23.10.2011 22:00 CET
0 : 3
(0:2)

Villarreal CF - Levante UD 0:3

Kdo by to byl býval čekal, že se po osmi kolech usadí v čele Primery Division Levante! Granotes tentokrát vyloupili El Madrigal a Villarrealu nasázeli tři branky. Na výhře 0:3 měl největší podíl dvoubrankový Juanlu, ve druhé poločase pak vstřelil poslední, třetí branku Koné.

Přitom první velkou šanci zápasu měl Villarreal, jmenovitě Giuseppe Rossi. Proti jeho zakončení vytáhl dobrý zákrok brankář Munua. Pak už přišla první branka hostů.Valdo poslal do pokutového území neomylný centr a Juanlu z voleje na vzdálenější tyč nedal Lopézovi vůbec žádnou šanci - 0:1 pro Levante. Žlutá ponorka byla opařena a nedokázala směrem dopředu vymyslet nic kloudného. Místo snažení tak přišel těsně před koncem prvního poločasu druhý gól.

Barkero poslal do šestnáctky kolmici, kterou Koné ještě vyšperkoval přihrávkou do malého vápna, kde byl Juanlu, jenž bez potíží vstřelil svojí druhou branku v zápase - 0:2 pro Levante. Villarreal se nezmátořil ani po změně stran a definitivní k.o. mu zasadila třetí branka z 58. minuty. Souboj dvou dvojek Koného a Rodrigueze dopadl lépe pro prvně jmenovaného. Útočník Levante se obránce zbavil a nekompromisní střelou zblízkosti pod břevno zvýšil už na 0:3 pro Levante. Koné měl přitom na kopačce třetí branku už v předchozím momentu, kdy z voleje pálil vedle.

Villarreal se v tomto zápas doslova trápil, jindy výtečný Rossi měl další smůlu, hlavou opět nedokázal rozvlnit síť. Levante vyhrálo na El Madrigalu naprosto zaslouženě a dost překvapivě vede celou Primera Division.

Autor: Ondřej Linhart / soccernet.com