Konferenční liga UEFA - Konferenční liga - expres zprávy

03.11.202221:48

Slovácko v poločase zaostává

Poločasový výsledek zápasu základní skupiny Konferenční ligy: Partizan - Slovácko 1:0 (41. z pen. Natcho).

03.11.202220:44

Konferenční liga - výsledky (2)

Výsledky dnešních zápasů Konferenční ligy: Alkmaar - Dnipro-1 2:1 (8. Odgaard, 87. Pavlidis - 40. Dovbyk), Apollon - Vaduz 1:0 (32. Roberge), CFR Kluž - Ballkani 1:0 (17. Boateng), Djurgaarden - Shamrock 1:0 (19. Eriksson), Gent - Molde 4:0 (52. Hjulsager, 62. Godeau, 80. Kums, 89. z pen. Cuypers), Pjunik - Basilej 1:2 (72. Juričić - 17. Males, 29. Kade), Slavia - Sivasspor 1:1 (65. Goutas vl. - 28. z pen. Gradel), Žalgiris - Slovan 1:2 (47. Kyeremeh - 15. a 23. Čavrić).

03.11.202220:39

Slavia po remíze končí v Evropě

Výsledek utkání základní skupiny Konferenční ligy: Slavia - Sivasspor 1:1 (65. Goutas vl. - 28. z pen. Gradel).
Slavia zakončila skupinu na 3. místě a v evropských pohárech končí.

03.11.202220:12

Sestavy: Partizan - Slovácko

Základní sestavy pro dnešní zápas Konferenční ligy:
Partizan:
Popović - Filipović, Marković, Vujačić, Urošević - Menig, Belić, Traoré, Diabaté - Gomes, Natcho.
Slovácko: Nguyen - Holzer, Hofmann, Šimko, Kalabiška - Ljovin, Daníček, Kohút - Brandner, Vecheta, Doski.

03.11.202219:52

Slavia přišla o Ousoua

Slavii se nepovedl první poločas posledního utkání základní skupiny Konferenční ligy se Sivassporem, navíc přišla o Aihama Ousoua. Švédský stoper o poločase kvůli zranění přepustil místo Eduardu Santosovi.

03.11.202219:32

Slavia prohrává se Sivassporem

Poločasový výsledek dnešního zápasu Konferenční ligy: Slavia - Sivasspor 0:1 (27. z penalty Gradel).

03.11.202218:26

Konferenční liga - výsledky (1)

Výsledky dnešních zápasů Konferenční ligy: Istanbul Basaksehir - Hearts 3:1 (4. Ndayishimiye, 33. Gürler, 65. Özcan - 90. Atkinson), RFS - Fiorentina 0:3 (7. Barák, 45. Cabral, 45+2. Saponara).

03.11.202218:02

Fiorentinu poslal do vedení Barák

Antonín Barák z Fiorentiny po sedmi minutách otevřel skóre dnešního zápasu Konferenční ligy na půdě lotyšského RFS, před pauzou navíc asistoval na gól Arthura Cabrala. Český reprezentant se po příchodu do toskánského klubu zapsal mezi střelce potřetí a vždy na evropské scéně.

03.11.202217:44

Sestavy: Slavia - Sivasspor

Slavia:
Kolář - Masopust, Ousou, Kačaraba, D. Jurásek - Tiéhi, Oscar Dorley - Olayinka, Lingr, Ewerton - Sor.
Sivasspor: Vural - Yalcin, Goutas, Appindangoyé, Erdal - Ulvestad, Arslan - Yesilyurt, Charisis, Gradel - Angielski.

02.11.202210:17

V Kolíně nad Rýnem bude na 1200 policistů

Nepokoje fanoušků během utkání Konferenční ligy mezi Nice a Kolínem nad Rýnem, které bylo sehráno v září, uvedly německé úřady do stavu nejvyšší pohotovosti před čtvrteční odvetou. Podle deníku L'Équipe se do Německa chystá na 600 fanoušků Nice a ty bude mít pod drobnohledem na 1200 policistů.

getfootballnewsfrance.com
01.11.202214:28

1. FC Köln několik měsíců bez Dietze

Florian Dietz si v neděli poranil kolenní vazy a už nyní je jisté, že se jedná o vážný problém, který si vyžádá několikaměsíční pauzu. Útočník 1. FC Köln se zítra podrobí dalším vyšetřením, která rozhodnou o případné nutnosti operace.

kicker.de
01.11.202211:29

Partizan - Slovácko odřídí Raczkowski

Paweł Raczkowski byl zvolený hlavním rozhodčím čtvrtečního zápasu Evropské konferenční ligy mezi Partizanem a Slováckem. Jako asistenti mu pomohou polští krajané Radosław Siejka a Adam Kupsik, v pozici čtvrtého sudího bude nachystaný Pawel Malec.

