Recreativo Huelva Španělsko - Recreativo Huelva - Zprávy

Recreativo Huelva - CA Osasuna 1:0

Recreativo Huelva porazilo Pamplonu a dotáhlo se na svého soupeře v tabulce. Oba celky mají 12 bodů a jsou na hranici sestupového pásma. Domácí vedení udrželi, přestože jim byl 8 minut před koncem vyloučen Gerard.

Preview: Recreativo Huelva - CA Osasuna

Předpředposlední Recreativo Huelva hostí Osasunu Pamplona. V posledních šesti zápasech získala Huelva jen jediný bod a nedala ani gól, ale Osasuně se zatím na hřištích soupeřů příliš nedaří, když získala jen jedno vítězství.

Athletic Bilbao - Recreativo Huelva 2:0

Athletic Bilbao konečně urval první vítězství v sezóně na San Mamés a zažehnal možnou vznikající krizi. To Recreativo Huelva svou krizi ještě více prohloubilo, nyní už je to 600 minut, kdy naposledy našlo cestu do soupeřovy sítě, a nachází se na sestupových pozicích.

Recreativo Huelva - Racing Santander 0:0

Recreativo Huelva jen remizovalo doma se Santanderem, hrdinou utkání byl hostující gólman Toňo. Huelva má tak v tabulce devět bodů, Racing šestnáct.

Preview: Recreativo Huelva - Racing Santander

Recreativo Huelva hostí Racing Santander. Domácí tým je zatím v tabulce na šestnáctém místě, v přímém ohrožení sestupem. Racing má jiné starosti, s patnácti body se vyhřívá na pěkném osmém místě.

Preview: Real Murcia - Recreativo Huelva

Souboj dvou týmů z jihu Španělska dnes uvidí murcijský stánek Nueva Condomina. Letošní nováček, domácí Real Murcia, v něm přivítá západoandaluskou Huelvu, pro změnu nováčka předchozího ročníku. Oba týmy dělí v tabulce bod, Real je na třináctém místě, Recreativo na šestnáctém.

Recreativo Huelva - RCD Mallorca 0:2

Mallorca předvedla jeden z nejlepších výkonů v sezóně, svému soupeři nedala šanci od první minuty a získala první letošní vítězství mimo Son Moix. Huelva doplatila na špatný start a rychle inkasovaný gól, na který po celý zápas nedokázala najít odpověď.

Preview: Recreativo Huelva - RCD Mallorca

Recreativo Huelva hostí Mallorcu v zápase, který jako by byl přímo předurčen k tomu, aby skončil remízou. Vždyť hned v pěti z poslední sedmi vzájemných střetnutí se body dělily.

Real Madrid - Recreativo Huelva 2:0

Real Madrid porazil Huelvu a je s 19 body na čele tabulky s dvoubodovým náskokem na Barcelonu. Real se ale dost na první gól natrápil, dal ho až v 72. minutě van Nistelrooy, chvilku před koncem přidal pojistku Higuaín.

Sinama-Pongolle: Dokážeme to znovu

Real Madrid chystá na dnešní večer velkou odplatu. "Bílý balet" na Santiago Bernabeu přivítá Huelvu a svému soupeři se pokusí oplatit loňský domácí debakl 0:3. Útočník Recreativa Florent Sinama-Pongolle však věří, že jeho tým je schopen zopakovat jak loňský výkon, tak i výsledek...

Preview: Real Madrid - Recreativo Huelva

Real Madrid odstartoval do sezony ze všech klubů La ligy nejlépe a vévodí tabulce. V týdnu navíc remizoval 2:2 na půdě Lazia Řím a vede si dobře i v milionářské soutěži. V devíti letošních zápasech zatím nenašel přemožitele.

Recreativo Huelva - Valencia CF 0:1

Valencia vyhrála popáté v řadě a v tabulce se vrátila zpět na třetí příčku. Velmi emotivní duel rozhodla jediná branka Davida Villy, rozhodčí Teixeira Vitienes udělil v zápase dvanáct žlutých karet a dvě červené, z toho jednu trenérovi Huelvy, Viktoru Muňezovi.

Preview: Recreativo Huelva - Valencia CF

Valencia vyhrála poslední čtyři utkání, a v tabulce se vyhoupla na třetí pozici. Daří se však i Huelvě, získala všechny body z posledních dvou zápasů, očekává se tedy vyrovnaný souboj.

Deportivo La Coruña - Recreativo Huelva 0:2

La Coruňa pokračuje v mizerných domácích výkonech z loňské sezony, tentokrát podlehla 0:2 týmu Recreativo Huelva. Góly vstřelili Martins a Guerrero.

Preview: Deportivo La Coruña - Recreativo Huelva

Třináctá La Coruňa hostí dvanáctou Huelvu, oba týmy mají zatím na kontě jednu výhru a celkem čtyři body. Domácí budou namotivování, vždyť v minulé sezoně se stejným soupeřem doma prohráli, a to dokonce 2:5.