Konferenční liga UEFA - Konferenční liga - expres zprávy

04.11.202222:59

Individuální ocenění pro Fornalse

Pablo Fornals dostal cenu pro nejlepšího hráče týdne v Konferenční lize, španělský záložník West Hamu se dvěma góly podepsal pod výhru 3:0 nad FCSB.

uefa.com
04.11.202208:57

Lingra nezdar mrzí kvůli fanouškům

"V prvním poločase se nám moc nedařilo, i tak jsme si vytvořili nějaké šance. Ve druhém poločase jsme se zlepšili. Byly tam závary, byli jsme v šestnáctce, ale létalo nám to kolem nohou. Neměli jsme štěstí. Mrzí mě kvůli fanouškům, že jsme nevyhráli k výročí (130 let od založení Slavie). I když by to nic neřešilo. Ale každá výhra se počítá. Jsme zklamaní a bohužel se loučíme s Evropou," řekl Ondřej Lingr ke smutným oslavám vzniku Slavie.

ČTK
03.11.202223:48

Svědík považuje konec za důstojný

Martin Svědík po posledním zápase Slovácka v základní skupině letošní Konferenční ligy: "Byla to z naší strany důstojná tečka za Konferenční ligou, je akorát škoda, že jsme ho nedotáhli do vítězného konce. V závěru jsme šance měli, byli jsme více na balónu a mohli jsme si odvézt tři body. Měli jsme v zápase velmi dobré pasáže, ale doplatili jsme na to, že jsme šance neproměnili. Jakmile na evropské scéně takové příležitosti nedáte, tak nemůžete pomýšlet na největší úspěch. Ale náš výkon byl i tak dost kvalitní. Na to, že jsme hráli evropské poháry ve skupinové fázi poprvé, odehráli jsme všechny zápasy velmi dobře, nikdy jsme nepropadli, soupeři na nás museli nasazovat nejsilnější sestavy. Získali jsme si respekt a to je hodně cenné," prohlásil kouč výběru z Uherského Hradiště.

ČTK
03.11.202222:54

Konferenční liga - výsledky (3)

Výsledky dnešních zápasů Konferenční ligy: FCSB - West Ham 0:3 (40. a 65. Fornals, 56. Mubama), Hapoel Beer-Sheva - Austria Vídeň 4:0 (30. Yehezkel, 33. Safuri, 63. Schechter, 73. Handl vl.), Kolín nad Rýnem - Nice 2:2 (48. Huseinbasic, 60. Duda - 40. Laborde, 43. Brahimi), Lech Poznaň - Villarreal 3:0 (27. Velde, 51. a 77. Skoras), Partizan - Slovácko 1:1 (41. z pen. Natcho - 73. Tomič), Silkeborg - Anderlecht 0:2 (20. Refaelov, 90+5. Raman).

03.11.202222:53

Remízou se loučí i Slovácko

Výsledek dnešního zápasu základní skupiny Konferenční ligy: Partizan - Slovácko 1:1 (41. z pen. Natcho - 73. Mihálik).
Slovácko zakončilo skupinu na posledním místě a na jaře si Evropu nezahraje.

03.11.202222:04

Trpišovský: Je to o produktivitě

Jindřich Trpišovský po remíze se Sivassporem a konci v evropských pohárech: "Dnes soupeř 25 minut nebyl za půlkou, pak přijde centr do vápna, penalta a prohráváme 0:1. S Kluží to bylo stejné. Nevím, čím to je, jestli špatné rozhodování. U všech gólů jsme udělali chybu. Soupeř dnes chyby udělal taky, ale my je nepotrestáme. Je to o produktivitě. Z pozic, které v lize proměňujeme, v Evropě góly nedáváme. Často ani netrefujeme branku. Byli jsme favorit skupiny, chtěli jsme postoupit, jsme zklamaní, že se to nepovedlo. Z šesti zápasů jsme vyhráli jen dva, to je málo na postup."

ČTK
03.11.202221:48

Slovácko v poločase zaostává

Poločasový výsledek zápasu základní skupiny Konferenční ligy: Partizan - Slovácko 1:0 (41. z pen. Natcho).

03.11.202220:44

Konferenční liga - výsledky (2)

Výsledky dnešních zápasů Konferenční ligy: Alkmaar - Dnipro-1 2:1 (8. Odgaard, 87. Pavlidis - 40. Dovbyk), Apollon - Vaduz 1:0 (32. Roberge), CFR Kluž - Ballkani 1:0 (17. Boateng), Djurgaarden - Shamrock 1:0 (19. Eriksson), Gent - Molde 4:0 (52. Hjulsager, 62. Godeau, 80. Kums, 89. z pen. Cuypers), Pjunik - Basilej 1:2 (72. Juričić - 17. Males, 29. Kade), Slavia - Sivasspor 1:1 (65. Goutas vl. - 28. z pen. Gradel), Žalgiris - Slovan 1:2 (47. Kyeremeh - 15. a 23. Čavrić).