uefa.com
01.11.202210:30

V Praze budou pískat Slovinci

Slovinský rozhodčí Rade Obrenovič dohlédne na hladký průběh čtvrtečního zápasu Evropské konferenční ligy mezi Slavií Praha a Sivassporem. Pozice asistentů zastanou Jure Praprotnik a Grega Kordež, čtvrtým sudím je další krajan Dragoslav Perič.

uefa.com
29.10.202219:17

Yatabare hráčem týdne v Konferenční lize

Sivasspor má jistý postup do vyřazovací fáze Konferenční ligy a zajistil si ho výhrou 3:0 nad CFR Kluž. Dvě branky dal útočník Mustafa Yatabare, odměnou mu je cena pro hráče týdne v této soutěži.

uefa.com
28.10.202216:54

Svědík: Rozhodly sporné momenty

Slovácko v dohrávce rozehraného utkání Evropské konferenční ligy podlehlo 1. FC Köln a definitivně ztratilo šanci na postup. "Musím začít jako vždy u svého týmu a výkonu. Ten byl na hranici našich možností, co se týká fyziologie. Z hlediska fotbalových záležitostí bych v první půli viděl zbytečné ztráty míčů a ve druhé pak řešení některých situací, což mohlo být lepší. Na druhou stranu jsme pozorně bránili, soupeře jsme k ničemu moc nepouštěli, až po první penaltě měl nějaké příležitosti. My jsme ty svoje možnosti nevyužili. Šancí bylo na obou stranách málo. Rozhodly sporné momenty a je strašné, že v takových soutěžích není VAR. Sudí by se na to podíval a je otázka, zda to chtěl písknout. Podle mě to bylo vědomě udělané, jsem o tom přesvědčen, z mého pohledu to zavánělo velkou tendenčností. To je jedna věc, druhá je náš výkon a já musím tým pochválit za to, jak se rval o výsledek. Do Bělehradu pojedeme bez šance na postup, ale hrát o body do koeficientu a peníze do klubové kasy. Je potřeba si vážit každého takového zápas," řekl po zápase domácí trenér Martin Svědík.

ČTK
28.10.202214:45

Slovácko těsně podlehlo 1. FC Köln

Výsledek utkání Konferenční ligy: Slovácko - 1. FC Köln 0:1 (82. Duda z penalty).

28.10.202213:39

Poločas: Slovácko - 1. FC Köln 0:0

Poločasový výsledek utkání Konferenční ligy: Slovácko - 1. FC Köln 0:0.

27.10.202223:44

Trpišovský: Zápas byl náročný

Slavia se ve čtvrtek večer hodně nadřela, aby přivezla tři body ze hřiště Ballkani. Sešívaní v Kosovu vyhráli 1:0 gólem z 75. minuty a živí naději na postup ze základní skupiny Konferenční ligy. "Zápas byl náročný, soupeř má kvalitu. Někteří jeho hráči do ofenzivy jsou nadprůměrní. Dobře jsme do toho vstoupili, ale neproměňovali jsme šance. Pomohli nám střídající hráči, vytvořili standardky a jednu jsme proměnili. V závěru nás fantasticky podržel Koli (Kolář). Do této situace ve skupině jsme se dostali v prvních čtyřech zápasech. Nezbývá nám než porazit Sivasspor a doufat. Doufali jsme v jiný výsledek (druhého utkání). Svoje jsme uhráli a uvidíme příští týden," řekl trenér Jindřich Trpišovský.

ČTK
27.10.202223:00

Slavia si v Kosovu vystačila s jedním gólem

Výsledek utkání Konferenční ligy: Ballkani - Slavia 0:1 (75. Lingr).

27.10.202222:55

Výsledky dnešních zápasů Konferenční ligy: Basilej - Žalgiris 2:2 (2. Diouf, 18. Zeqiri - 43. a 62. Oyewusi), Dnipro-1 - Apollon 1:0 (39. Pichaljonok), Hearts - RFS 2:1 (3. Shankland, 12. Halliday - 39. Friesenbichler), Molde - Djurgaarden 2:3 (6. Brynhildsen, 21. Kaasa - 44. Edvardsen, 67. Asoro, 77. Radetinac), Shamrock - Gent 1:1 (3. Gaffney - 77. Hong), Sivasspor - CFR Kluž 3:0 (22. a 73. Yatabare, 65. Gradel), Slovan - Pjunik 2:1 (84. Kashia, 85. Ramírez - 64. Cociuc z penalty), West Ham - Silkeborg 1:0 (24. Lanzini z penalty).