Sporting Gijón Španělsko - Sporting Gijón - Zprávy

Preview: Sporting Gijón - Espanyol Barcelona

Espanyol v minulém kole ukončil dlouhou sérii bez vítězství a nyní zajíždí potvrdit nový kurz do Gijónu. Domácí ale bojují všemi prostředky o záchranu a od katalánského celku je dělí jen jediný bod. Proto by Gijónští chtěli využít dobré formy na El Molinónu a přeskočit své tabulkové rivaly.

Real Betis - Sporting Gijón 1:1

Dlouho předlouho se na stadionu Benita Villamarína nedělo takřka nic, až najednou v závěru během jediné minuty padly dva góly a utkání mezi Realem Betis se Sportingem Gijón skončilo nerozhodně 1:1. Domácí měli k vítězství blíže, jenže obě jejich další vstřelené branky jim rozhodčí neuznal.

Dočkáme se v Seville další přestřelky?

Real Betis hostí návštěvu z Gijónu a my všichni můžeme v zájmu dobrého fotbalu doufat, že na Estadio Manuel Ruiz de Lopera padne opět mnoho branek. Je to totiž poměrně běžná záležitost.

Sporting Gijón - FC Barcelona 1:3

Barcelona dnes podle očekávání zvítězila na hřišti Gijónu a odskočila druhému Atléticu na rozdíl šesti bodů. Výhru 3:1 Blauhranas zařídil dvěma góly Messi a jednu přesnou trefu si připsal i Suárez, jenž rovněž asistoval u obou branek hvězdného Argentince. Jediným střelcem Sportingu se dnes stal Carlos Castro.

Preview: Sporting Gijón - FC Barcelona

Barcelona má ve středu šanci rozšířit své vedení na čele Primera División. V Gijónu totiž sehraje souboj nedokončeného šestnáctého kola proti domácímu Sportingu. Blaugranas si v neděli smlsli na Celtě a podle všeho si na sever Španělska jedou pro tři body. Navzdory tomu, že červenobílí neprohráli čtyři kola v řadě.

Sporting Gijón - Rayo Vallecano 2:2

Přímý záchranářský souboj mezi Gijónem a Vallecanos vítěze nenašel. Domácím vyšel první poločas, který o gól vyhráli, ve druhé půli ovšem hosté přidali a na konci zápasu sahali po výhře. Nakonec zápas skončil 2:2, což obě mužstva po tyřiadvacátém kole nejspíš uchrání před pádem do sestupového pásma.

Gijón hostí souboj tabulkových sousedů

Na stadionu El Molinón se představí hosté z Vallecana, kteří přijedou pro tři body. Stejný záměr mají samozřejmě i domácí, protože na svého pátečního soka ztrácí jen jeden bod.

Deportivo si z Gijónu odváží remízu 1:1

Kdyby se vyhlašovalo ocenění za remízového krále, Deportivo la Coruňa by nemělo sebemenší konkurenci. Galicijský celek z dosavadních třiadvaceti ligových kol uhrál nerozhodně hned třináct a jeho sobotní dělba bodů se Sportingem Gijón byla již čtvrtou v řadě.

Deportivo La Coruña otestuje zlepšující se Sporting

Sporting Gijón prožívá úspěšné týdny a dvakrát za sebou příjemně překvapil. O to, aby mu to nevyšlo potřetí, se pokusí hosté z Deportiva. Ani Depor nehraje špatně, i když Sporting je jeho hodně neoblíbeným soupeřem.

Valencie znovu prohrála, potopil ji desetigólový Sanabria

Černá série neopustila Valencii ani ve dvaadvacátém kole. Netopýři podlehli na domácí půdě Sportingu Gijón a prodloužili svou šňůru bez jediného ligového vítězství na celých osm zápasů. O jedinou branku utkání se postaral v padesáté minutě Antonio Sanabria, jenž úspěšně proměnil pokutový kop.

Preview: Valencia CF - Sporting Gijón

Do Valencie zavítá v sobotu v rámci dvaadvacátého kola La Ligy Sporting Gijón. Netopýři se v Primera División stále trápí a od příchodu Garyho Nevilla ještě nevyhráli. Los Che ovšem v týdnu slavili postup do semifinále poháru a znovunabytou sebedůvěru by chtěli přetavit do tříbodového zisku proti Sportingu. Hosté ale v minulém kole ukázali, že fotbal hrát nezapomněli a ještě mají co říct v souboji o udržení.

Gijón si pohrál se Sociedadem a je mimo sestup

Real Sociedad na hřišti Sportingu Gijón krutě ostrouhal a potácí se domů s debaklem 5:1. S baskickým klubem to šlo z kopce hned od první minuty, neboť první gól utkání padl již po patnácti vteřinách. Největší zásluhu má na tomto bohatém přídělu Antonio Sanabria, autor hattricku. Po jedné trefě přidali Carlos Carmona a Dani Ndi, za hosty pouze v průběhu korigoval Carlos Vela.

Preview: Sporting Gijón - Real Sociedad

Páteční předehrávka programu 21. kola nabídne šanci domácímu Sportingu Gijón na to, aby se dostal ven ze sestupové propasti. Na El Molinón totiž zavítá Real Sociedad, který rovněž není v ideální formě.

Bílý balet rozdrtil Gijón

Další lekce vyučovaná Bílým baletem skončila pro Sporting Gijón opět velmi negativně. Domácí Real totiž nadělil hostům pět branek a ani čestný zásah Ismaela Lópeze Sporting a jeho fanoušky moc nepotěšil.

Gijón se proti "novému" Realu pokusí o zázrak

Sporting Gijón se těší na další výlet na slavný stadion. Santiago Bernabéu se totiž již v dalším kole stane svědkem utkání domácího Realu a hostí z Gijónu. Dokáže trenér Zinedine Zidane napodobit svou úspěšnou premiéru, nebo se Sporting dočká první výhry v novém roce?