03.11.202220:39

Slavia po remíze končí v Evropě

Výsledek utkání základní skupiny Konferenční ligy: Slavia - Sivasspor 1:1 (65. Goutas vl. - 28. z pen. Gradel).
Slavia zakončila skupinu na 3. místě a v evropských pohárech končí.

03.11.202220:12

Sestavy: Partizan - Slovácko

Základní sestavy pro dnešní zápas Konferenční ligy:
Partizan:
Popović - Filipović, Marković, Vujačić, Urošević - Menig, Belić, Traoré, Diabaté - Gomes, Natcho.
Slovácko: Nguyen - Holzer, Hofmann, Šimko, Kalabiška - Ljovin, Daníček, Kohút - Brandner, Vecheta, Doski.

03.11.202219:52

Slavia přišla o Ousoua

Slavii se nepovedl první poločas posledního utkání základní skupiny Konferenční ligy se Sivassporem, navíc přišla o Aihama Ousoua. Švédský stoper o poločase kvůli zranění přepustil místo Eduardu Santosovi.

03.11.202219:32

Slavia prohrává se Sivassporem

Poločasový výsledek dnešního zápasu Konferenční ligy: Slavia - Sivasspor 0:1 (27. z penalty Gradel).

03.11.202218:26

Konferenční liga - výsledky (1)

Výsledky dnešních zápasů Konferenční ligy: Istanbul Basaksehir - Hearts 3:1 (4. Ndayishimiye, 33. Gürler, 65. Özcan - 90. Atkinson), RFS - Fiorentina 0:3 (7. Barák, 45. Cabral, 45+2. Saponara).

03.11.202218:02

Fiorentinu poslal do vedení Barák

Antonín Barák z Fiorentiny po sedmi minutách otevřel skóre dnešního zápasu Konferenční ligy na půdě lotyšského RFS, před pauzou navíc asistoval na gól Arthura Cabrala. Český reprezentant se po příchodu do toskánského klubu zapsal mezi střelce potřetí a vždy na evropské scéně.

03.11.202217:44

Sestavy: Slavia - Sivasspor

Slavia:
Kolář - Masopust, Ousou, Kačaraba, D. Jurásek - Tiéhi, Oscar Dorley - Olayinka, Lingr, Ewerton - Sor.
Sivasspor: Vural - Yalcin, Goutas, Appindangoyé, Erdal - Ulvestad, Arslan - Yesilyurt, Charisis, Gradel - Angielski.

02.11.202210:17

V Kolíně nad Rýnem bude na 1200 policistů

Nepokoje fanoušků během utkání Konferenční ligy mezi Nice a Kolínem nad Rýnem, které bylo sehráno v září, uvedly německé úřady do stavu nejvyšší pohotovosti před čtvrteční odvetou. Podle deníku L'Équipe se do Německa chystá na 600 fanoušků Nice a ty bude mít pod drobnohledem na 1200 policistů.

getfootballnewsfrance.com
01.11.202214:28

1. FC Köln několik měsíců bez Dietze

Florian Dietz si v neděli poranil kolenní vazy a už nyní je jisté, že se jedná o vážný problém, který si vyžádá několikaměsíční pauzu. Útočník 1. FC Köln se zítra podrobí dalším vyšetřením, která rozhodnou o případné nutnosti operace.

kicker.de
01.11.202211:29

Partizan - Slovácko odřídí Raczkowski

Paweł Raczkowski byl zvolený hlavním rozhodčím čtvrtečního zápasu Evropské konferenční ligy mezi Partizanem a Slováckem. Jako asistenti mu pomohou polští krajané Radosław Siejka a Adam Kupsik, v pozici čtvrtého sudího bude nachystaný Pawel Malec.

uefa.com
01.11.202210:30

V Praze budou pískat Slovinci

Slovinský rozhodčí Rade Obrenovič dohlédne na hladký průběh čtvrtečního zápasu Evropské konferenční ligy mezi Slavií Praha a Sivassporem. Pozice asistentů zastanou Jure Praprotnik a Grega Kordež, čtvrtým sudím je další krajan Dragoslav Perič.

uefa.com
29.10.202219:17

Yatabare hráčem týdne v Konferenční lize

Sivasspor má jistý postup do vyřazovací fáze Konferenční ligy a zajistil si ho výhrou 3:0 nad CFR Kluž. Dvě branky dal útočník Mustafa Yatabare, odměnou mu je cena pro hráče týdne v této soutěži.