Celta Vigo   -   Deportivo Alavés

1 : 0 (1:0)
Kurzy sázkové kanceláře Tipsport: 1.66 - 4.04 - 5.63

Celta Vigo - Deportivo Alavés 1:0

Jenom jedna branka stačila Celtě Vigo ke třem bodům proti Deportivu Alavés. Rozhodující moment měl na starosti v prvním poločase Maxi Gómez.

Utkání mohlo mít zcela jiný průběh, kdyby proměnil svou velkou šanci Bojan Krkič. Kdysi velký talent španělského fotbalu postupoval v 15. minutě sám na brankáře Álvareze, který proti němu vytasil výborný zákrok nohou. Navíc to nebyla jediná šance Krkiče, za chvíli před Álvarezem zakončoval znovu a opět nebyl úspěšný.

Dvě velké příležitosti Alavés neproměnil a ve 33. minutě to Celta ztrestala. Na centr Sista si na malém vápně naskočil Maxmiliano Gómez a hlavou zajistil domácím vedení. Také domácí ale spalovali šance, ve 41. minutě pohořel před Pachecem jindy výtečný Aspas.

Druhý poločas žádnou fotbalovou hitparádu nepřinesl. Jednu z mála zajímavých příležitostí nevyužil střílející Wass, jehož rána se otřela o tyč. Alavés, zřejmě deprivovaný zazděnými Krkičovými šancemi z prvního poločasu, se do žádného náporu nedostal. Celtě tak stačila na vítězství jediná branka.