Cádiz CF Španělsko - Cádiz CF - Zprávy

Do Cádizu zavítá Real Madrid

Večerní duel mezi Cádizem a Realem Madrid zakončí sobotní program v rámci devětadvacátého kola španělské LaLigy. Bodový rozdíl mezi oběma týmy činí dvacet osm bodů, a tak nemůže být pochyb o tom, že favoritem utkání budou hosté. Pro Cádiz však hovoří například menší vytíženost.

Cádiz zaskočil v andaluském derby Betis, ten dohrával v devíti

První výhru od konce února dokázalo v nedělním utkání zaznamenat mužstvo Cádizu. Stalo se tak v duelu proti Realu Betis. Góly padaly až ve druhé půli, o ten první se postaral z penalty Alcaraz, na konečných 2:0 zvýšil Chris Ramos. Domácí navíc po dvou červených kartách pro Canalese a Ruibala dohrávali utkání v devíti mužích na hřišti.

Cádiz marně bojuje o záchranu, Béticos sází na poháry

Real Betis v minulém kole nezvládl duel s Atléticem a poprvé po sedmi kolech prohrál. Béticos se proto budou chtít ihned vzchopit, aby se jim nevzdálila pohárová Evropa. A los jim k tomu nadělil velmi přívětivého soupeře, protože do Sevilly přicestuje sestupem ohrožený Cádiz.

Sevilla veze z Cádizu dvougólovou výhru

Vítěznou premiéru na lavičce Sevilly zažil kouč José Louis Mendilibar. Jeho svěřenci zvítězili v Cádizu 2:0, když se po změně stran prosadili Lucas Ocampos a Youssef En-Nesyri. Samotné utkání mnoho brankových příležitostí nenabídlo a Sevilla mohla těžit ze své efektivity.

Trenér Mendilibar zažívá premiéru na lavičce Sevilly proti Cádizu

Sobotní podvečer se odehraje další zajímavý duel mezi Cádizem a Sevillou. A i když se to na první pohled nemusí zdát, tak se jedná o týmy, jež v tabulce dělí jen skóre! Pro oba soupeře tedy tohle utkání představuje ideální šanci, jak se v tabulce posunout zas o trochu výš.

Almería se rozešla s Cádizem smírně, vyrovnání padlo v nastavení

Remízou 1:1 skončilo utkání mezi Almerií a Cádizem, ovšem spokojenější s bodem budou domácí. Žlutá ponorka totiž dlouho vedla, od 50. minuty jí poslal do vedení Roger Martí, ale v sedmé minutě nastavení spasil Almeríu Gonzalo Melero.

Almería cítí šanci na postup výš, Cádiz je proti

Sobotní program 26. kola LaLigy začne na půdě Almeríe, která na Estadio de los Juegos Mediterráneos přivítá Cádiz. A bude to hodně dramatická bitva s možným rozhodujícím výsledkem, protože oba kluby bojující o přežití dělí jen dva body!

Cádiz přišel v nastavení o výhru

Neuvěřitelný závěr mělo utkání mezi Cádizem a Getafe. Domácí se v závěrečné desetiminutovce ujali vedení a užuž se zdálo, že získají tolik potřebné tři body, když v dlouhém nastaveném čase srovnal na 2:2 Enes Ünal.

Cádiz hostí duel o všechno, dorazí trápící se Getafe

Cádiz hostí v páteční předehrávce 25. kola Getafe a cítí obrovskou šanci dostat se dál od pásma sestupu. K němu totiž mají oba týmy hodně blízko a zároveň je v tabulce od sebe dělí jen jeden bod!

Real Sociedad zaváhal, Cádiz slaví bod

Real Sociedad se rozešel s Cádizem bez branek, i když šancí ke skórování měl několik. V páteční předehrávce si ale hlavní roli uzmul brankář Ledesma.

Cádiz si stěžuje na rozhodčí, k soudu podal žádost na zastavení LaLigy

Sestupem ohrožený Cádiz se obrátil na španělský sportovní soud (TAD) se žádostí o pozastavení španělské LaLigy. Klub protestuje proti chybě rozhodčích z lednového duelu proti Elche a chce, aby soutěž nepokračovala, dokud nebude jeho odvolání vyřešeno.

Real Sociedad chce odpovědět na porážku od Valencie proti Cádizu

Tradiční páteční předehrávka 24. kola LaLigy se odehraje v San Sebastiánu, kde domácí La Real hodlá nechat všechny tři body. Ty by mu v duelu s Cádizem pomohly upevnit si třetí místo před dotírajícím Atléticem Madrid.

Cádiz překvapil Rayo a díky Guardiolovi ho porazil

Cádiz zvládl domácí utkání asi lépe, než sám čekal, protože šesté Rayo Vallecano dokázal díky trefě Guardioly na své půdě porazit.

Cádiz se proti Rayu opět opírá o solidní domácí formu

V sobotu odpoledne se před hostujícím Rayem Vallecano otevírá skvělá možnost, jak prodloužit svou luxusní sérii bez porážky na pět zápasů. Cestuje totiž do Cádizu a domácímu týmu se velmi mírně řečeno nedaří.

Barcelona si s Cádizem poradila už v první půli

Cádiz nepřekvapil, z Camp Nou odjíždí bez bodů a smutný. Všechny tři body pro domácí zajistili Roberto s Lewandowskim, kteří se prosadili ještě v první půli.