Córdoba CF Španělsko - Córdoba CF - Zprávy

Preview: Villarreal CF - Córdoba CF

Krize Villarrealu pokračuje. Nezastavila se ani v minulém kole nejvyšší španělské fotbalové ligy. Ambiciózní tým strádá a ztrácí pevnou pohárovou půdu pod nohama. V současné době je Žlutá ponorka na šestém místě La Ligy, ale nepříjemně na ni doléhá sedmá Málaga. Vzchopí se Villarreal v souboji s hosty z Córdoby? Hostující celek je poslední, ale to ještě neznamená, že se vzdal.

Córdoba CF - Elche CF 0:2

Šance Córdoby na setrvání v Primera División i pro příští sezonu padají do čím dál více teoretické roviny. Domácí prohra s Elche v poměru 0:2 je totiž již jedenáctou porážkou Andalusanů z posledních dvanácti kol a nic nenasvědčuje tomu, že by se v samotném závěru ročníku měl konat velkolepý zvrat...

Preview: Córdoba CF - Elche CF

Beznadějně poslední Córdoba má před sebou takřka neřešitelný úkol, pokud si chce udržet status prvoligového mužstva i pro příští sezonu. Krokem číslo jedna je bezesporu povinné vítězství v nedělním zápase s podobně tápajícím Elche.

Deportivo La Coruña - Córdoba CF 1:1

Blízko blizoučko měla Córdoba k navýsost cennému vítězství ze hřiště Deportiva La Coruňa, ovšem ani náskok i výhoda vyššího počtu hráčů v poli nakonec hostům nestačil k tomu, aby svého přímého soka v boji o záchranu obral o všechny body. Místo toho zápas skončil 1:1, když se takřka o všechno postaral Florín Andone.

Preview: Deportivo La Coruña - Córdoba CF

Deportivo La Coruňa se v jednom z přímých střetů o záchranu v rámci třicátého kola utká s podobně postaveným nováčkem z Córdoby. Zatímco druzí jmenovaná se nachází na samotném chvostu tabulky a jejich setrvání v nejvyšší soutěži se zdá být čím dál nereálnější, Depor si stále svou naději uchovává.

Córdoba CF - Atlético Madrid 0:2

Atlético si podle očekávání odvezlo tři body z Córdoby za výsledek 2:0. Hosty poslal do vedení už po pěti minutách Griezmann a druhou branku přidal ještě do poločasu Saúl. Madridští tak znova zaútočili na třetí příčku a budou čekat, jak si povede Valencie. Córdoba je i přes zlepšený výkon v druhé půli stále beznadějně poslední.

Preview: Córdoba CF - Atlético Madrid

Atlético si jede spravit chuť na hřiště beznadějně poslední Córdoby. Zápas na Estadio Nuevo Arcángel by měl být jednoznačnou záležitostí pro obhájce titulu, vždyť zelenobílí prohráli už devět utkání v řadě.

Real Sociedad - Córdoba CF 3:1

Real Sociedad San Sebastian si poradil s trápící se Córdobou a nastřílel jí tři branky. Nutno dodat, že Córdoba hrála hodně oslabená, protože za celý zápas viděli červenou kartu hned tři její hráči! Córdoba i přes vyloučení začala skvěle, když ji do vedení poslal Andone, ale domácí se včas probudili a vstřelili hostům tři branky. Postarali se o ně Imanol Agirretxe, Chori Castro a Alfred Finnbogason.

Preview: Real Sociedad - Córdoba CF

Córdoba je nejsilnějším týmem La Ligy, protože na svých ramenou nese všech 19 zbývajících celků první španělské ligy. Její situace ale rozhodně není ideální, což se projevilo také na změně trenéra. Poslední by zůstala také v případě výhry nad Realem Sociedad, ale to neznamená, že se o tři body nepokusí.

Córdoba potvrdila odvolání trenéra Djukiče

Miroslav Djukić už není trenérem Córdoby. Srbský kouč přitom k nováčkovi Primera División dorazil teprve před pěti měsíci, ovšem výsledky zlepšit nedokázal. Na lavičce ho nahradí José Antonio Romera...

Málaga CF - Córdoba CF 2:0

Málaga zvládla důležitý test vlastních schopností a porazila Córdobu poměrem 2:0. Mezi střelce se zapsali Juamni a krátce před koncem také Nordin Amrabat. Málaga je na sedmém místě, Córdoba stále posledním týmem La Ligy.

Preview: Málaga CF - Córdoba CF

Tým trenéra Miroslava Djukiće je poslední v celé soutěži a ztrácí sedm bodů na záchranu. Navíc prohrál posledních sedm zápasů v řadě. Málaga se na druhé straně snaží vybojovat si šestou příčku v La Lize a s tím i možnou Evropskou ligu. A domácí rozhodně nechtějí body jen tak rozdávat.

Córdoba CF - Getafe CF 1:2

Už už se zdálo, že Córdoba dokráčí k vítězství, když v 78. minutě vsítil branku na 1:0 Florin Andone. Domácí však náskok ztratili v samém závěru zápasu po vlastním gólu Fede Vica a brance Juana Rodrígueze v nastavení. Poslední tým tabulky tak utrpěl sedmou porážku v řadě, Getafe poskočilo na dvanáctou příčku.

Preview: Córdoba CF - Getafe CF

Pondělní dohrávku šestadvacátého kola La Ligy obstará záchranářský souboj mezi Córdobou a Getafe. Pro domácí je zápas jedna z posledních možností, jak se dostat na dostřel soupeřům na lichotivějších místech tabulky. Madridští by rádi navázali na zlepšené výkony z posledních týdnů.

Espanyol Barcelona - Córdoba CF 1:0

Páteční předehrávka La Ligy opět nepřinesla mnoho zajímavého. Nováček z Córdoby si při výjezdu do Katalánska připsal jednu inkasovanou branku a poměrně vlažný výkon. Domácím se povedlo dvě minuty před koncem první půle skórovat, když se prosadil Abraham González. Díky jeho brance je katalánský celek zatím na osmém místě.