Granada CF Španělsko - Granada CF - Zprávy

Villarreal CF - Granada CF 3:1

Pod taktovkou nového trenéra se Villarreal snaží v novém roce vyhrabat z nelichotivých pozic a nyní konečně začínají přicházet výsledky. V rámci 23. kola Žlutá ponorka na domácí půdě porazila Granadu 3:1 a posunula se na čtrnáctou pozici. Granada se naopak díky Villarrealu propadla o pozici dozadu na patnácté místo a má o bod méně.

Preview: Villarreal CF - Granada CF

V nedělním zápase 23. kola se utkají dva týmy, které bojují o setrvání v La Lize i pro příští sezónu. Na půdě 14. Granady se totiž představí hráči Villarrealu, který má na nováčka soutěže náskok pouhého jednoho bodu.

Granada CF - Málaga CF 2:1

V dohrávce 22. kola La Ligy si domácí Granada poradila s favorizovanou Málagou 2:1. Všechny góly padly ve druhém poločase, který byl divácky mnohem atraktivnější než první půle. V 57. minutě otevřel skóre zápasu Odion Ighalo, v 68. snižoval Rondon a v 81. Iňigo López zajistil tři body pro domácí, kteří se tak vyšplhali na 14. příčku.

Málaga chce pokračovat směrem vzhůru i po utkání v Granadě

Pondělní dohrávka nám nabídne souboj dvou obrovských protikladů, zachraňující se Granada přivítá na domácím trávníku ambiciózní Málagu. Ta má na co navazovat, první vzájemné měření sil vyhrála rovnou čtyřbrankovým rozdílem.

Real Betis - Granada CF 1:2

V duelu dvou nováčků španělské Primera División se zrodilo překvapení, Betis na domácím hřišti podlehl Granadě 1:2. Hosté se po výhře posunuli ze sestupového pásma na patnáctou příčku, Betis má už jen o jeden bod více a je dvanáctý. Granada už po první půli vedla o dvě branky, a tak jí nijak výrazně nerozhodilo ani snížení v závěru.

Preview: Real Betis - Granada CF

V nedělním zápase 21. kola La Ligy se na hřišti Realu Betis představí hráči Granady. Ti již třikrát po sobě prohráli, a tak se propadli na 18., tedy sestupové místo, zatímco domácí se drží poněkud lépe, přesněji na 12. pozici. Přesto ani jejich forma není úplně ideální, neboť v posledních dvou zápasech nedokázali zvítězit.

Granada odvolala trenéra Fabriho, nahradil ho Resino

Vedení Granady se rozhodlo ukončit spolupráci s trenérem Fabrim, pod jehož vedením nováček španělské nejvyšší soutěže letos bojuje o záchranu. Nahradil jej Abel Resino, který podepsal smlouvu do konce sezony.

Espanyol Barcelona - Granada CF 3:0

Espanyol znovu navázal na své skvělé výkony z poslední doby, už popáté v řadě neprohrál, když porazil na domácím stadionu Granadu snadno 3:0. Skóre otevřel Baena, klíčový moment však nastal až v poslední minutě prvního poločasu, kdy z penalty do šatny zvýšil Verdú. V závěru pak ještě upravil na konečných 3:0 Fonte, a tak se Espanyol posunul na skvělou pátou příčku ligové tabulky. Hosté odcházejí ze zápasu s prázdnou potřetí v řadě a sestupové vody se opět nebezpečně přibližují.

Preview: Espanyol Barcelona - Granada CF

Ve 20. kole La Ligy se na půdě Espanyolu představí hráči Granady. Barcelonští drží sérii čtyř neprohraných ligových utkání a tuto šňůru nehodlají přetrhnout v domácím zápase proti nováčkovi soutěže, ale Granada, která z posledních pěti zápasů vyhrála jen jeden, se předem nevzdává. Je totiž pouze jednu příčku nad sestupovou zónou, a tak potřebuje každý bod.

Pudil přestoupil do Granady, jaro ale stráví v Ceseně

Daniel Pudil přestoupil z belgického Genku do španělské Granady, kde uzavřel pětiletou smlouvu s platností od léta. Na jaře bude hostovat v italské Ceseně. ČTK to řekl Pudilův agent Ondřej Chovanec.

Granada CF - Rayo Vallecano 1:2

V souboji dvou nováčků bylo úspěšnější Rayo Vallecano, které dokázalo zvítězit v Granadě 2:1 a dostalo se o tři body právě před andaluský tým. Skóre otevřel ještě v první půli Michu, po přestávce pak na 2:0 zvýšil Piti a rozhodl. Domácí sice ještě dokázali snížit zásluhou Rica, jenže v nervózním závěru už Granada vyrovnat nestihla, jen Lopez dostal červenou kartu.

Preview: Granada CF - Rayo Vallecano

V 19. kole La Ligy se na půdě Granady představí hráči Raya Vallecano. Půjde tedy o duel dvou týmů ze spodní poloviny tabulky a také dvou nováčků v první španělské lize. Lépe si zatím stojí Rayo, které se drží na 13. příčce, Granada je o dvě pod ním.

Pudil se těší na souboje s Barcelonou a Realem

Daniel Pudil se těší na novou výzvu v podobě angažmá v Granadě, kam má namířeno po třech a půl letech strávených v Genku. O španělské lize snil a už se nemůže dočkat soubojů se slavnými kluby Barcelonou a Realem Madrid.

Reprezentant Pudil má namířeno z Genku do Granady

Český reprezentant Daniel Pudil v lednovém přestupním termínu možná opustí Genk a po téměř čtyřech letech strávených v belgickém klubu zamíří do španělské Granady. Patnáctý tým La Ligy má o levého záložníka či obránce eminentní zájem, pro Pudila je prý nachystána pětiletá smlouva.

Bílý balet nadělil Granadě rovnou bůra, jeho náskok na čele se tak rázem zvyšuje na šest bodů

Real Madrid naplnil očekávání, Granadě uštědřil v poklidném tempu pět branek a zvýšil svůj náskok před druhou Barcelonou již na šest bodů, katalánský celek má však zítřejší utkání na půdě městského rivala Espanyolu k dobru.