami nejsou v nominaci Marseille
Obránce Adil Rami si nakonec počká na návrat do sestavy Marseille, jméno francouzského obránce chybí v nominaci na duel Evropské ligy proti Apollonu Limassol. Na Kypr neodletěl ani Florian Thauvin, ten má podle médií problémy s patou. (lequipe.fr)
02.10.2018 Marseille se uzdravil stoper Rami
Adil Rami chystá návrat do sestavy Marseille. Francouzský stoper si před necelými dvěma týdny poranil stehenní sval, nyní je fit a není vyloučen jeho start v souboji s Apollonem Limassol. (lequipe.fr)
Další expres zprávy