Cádiz CF Španělsko - Cádiz CF - Zprávy

Záchranářský souboj mezi Cádizem a Elche vítěze nepřinesl

Ze souboje celků ze samotného chvostu tabulky nakonec vzešla remíza 1:1. Cádiz se dostal do vedení již v sedmé minutě, díky trefě Ocampa, hosté z Elche ale dokázali utkání srovnat přibližně patnáct minut před koncem, trefil se Ezequiel Ponce.

Dohrávka sedmnáctého kola přinese záchranářský duel Cádizu s Elche

V souboji předposledního s posledním se utká v pondělí Cádiz s Elche. Celek z Valencijského společenství prožívá hororovou sezonu, v šestnácti zápasech ještě ani jendou nezvítězil a připsal si pouze čtyři body za stejný počet remíz. Dokáže konečně zlomit černou sérii proti Sergiovým svěřencům?

Cádiz si nečekaně snadno poradil s Valencií

Valencia doma padla, protože si za celý zápas vytvořila jedinou šanci. Cádiz jich naopak měl několik a jednu z nich díky Alcarazovi proměnil.

Venkovní smůlu zkusí Cádiz zlomit ve Valencii

Valencii se restart LaLigy moc nepovedl a opět selhala, takže v páteční předehrávce 16. kola bude mít co napravovat. Naštěstí pro "Netopýry" jim los určil více než hratelného soupeře, protože na Mestallu se podívá předposlední Cádiz.

Sparta získala jako čtvrtou zimní posilu na hostování Australana Mabila

Pražskou Spartu posílil australský reprezentant Awer Mabil. Účastník letošního mistrovství světa v Kataru bude na Letné hostovat ze španělského Cádizu, součástí dohody je opce. Sedmadvacetiletý záložník se stal čtvrtou zimní posilou Pražanů.

Cádiz se rozešel s Almeríou nerozhodně 1:1

Po bodu si v 15. kole španělské nejvyšší soutěže připisují Cádiz a Almería. Hosté na Estadio Nuevo Mirandilla dlouho vedli, ale o těsnou výhru je připravil vyrovnávací gól Lucase Péreze sedm minut před koncem.

Předposlední Cádiz chce vylepšit svůj útok proti oblíbenému soupeři

Almería se pokusí v pátek večer napravit svou tristní bilanci, která ji potkává v momentě, kdy opustí svůj stadion. Tentokrát ji čeká domácí Cádiz, který na tom taky není v tabulce zrovna nejlépe.

Real se na čtvrteční zápasy může spolehnout. Unikátní sérii prodloužil proti Cádizu

Real Madrid zvítězil na domácí půdě proti Cádizu 2:1 a ve 14. kole LaLigy si spravil chuť po předchozí blamáži s Vallecanem. Rozhodujícím se stal moment ze 70. minuty, kdy se z voleje prosadil Toni Kroos, jenž v letošním ročníku skóroval vůbec poprvé. Bílý balet tak prodloužil pozoruhodnou sérii čtvrtečních ligových střetnutí, z nichž od prosince 1995 žádné neprohrál.

Real Madrid nehodlá proti Cádizu připustit další Vallecano

Real Madrid se bude mít co ohánět, aby alespoň snížil náskok vedoucí Barcelony. Bílý balet totiž ve dvou posledních duelech zaváhal a jeho manko činí už pět bodů. Ancelottiho svěřenci udělají jistě maximum, aby se proti Cádizu neopakovali šok z minulého kola.

Getafe doma jen remizovalo s Cádizem

Getafe se s Cádizem rozešlo doma bez branek a tedy smírně. I když mír v tomhle utkání nepanoval - v závěru jsme viděli tři červené karty!

Cádiz si po Atléticu brousí zuby na domácí Getafe

Getafe v sobotu odpoledne na Coliseum Alfonso Perez pohostí Cádiz a jejich střet by mohl být časem jedním z klíčových bojů o záchranu. S tou mají oba týmy své zkušenosti a zejména Cádiz je v záchranářských pracích naplno ponořen.

Cádiz pozdní brankou v nastavení přetlačil Atlético

Černý týden prožilo Atlético Madrid, když po vyřazení z Ligy mistrů padlo i na domácí scéně s Cádizem. Žlutá ponorka vedla před koncem zápasu o dva góly a Atlético tuto ztrátu dokázalo vymazat, ale v deváté minutě nastaveného času rozhodl Rubén Sobrino.

Atlético se po nezdaru v Lize mistrů představí v Cádizu

Na Estadio Ramón de Carranza zavítá Atlético Madrid a bude se chtít revanšovat za vyřazení z Ligy mistrů. Atletům to v LaLize celkem šlape, což se v žádném případě nedá říci o domácích. Cádiz je dokonce předposlední a na nesestupové příčky ztrácí už tři body.

Šest gólů a tři červené karty, Rayo ovládlo souboj s Cádizem

Velmi zajímavý duel nabídla v sobotu odpoledne LaLiga. Rayo Vallecano porazilo Cádiz vysokým rozdílem 5:1 a k tomu navíc sudí Ruiz udělil tři červené karty. Cádiz tak přišel na stadionu Teresa Rivero o svojí remízovou sérii a poprvé po více než měsíci prohrál.

Rayo se po remíze s Atléticem chystá na předposlední Cádiz

Na úvod desátého kola se podíváme na předměstí Madridu. Na stadionu, kterému se dlouhodobě přezdívá Teresa Rivero, čeká domácí Rayo Vallecano na Cádiz a věří si. Hostům totiž dosavadní počínání přináší akorát stres a minimum bodů.