Sporting Gijón Španělsko - Sporting Gijón - Zprávy

Atlético Madrid - Sporting Gijón 1:0

Celých dvaadevadesát minut zápasu Atlética Madrid se Sportingem Gijón bylo pryč a diváci na stadionu Vicenteho Calderóna stále neviděli ani jeden gól. Necelou minutu nato však Diega Simeoneho i tisíce fanoušků na tribunách přiměl vyskočit ze svých sedaček do vzduchu Antoine Griezmann, jenž díky Godínově přiťuknutí dlouhého nákopu kupředu madridskému klubu zajistil tři body za výhru 1:0.

Preview: Atlético Madrid - Sporting Gijón

Madridské Atlético se musí co nejrychleji poučit z minulého kola Ligy mistrů a opět najít střelce, který by rozhodoval zápasy. Čeká jej totiž ihned test proti týmu, který je hodně nevyzpytatelný.

Sporting Gijón - Málaga CF 1:0

Sporting Gijón udolal na domácím hřišti Malagu 1:0 a připsal si třetí výhru v sezóně. O třech bode pro domácí rozhodnul v první půli Alen Halilovič. Hosté stále čekají na první venkovní vítězství a po 10. kole jsou pouze dva body nad sestupovým pásmem. Gijón okupuje jedenáctou pozici.

Preview: Sporting Gijón - Málaga CF

Nedělní podvečer bude na stadionu El Molinón v Gijónu patřit souboji dvou nečekaných tabulkových sousedů. Sedmnáctý Sporting přivítá Malagu, která se sice vloni umístila na slušném devátém místě, ale po devíti kolech má letos stejný počet bodů jako nováček soutěže.

Athletic Bilbao - Sporting Gijón 3:0

Pondělní dohrávku devátého kola Primera División ovládl suverénně domácí Athletic, který přehrál nováčka z Gijónu v poměru 3:0. Baskický celek sice doposud dokázal zvítězit pouze dvakrát od začátku ligové sezony, ovšem čerstvé tři body vydobyté nad matným Sportingem jej vyhouply o pět příček nahoru alespoň na dvanácté místo.

Preview: Athletic Bilbao - Sporting Gijón

Deváté kolo La Ligy zakončí pondělní souboj mezi Athleticem a Sportingem Gijón. Lvi se pomalu dostávají z krize ze začátku soutěže a ve čtvrtek se jim zadařilo i v Evropské lize. Sporting ovšem také nemá špatnou formu a často dokáže překvapit i na venkovních hřištích.

Sporting Gijón - Granada CF 3:3

Pondělní dohrávka osmého kola nabídla strhující podívanou až do samého konce. Sporting Gijón proti Granadě dlouho marně doháněl dvoubrankové manko, ovšem hned dvě vyloučení hostí mu nakonec pomohla k vyrovnání na poslední chvíli - Guerrero srovnal skóre na konečných 3:3 až v minutě nastavení...

Preview: Sporting Gijón - Granada CF

Poslední Granada se nutně potřebuje dostat ven z krize. Nyní má další šanci, protože se v pondělní dohrávce osmého kola střetne s domácím Sportingem Gijón.

Espanyol Barcelona - Sporting Gijón 1:2

Zásluhou pozdní trefy Álexe Menendeze se Sporting Gijón dočkal v Barceloně na hřišti tamního Espanyolu své druhé výhry v sezoně. Hostující křídelník vrátil ligovému nováčkovi vedení až v nastaveném čase poté, co Felipe Caicedo umazal původní jednobrankový náskok Gijónu díky fantastické trefě Alena Haliloviće.

Preview: Espanyol Barcelona - Sporting Gijón

Sportingu Gijón se možná příliš nedaří, ale na další utkání se ohromně těší. Pojede totiž na Estadi Cornellà-El Prat do Barcelony, odkud si minule odvezl tři body za skvělý výsledek 3:0. Domácí však jsou velmi nevyzpytatelným soupeřem.

Sporting Gijón - Real Betis 1:2

Real Betis zvládnul vyhrát zápas proti Gijónu, přestože na půdě svého nedělního soka od šestnácté minuty musel dotahovat jednobrankovou ztrátu. Na trefu Carlose Castra však krátce po změně stran dokázal odpovědět Joaquín a obrat posléze dokonal Rubén Castro krásnou trefou zpoza pokutového území.

Preview: Sporting Gijón - Real Betis

Souboj dvou sousedů v tabulce bude k vidění na stadionu El Molinón v Gijónu. Domácí Sporting se o tři body střetne s Realem Betis, který se rovněž nenachází v ideálním rozpoložení. Oba týmy naposledy prohrály a mají tak co napravovat.

Rayo Vallecano - Sporting Gijón 2:1

Rayo Vallecano se po nevydařeném startu do sezony pomalu ale jistě rozjíždí, což ve středeční večer potvrdilo výhrou 2:1 nad nováčkem z Gijónu. Hostům výrazně uškodilo vyloučení kapitána Bernarda za dvě žluté karty udělené v krátkém sledu za sebou ještě v první půli, což Rayo predátorsky využilo k brankám Roberta Trashorrase a Javiho Guerry. Posléze sice Jony snížil manko na jediný gól, ale více už Gijón ze zápasu nevytěžil.

Preview: Rayo Vallecano - Sporting Gijón

Utkání týmů ze středu tabulky nabídne souboj Raya se Sportingem. Rayo v minulém kole konečně zvítězilo a poprvé v letošní sezoně si připsalo tři body, Sportingu se minulé klání rovněž povedlo a ještě si s chutí zastřílel.

Deportivo La Coruña - Sporting Gijón 2:3

Sporting Gijón se doposud prezentoval především neprostupnou obranou, která mu však čistým kontům navzdory doposud nepřinesla jediné vítězství. Až nyní, když ligový nováček paradoxně inkasoval v derby na stadionu Riazor hned dvakrát, premiérové prvenství konečně přišlo. Divokou výhru 3:2 nad domácím Deportivem la Coruňa zařídil především Antonio Sanabria, jenž vstřelil dvě branky v úvodních osmi minutách.